Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boska22

Kto mi załatwo pracę w Wawie...? Byłabym wdzięczna!

Polecane posty

Gość Boska22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
anal też wchodziłby w grę? (tzn. w ramach wdzięczności) jeśli tak to zastanów się czy w Agencji Rynku Rolnego byś nie chciała... praca biurowa, nie przemęczysz się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dasz dupy
to ci załatwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
>>> do wawak x. To zależy czy masz dużego i grubego? jeśli tak to odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
Boska, zdecyduj się - czy chcesz miec długiego i grubego czy pracę. :-P Nie wiem, mam standardowego: 15 cm. Ale w zamian za parę analów (ile to już się dogadamy) mogę zaproponować Ci zgoła niestandardowo lekką robotę za niezłe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
>>>> wawak x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
>>>> wawak x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
>>>> wawak x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
wawak x ALE Z CIEBIE KRETYN! parę analów, żałosny z Ciebie koleś! Qwa co za naród.. wszystko tylko za dupę załatwiają! gówno mnie obchodzi Twoje 15 cm. wsadź sobie w dupe wielbłąda jak masz potrzebe zboczeńcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
zacięła i co z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
chujnia jak zawsze chujowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
sprzedam tanio kawałek swojej okrężnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
No wkurwiłem się! Pisze taka, na forum EROTYCZNYM że będzie wdzięczna za załatwienie roboty i obraża się za propozycje analu! O co tu chodzi?! Nie podoba się to wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
świetnie, że się wkurwiłeś...to Ty spierdalaj z kobiecego forum zboczeńcu... i dź sobie trzepać wacka w agecji rynku rolnego buaaahahahaa I chuj/chujnia Ci w dupe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
Dobra, olać Boską która udaje chyba naiwną :-P teraz proponuję zająć się podszywem (dobra próbka juz była :-D) sam jestem podszywaczem a jeszcze dziś nie działałem w temacie (choć nuda w tej ARR jak chuj) PS. Zbieram sarnie kupy i sprzedaję je na Allegro, pisząc że to trufle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Pomorska
Przepraszam, że się wtrącam ale mam pytanie do Boskiej: czy naprawdę parę stosunków analnych to zbyt wysoka cena? Miałabyś niezłą pracę i to w samej Warszawie. Ja tam bym na to poszła (akurat mam pracę, zresztą mieszkam w Szczecinie), jakbym naprawdę mocno szukała pracy.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
ależ ty elokwentna LOla :-P Jeśli tak o tym marzysz to oddaj dupe za free w ręce wawakax..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od roku pracuje w Biedroce, układam draże, kosztowalo mnie to dwa anale, ale było warto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
Baśka.. aż tak mi nie zależy..mam prace i po prostu chce zmienić.. ale dostaje białej gorączki jak ktoś chce mnie dymać za prace, wszyscy tu qwa myśla, że mozna kazdego kupić.. i wykorzystują swoje lepsze położenie.. przecież niejedna dziewqczyna bezrobotna musiała by się na to zgodzić z konieczności!!! Ja chyba bym zrujnowała zycie takiemu kolesiowi już po wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
lubię się podszywać, stało sie to moim celem w życiu i przez to często zafałszowuję otaczającą mnie rzeczywistość np podszywam się pod papier toaletowy w moim domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
a ja bym duzo dała za prace w ARR bo była by zbiezna z moim wykształceniem duzo ale na anal bym nie poszła - moze dlatego ze jestem w zwiazku hmm.... w dzisiejszych czasach to juz mnie nawet nie dziwia takie propozycje ale bys sie chociaz wawak ja o wykształcenie zapytał - jakies pozory ze cos w tej pracy robicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
analnie sie nie oddam ale chętnie pozwolę spenetrować swój przełyk tym 15 cm pytongiem, jesli tylko praca bedzie satysfakconująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
Poza tym wielu takich facetów jak wawakx po prostu fantazjuje, że mogłoby taką prace załatwić, mimo wszystko to duże ryzyko.. dla kobiety, że będzie zależna od niego i jego zachcianek i dla niego...że kiedyś prawda mogłaby wypłynąć.. no ale niektórzy faceci sprzedali by matkę tylko po to żeby wydymać fajną laskę...beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawak x.
No kurde zakładam że maturę ma! A praca to przewalanie papierków, żadna filozofia, nawet nie trzeba się znać na rolnictwie. Ale skoro parę analów to za dużo dla Jaśnie Pani, to się nie będę narzucał. :-P Gadacie jakby anal to był koniec świata. :-P Ps. Proszę o kontynuowanie podszywu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
boska lola.. mogę pisać gdzie mi sie podoba.. jak pójde w mini do klubu nocnego to nie jest je4dnioznaczne z tym ze można mnie gwałcić i że będe się bzykać z każdym kto zechce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska22
kurcze przewalanie papierków to by mi nawet pasowało...ale niestety na anal nie ma szans bo podczas ostatnich moich zabaw utknęła mi w dupsku kula od kręgli bo zwieracze sie zbyt mocno zacisnęły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×