Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawa z mlekiem

Nie potrafie byc WIERNA

Polecane posty

Zaczynam sie zastanawiac czy to nie jakas choroba sporo zwiazkow i zero wiernosci :( Raz nawet kochalam , bylam z tym facetem 2.5 roku a i tak zdradzalam. Ja juz tak zawsze bede miala?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba duze potrzeby :) i ciagle wydaje mi sie ze czegos mi w zyciu brak czuje sie niespelniona.. a moze to ciagla chec przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_dusia
ja też nie potrafię, dlatego nie chcę wychodzić za mąż, bo skrzywdzilabym męża.... tak naprawdę źle mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
/ja też ni epotrafie byc wierna i wcale mnie to nie martwi/ zmartwi cie jak sie nabawisz HIVa dziwko. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia_dusia malzenstwo mnie przeraza...wyobrazasz sobie z jednym facetem do konca zycia?...o Matko.. no nic...teraz jestem w zwiazku i sie staram byc wierna Iwonka :) (ciekawe ile wytrzymam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
chujniaa, dlaczego ty jesteś taka wulgarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
/Dajcie mi szluga ! Dajcie mi jakiegoś człowieka , bo muszę odreagować ! Szukam ofiary. Mam ochote kogoś zjebać, zgnieść,zmiazdzyć emocjonalnie, zniszczyć psychicznie, może poczuję sie wtedy lepiej chociaż trochę Zaraz zadzwonie do Em -a albo dorwę na gadulcu jakąś jednostkę, której na mnie zależy i pierdolnę końcem języka w najgorsze kompleksy, niech potem dochodzi do siebie przez cały tydzień./ Bożeee, ty jesteś jakas sadystka. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
sorry za te dziwke ale sie wkurzyłem, nie lubie wulgaryzmów u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio 3 miesiace bylam z facetem i go nie zdradzilam , ale moj obecny facet podsumowal \"bo nie zdazylas\" :) a co najgorsze mam durny zwyczaj ze swoim obecnym facetom mowie ze zdradzalam prawie zawsze ..normalnie sama sobie nogi podcinam ale mimo tego sa ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
To ty musisz byc ładna bo jakbyś była brzydka to byś nie zdradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
bo by cie nikt nie zechciał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez musisz byc ladna skoro masz podobne nastawienie do facetow co ja :) Czy jestem ladna to nie wiem..ale chyba troche znam sie na facetach i wiem co z czym sie je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
pewnie obie jesteście ładne, szkoda tylko ze macie zryte charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
i nie chodzi mi tu o niewierność bo poligamia to u ludzi normalne, chodzi mi tylko o nastawienie do facetów, ze traktujecie ich jak zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
facet to tez czlowiek i tez ma uczucia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nysia
ja jestem wierna jak pies , naiwna jak dziecko i pewnie dlatego zawsze dostaje po dupie, ale jak to mowia u mnie w pracy-kto ma miekkie serce ten ma twarda dupe:o kurna jak mozna zdradzac???gdu jestem z kims to inni faceci dla mnie istnieja, sa jak powietrze, zawsze tak bylo niezaleznie od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chujniaa
moze jestes nimfomanką? to do kawy z mlekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze ma uczucia...ale wiekszosc ludzi ma w sobie malego samoluba i mysli tylko o sobie.. wiem ze robie zle..ale nie potrafie sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nysia -> zazdroszcze Ci :) tez bym tak chciala... \"do chujnia\" -> z ta nimfomania....hmmm cos w tym jest nie powiem, sex jest dla mnie bardzo wazny.Ale nimfomania to chyba za duze slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam. kiedys.tez myslalam ze to mi niegdy nie przejdzie, ale przeszlo! mam chlopaka, ktory nie jest idealem, ale kocham go tak bardzo ze nie moglabym bez niego zyc. powiedzial, ze jedyne czego by nie wybaczyl to zdrada. Ale ja nawet o tym nie mysle. Czasami tylko zastanawiam sie, czy spotka mnie kiedys jakas kara za to jak traktowalam wczesniejszych partnerow. Zycze szczesliwego zakonczenia takiego jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kara...nigdy sie nad tym nie zastanawialam. Chyba se postanowienie zrobie ze NIE bede zdradzac :))))) od dzis normalnie jestem aniolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×