Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ammmmiia

Jaki sklep/markę uważacie za najlepszy?

Polecane posty

Gość tyka
bik bok?? jakie rzeczy sa w tym sklepie? jest taki w Krakowie? pierwszy raz słyszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielowka
czy w Polsce sa sklepy Esprit ? Jakos dotad nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
są np. w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cubus, Diesel, H&M, Esprit Zagraniczne: BEBE, Victoria\'s Secret, Dzinsy Seven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łodzi również jest esprit... natomiast w ogole mi sie nie podoba..a przynajmniej niewiele.... czasami tylko buty ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem
a co to za sklep Zara? jest taki w Bydgoszczy? Niech mnie ktos uswiadomi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodabobi
Najlepszy jest House, Reporter, Diverse, Cropp, Nike!!! A czy może wie ktoś gdzie są sklepy: Bik bok (Carlings) C&A, Cubus?? Albo może ktoś wie gdzie mogę kupić dłuugie trampki do uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
Camaieu, Jeans Club, Reserved, Mango:)- w tych zawsze cos znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodabobi
niech ktoś odpowie na moje pytania powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sa Eprity w polsce chyba we wszystkich wiekszych miastach - ale ceny tych ubran sa zabójcze - nawet na wyprzedazach. ja wole tańszą odzież - wtedy mogę mieć więcej rzeczy - a ubieram się bardzo różnorodnie - lubie ciuchy nike, lubie bieliznę atlantic, lubie spodnie reserved - ale to jednak czesto zalezy od kolekcji zimowa w re byla bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkkk
jakie skepy polecacie z wysprzedaza markowych ubrań we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coca Cola_25
DAGMARKO! Inne dziewczyny :) Czy wiecie po maxymalnie ilu dniach można robić zwroty w MANGO? Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
kurda Cola akurat dzis bylam w Mango rano i niestety nie przeczytalam ich regulaminu... ale mysle ze do miesiąca ta, o ile są to rzeczy Nie z wyprzedazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXEL6666
Zara Vero Moda Promod Benetton Diesel Dsquared Tally Weijl Levi's Abercrombie & Fitch Lacoste to sa dobre ciuchy a cena jeszcze do przezycia (choc roznie bywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jAGA356
JA BARDZO LUBIE ZARE I MANGO CHOCIAZ HAUSE TEZ JEST SPOKO:p OSTATNIO PRZYGLADALAM SIE NA NECIE UBRANIOM Abercrombie & Fitch GDZIE MOZNA ZNALEZC TEN SKLEP NO I JESZCZE OD DAWNA SZUKAM PEEPE JEANS:p POMOCY MOZE KTOS WIE GDZIE SA TE SKLEPY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXEL6666
jaga abercrombie jest tylko w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeroke
wiem, że albo się otworzył albo na dniach Abercrombie & Fitch w Londynie... a co do ciuchów to lubię Orsay ( przystepne ceny oraz swietny krój - zawsze dobrze leża rzeczy na mojej figurze ), Camaieu oraz Promod, do tego Solar ( niestety za drogi, wiec tylko jesli chodzi o wyprzedzaze ) z rzeczy meskich: swietny jest House.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluus
mysle ze promod chcialam sie zapytac czy ktos wie czy w Galerii Centrum w Bydgoszczy jest ten wlasnie sklepp??? prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana
camaieu i jackpot, promod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia1984
kisielowka czy w Polsce sa sklepy Esprit ? Jakos dotad nie widzialam oczywiesicie ale jest ich mało i tylkow najwiekszych miastach wejdż na ich strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio z Paluch2
osz kurfa...skad jestes dziewczyno? w Warszawie od samego centrum sie zaczynaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mnie przeraza
AXEL6666 Fajny masz gust, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie S´Oliver i Esprit maja swietne gatunkowo ciuszki. Wole miec kilka porzadnych i modnych rzeczy, niz pelna szafe ciuchow, ktore po kilku praniach, wygladaja fatalnie. z tanszych sklepow, chwale sobie C&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iggga
Mam pytanie... Czy w Radomiu bądz Kielcach znajduje się sklep H&M?? Please... Błagam o odpowiedź.... Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam, żeby tam były, no... ale może jednak gdzieś są :) Ja mieszkam w małej miejscowości, gdzie trudno kupić cokolwiek... A do Wawy, czy Krk to mam kawałek.... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARYŻ HILTON
NA PRZYSZŁOŚĆ : www.hm.com ;-) W sumie sprawdziłam za ciebie .No cóz zaskoczyło mnie ale nie ma w zadnym przez ciebie wymienionych mieście H&M !!! najbliższy obok bedziesz miała w Lublinie .chicaz nie wiem skad jests;-)wiec nie wiem czy Warszawa , Karków , Łódz czy Lublin bedzie najblizej .pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka_1
no dla mnie tylko new yorker i orsay sa takie baaaardzo sweet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja285
Mam pytanko do ludzi robiących zakupy własnie w UK.. Gdzie można kupić w Londynie ubrania marki G-unit, Ecko red, Roca wear ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię ciuchy takich firm jak Next, New Look, George,Levis. Natomiast nie przepadam za ciuchami z h&m, bo moim zdaniem sa to takie szmaty i jeszcze w jakims przedpotopowym stylu, jakby rodem z PRL-u :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×