Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boska22

Kto mi załatwo pracę w Wawie...? Byłabym wdzięczna!

Polecane posty

Gość bbbb
ja nie mówie ze anal to koniec swiata - ale chyab mozna sobie dobrowolnie partnera wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
Przyznaję Boska, że jest tu problem. Bo jaką miałabyś gwarancję, nie? Powiem Ci tak - ARR to takie układy że hej. Jak się je ma to można wiele zrobić. Ja mam jeszcze słabe więc powiedzmy roboty za 5000 ci nie załatwię. Ale taką prostą, na jakimś podstawowym stanowisku to tak... Ale jak tu się umawiać? (już nie mówię o Tobie pani Księżniczko :P tylko tak w ogóle) Chyba tak, że po podpisaniu umowy przedwstępnej o pracę 1 anal a pozostałe 2 powiedzmy - po podpisaniu właściwej umowy. Obie strony byłyby zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujnio po długich przemysleniach postanowilłam przeniesc sie do stolicy, tam sa wieksze perspektywy:O jak nic zrobie kariere:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
dzwonie do programu "UWAGA" zeby zrobili reportarz jak się załatwia prace w ARR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
wawakx nigdy analu nie uprawiałeś czy co? bo chyba masz ogromną chcice? Powiedz nam wszystkim na czym polega Twj problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
Nie musiszsie obawiac tego analu.mam malego - tylko 12cm i ledwie poczujesz,ze masz cos w dupci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
Kupię tanio dwa anale, moga być lekko używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
Ja Ci wyjaśnię nasze zamierzenia: 1) lubię anal a moja kobita nie i robi wielką łaskę. Niech Ci będzie że to jest mój problem. A ja problemy staram się rozwiązywać 2) Ty chcesz zmienić pracę i chcesz żeby ktoś Ci w tym pomógł i oferujesz wdzięczność Jak to podsumować, to oczami wyobraźni widzę dwa obrazki- mój penis w Twoim tyłeczku i Ty pracująca sobie na luzie w ARR No dobrze (jestem dzisiaj coś kurwa cierpliwy) - a na czym miałaby polegać WEDŁUG CIEBIE Twoja wdzięczność? :-) bbbb - nie rób gnoju... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
Okna Ci mogę umyć :-P Poza tym gdzie Twoja bezinteresowność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
A Ty jesteś bezinteresowna? A takim razie umyj mi królewno te okna, ot tak sobie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
chociaz, chociaż...... może cała sprawa miałaby się zupełnie inaczej kiedy oboje nawzajem wsadzalibyśmy sobie w odbyty dorodne kabaczki i wykonywali dyszkantem w duecie a capella tajny hymn mołdawskich zbieraczy runa leśnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
Poza tym jak masz takiego małego to co mi tutaj anal proponujesz? Piszesz,ze twój ptaszek ma 12 cm.Jak juz mam dac dupci toprzynajmniej chce cos poczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
nie ma sprawy...mogę Ci umyć ikna zupełnie bezinteresownie :-) Tylko, że Ty pewnie wymiękniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radca prawny
boska a moze on jest przystojny i zrobisz to z przyjemnoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
Kur....a nie znalazlam na tym forum zrozumienia :( więc jedyne co mi pozostaje to spakować się i wyjechać do Moskwy by tam zamieszkać z bezdomnymi i szczurami w kanalach pod miastem. Tamtejsze stolze sa ponoć niebywale w smaku, czuć bowiem kawior!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radca prawny
Ja laluniu też jestem przystojny i mam układy. Potrafię także podnosić psie kupy z chodnika siłą woli i umieszczać je na przejeżdżających obok radiowozach Policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x..
Myslałem,ze w dupci wystarczy ci moje 12 cm. Wymagająca jestes,nie ma co! I co teraz bedzie z tym analem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22.
Wkurzyłam sie, ide przewietrzyć pochwę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
dzwoniłam do UWAGI - powiedzieli ze dadza mi mikrofon i kamere i mam zrobic prowokacje ( jak w Konstarze) - wiec teraz wawak x nie zgadzaj sie na wdzieczność w formie mycia okien bo chce zrobic swój pierwszy w zyciu dokument biore te robote na warunkach opisanych powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x...
Scisle mowiac,jak przed chwilą go mierzyłem, to okazalo sie że ma 12 jednostek pomiarowych co pół centymetra. To jak będzie, Boska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x. true
Hmm... :-o Przyznaję że mnie zaskoczyłaś. Po jaką cholerę masz jechać myć mi okna bezintreresownie? Nie rozumiem tego. Ale hmmm. zaskoczyłaś mnie, kurde! :-o Intrygujesz mnie. No dobra - załatwię Ci tę robotę za jeden normalny, zwykły stosunek. Żaden anal. To co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
Nadmienię, że jestem żywą legendą koła gospodyń wiejskich w Solcu Kujawskim gdyż jako jedyna potrafię wypierdzieć melodię "hej przeleciał ptaszek" w metrum parzystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny promyk
ale jestescie podli, dziewczyna prosi o przysluge a wy tak ja traktujecie. Pomylila sie kazdemu sie moze przydarzyc po co od razu te uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22-złodzieje nicków brr
podaj maila lub napisz na mojego to pogadamy ma_poczta@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do boskiej 22
lacha, spotkaj się z tym fagasem kurwiarzem, raz sie prześpisz a potem szybko awansujesz, jak już rozejrzysz się w AAR co i jak i która to jest jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wawak x. true
strzał niecelny, kolego moja żona nie pracuje w ARR :-P nie chce mi się z wami gadać tyle krzyku o parę analów :-o Ale Ty jesteś fajna Boska życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22-złodzieje nicków brr
wawakx to ja Ci podaje maila, a Ty mnie olewasz...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do boskiej 22
nie musiałaby pracować, ale wystarczy że Ty pracujesz...... najwidoczniej nie zrozumiałeś życzę niepowodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wawak x. true
kolego, ona nie pracuje w ARR powtarzam :o Moja żona codziennie w godz. 10:30-10:55, kiedy zwykle panie z okienek pocztowych mają przerwe na śniadanie, miną czcigodnj radczyni ziemskiej obrabia na mokro kręgla koledze z ławki, a następnie z chytrością godną najprzebieglejszych mongolskich mudżachedinów stawia w mrocznym kącie za tablicą konspiracyjnego klot.za. Ja wypraszam sobie!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×