Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimlan

sałatka z zupek chińskich

Polecane posty

Gość Farbowana Małpa
oj tak czytam te Wasze przepisy i już dostałam pomieszania z poplątaniem... jadłam kiedyś sałatkę z z zupek i nawet całkiem dobra była :D a jutro planuje zaserwować Mężusiowi którąś z podanych przez Was, tylko musze się zdecydować którą. a może stworzę jakąś własną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrazik
wspolczuje mezusiowy jesli zrobisz mu sztuczna chmiczna salatke z zupek chinskich. no chyba ze on nie ma za niz gustu kulinarnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbowana Małpa
Zrazik, a co teraz nie masz sztucznego?? pryskane pomidorki są na pewno dużo zdrowsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbowana Małpa
co do gustu mojego Męża, to ma i myślę że całkiem nawet niezły. a od czasu do czasu trochę chemii nie zaszkodzi :P ile czasu można się żywić korzonkami i pędami bambusa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
a dla ciebie istnieją tylko dwa rodzaje jedzenia? Albo ostra chemia albo pędy, kiełki i korzonki?? Współczuję ograniczenia... A chemia w jedzeniu niestety jest, owszem. Ale mimo to lepiej zjeść normalnego pomidora niż np. pomidorową w proszku. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbowana Małpa
ograniczeni są dla mnie ci, którzy nie mają poczucia humoru, niestety... nie mam ochoty wdawać sie w bezsensowne dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrazik
ty za to poczuciem humoru walisz na kilometr :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrazik
"ile czasu można się żywić korzonkami i pędami bambusa??" to zdanie jest szczegolnie rozbrajajace? co ma byc niby takiego dobrego lub zdrowego w korzonkach i pedach bambusa?? pierwsze slysze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kultowe danie każdej Grażyny, każdy kto ma choć minimum smaku tego nie tknie . Tym bardziej szkoda, że aż tyle osób nigdy w życiu nie jadło nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×