Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zomber marianna

co masz dziś na sobie?

Polecane posty

koronkowe czarne majtki typu tanga - bezfirmowe:P spodnie od piżamy(różowa frotte w białe chmurki) bluzeczka na ramiaczka - bezmetkowa dwa srebrne pierscionki i jeden zloty 3 spinki we wlosach, zeby mi nie wlazily do oczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis tak: - dzinsy levi´s - czarna bluzka z rekawem 3/4 i dekoltem w lodke H&M - oliwkowa marynarka Reserved - czarne skarpetki - adidas - czarny stnik - triumph - czarne bokserki damskie H&M - buty czarne pumy ferrari zegarek SWATCH pierscionek z bialego zlota apart lancuszek nie wiem skad :P okulary extreme perfumy cacharel promiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻaŻa
Czarne dziurawe rajstopy, biustonosz reserved bardzo sprany, czarne majtki, body z lumpeksu, sweterek reserved, brązowa gumka na tłustych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWETEREK WE WZORKI TROLL, SPODEKI-CZARNE, KRÓTKIE BOJÓWKI AMISU, KOSZULKA POD SWETERKIEM TIFFANY, POD KOSZULKĄ STANIK CZARNY TRIUMPH, NO I SZPILKI-KOZAKI-DANIJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy qrak
Uwielbiam wszystkie tego rodzaju ankieto-badania :D Miejcie w takim razie młyn na swoja wodę, piszę! uwaga: - niebieskie jeansy-biodrówki (Wrangler) - zgniło zielona (a może khaki?) bluzka bawełniana wydekoltowana :D(Naf Naf) - stanik koronkowy koloru bordo (H&M) - skarpetki - ładne :D popielate w białe kwiatki - majtki - czarne stringi - okulary oczywiście i niezmiennie that's all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młyn na swoją wodę
... no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy qrak
hhhahah :D dzięki za podpowiedź - miało byc odwrotnie - wodę na swój młyn. dżiza... każdy tu tak śmiertelnie poważnie podchodzi do każdego posta? trochę luzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gakh8
oliwkowe spodnie bigstar , szary t-shirt GAP brązowo-niebieska bluza z kapturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jestem juz inaczej ubrana -spodnie dresowe -bluza dresowa -koszulka -skarpetki antyposlizgowe:) -biale majtki -laczki rewelacyjnie to nie wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to czarne spodnie dresowe i bawełniana koszulka ze śmiesznym nadrukiem a przez cały dziń czarne eleganckie spodnie i sweterek beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone stringi (key?) Niebieski staniczek z brylancikowym napisem \"Snoopy\" :P (H&M) niebieskie zakolanówki Ciemne jeansy z koralikami (bezfirmowe) Czarna bluza z owieczką a pod spodem top bez brzuszka z pumą (troll, puma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc: zielony(?) sweterek w serek- ZARA brudnorozowa podkoszulka w serek- CUBUS granatowe jeansy- ORSEY szare w rozowe kotki damskie bokserki- TROLL czarny stanik- nie mam pojecia skad czarno-biale zakolanowki- jw. cimnozielony pasek z klamra motylkiem- ZARA pierscionek z bialego zlota- APART okulary- BIRKA gumka do wlosow- sklep z gumkami do wlosow ;) rozowe kapcie w trakcie dnia dodatkowo chusta z butiku z Francji... firma jaks chyba na CH.. ale nie pamietam... kocham ja w kazdym razie ;) ot i cala ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzi full professional wygląd (do poracy ide): grafitiwa spodnica lekko rozszerzana do kolan + marynarka - nołnejm, bo szyta przez krawcową :Pbiałą bluzka koszulowa - promod rajstopy cieliste - gatta białe majtki i stanik - CK czarne buty na obcasie - venezia torbka czarna z barrakudy pierscionek z bialego zlota apart srebrny zegarek Timex lancuszeksrebrny perfumy cacharel promiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Brązowe spodnie w kantkę- Aggi Biała bluzeczka na ramiączkach- bazarek Fioletowy sweter (wycięty tak, że widać ramiona)- Zara Bielizna biała, koronkowa- bazarek Czarne podkolanówki- Real,TIP Srebrny łańcuszek z wisiorkiem z kamieniem- sklep jubilerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio namietnie..wielkie gacie sportowe,zawiazywane na brzuchu..w roznych kolorach pumy..wielkie koszule mojego lubego, skarpety porozciagane..mase spinek we wlosach...i gigantyczny ciazowy brzuch. a snie o mikroskopijnych koszulkach w moim starym rozmiarze..gaciatkach..staniczkach i wszystkim maciupkim..mini spodniczkach,obcislych spodniach ech co tu wymieniac.. teraz to tylko gacie koszuliska skarpeciska buciska i udawanie ze jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikaa
dżinsy - h&m brązowa bluzka- Shock Zakiet-Xoxo That's all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała babka.
jeansy levis 581 biustonosz i majtki triumph-czarne bluzka długi rękaw greenth sweter bardzo jasny pudrowy róż z golfem w prązek,luźny-solar skarpetki topsecret buty długie brązowe gino rossi Wygląd ogólny średni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_brunetkaKce
Gacie dzinsy z targu, bluzke z New Jorkera, majtki, podkolanówki, wisiorek i kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeansy fishbone czerwona koszulka tez fishbone czerwony rozpinany sweter troll pasek skorzany cropp bielizna jakas bezfirmowa podkolanowki czarne z bialym wzorkiem perfumy amor amor cacharel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym temacie i wypowiedziach wiekszosci wnioskuje ze wszyscy nosza tylko tylko tylko markowe ciuchy i pachna markowymi perfumami he he he ludzie zejdzcie troche na ziemie nie liczy sie marka tylko jak sie wyglada a tu wazne zeby byo markowe a ze do d.... to nie wazne bo najlepiej zeby metka byla jeszcze na wierzchu:( tragiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jako
zazdroscisz ze kogos stac na markowe ciuchy i perfumy?? tak sie sklada ze w szafie nie mam zadnych ubran niemarkowych.. po porstu liczy sie dla mnie jakosc! wole wydac wiecej ale miec pewnisc ze po pierwszym praniu moje ubrania nie beda wyglądały jak psu z gardła wyjętę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balalajka
dzien dobry :) ja mam dzis na sobie jeansy wrangler bluzeczka z krotkim rekawkiem o`neill bluza na suwak z kapturem (taka przylegajaca) reporter buty nike cortez zegarek casio bransoletka z brigit bijou lancuszek perfumy puma flower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś jedna
Ja mam czarne jeansy z Big Star'a, bluzę beżową House, pod spodem t-shirt tez z housa, skarpety z Camden Town, majtki i stanik jakiejś nieznanej mi firmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikomu nie zazdroszcze tylko zwracam uwage ze takie patrzenie tylkow jedna strone czyli tylko markowe ciuchy jest troche chore bo i w takich sa beznadziejne marka o niczym nie swiadczy... a juz napewno nie zazdroszcze markowych ciuchow ani perfum bo takowe tez mam tylko nie widze powodu do takiego szpanu jak wy tu robicie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaha
to nie szpan.. po porstu wyminiamy sie informacjami, jesli dla ciebie to porblem to spoierdlaaj na drzewo gdzie twoje miejsce glupia zazdrosnico! nie iwem po czam wnosisz ze markowe rzeczy sa beznadziejne.. sama jestes beznadziejna, pewnie marzysz zeby sobie kupic cos markowego, a nie ciagle tylko ze szmateksu uzywane majty i staniki... zrob mi ta przyjmenosc i jesli nie masz ochoty odpowadac na temat to po prostu sie nie wypowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×