Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zomber marianna

co masz dziś na sobie?

Polecane posty

czy ja powiedzialam ze wszystkie markowe ciuchy sa beznadziejne nic takiego tylko to ze nie nalezy slepo patrzec ze tylko markowe sa dobre ...czytaj uwazniej a co do szmateksow to nigdy tam nie byłam i nie bede no chybaze ty tam kupujesz....ja mam te mozliwosc kupowania markowych ciuchow za granica i jakos sie tym nie chwale ... aha i gratuluje jakze wyszukanego słownictwa i wysokiej kultury osobistej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
jako - nie piszesz na temat.. nie zasmiecaj fora.. spadaj jak masz problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja: czarny stanik czerwone stringi szare rybaczki- orsay jasnoniebieska koszula- orsay czarne, długie kozaki na szpilce( jeszcze się nie rozebrałam po pracy) złote:obrączka i dwa pierśconki naszyjnik z błękitnymi kryształkami zegarek timex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim skąd ta zniesmaczona buźka przy obrączce, nie miałam takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja: niebieskie jeans koszula biala sportowa szare skarpetki bialy podkoszulek biale majtki czarne buty zegarek, obraczka, itp. (niedlugo zdejme wszystko!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzinsy lee niebieskie bialy sweterek z dekoltem V camaieu bialy stanik triumph czarne stringi h&m czarne skarpetki (najprawdopodobniej z h&m) pierscionek apart perfumy emporio armani white srebrny lancuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na sobie dzis: - stringi rozowe w groszki :) [Marks & Spencer] - bialy stanik - skarpetki w kolorze burgundowym :D - Spodnie szare materialowo/dzianinowe [Marks & Spencer] Ponizsze, natomiest, bo strasznie mi zimno: - podkoszulke na ramiaczka [Marks & Spencer] - bluzeczke z krotkim rekawkiem bialo/czerwono/granatowa w jakies wzory geometryczne, chyba romby - golf fioletowy stare buty skorzane, bo nie mam czasu i checi zeby isc kupic nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja: czarne spodnie dresowe Reserved szara bluza bezfirmowa podkoszulka szara bezfirmowa rozowe majtki Victora\'s Secret biale skarpetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzanne
od dołu - czarne zamszaki, zielone bawełniane rajstopy, fioletowa mini, czarny t-shirt, niebieska wytarta kurtka jeansowa, pod spodem ciemnozielone majtki -od lat nie noszę staników, zawsze ubieram się tak jak teraz, czasami jeszcze długie swetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajtuzy w romby brazowo-bordowo-bezowe spodnica do kolan brazowa amisu polgolf brazowy bezszwowy yard sweter rozpinany czarny troll bielizna blekitna bezfirmowa perfumy amor amor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapcie w ksztalcie rybek ..przerazliwie niebieskie.. skarpety czerwone do kolan.. ck bokserki lubego.. koszulka klubu ajax..ukradziona perfidnie lubemu(lenistwo wstawienia prania) stanik ck kiedys w kwiatki teraz szaro-rozowy a na glowie maska nivei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututututut
za dyza polarowa pizama faceta z kappahl chyba i recznik na głowei i krem na twrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kompleksy, bo ciuchy niemarkowe:( Kozaki czarne na szpilce, dżinsy wąskie za kolano, niebieskie, czarna bluzka na ramiączkach, bez stanika, bo nie czuję potrzeby powiększania:). Czarny żakiet ze stójką, srebrne kolczyki. Zamszowa czarna torebka z frędzlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co niezwykle wygodna pizama i skarpety grue do spania... jak milo miec wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia
ja jak narazie mam na sobie kołdrę niebieską w stokrotki.. brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa wstążeczka
Ciemną niebieską bluzeczkę, spodnie granatowe sportowe z białym paseczkiem z boku już maja kilka lat i są sprane ale bardzo wygodne aha mam różowe ciemne majteczki nie wiem jakiej firmy , zreszta jak wszystko, nie mam biustonosza bo mi tak wygodnie i tak chodzę sobie po domu hmm wiem że mi obwisną cyce ale nie lubię być zkrępowana w domu staniczkiem. Mam jeszcze kolczyki, małe srebrne wisiorki zaraz założę na siebie szlafroczek ciemno różowy w białe chmurki bo chłodno mi się coś robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis szaleje..szlafrok w koty..a z pod niego wyzieraja gatki bokserki..znowu kradzione i znowu ck...do tego dziurawe skarpety ale ukochane od lat..nieznanej mi Lodzkiej firmy... a na glowie czapka ..bo bylam na balkonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutka putka
dzinsy niebieskie lee zielona bluzka vero moda zielony stanik h&m czarne majtki h&m zielone skarpetki h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza-71
teraz akurat nie mam nic na sobie!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja...
Mam wszystko ze szmatlandu, a nie przepraszam nie wszystko, bo część wygrzebałam ze śmietnika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze h&m panuje:-)tez lubie te marke:-) dzisiaj wyjatkowa "designerowo" jeansy: dsquared bielizna:victoria secret polowka:ralph lauren rajstopy:ck sweterek taki swietny z kaszmirku cavalli:-) buty:papcie:-)wpadlam do domu:-)a tak to mokasynki miu miu:-) i nie myslcie sobie ze skoro tyle marek to bogactwo i snobizm to ciuchy z przeceny:-)nie ma jak to przecena:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jensy czarny golf koszulke majtki jakies w paski skarpetki w lwy laczki-a raczej rozczlapane kapciuchy to wszystko ps jeszcze pasek house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś domowo
białe skarpetki różowe figi biały stanik czarne spodnie (obecnie ciut za dużo (efekt odchudzania) ;) biała koszulka siwy polar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
No dziś to się ubrałam...nie powiem. czarny cienki wełniany golf,czarne wełniane rajstopy,martensy czarne krótkie,wełniana spódnica maxi w kurza stopkę beżowo brązową i w taką samą kurza stopkę tylko ciemniejsza i jasna zieleń marynarka z Maxmara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate30_
a ja dzisiaj urlopowo, wiec na luzie domowo :) dlugasna, miekka koszula mojego faceta, miekie rajstopy z mikrofibry i mieciutkie skarpetki :)) dzisiaj jakos tak... jak Cocolino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at_lantyda
butelkowo zielone rajstopy calzedonna bokserki niebieskie koronkowe h&m stanik biały w niebieskie groszki z lumpesku biała podkoszulka spódnica oliwkowa do kolan made in lumpeks(ale jest metka z vero mody;) koszulka pomarańczowa bawełniana carry zakiet zielony ala dzinsowy w czarne wzorki made in lumpeks pierścinek z bursztynem po babci zegarek Q&Q branzoletke z bursztynami kolczyki srebrne z plastikiem imitujacym bursztyn(lekko ułamane) cienie inglot tusz rimel pomadka mabelline farba do włosów garnier;) na kolanach :mój kot czarny Nutelka ( zakup roku za dwa złote z Malczewskim;) dołaczając się do dyskusji,prezentuję połączenie firmowego z tanim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at_lantyda
zapomniałam jeszcze antyperspirant z cedrowy z Rocher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz Ja: majtki : brak stanik: brak dzinsy (lub cos podobnego) z Vero Mody, ale już niewyjściowe sweterek bialo- niebieski makijaż : brak nigdzie dziś nie idę, robię sobie Dzień Lenia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×