Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NEC

Oczyszczanie wątroby wg.Tombaka lub dr Clarka

Polecane posty

Gość danke
Wejdz na stronę -forum Huldy Clark tam dziewczyny bardzo dużo piszą o czyszczeniu watroby i sukcesach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8
2 dni głodówki (herbata i soki owocowe), drugiego dnia, pół szklanki oliwy z pestek winogron i pół szklanki soku z cytryny. Termofor na wątrobę. Łyk oliwy i łuk soku (tak, żeby oba składniki do buzi trafiły razem), po 10 min, kolejny łyk... i tak do końca. Kurację zaczynamy o 19, ogrzewanie wątroby kończymy po północy. po wypiciu najlepiej położyć się spać. Rano, albo nad ranem obudzi nas kupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie pisz bzdur wlasnie po to sie robi oczyszczanie watroby i woreczka zolciowego aby sie pozbyc wszelkiego rodzaju kamieni metoda huldy clark albo moritz'a sa chyba najbardziej skuteczne i "przyjazne" bardzo wazny... jesli nie najwazniejszy jest tydzien przygotowawczy do procedury oczyszczania zapraszam na watek oczyszczanie watroby metoda huldy clark wszystkie wasze pytania i watpliwosci zostana rozwiane ja za tydzien robie szoste oczyszczanie robie w odstepach 4 tygodniowych +/- tydzien wg zalecen moritz'a hulda clark dodaje jeszcze nospe i ornityne, ktore to nie sa konieczne do zabiegu olejow mozna uzywac roznych... ale najskuteczniejszy jest z oliwek wazne jest stosowanie soli gorzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art-b
Oczyszczałem wątrobę według Tombaka i wg Clarc. Ta druga metoda była bardziej skuteczna bo wychodziło więcej kamieni i o wiele większe. Jestem po 6 oczyszczaniach. Ostatnim razem wychodziło bardzo malutko i małych kamyczków co by świadczyło, że wątroba jest już oczyszczona. Teraz wystarczy to zrobić raz na rok. Co do objawów to dziewczyny w pracy, członkowie rodziny pytają mnie czy chodzę na solarium albo jakich używam kosmetyków lub witamin bo widzą, moją gładką, dobrze odżywioną i bez żadnej skazy cerę która kiedyś była sucha, szorstka i pełna wyprysków. To są oczywiście skutki oczyszczonej wątroby która teraz lepiej pracuje i odtruwa organizm. Nawet po większej imprezie mam mniejszego kaca który trwa bardzo krótko. Co do samopoczucia to mam więcej energii do życia niż np. 10 lat temu, nie wiem co to ból głowy i nie czuję zmęczenia w środku dnia. Tak więc polecam Wam wszystkim oczyszczanie wątroby bo jest tanie i co najważniejsze skuteczne! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zwolenników i sympatyków naturalnych metod leczenia! :-) Chciałam Was zapytać czy wiecie może, jaki minimalny wiek jest wskazany do przeprowadzenia różnego rodzaju oczyszczeń/odtruć różnych narządów? Mam 20 lat i tak się zastanawiam czy to nie za wcześnie... ale sporo przydałoby się naprawić tak szczerze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re za_krótka_doba
To świetnie, że tak młoda osoba jak Ty myśli już o własnym zdrowiu. Żałuję, że ja nie myślałem tak w Twoim wieku bo pewnie nie byłbym w takim stopniu nadgryziony przez ząb czasu.C o do oczyszczania wątroby to gdzieś czytałem, że nie powinny go stosować osoby poniżej 15 roku życia. Mogą wykonywać je również osoby w podeszłym wieku bez negatywnego wpływu na zdrowie, a nawet wręcz przeciwnie ludzie starsi bardziej pozytywnie odczuwają skutki oczyszczania wątroby, a co za tym idzie detoksykacji organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flush watroby
na allegro kupicie sól epsom, gosc oprocz tego ma inne super rzeczy pozatym swietne wyciskarki, profesjonalne do soków polecam sama kupiłam uroma jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flush watroby
huroma sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol epsom czyli sol gorzka czyli siarczan magnezu i wcale nie trzeba na allegro kupowac, w kazdej aptece kupisz, a jak nie maja to zamowia i jutro masz - 25 gram za ok 3 zl na jedno oczyszczanie cos pod 50 gram sie zuzywa (4 plaskie lyzki) jak kto tego nie trawi to cytrynian magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flush watroby
to na allegro taniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jossi
Ja w sumie zrobiłam kilkanaście oczyszczeń. W sumie wyszło ze mnie ponad litr różnych kamieni, korków, sieczki. Najlepsza dla mnie jest metoda Clarc- olej z pestek winogron plus sok z grapefruta. Oczyszczanie robię raz do roku na wiosnę. Ale pierwsze oczyszcanie to był cały cykl co 2 tygodnie aż do momentu , gdy po oczyszczaniu nic ze mnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby podać dobry i sprawdzony link do tego oczyszczania wątroby wg Huldy Clark ? Kliknąłem na pierwszy w google: http://dexterlabz.fm.interia.pl/files/Kuracja%20na%20oczyszczenie%20watroby.pdf ale tam w składnikach jest jakaś nalewka orzechowa (Black Walnut Hull Extra Strength), której w Polsce nigdzie nie widzę, żeby mozna było zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_k
Witajcie, proszę o poradę gdzie mogę dostać produkty do oczyszczania nerek Zestaw używanych składników: - 3 torebki korzeni - mieszanka Hydrangea / Gravel / Marshmallow (hortensja / sadziec / prawoślaz) - Goldenrod Tincture (nalewka z nawłoci) - Ginger (imbir) - kapsułki - Uva Ursi (mącznica lekarska) - kapsułki - Magnesium oxide - kapsułki 300mg - Gliceryna roślinna spożywcza i z pasożytów 1. butelki z płynem Black Walnut Hull Extra Strength 2. kapsułek Super W Blend 3. kapsułek Cloves wg dr H. Clark. Czy kupię to w aptece czy sklepach ziołowych? Dziękuję za informację Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefrytrka
Czy ktoś mi może podać dokładną nazwe ksiązki Tombaka, która trzeba mieć by rozpocząć tą "fascynującą" (hi,hi) przygode z oczyszczaniem wątroby?! Lub tej drugiej osoby..Clarka?! Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeśli mogę sie wypowiedziec to powiem ze oczyszczanie metodą Clark jest dużo lepsze i skuteczniejsze dawno temu zrobiłam inną metodąi efektu nie było a 5 dni temu zrobiłam oczyszczanie metodą clark wcześniej jadłam tylko czosnek na pasożyty i to wystarczyło wydaliłam ponad 100 kamieni sama byłam zdziwiona ale naprawde zadowolona ze wyszło to ze mnie i tak jak mówię żadnych specjalnych ziół na pasożyty nie łykałam tylko codziennie na noc ząbek czosnku. wypicie oliwy z sokiem z grejpfruta też było calkiem dobre bo jak sobie przypomne inna metode gdzie trzeba było to podgrzać i dopiero pić to na samą myśl mdliło i było nie do upicia. tyle z moich opserwacji, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSE1
No dobra a może ktoś mógłby zamieścić link do metody Tombaka. Znalazłam w sieci wiele opisów, ale takich uproszczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum plum
MYSLICIE ŻE MOZNA ZORBIC TO OCZYSZCZANIE BEZ SOLI GORZKIEJ, NIE MAM DO NIEJ DOSTEPU.MOZE ZIOŁA WYSTRCZA PRZCZYSZCAAJCE JAKIES ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sól gorzką można kupić w aptece, mnie się wydaje że sól ma odpowiednie do tego właściwosći niż zioła ale być może też dało by rade zołami swoją drogą sama mam ochote sprawdzić jak by zadzialały zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agiks
Sól gorzka jest niezbędna w metodzie dr Clark ponieważ otwiera zastawki żółciowe i kamienie wydalają się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywaczka
jestem po pierwszym oczyszczaniu wątroby wg Huldy Clark. po wczorajszych 2 porcjach soli gorzkiej nic ze mnie nie wyszło, dopiero dziś rano po 3 porcji, a najwięcej po 4 porcji. kamyki były małe. za 3 tyg powtórzę zabieg. Przed pierwszym oczyszczaniem wątroby poddałam się zabiegowi hydrokolonoterapii. Za tydz pójdę drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHILIPS_2012
Czy ktos kupowal sol gorzka w UK? Jesli tak to prosze o informacje gdzie mozna nabyc ten specyfik. W aptekach internetowych na terenie Anglii nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirenita
PHILIPS_2012 zapytaj o Magnesium sulfate. To jest łacinska nazwa, na pewno ja znają w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 9999
Witam! Mam pytanie czy przed oczyszczaniem musze głodówke miec? Nie jem smażonych tłustych potraw ani nic takiego ciezkiego zazwyczaj. Planuje zrobic dzisiaj oczyszczanie ale juz jestem zdezorientowana bo kawe wypiłam mała rano. Nie chce sie jutro wykonczyć :) bo mam małe dziecko do opieki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art-b
Ja mam. Piłem go w Maju 1986 roku. Ohyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobddzius32
to ja mam pytanie... mam 23 lata... właśnie jestem po kuracji dr clarka oczyszczania wątroby. Namówiłam moich rodziców by również zadbali o siebie. Moja mam pozbyła się wielu kamieni mój tata tylko trochę natomiast u mnie nic ... wymioty w nocy i lekka biegunka nad ranem i brak kamieni... czy to oznacza że ich nie mam? czy następna kuracja powinna być za 2 tygodnie czy za pół roku? i czy można zastąpić oliwę z oliwek jakimś innym olejem bo ... na samą myśl zbiera mi się na wymioty... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×