Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Co to za komedia ?Co dwa tygodnie straszą nowymi wyborami....

Polecane posty

Juz różne babole przez lata władza odstawiała, ale to mi wygląda na obłęd! Pan Kaczyński ,chyba bardzo rozchwiany emocjonalnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne jak, byle mowili ;) czyste rece mam, na biurku tam, takie grube raczki, takie krotkie raczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serializable , ja wiem że to trwa juz parę miechów, ale widzę ,że schorzenie się pogłębia. Jeśli ktoś zmienia zdanie tak często to powinien się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest gorsze od na wspolnej. tam to chociaz mozna przewidziec co nieco, a tu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys Walesa powiedzial ze kaczory nie nadaja sie do wladzy bo sie stale kłócą, tylko do walki. on w koncu zna ich dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie zmienic scenarzyste??? Bo watek z wybormi jest juz zbyt czesto powtarzany... :O Nawet Lepkowska by nie wymyslila tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saweja
Myślę, że za wcześnie. Na przyszły rok będzie dobry termin. Ludzie przekonają się na własnej du-pie, jaki błąd popełnili, głosując na tę sektę pod przewodnictwem niejakiego Rydzyka. Jeszcze trzeba poczekać, niech rozpieprzają nadal, niech się chlają o władzę. Oby tylko nie zapanował totalitarny reżim, jak u Łukaszenki, bo Kaczory tego pragną. Na przyszły rok będzie po nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co wogóle chodzi z tymi strachami? Ja nie bardzo rozumiem , co to ma niby dać... Niby ludzie mają się bać powrotu SLD i tłumnie ruszyć do urn , oddając głosy na ptasią grypę ,żeby większośc miała, czy co? Może mnie ktos oswiecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czas zrozumiec jaka wladze maRydzyk!! Jak w radyju powie idziemy glosowac na tego i tego, na ambonie oglosza na tego i tego - TO BABY POJDA!!!!!!!!!!!!!! A ten, co nie pojdzie glosowac, bo i tak nic nie zmieni, bo nie ma na kogo, bo tylko narzekac.... zostanie w domu i znow mamy pis u wladzy. Kto wybral teraz rzad? 100% wiary rzydzyjka i moze 1% narodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi stracham chodzi o przywolanie do porzadku Leppera i Giertycha. Ich partie wypadaja słabo w sondażach wiec PIS szantazuje ich wyborami po to zeby utrzymac pakt stabilizacyjny dajacy mu mozliwosc jakiegot tam rządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sexo poruszyl wazna kwestie. frekwencja. Łatwo jest teraz narzekac na to co jest ale jakby sie wszyscy zebrali i poszli na wybory nie byloby tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryys
Pomyśleć, że społeczeństwo płaci ciężkie pieniądze na te łże-dziennikarskie gnidy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryys
Módłcie się żeby to kaczory rządzili, oni tylko sa w stanie nasz kraj poprowadzic do dobrobytu! Pozbyć się zgnilizny społecznęj , żydostwa i pedalstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki ludzie nie zaczną wybierać ludzi a nie partie (żadna z obecnego parlamentu nie zasługuje nawet na splunięcie, 90% tych poza sejmem również ) będzie trwał burdel na ziemi ,tej ziemi, na którą zstąpił duch wezwany nieopatrznie przez JP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wybory
na dekiel ci bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×