Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gulashowa

Podobają mi się faceci o ściśle określonym typie urody...

Polecane posty

Gość Gulashowa24
Vijet24 - a mnie się wydaje, że mój mózg jest po prostu zbyt męski, myślę jak facet, szukam ideału wizualnego, potem sprawdzam psychikę i światopogląd. Ale to tylko próba wyjaśnienia zjawiska, którego sama nie potrafię zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vijet
Gulashova: dla zdecydowanej większości mężczyzn w wyglądzie kobiety liczy się to , czy jest atrakcyjna, czy nie - a nie u licha wygląd jakiś szczególików , detali typu małe zęby , kolor włosów czy ich długość itd. Jeśli chodzi o mnie , to wizualnie odpowiada mi dość spora część reprezentantek płci przeciwnej i denerwują mnie koledzy , którzy mimo nie najlepszej aparycji zwracają uwagę właśnie na takie mało istotne sprawy typu: ma o 2 cm(dosłownie) za szeroki tyłek... :/ Rozumiem , że to nie jest uzależnione od Ciebie , dlatego tym bardziej Ci współczuję , życzę jednak większej przychylności i jak najmniej "obrzydzenia" w kontaktach damsko-męskich... P.S. Zapewne sympatyczna z Ciebie kobieta , ale gdyby każdy na świecie miał tak dziwny gust , to chyba w ogóle żadne pary by się nie tworzyły! Policzmy - gulashovej na moje oko pasuje z wyglądu jeden na stu facetów , tak więc prawdopodobieństwo , że dany osobnik przypadnie do gustu zarówno niej , jak i ona jemu , wynosi 1/10000. W życiu poznajemy średnio 400 osób. Nietrudno więc policzyć , że na świecie w stałych związkach byłoby w takiej sytuacji 4% populacji , a nawet mniej , bo przecież trzeba też się dobrać pod względem charakterów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimes
Och, ja też mam swoje preferencje i to dość sztywne, ale zdarzyło mi się , że zakochałam się w facecie kompletnie nie przystającym do tego kanonu. Zaczęło się od przyjaźni, rozmów. żadnego pociągu fizycznego, nic z tych rzeczy: kumpel do wszystkiego. I sama nie wiem kiedy zdominował moją wyobraźnię. Inna sprawa, że jednak do niczego nie doszło, bo on był zajęty moją koleżanką . I dzięki Bogu, bo wkrótce poznałam swojego obecnego małżonka- który jest dla mnie ideałem od prawie 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulashowa24
Hmm no właśnie - facet odbiegający wyglądem od mojego ideału jest dobry tylko do rozmowy... I to najlepiej przez GG lub telefon - gdy się spotykamy i mam na niego patrzeć, połowa przyjemności z rozmowy się rozpływa gdzieś w czasoprzestrzeni. Jakieś zaburzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam mój ideał to od ok.175cm w zwyż... jasnej karnacji, o szerokich mocnych kościach, dobrze zbudowany, trochę mięśni + trochę tłuszczyku, zadbany... duże dłonie... gdzie tacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniusz
oj dzieweczki jekie przygupiaste jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×