Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimlan

sałatka z zupek chińskich

Polecane posty

Gość Welkaaa
2 zupki chińskie (ser w ziołach) 1 por (biała część) 30-40 deko polędwicy (ale może być też inna wędlina) puszka kukurydzy sałata pekińska 3 jajka majonez 2 papryki czerwone jajka ugotować na twardo, i pokroić tak jak paprykę i wędline w kosteczke. por i sałate pekińską posiekać w drobne paseczki. makaron z zupek zgnieść i wrzucić jako pierwszy do miseczki (żeby nasiąkł i zmiękł) posypać przyprawą z zupek. dodać majonezu i wszystko wymieszać... mam nadzieje że nic nie pominełam :) Osobiście "uzależniłam się" od tej sałatki ;) polecam gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xSCENEx
ja robię tak *kapusta pekińska *2 -zupki chińskie(jedna łagodna , druga pikantna) - 4 jaja - około 5 ogórków kiszonych - 1 puszka groszku - 1 puszka kukurydzy -majonez (4-5 łyżek) trzeba samemu na oko ;] - musztarda do smaku 2 łyżki -sol - kosteczka czosnkowa (knorra) jak cos to gg :817094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak: 2 (opcjonalnie 3) zupki podwójna pierś kurczaka - smażona z przyprawą gyroc (opcjonalnie curry) ogórek świeży koperek do smaku sól pieprz i majonez Polecam pychota :) Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie robiłam jeszcze takiej:), spróbuję z warzywami i kurczakiem, przyprawami. Myślę, że wyjdzie smaczna. Lubię wymyślać różne potrawy, stworzyć poezję smaków. Pascal robił taki zielony makaron, ładnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Wow, nie wiedziałam, że z zupek chińskich można zrobić takie przysmaki! Chyba sama sobie zaraz taką zupkę przeznaczę na sałatkę. Myślę, że to będzie bardzo wygodne i smaczne rozwiązanie. Dzięki za przepis dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazycielka 83
Pomysłów nie brakuje .:) Rozmaitość składników wzbogaca smak sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomysłów nie brakuje.:) Rozmaitość składników wzbogaca smak sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, tak na chlobski rozum, makaron pokruszyc, obsypac przyprawami, zalac gotujaca woda, odstawic do napecznienia, a reszta jak kto woli? Warzywa, miesko lub nie, majonez.... To troche tak jak salatka z kasza couscouse? (nie wiem czy dobrze pisze ta nazwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryanna
A ja mam jeszcze inny przepis:) Składniki: -2 zupki chińskie łagodne -1 zupka chińska ostra -1 kapusta pekińska -1 i 1/2 papryki czerwonej -2 piersi z kurczaka - 1 majonez KONIECZNIE KIELECKI -sól czosnkowa Wykonanie: Piersi z kurczaka kroimy w kostkę i marynujemy przyprawami z zupek chińskich. Potem pieczemy je na oliwie. W tym samym czasie zupki kruszymy i wkładamy do miski. Gdy mięsko będzie usmażone to dajemy je do zupek i przykrywamy pokrywką na 30 min, aby zmiękły. W tym czasie kroimy paprykę w kostkę i kapustę. Do kapusty i papryki dajemy mięso z makaronem i majonez. Dokładnie mieszamy wszystko i dodajemy sól czosnkową do smaku. ŻYCZĘ SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Ale po co wy wrzucacie ta chemię w postaci zupek do tych zdrowych pozostałych składników. Nie można tego zastąpić kasza kuskus albo zwyczajnym makaronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe64
ja uwielbiam salatki z zupkami chinskimi i w ogole salatki wiec mam sporo ich przepisow i szukam zawsze roznorodnych, w temacie posiadam 3 przepisy i kazda z nich jest inna i goraco polecam, na forum natrafilam bo szukam jakiegos nowego przepisu, ale podziele sie swoimi przepisami 1przepis 3 zupki chinskie- pelna dowolnosc w smaku i ostrosci, kruszymy zalewamy wrzaca woda zostawiamy az napecnzieje i wystygnie( BEZ PRZYPRAW) ok 4-5 piersi- gotujemy w duzej ilosci wegety, po ostygnieciu kroimy w kosteczke puszka kukurydzy-odcedzamy puszkaczerwonej fasoli-dcedzamy duza kapusta pekinska-siekamy skladniki laczymy i zalewamy sosem sos: 5 ogromniastych lyzek majonezu( to wychodzi okolo polowy duzego sloika, najlepszy winiary) 3 czubate lyzki musztardy przyprawy pozostale z zupek chinskich wszystko dokladnie mieszamy 2 przepis 3 zupki takze dowolnosc, zaparzamy tym razem z przyprawami 5 jajek na twardo po ostudzeniu kroimy w kosteczke duza cebula siekamy sloik ogorkow konserwowych w drobna kostke ( po pokrojeniu dobrze wycisnac nadmiar soku) sloik papryki konserwowej w drobna kostke ( takze odcisnac nadmiar soku) kukurydza odcedzamy majonez wszystko mieszamy 3 przepis 3 zupki chinskie pelna dowolnosc, zaparzamy z przyprawami puszka kukurydzy odcedzamy 2 duze lub 3 male brokuly, odrywamy koncowki i podgotowujemy w osolonej wodzie okolo 5 minut tak aby byly na pol miekkie, odcedzamy studzimy) majonez wszystko mieszamy niektorzy daja czosnek( ja osobiscie wole bez) to sa moje ulubione przepisy z zupkami chinskimi ktos ma jakies nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
to tak jak ja innym topiku jajas baba pisala, ze kazda potrawe przyprawia wegeva i do kazdej zupy daje kostki bulionowe. takie uzaleznienie od tandety jest juz chyba nie do odratowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delektynka
A ja robię z zupek pomidorowych. Mi najlepiej smakują Knorr 1 amore i 2 diabolo ,do ciepłego makaronu dodaje por ,jak ostygnie pomidor ,ogórek ,sałata lodowa lub pekińska na koniec 2 łyżki majonezu :)rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brokułami i szpinakiem. Fasolą i przyprawą do kurczaka. Pomidorami, bazylią. Z sosem czosnkowym. Zwykły makaron z zupą pieczarkową krem i zieleniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia-pixi
hej A ja wczoraj przeczytałam forum właśnie o sałatkach z zupek chinskich bo jadłam u znajomej i strasznie mi smakowała tylko,że ona była z fasolka czerwona w składnikach a ja akurat niezbyt przepadam wiec poczytałam poczytałam i z wszytskiego co tu napisane stworzyłam własna otorz ja dałam zupki chinskie rosoły lagodne do tego kiszony ogurek cebula i jajka w kosteczke pokrojone wszystko plus kukurydza i do tego majonez w odpowiedniej ilości no i sól i pieprz do smaku! mieska nie dodawałam zadnego bo się bałam ,że nie wypali i szkoda by było wywalić ale mówie Wam wyszła pyszna!mniemam ,że gdyby jeszcze do tego dodac pierś z kurczaka byłaby poezja Polecam i smacznego ;-) gdyby ktoś skusił się na Moją wersje to napiszcie jak smakowałao pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoje dziecko
2 zupki (1 lagodna 1 ostra) 4 ogorki puszka kukurydzy czerwona papryka 4 jaja 20 dgk wędliny dowolnej majonez przyprawy to moja wersja bardzo czesto ja robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaa
a ja mam jeszcze inny przepis od wszystkich tu wymienionych .salatka wychodzi przepyszna. 1 kapusta pekinska puszka ananasa puszka kukurydszy piers z kurczaka zupka chinska (najlepiej lagodna vifon) majonez (najlepiej winiary) piers pokroic w kostke, zesmarzyc z vegeta, poczekac az wystygnie. kapuste pokroic, ananasa tez. dodac kukurydze, kurczaka. zupke chinska zalac goraca woda, poczekac az kluski urosnął. odcedzic z wody, dodac przyprawy, wymieszac i dodac do salatki. wszystko dokladnie wymieszac, posolic i popiepszyc do smaku. dodac majonez. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dONIA:*
MNIAMMMM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam zrobić tę sałatkę z ryżem, z kuskusem, ze zwykłym makaronem i nie wyszła taka, jak z makaronem z zupek chińskich. A i to nie chodzi o to, że jestem uzależniona od smaku glutaminianu sodu, bo na co dzień takich zupek w ogóle nie jadam, ani nie używam vegety, kucharka itp. Po porostu z tym makaronem lepiej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosza:)
a ja robie inna:) 1 zupka chinska 1 papryka czerwona ananas z puszki 2 jajka gotowane paluszki krabowe kukurydza marchewka gotowana do tego majonez i przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjdana
Mój przepis jest zupełnie inny : 2 zupki chińskie pikantne puszka kukurydzy puszka tuńczyka 2 jajka na twardo cebula średnia Zupki kruszymy , dodajemy zawartość tarebek, zalewamy niewielką ilością wody, studziny. Dodajemy pozostałe składniki ( puszki po odsączeniu, cebula i jakja w kosteczkę. ) i 2 łyżki majonezu do połączenia składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast normalnej zupy też podajecie zupki chińskie? Dla mnie to coś niesamowitego, zamiast dodać do sałatki zwykły makaron lub ten chiński (nie trzeba gotować) i przyprawę ziołową wolicie truć siebie i rodzine chemią z zupek. Przecież to najgorszy syf:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta&Dragowski
Mój przepis wszystkim smakuje:) 2 zupki chińskie (ostra i łagodna) Kapusta pekińska (posiekać) 3 kolorowe papryki (kostka) Puszka kukurydzy Puszka czerwonej fasolki Ogórek zielony bez miąższu Pomidor bez miąższu Żółty ser (starty) Szynka konserwowa (drobna kostka) majonez sól pieprz PALCE LIZAĆ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×