Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Aha, i jak wygląda miejsce po operacji? Bo że nie będę miała skóry takiej jak przed wypadkiem, to wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia19
do bragga: ja tez mam blizny na dekoldzie nie hamuja one rozwoju piersi. Co prawda moja prawa piers jest nieco mniejsza ale podobno tak jest u 80% kobiet zatem nie martw sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusslbn
Hej!! pislaam już wczenisje:d mam blizne pod piersiami i male na dekoldzie ( gdy byłam mała wyalalm na siebie kawe) JESTEM ZŁAMANA. mialam operacje na tą blizne pod piersiami i musze wam powiedzieć ze róznica jest niewielka - nie ma jej prawie wogole!!! chialabym to usunąć bo sie wstydze chodzic w bikini, nosic bluzi w dekoldem:(:(:( ale jak mam to zrobic? proszee o rade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepa4379
czesc!!! widze ze sporo osób ma podobny problem jak ja. Ja w wieku ok 2 lat uleglem poparzeniu twarzy, skutkiem tego została mi smieszna blizna na policzku, teraz mam 17 lat i chciałbym ja chociazby troszke zredukowac, powiedzcie czy jest to mozliwe??? bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIASZ
WITAM WSZYSTKICH, JA TEż MAM BLIZY PO OPARZENIACH, ZAJMUJA NOGI ORAZ PRAWą rękę. JESTEM TERAZ W TRAKCIE PISANIA PRACY MAGISTERSKIEJ WLASNIE NA TEMAT OSOB TAKICH JAK MY. POSZUKUJE OSÓB KTÓRE ZGODZIŁYBY SIE WYPELNIC ANKIETE NA TEMAT SAMOOCENY OSOB POPARZONYCH. ANKIETE WYSYLAM MAILEM, ZAJMUJE ONA OKOLO 15 MINUT, PROSZE JESLI MOZECIE TO POMOZCIE. POZDRAWIAM JULIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelek21
Tez mam blizny i to rozległe juz kiedys o tym pisałm.Miałm operacje w pazdzierniku wycinali mi najgrubsze blizny.Posłuchajcie mozna blizny troche zredukowac tzn. spłaszczyc,ze nie beda takie pomarszczone tylko gładsze i bladsze.Metoda o której pisze to dermobrazja, jest bolesna i trzeba miec sporo cierpliwosci. JA miałam ok 7 tych zabiegów i efekty sa moze nie rewelacyjne ale sa,mam zamiar robic te zabiegi dalej az do optymalnego spłaszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy 36
Hej Julia! Ja moge wypelnic te ankiete.Podalam swoj E-mail wiec wysylaj.Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia
Witam mam 15 lat .Gdy miałam 2 latka wylalam na siebie kawe to było straszne całe ciało poparzone :(gDY BYłAM W SZPITALU lekarze jakos inne czesci mojego ciała zostawili a jesli moge tak powiedziec uwzieli sie na prawa reka :( Gdy mi to zarosło lekarze zrywali i tak własnie zostały mi blizny :( gdy jest zima nie widac mi tego ale gdy lato nie załoze bluzki na krotki rekaw lub na ramiaszkach a co dopiero jakis gorset.:(Przyzwyczaiłam sie do tgeo ale gdy jestem w jakies w nowej szkole przy nowych kolegach , kolezankach to ich oczy zawsze zerkaja na moja reke i ciagle mnie sie pytaja .Denerwuje mnie to . Chciałąbym cos z tym zrobic bo pozniej w przyszłosci bedzie mi to przeszkadzac . Czy w tym wieku moge isc na jakas operacje albo cos innego zrobic z reka ?Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepa4379
BELU a ty wiesz ile takie cos kosztuje??? tak mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepa4379
sorka strony mi sie pomyliły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepa4379
sorka strony mi sie pomyliły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia19
do Paulinci: pewnie ze mozesz cos z tym zrobic zawsze mozesz probowac;) ja np bede miala czesc z reki wycięte. Nie zamartwiaj sie tym:) ten problem jest tylko w nas. Ja tez myslalam tylko o tym a teraz widze ze to nikomu nie przeszkadza a ludzie sa tylko ciekawi. Ale walcz próbuj, trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxpoparzonaxx
a ja mam poparzony dekolt i pod piersiami i nie zaloze bikini oraz bluzki z dekoldem ;(:(:(:( miał ktos usuwane laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulalbn
DO BRAGGA: ja mam podobną sytuacje jak ty. i powiem ci że ja dowiadywalam sie o wszytskie możliwe sposoby usunięcia tych blizn!!! i niestety jest to nie możliwe, jedynie można je skoregować lasreem ale i tak zostanią ślady ;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alszja
Hmm... Od 15 lat mam blizny . Byłam w Polanicy , i jestem zapisana na operacje , niestety muszę czekać jeszcze 4lata na operacje :( W przyszłym roku zamierzam wyjść za mąż , dlatego zastanawiam się czy nie mógłby mi ktoś polecić jakiegoś chirurga ,albo klinikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zokzok
ja wczoraj oparzyłam się lokówka na twarzy. Czy zostana mi blizny??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
lokówką? nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka 25
CZEść DZIEWCZYNY.JA RóWNIEż JESTEM POPARZONA I TEż SIę Z TYM CZUJę POMIMO TEGO,żE MAM CUDOWNEGO MężA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe86
Czesc wszytskim :) Kiedys do Was pisalam , ale pod innym pseudonimem. Od ostatniego Naszego spotkania wiele sie zmienilo w Moim zyciu , lecz jednak problem blizn jest ten sam . Nie moge dalej sie przelamac by odkryc je i niczym sie nieprzejmowac , dobrze wiem co czuja inne osoby tutaj piszace . Szczegolnie letnia pora grrrr Moze kiedys uda sie kazdej z Nas wygladac tak jak by marzyla :) Wierze ze kiedys i My pozbedziemy sie kompleksow . Powiem Wam ze jesli ktoras z Was kiedys zostala poparzona i niestac jej zbytnio na operecje plastyczna ktora kosztuje fortune , moze skorzystac z dofinansowania z NFZ , ale pod warunkiem ze szpital Wam spiepszyl sprawe z opieka gdy trafiliscie do szpitala po oparzeniu . Podobnie bylo ze Mna , chodz juz od tamtego czasu minelo 20 lat . Probujcie rozmawiajcie ze swoimi dermatologami lub lekarzami o specjalnosci w chiruri plastycznej. Moze Wam sie uda . Pozdrawiam i Witam po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve86
Haloooo widzac maly zastuj nastapil u Was nikt nic nie pisze ... ?!? Pozdrawiam wszytskim na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAmilaaaaa
Hej co u was słychac????JAk sobie radzicie w taki upał.JA chyba juz zaczynam powoli akceptowac swoje bliuzny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve86
To fakt goroco sie robi jak cholera ;/ no ale coz na to wplywu nie mamy. Wiecie Ja mam blizne na szyji na nodze i klatce piersiowej , i w taki dzien to faktycznie nie zbyt przyjemne ubieranie sie jak cebula. Fakt nosze od pewnego czasu bluzki bez golfow ale wierzcie mi maskuje sie wlosami lub jakimis kosmetykami by blizna byla mniej widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkabr
mój znajomy ma poparzenia twarzy II stopnia od smozapłonu benzyny, co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkabr
współczuję bardzo, ale co stosowaliście, prawdopodobie bardzo dobry jest hydro-żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve86
Najlepiej leczyc rany te najbardziej swierze to wtedy jest wieksze prawdodpodobienstwo ze nie zostanie zaden slad po nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterflys
Dajcie spokój ;( tak ciepło aja nie moge pojechać nad jezioro bo jak założe bikini :| najgorzej boje się, że jak poznam kiedys fajnego chloapka i on zobaczy te blizny to poprostu ucieknie ;(;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterflys
Dajcie spokój ;( tak ciepło aja nie moge pojechać nad jezioro bo jak założe bikini :| najgorzej boje się, że jak poznam kiedys fajnego chloapka i on zobaczy te blizny to poprostu ucieknie ;(;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrena
witam wsztstkich jestem tutaj nowa.moje blizny majà juz 22lata w wieku 8 lat mialam wypadek samochodowy efekt 2 przeszczepy skòry z ud i mega blizna na brzuchu.spodenki,miniòwki,bikini,biodròwki to nie dla mnie.najgorsze ze mieszkam we wloszech nad adriatykiem juz jest 40 st. w cieniu.opowiadam wszystkim bajki ze slonko wywoluje u mnie migrenè i dlatego nie chodzè nad morze!jedyna pozytywna rzecz to màz wloch zakochany na zabòj,ktòremu moje blizny nie przeszkadzajà.dziewczyny glowa do gòry ja terz wylalam wiele lez ale to nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×