Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIKAAAAA

30letnie i plus mieszkajace w Niemczech.

Polecane posty

Gość NIKAAAAA

Topik zakladam w celu nawiazania znajomosci:) Piszcie babeczki jak sie tu znalalyscie , jak sie Wam zyje i w ogole o codziennych sprawach.Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dziewczyny dopiero sie budza, wlaczaja ekspresy itd i stad brak odzewu:) Odezwijcie sie, moze uda sie nawiazac ciekawe znajomosci, milo spedzic czas przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, w duzym skrocie okolice Bad Hersfeld (Hessen). A ty skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremen.Podobno duzo tu Polakow, ja jakos nie mam szczescia ich spotykac .W necie tez malo, jesli jjuz to Hamburg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy raczej nie sa zbyt mocno zzyta grupa narodowa, nie tylko w niemczech. Niestety. Jak dlugo tu mieszkasz? Ja dopiero rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stale ok roku , a regularnie na dluzsze okresy przyjezdzam tu od 3 lat.A Ty jestes tu sama, z rodzinka, jak to u Ciebie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziecmi - jestem w separacji, wlasnie rusza rozwod. I to byl wlasciwie jedyny powod przyjazdu. Rozwod w polsce, zyjac pod jednym dachem...zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o sobie wiecej, napiszesz? A samotnosc chyba tak naprawde dokucza kazdemu, a moze jednak tesnota za krajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknota za krajem napewno, moze nie za takim codziennym zyciem, bo jednak tutaj jest lzej, ale jak ja to mowie za polskoscia, nasza mentalnoscia.Jak jest sie tutaj dluzej to roznice miedzy nami a Niemcami sa bardzo widoczne.Ja jestem tu z mezem i dzieciakami.Nie pracuje, mam znajomych wsrod Niemcow ale to nie to.Meza siostra jest tez tutaj, ale ona juz zniemczona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam tu w okolicach troche rodziny. Lecz maja juz swoje \"nawyki\" - po kilkunastu latach mieszkania tutaj. Poznalam Troche niemcow i choc generalnie nie moge im nic zarzucic, niktorzy bardzo mi pomogli i pomagaja, to jednak roznice w mentalnosci sa. Nie ukrywam, ze problemem jest jeszcze jezyk. Czuje sie jak wybrakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , dla mnie jezyk to tez wciaz problem.Ale nie przesadzaj z tym wybrakowaniem.Jest jak jest.Ja to zawsze mowie: poczekajcie,w koncu naucze sie na tyle, ze jeszcze wam pokaze:)W kazdym razie nie pozwalam sie zbywac , zwlaszcza kiedy zalatwiam jakies sprawy urzedowe czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, ja nie mowie o zbywaniu czy wstydzeinu sie, ze jestem z polski. A w urzedach wszystko zaltwiam sama i jakos niezle mi idzie. To moje odczucie, wewnetrzne. Brakuje mi swobodnej wymiany mysli w tym jezyku. Moja droga, obowiazki wyzywaja. Wpadne tu po poludniu. Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja tez uciekam, mam dzis wizyte u lekarza.Trzeba sie przygotowac. Mam nadzieje ze jeszcze pogadamy:) PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja mam dopiero 24 latka, ale pozwolilam sobie do was dolaczyc, chociaz w temacie widoczne jest 30+ mieszkam w BW od 2,5 roku Wiecej polek jest na \"Polacy w Niemczech gdzie mieszkacie\" lub \"Polki mieszkajace w Niemczech\" na ogolnym POZDRAWIAM! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na temat -Polki mieszkajace na stale w Niemczech. Ja tez juz po 30-ce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka i Cludi,dzieki za zaproszenie ale mam nadzieje ze ten topik sie tez rozkreci.A moze nawet lepiej jesli bedzi tu mniej osob, bedzie bardziej kameralnie. A tak w ogole to Dzien Dobry Polki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa
Witam,ja mam 31 lat i mieszkam e Gütersloh,mam corcie 2.5 roku Biance i jestem tu od 3 lat.Pozdrowionka-tez mysle,ze ten temat sie rozkreci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remscheid
dziewczyny! wiecie czego mi brakuje tutaj???!!wizyt u kosmetyczki,ktorew polsce byly stosunkowo tansze a teraz:O nie macie moze adresow polskich kosmetyczek??? (jestem od 2 miesiecy nie znam dobrze po niemiecku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halloodzywac sie babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ktos z Wittlich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkag
Cześć Ja jestem kosmetyczką! Nie mam gabinetu, ale mogę wam wszystkim i brewki regulować i masaż twarzy zrobić! Zapraszam wszystkie z okolic Frankfurtu nad Menem! Mój GG :4888547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Jakaś fajna kobietka w Niemczech się odezwie? ;-) jestem sama, szukam znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×