Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewnab

Zdrada ? Czy tylko normalne zachowanie ?

Polecane posty

Gość niepewnab

WIem że temat oklepany jak cholera. Mój mąż jednak ostatnio dziwnie się zachowuje , nie ma między nami sexu , wszystko go irytuje , nie ma czasu rozmawiać ze mną przez telefon , nie ma wogóle dla mnie czasu. Wraca do domu pózniej niż kiedyś i tłumaczy to zmianą charakteru pracy ( zmienił pracę ) . Nie rozmawiamy bo on uważa że niema o czym i wciąż jak wraca jest zmęczony. Boję się do niego zadzwonić bo odrazu na mnie syczy i nie jest zbyt miły. Jedyne co mi się nie zgadza to to że nie ukrywa komórki i nie wycisza jej. Leży na wierzchu. Dawniej pozwalał mi jej dotykać i bawić się nią teraz nie chce żebym to robiła,powiedział że to jego komórka i nie będę go kontrolowała. Kiedy póznym wieczorem przyszedł sms , odrazu się zerwał i chciał żebym oddała mu jego telefon i nie szperała w nim , nie wiedział tylko że to mój telefon. Jak mu powiedziałam to dalej poszedł spać. Jak mogę sprawdzić czy z nikim nie flirtuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijhkjhgjk
na 99.9% ma kogos, smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn
zrób mu laskę, zobacz jak zareaguje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
to mnie nie pocieszyłaś ;( I co ja mam zrobić.WIem że napewno się do tego nie przyzna. JA bym go nie podejrzewała o zdradę , wydaje mi się że niemógłby ,zresztą zawsze sie wypierał. Ale jego zachowanie jest dziwne :( I co ja mam zrobić ? jak to sprawdzić ? Sam się nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka ona
ojjeejj..ja bym na twoim miejscu zacisneła zęby i zabrała sie za pakowanie jego rzeczy..po czym wystawiła za drzwi :( ale to smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
powiedział mi jakiś czas temu,że on gdyby mnie zdradzał to by mi o tym nie powiedział ,bo on nie chciałby się rozchodzić . On chce żebym ja była jego żoną. Znów do niego zadzwoniłam. Odpowiedż krótka i oschła coś się stało ? jestem zajęty.Koniec. Już nawet nie mogę bez powodu zadzwonić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijhkjhgjk
z autopsji wiem, ze takie sa objawy zdrady a jak to sprawdzic - nie wiem - ja sama sie przyznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
smutno mi. Poradżcie coś. Nie mogę go spakować , jeśli już by do tego doszło to chciałabym żeby odbyło się kulturalnie. Na razie to tylko moje domysły ,a wiem że się nie przyzna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to jeszcze
moze to jeszcze nie zdrada tylko jakies poczatkowe jej stadium - zauroczenie. ale to nie zmienia faktu ze musisz sie temu blizej przyjrzec bo obudzisz sie z reka w nocniku jesli to tak zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-z małymi
z drugiej strony skoro zmienił pracę a ty ciągle do niego wydzwaniasz, to może być stresujące. NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
a co z tą komórką ? dlaczego jej nie chowa ? Nie dostaje żadnych smsów bo ja bardzo tego pilnuję i sprawdzam po kryjomu przed nim. Zwykle ma wykasowane prawie wszystko ;( ;/ Niegdy nic do niego nie przychodzi , on wie że nie dałabym mu żyć gdyby mi nie pokazał od kogo to. I to mnie zastanawia. Jeśli to jakiś flirt to czemu nie piszą do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
a może po prostu nie ma czasu w nowej pracy? Nowa praca to nowa praca w końcu nie? Jeśli jego szef siedzi koło niego to to trochę dziwnie wygląda jak żona wydzwania ciągle o jakieś głupoty...pozatym nowa praca to jednak trochę stresu...a jak chłop zestresowany to mu nie sex w głowie...może podpytaj go o nowa pracę...ale nie jakoś tak natarczywie....:)...tylko z troską ...z kim pracuje, czy szef fajny, i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nigdy sie nie przyzna
albo z nim pogadaj ( i tak sie nie przyzna)albo pośledź troche! ja nie wytrzymałabym takiej sytuacji- i ciebie tez to wykończy! zrob coś...ale nie daj sie złapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-z małymi
to jeszcze kwestia zaufania tu w chodzi w grę. A jeżeli nie zdradza, a dowie się że go śledzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
trochę dziwne te rady o pakowaniu...że niby co? że mąż zmęczony, wraca trochę później bo być może chce się wykazać na początku, bo wiadomo jaką sobie opinię wyrobisz to na takiej póxniej jedziesz...to od razu go z domu tyrzeba wyrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
Właśnie zadzwonił. Spytał co mnie ugryzło. I żebym mi się głupoty nie trzymały w głowie. Zupełnie jakby wyczuł o czym myślę. Wiem że może to robić bo on nie chciałby rozwodu ;/ Powiedział że mnie kocha i że wie że sie dziwnie zachowuje ale nic się nie dzieje. !!! MACIE POJĘCIE ??!!! niec mu nie powiedziałm. Jak on to wyczuł o czym ja myślę ??????????????? I o czym to świadczy /????? powiedział że mnie kocha. Jestem zmieszana. Bo ostatnio wogóle tego nie mowił. A tu nagle przez telefon. I że wróci dziś wcześniej. I co powiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaa
wyrzuty sumienia? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qupa
Pewnie też siedzi na Kafetrii i wszystko czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
dziękuję wam za wszystkie wpisy.JEstem zakręcona i nie wiem co mam o tym myśleć. JEst oschły ,czepia się , irytuje nie ma siły na sex. a za chwilę takie mi rzeczy mówi i to w chwili kiedy ja zaczynam się zastanawiać co on tam wyprawia. Tylko że on nie ma szefa ,bo to on jest szefem .. więc nie o szefa chodzi .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spraw żeby
on poczuł się niepewnie. Może wróć kiedys do domu z piękną czerwona różą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
czemu on się tak zachowuje ? Czy to wyrzuty sumienia ??? Przez cały czas mnie nie zauważa a tu nagle taki telefon po tym jak zadzwoniłam i powiedziałam mu dowidzenia jak on na mnie syknął że jest zajęty. Nagle zadzwonił kochający maż. Zmiana 180 stopni. Błagam może ktoś miał takie sytuacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaa
albo zacznij chowac swoja komorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
no to może ma problemy z pracownikami, jakiś autorytet chce sobie wyrobić a tu co chwilkę żona dzowni i pyta co robisz kochanie;) mój tego nie cierpi:) tak a propo, jak do niego dzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądz czujna
i poki co nie pokazuj po sobie ze cos podejrzewasz..... jesli jestes w stanie to kontroluj go dyskretnie i albo dowiesz sie niemiłych rzeczy albo potwierdzisz sie w przekonaniu ze on jest w porządku. powodzenia ja zawsze opierałam sie na swojej intuicji..... i dobrze na tym wyszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli
Cię zdradza to na pewno odkryjesz. Nie powinnaś jednak przesadzać w podejrzliwości. To tylko zaszkodzić może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
Myślałam już o tym ale nie wiem czy tak potrafię,raz nawet to zrobiłam to on generalnie się tym nie przejmuje. Ponadto mamy 1,5roczne dziecko , wiec jakoś mi to nie pasuje do roli odpowiedzialnej mamy :) Jeśli się skończy to chciałabym w zgodzie i kulturalnie.Myślałam żeby go dziś zostawić i pójść gdzieś , ale mam wyrzuty do dziecka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
niepotrzebnie:)....przecież zostawiasz z tatą:) jemu też się należy ;)... przełam się i wyjdź sobie gdzieś:) po pierwsze odpoczniesz po drugie niech widzi że bez niego dobrze się bawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
tylko że ja nie dzwonię co chwila , tylko średnio raz góra 2 razy dziennie :( Nawet jeśli nikogo by nie miał. To dlaczego jest taki oschły , nie rozmawia ze mną,nic mu się nie chce , wciąż jest zajęty ,czepia się drobiazgów, irytue go każde moje potknięcie ... ;/ I już mnie nie przytula ani nie całuje ;( A jeśli nawet to tak sztywno.czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
nie wiem :( po prostu przedstawiam sytuację z mniej drastycznej strony, może masz rację ze swoimi podejrzeniami jednak ale i tak nie wiesz tego, więc zostało Ci poczekać i obserwować...nie natarczywie, i nie pytać bo to i tak nic pewnie nie da...a na razie wyjź sobie gdzieś i odpoczniji zrelaksuj:) spraw małą przyjemność:) bez zadnych wyrzutów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnab
Mała mi ,wiem że dobrze mi radzisz. Boję się jeszcze tylko że jak ja wyjdę w piątek , to on będzie miał doskonałą wymówkę żeby wyjść w sobotę . Ja nie wychodzę w weekendy i wiem że on nawet jakby kogoś miał to by nie poszedł ew. w sobotę rano kiedy czasami jeszcze idzie do pracy. A jak ja wyjdę a on kogoś ma to będzie dla neigo wolna ręka na zostawianie nas w weekend :( BO jak ja się spytam dlaczego i dokąd wychodzi to on mi powie że ja też wyszłam to i on ma prawo ;/ ehhhhhh chore to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×