Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mayaaa

jaki krem do cery tłustej?

Polecane posty

Gość mayaaa

jaki wybrac krem jezeli mam tłusta cere, nie musi byc antybakteryjny, wazne aby nie był ani troche tłusty, ale mocno nawilzajacy, doradzcie cos, w granicach 15-20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kup sobie hydro zel nawilzajacy z olay.Jest naprawde boski.Ja mam skoóre tłusta i jest swietny.A kosztuje okolo 18 zl.Naprawde goracao polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
agula a czy on równiez matuje czy tylko nawilza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on swietnie nawilza i matuje tez.Ale nie pisze na nim krem matujacy tylko hydro zel nawilzajacy.Nie jest to krem tylko taki leciutki zel nawizajacy.Wiesz kiedys mi zlezalo aby krem byl matujacy ale teraz wiem ze skore tlusta trzeba tez dobrze nawilzac,i powiem Ci ze to bardzo pomoglo Mojej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli uzywasz takze toniku do twarzy to takze polecam z olay,jest tez naprawde super.Tylko nie ten do cery tlustej tylko odswiezajacy do wszystkich typow skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
aha ale rozumiem ze taki zel moze zastapic krem, tzn nie jest to zel do mycia twarzy ale nakłada sie go juz po umyciu? nie zostawia zadnych widocznych sladów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrryr
to jest krem o zelowej konsystencji-mi niestety nie przypadl do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ten zel zastepuje normalny krem.Bo to jest krem.W takim samym sloiczku jak krem do twarzy.A ma postac zelu bo jest akurat dla cer tlustych gdyz jest leciutki.Nie myjesz nim twarzy po prostu nakladasz na twarz jak krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kazdego cos innego.Mi pomogl jako jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
ok dzieki wielkie agula i frrryr, postaram sie chyba wypróbowac ten zel-krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam na nim pisze ze jest tylko na dzien ale ja go takze uzywam na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
ja tez bede na noc uzywala jesli go kupie bo nie bede kupowała i na noc i na dzien, do tej pory przetestowałam mnóstwo kremów, w tym antybakteryjnych i jak dla mnie najlepszy był z erisa, teaz jest produkowany w innym opakowaniu i juz nie to samo działanie, ale nie chce juz mevzyc twarzy antybakteryjnymi a jedynie dobrze ja nawilzyc. A macie moze takie uczucie po umyciu ze skora swedzi i sie łuszczy? tłusta cera a tu takie cos, własnie to mnie najbardziej wkurza, ale za 3 godzinki i tak sie swiece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrryr
mi troche wysuszal skore, bo mam mieszana cere. Wrocilam do kosmetykow nivea one mi pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
a tez oceanic jest brązujący, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
magdoosia a ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA Krem matująco- koloryzujący do cery tłustej i mieszanej z mikrogranulkami absorbującymi sebum, naturalnym pigmentem i czynnikiem głęboko nawilżającym cena ok. 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
thx wielkie:) jeśli jeszcze macie jakieś propozycje, to piszcie, bede wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżidżi 22
Soraya terapia witaminowa nawilżająco matujący, bardzo dużo fajnych naturalnych składników, dobrze nawilża, wyrównuje koloryt. Cena ok 12-15zł. Polecam. Sprawdź na stronce Soray'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia dopasowania odpowiedniego kosmetyku i będziecie mieć spokój. Tzn. to wymaga ciągłego stosowania solidnych kosmetyków, wtedy zmiana będzie widoczna. Hildegard Braukmann ma tanie i naturalne kosmetyki. Wszystko powinno być przy nich ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś od Hildegard Braukmann. Mają kilka kosmetyków naturalnych, które nadają się do takiej cery, ale to trzeba z nich korzystać systematycznie. Nie działa to na zasadzie takiej, że raz czy drugie sobie użyjecie i jest spoko. Dopiero systematyczność przynosi mega profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mermaID

Ja używam kremów AVA Pore Revolution, cała seria dobre sobie radzi z zaskórnikami i z sebum, które u mnie skóra wydzielała w ilości przerażającej. A teraz jest znacznie lepiej, kremy nie zapychają porów i dobrze działają na moją cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Od jakiś 2 miesięcy używam bardzo fajnego kremu nawilżająco-detoksykującego od Bielendy z serii Black sugar detox. Świetnie się sprawdza właśnie do cery tłustej i mieszanej. Zawiera połączenie cukru i węgla, co u mnie na buzi sprawdza się super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Bielendy sobie kup krem z glinką zieloną z tej ich linii wegańskiej botanical Clays. Na prawdę skuteczny jak masz tłustą cerę, z reszta cała ta linia jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzewo sandalowe i kurkuma od Orientany swietnie sie nada do skory tlustej i z wypryskami, odzywia ja i nawilza dodatkowo lagodzi krostki.

Edytowano przez mlodaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam serie z Botanical Clays z glinka zielona w składzie- z Bielendy . Dla mojej skóry wybawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zytkaziutowa napisał:

ejj a jak poznac jaka mam cere czy tlusta czy mieszana? bo nei wiem jaka mam i czy dobre kosmetyki stosuje 

Tłusta wydziela za dużo sebum, świeci się i często pojawiają się na niej pryszcze i wągry, mieszana może mieć tylko tłustą strefę T na przykład. Poobserwuj swoją twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2006 o 12:48, Gość mayaaa napisał:

thx wielkie:) jeśli jeszcze macie jakieś propozycje, to piszcie, bede wdzięczna!

Na tłustą skórę dobrze mieć coś co jednocześnie usuwa sebum, szkodliwe bakterie i dezynfekuje miejsca z uszkodzeniami czy niedoskonałościami. Spróbuj kremu Dermo Expert z Organique (Anti coś tam w nazwie), do tego stosowała zamiast toniku napar z rumianku z kilkoma kroplami olejku herbacianego. Taki zestaw jej bardzo pomógł i to dość szybko, bo po tygodniu już było widać, że jest lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×