Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zomber marianna

co masz dziś na sobie?

Polecane posty

----> dzisiaj zrobilo sie chlodno: jestes moim typem no 1 na kaffe jesli chodzi o nachalnosc. Jestes normalnie jak tirowka przy drodze wciaz i naokolo narzucajaca swe watpliwe wdzieki. Mdli mnie jak widze kolejny raz te same linki z kretynskim tekstem dopisanym quasi na temat. Wybacz, musialam Ci to napisac bo bym pekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizamę CA
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle skórzane spodnie
sąsiedzi szaleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringiiii
Obcisła koszule do spania Reeboka i szlafrok w gwiazdeczki aaaa do tego stringi z Tesco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam___
Ja mam na sobie Białą gniecioną spódnicę teranova do kolanka, Czarne sandałki na obcasie Czarną bluzkę zawiązywaną na szyi- Orsay Na to krótciutki żakiet - j.w w kolorze black Bielizna- czarny stanik - H&M Białe figi - niefirmówki Pierscionek zareczynowy delikatny łancuszek z kulką Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ale tu firmowo
A ja mam czarny stanik, majtki i skarpetki - noname fioletowy top na ramiączkach - noname bordową przezroczystą bluzkę z rozszerzanymi rękawami - noname parciany wojskowy pasek w kolorze khaki - noname czarne pseudo-skórzane dzwony Redial bordowe glany Next - nie wiem co to za firma hehe koraliki produkcji własnej czyli też noname i obrączkę z Kruka, o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impra :P
Ja dziś idę na imprę więc mam na sobie : -szpilki rozmiar 41 H&M -miniówka króciutka - tyłek mi widać - lubię taak! -czrno - biało - z narysowanymi stringami na tyłku - dostałam od taty na 18-nastkę -stringi paseczki czerwone H&M -stanik czerwony - koronka rozmiar C - mam duże cycki ! - bluzka bez ramiączek - czerwona z czachą ;) - naszyjnik do cycków czerwony -kolczyki big koła H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde niech to noo
spodnie z targu :o bluzkę z targu :o:o katankę z targu :o:o:o ! buty ze sklepu uff majtki z małego sklepiku, stanik też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde niech to noo
aa, jeszcze skarpetki antyseksy i kolczyki srebrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Piątkowska
Hej Dziewczyny i Chłopaki . Chciałabym poprosić was o pomoc i oddawanie na mnie głosów w konkursie TK Maxx pod adresem: http://otwarcietkmaxx.pl/ Nazywam się Paulina Piątkowska i jestem w pierwszej linijce po prawej. Baaardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy mnie wspomogą i oddadzą na mnie głos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wielkie zakręcenie
Zanuż się w moim świecie! Uwaga - WCIĄGA!!! WWW.marysia-bijou.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbie
Wiem, że już późno, ale się dołączę :D -Bokserki firmy NIEWIEM -Koszulka O'neil -Spodnie jeansy Cropp To tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak z sasiedztwa
buty glany legginsy do tego kilt, a gora obcisly golf i krotka bluze jeansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwanaaa
bieliznę koronkowa z triumpha i cieplutki szkafroczek (dostalam w prezencie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwetyumnbvcx
teraz mam tak hehe majtki typu bokserki szare z pieskiem, rozowe lamowki :P bluzka dluzsza brazowa z ekoltem w serek h&m niebieskie dresowe spodnie, obraczka, czarny sportowy stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×