Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescafe

Co kupujecie przez internet?

Polecane posty

Gość Mirek

Ja od kilku miesięcy zamawiam ciuchy z recea.pl i jestem bardzo zadowolony, że w końcu trafiłem na stronę gdzie mogę kupić nie tylko dobre jakościowo ale i cenowo ubrania i  nie muszę latać po sklepach bo tego nie znoszę!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro zabija konkurencje

kupuje tylko przez allegro, wszystko, ostatnio płyty CD, najgorzej kupowac buty bez przymierzania ale i te pare razy kupiłam i pasowały a pare razy syf mi wysłali taki ze trudno mi uwierzyc ze takie buty produkuja, miały za cienka podeszwe, były jak kapcie, nie wiem czy w sklepie można by wystawic takie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

online jest największy wybór a co kupuję? wszystko można kupić ale.... no właśnie zawsze wybieram sklepy które są polecane przez innych ludzi nigdy nie kupuje używek bo z tym różnie jest i też nie bawie sie w handel używkami bo wiem czego ludzie wymagają po używkach i jak potrafią straszyć np policją dlatego mnie to nie rajcuje zawsze kupno nowych rzeczy i sprawdzone sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sklep panipanigadzet.pl to taka opcja, gdzie masz wszystkie różne kategorie produktów. Ja najczęściej zaglądam po akcesoria do szkoły dla dzieci, różne przybory w dobrych cenach. Pod tym kątem fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×