Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boska22

Kto mi załatwo pracę w Wawie...? Byłabym wdzięczna!

Polecane posty

Jestem autorem wszystkich wypowiedzi pod pomarańczowymi nikami, które zawieraja chociaż jedno słowo "wawak". I jeszcze raz powiem: codziennie rano pani Stasia z osiedlowego warzywniaka )moja żona) upycha mi w moje rdzawe oko kilogram soczystej kapusty kiszonej co zbawczo działa na mój zwieracz, który po tych zabiegach jest świeży i prężny niczym usta pani Bożeny Dykiel w słynnej „Sztuce Kochania”... Prosze mi zazdrościc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak prawdziwy
dobre :-D na razie, mam naradę na 13.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak prawdziwy
Będę tam ustalał... a co mi tam, poznajcie mój prawdziwy problem: mam 26 lat i nadal jestem prawiczkiem. dzieje się tak dlatego, iż codziennie rano przywdziewam huzarski mundur, czarne botforty i batmańską maskę z uszkami, po czym wyruszam na połów potencjalnych kandydatekna deflorantkę, zalegających w okolicach całodobowego sklepu monopolowego "U Lusi" na Placu Grunwaldzkim po nocy pracowicie spędzonej na osuszaniu kolejnych flaszek nalewki wiśniowej. Jak dotąd żadna z potencjalnych kandydatek nie staneła na wysokości zadania. Być może powinnenem poszukać deflorantki w bibliotece miejskiej. Co sądzicie?...czy nie ma już dla mnie nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspedientka
może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zakończyłem 3 godzinną naradę, w trakcie której opracowałem plan działania. Oto on: W każdą sobotę po obejrzeniu siatkarskich meczów ligowych oczyszczam okolice intymne swojej kozy Stanisławy depilatorem marki Satinelle HP 2841 miętosząc jednocześnie jej nabrzmiałe wymiona. Po zakończonej toalecie uprawiam z nią jakże pasjonujący dla mnie seks analny w pozycji klasycznej, jęczę wtedy głośno i czuję się niczym Wilhelm Zdobywca. W każdą niedzielę wieczorami, po obejrzeniu programu Europa da się lubić, wyciskam pryszcze z pośladków mojego karego kucyka, następnie zaplatam wlosy łonowe w warkoczyki, wskakuję nagi na mego rumaka i niczym król Ryszard,wyjeżdżam dostojnie na na kontrolę terenów otaczających budynki Agencji Rynku Rolnego w W., w których jestem zastepcą stróża nocnego. Liczę, że do następnego roku poradzę sobie z moim ciążącym od urodzenia problemem :) Boska22, jeśli jeszcze jesteś chętna, to odezwij się tutaj. Po 3 godzinach rozmów i ja będę dla Ciebie bardziej spolegliwy, może zażądam tylko seksu oralnego za załatwienie Ci tej pracy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×