Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy Berry

Zaczynam odchudzanie!

Polecane posty

Gość Happy Berry

Od dziś postanowiłam się odchudzić. Pisze to w pełni świadomie bo jestem poprostu za gruba :( nosze rozmiar42-44!! Denerwuje mnie moja oponka :( i pragnę wysubtelnieć... Wiecie co? Myśle, że mi się uda, bo pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu. Jaką dietę planuję stosować? Hmm...nad niczym konkretnym nie myślałam. Ale wyrzuciłam z mojego jadłospisu słodycze i węglowodany (makaron, ryż, białe pieczywo). Dla przykładu: śniadanie kawa+mleko, obiad: kubek rosołu z kostki, sałatka grecka, kolacja (w planach): jogurt nat.+mandarynka :) Oprucz tego zapisałam się na areobik, dziś bede ćwiczyć pilates :) Aby mieć większą motywację, będe tu opisywać moje zmagania! 3majcie za mnie kciuki! A może ktoś się przyłączy? Od dziś! Od teraz!! :) :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę powodzenia, tylko jesli mogę to mała sugestia - śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, nie rezygnuj z niego..ja dziś zjadłam lżejsze śniadanie i co? rzuciłam sie później na jedzenie,bo chodziłam głodna:( Jakbys chciała,to możesz dołączyć do nas, adres topiku mam w stopce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
Wiem, że śniadanie jest ważne (mam mame lekarza która leczy otyłości ;) i sama też się odchudza więc o dietach itp. wiem naprawde sporo), ale ja z rana nie mogę jeść, już wole przekąsić coś koło 11-12. Po dzisiejszym dniu naprawde nie czuje się głodna. No ale postaram się zjeść choć jakiś owoc rano, albo jogurt naturalny :) A z tą kawą to tak mam bo kiedyś byłam na diecie kopenhaskiej (oczywiście efekt jojo ;/) i nie moge się odzwyczaić, zapomniałam dodać, że kupiłam BIO-C.L.A z zieloną herbatą i zaczełam łykać po 2 kapsułki dziennie :) Oczywiście, że przyłączam się do topiku! Chcem być szczupła i mi się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
jeżeli masz mamę która leczy otyłość to dlaczego doprowadziłaś się do takiego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruka24
Happy Berry - sprawdź sobie ile taki jadłospis, jaki napisałaś, dostarczy składników pokarmowych... na pewno okaże się, że będziesz miała niedobory wielu witamin i minerałów. a to za kilka lat może pwodować poważne konsekwencje... zapytaj mamy a tyje się od węglowodanów (ja tego się trzymam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
A dlaczego cię to interesuje? Ludzie mają różne problemy i to wyłącznie moja sprawa :P :P :P Poza tym nie mam otyłości, tylko nadwage. A żeby popsuć ci humor dodam, że nie jestem brzydulą, tylko fajną atrakcyjną dziewczyną, która podoba się facetom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
ruka24, to jest przykład. Napisałam tylko, że eliminuje węglowodany i cukry. Zamierzam jeść ryby (uwielbiam!), mięso ect. normalnie tylko nie codziennie (brak czasu na przygotowywanie). Tłuszcze jaknajbardziej - oliwa z oliwek :) Myślisz, że ty codziennie w 100% dostarczasz wszystkich potrzebnych składników swojemu organizmowi? Nikt nie jest w stanie zjeść takiej ilości pożywienia! Mówie serio, zjadłam dziś sporą porcję sałatki (papryka, pomidory, cebula, ser feta, tofu, sałata, oliwki, oliwa z oliwek), a jogurt i owoc też napewno mi nie zaszkodzi :) Ja naprawde nie jem dużo tylko słodycze oraz piwko mnie kuszą no i brak ruchu jest powodem, że z roku na rok ważę coraz więcej :/ No ale dziś powiedziałam dość! Acha, i badania mam idealne, a mama mnie popiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
Dziś zjadłam twarożek wiejski light ze szczypiorkiem i rzodkiewką :) oraz 2 kromki chrupkiego pieczywa, potem bananka, na obiad rybkę z tarkowaną marchewką, a na kolacje planuje zjeść jogurt nat. z kilkoma truskawkami :) Zaraz zmykam na areobik więc powiem tylko, że czuję się świetnie! Wczoraj moja wspólokatorka przyniosła chipsy i zajadała się nimi bo miała doła, a mnie to nie ruszyło nic a nic :) Dam rade! Jeśli jakaś panna chce się przyłączyć to zapraszam! Zmykam :D paaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
Nadal jestem na dietce, nie ulegam pokusom :P A wiecie jaką mam motywację? Zabójczy wygląd w bikini w wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Wreszcie znalazlam topik na ktorym dieta dopiero sie zaczyna ;) - suuuper! Przylaczam sie :) Na diecie jestem od wczoraj - stosuje Weight Watchers. Nie naleze niestety do tych szczesliwcow chudnacych szybko - mi przychodzi to raczej trudno... zobaczymy jakie beda efekty! Moja waga wyjsciowa to 64,4 Kg, a schudnac chcialabym w pierwszym mies. z 6 Kg, a potem i wiecej :) No wiec zaczynamy! Happy Barry trzymam kciuki!!! :) Goraco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
Ja też nie chudne szybko, chyba, że się głodze, a tego nie lubie robić :) Prawde mówiąc chciałabym ważyć tyle co ty, to już by było ok, przy moim 173 cm wzrostu :P Dziś mama dostała w prezencie wagę, a że ma już jedną to wyśle mi pocztą :D Będe mogła kontrolować moje chudnięcie (choć kilka gramów dziennie ;)) A tak poważnie to lepiej chudnąć powoli, a systematycznie - mniejsze jest prawdopodobieństwo efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
A jeśli masz czas i chęci opisz swoją dietę, ja jem poprostu mniej :) Jem głównie warzywka, jogurt, troche serka od czasu do czasu (feta, mozarella, twarożek wiejski), jakiś owoc, troszkę mięska z kurczaczka bądź rybkę :) Staram się urozmaicać posiłki i nie jem słodyczy, pieczywa oraz po godz. 18, piję wodę, herbatki i ćwiczę aerobik :) Jutro ide z przyjaciółmi na rolki a w niedziele może na basen (ruch to podstawa) i łykam BIO-C.L.A z zieloną herbatą. W ten sposób pociągne miesiąc a potem może 2 dni głodówki oczyszczającej i znowu dieta (może jakaś profesjonalna już). Planuje też zastosować błotko na ciało aby mi nic nie zflaczało - zarymowałam he he :D Może znasz jakies dobre i skuteczne kosmetyki? Do wakacji muszę wyglądać bosko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaRaksa
dziewczyny ja tez sie odchudzam od 3 tygodni i schudlam 2,5 kg przez 1 tydzien cwiczylam codziennie pozniej njuz co pare dni ale wynalazlam naprawde super cwiczonka ktore trwaja krociutka ale sa meczace i to chodzi nazywaja sie 8 min abs sprobujcie!a co do pielegnacji cialka polecam peeling z kawy jest super,stosuje sie go co 2,3 dni i podobno w miesiac mozna zgubic w obwodzie okolo 3-8 cm .damy rade:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda18
no witam wchodze w to!!ja juz 3 dzien sie odchudzam heh schudlam juz od wakacji 6kg bo sie glodzilam i tak tydzien w tydzien raz na diecie a raz jadlam 3 razy wiecej-koszmar;/;/;/no ale teraz waze 68kg i mam 167;/;/wiem okropnosc ale musze 10 kg spuscic to moj cel!!mam nadzieje ze moge sie przylaczyc i mam nadzieje cieszyc z sukcesow:D:D:D ciagle siedze na necie i ciagle chce mi sie jesc wiec pewnie czesto tu bede hehehe szukam bratnich dusz:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda18
tak jak napisala Happy Berry ze jest ładna i atrakcyjna no to pewnym stopniu tez to moge o sobie powiedziec:)moim problemem jest moja waga i figura okropność;/;/to mnie zniechęca do czegokolwiek do imprez spotykania z facetami najchetniej to bym siedziala w domu i jadla:D:D:D no ale 3 dni temu powiedzialam dosc:D kompleksy nas eliminuja!!damy rade!!!niech ktoś coś pisze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak tam u was z dietkami? U mnie dzis nie najlepiej... wlasnie wrocilam z urodzin kolezanki, gdzie nawet skusilam sie na czekoladke... koszmar! no i mam juz oczywiscie wyrzuty sumienia...:( - ale moze jutro uda mi sie zrobic mala glodowke? Happy Bear pytalas o moja dietke. No wiec polega ona na liczeniu punktow wszystkiego co sie zje. W zaleznosci od wieku oraz od tego jaki tryb zycia prowadzisz - masz okreslona ilosc punktow do zjedzenia w ciagu dnia; nie wiecej, anie NIE MNIEJ.Przykladowo, owoce i warzywa z reguly maja \"0\" punktow - czyli mozesz jesc do woli, slodycze - okropnie duuuzo! A-ha! Najwazniejsze bym zapomniala. Osoby odchudzajace sie z Weight Watchers chodza na cotygodniowe spotkania (platne), gdzie wzajemnie sie wspieraja, pouczaja i dziela sukcesami (a ich sukcesy sa naprawde ogromne!) - na takim spotkaniu mozna sie rowniez zaopatrzyc w rozne przepisy, kalkulatory liczace te punkty, tabele z punktami zywnosci, itp, itd. (Dodam, ze mieszkam w Niemczech i nie wiem czy Weight Watchers jest tak popularny w POlsce jak tutaj i w USA i czy takie spotkania istnieja tez w PL) Obecnie wcale na nie chodze, chcialam sprobowac zadzialac na wlasna reke. Teraz jednak (po przejrzeniu tutaj kilku topikow, m.in. o South Beach, diecie 1000 czy 700 kcal) - zastanawiam sie czy uda mi sie z moim programikiem tak szybko schudnac jak bym chciala... moze przejde na te 700 kcal? Przy moich 167 cm waze 64,4 Kg i KONIECZNIE chcialabym JAK NAJSZYBCIEJ schudnac z 10 kg! Moja motywacja jest oczywiscie nadchodzace lato ale rowniez kwietniowy wyjazd do Polski (do dawno niewidzianych znajomych, rodziny... rozumiecie o co chodzi ;) )Poza tym moj chlopak marzy zebym chodzila w spodniczkach - z moimi \"nozkami\" predko mnie do tego nie przekona :( No wiec dziewczynki - trzymajcie sie cieplutko i nie poddawajcie! mloda 18 - witamy! uda sie nam na pewno! polaRaksa - to Ty masz juz pierwsze sukcesy poza soba! GRATULACJE! (Zdradzilabys nam jak robisz te oklady z kawy i czy widzisz juz jakies efekty?) Mozecie napisac jakie diety stosujecie? I ile chcecie schudnac? A-ha! Gdzie moge znalezc te cwiczonka abs (bo \"6-Weidera juz znalazlam) - macie moze jakis link? Nio.... ale sie rozpisalam!!! Na dzis to byloby na tyle :) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda18
witam mam podobnie jak Lenchen:)tylko że waze 2kg wiecej hihihi ale wzrost ten sam i tez dąże do straty ok10 kg:)mam nadzieje ze wspolnymi silami damy rade i kazda wkoncu bedzie z siebie dumna i zadowolona:D a moja dieta hmm nie mam specjalnej tylko zapycham sie owocami i warzywami i obiady musze jesc bo mama naprawde jak slyszy ze znowu (po raz setny) sie odchudzam to ma dość:D:D ale juz 6kg poszlo od wakacji wiec te 10 tez dam rade(oby...)no i oprocz tego pije ok 4 litrow wody nie chce sie jesc az tak i skora lepsza polecam(o wodzie tez gdzieś w kafeteri przeczytalam:)) no wiec życze powodzenia i trzymam kciuki!!! (nie wiem jak być czarną:( o co chodzi z tymi kolorami?pomaranczowi to sceptycznie nastawieni?)dzieki papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda 18 - 6 Kilo mniej od wakacji - suuuper! Napewno uda ci sie z tymi 10-cioma! :) (Z kolorkiem czarnym chodzi o to, ze taki profil jest zastrzezony /zabezpieczony haslem/ i nikt nie moze sie wtedy podszyc. A robisz to wchodzac na \"Preferencje\") :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki:)no z tymi 6kg to bylo tak ze tydzien sie glodzilam i tydziej jadlam 3razy wiecej no i kosztem zdrowia (zapewne) mi sie udalo:)teraz mam madrzejsza dietke nieco:D a jesli moge spytac ile kto tu wazy i ile chcecie stracic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny? Jestescie jeszcze? Co z odchudzaniem? Ja zaczelam wczoraj te popularne cwiczenia 8 min z abs na brzuch - sprobuje byc konsekwentna i... zobaczymy jakie beda efekty? Od wczoraj stosuje tez diete \"jesc MINIMUM - na sniadanko nic, albo jakis joghurcik, na obiad salatke + jakies miesko i na kolacje NIC. Zwaze sie dopiero w poniedzialek. mloda18 - ja chcialabym schudnac tak z 10-13 Kilo (to byloby moje marzenie). W ubiegla niedziele wazylam 63,7 (przy wzroscie 167 cm) A jak jedst u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniii
Ja jestem na "diecie" Weight Watchers. Są dni kiedy pod koniec dnia czuję się naprawdę najedzona i w ogóle nie czuję głodu, są też takie, że skreca mnie żeby zjeść tabliczkę czekolady na jednym posiedzeniu a nie tylko 2 kawałeczki... W moim przypadku pomogły w mairę te spotkania na które chodze wprawdzie nieregularnie ale bywam. Najgorsze jest to wejście na wagę, wtedy się pokazuje czy oszukiwałam.... , Ale zawsze raźniej jak się widzi, że inne też oszukiwały alo wręcz przeciwnie, że schudły, wtedy się mobilizuję na jeden czy dwa dni Wcześniej jak stosowałam diety często było tak, ze wieczorami już nie wyrabiałam , cały dzień wg przepisu i na noc do lodówki i wielkie żarcie.... Nawet czasem udawawło mi się z dietą. Przez tydzień , dwa katowałam się takimi typu Kopbenhaska czy 1000 kalorii i jadłam liść sałaty, jajko i pomidora na obiad, chudłam super! , po czym waga wzrastała ze zdwojoną siłą znacie to co nie? bo organizm musiał nadrobić to co utracił podczas stosowania diety. Te Weight Watcherowe punkty są o tyle dobre, że ja na przykład lubię zjeść jeden porządny posiłek w ciągu dnia z deserem a resztę dnia mogę pogrywać sałatę, luz... ale nawet najmniejsze posiłki przeliczam na punkty, bo już raz popłynęłam jak nie policzyłam wszystkiego. Teraz zaczęłam drugi miesiąc - przez pierwszy miesiąc utraciłam 3,5 kg (ważyłam 75 kg przy wzroście 160 ) Bedę pisać jak idą postępy, trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam reniii! Fajnie, ze sie tutaj odezwalas :) Ja tez probowalam z Weigt Watchers (idac tam z przypadkowo z kolezanka, ktora koniecznie chciala schudnac). Po pierwszym tyg. schudlam 1,7 Kg - a moja kumpela 3,5 Kg (a inne ktore zaczely z nami pogubily i po 4!) Wiec sie troche rozczarowalam... na nastepnych 2 spotkaniach moj spadek wagi takze byl malutki: 0.7 Kg, 0,3 Kg... Tlumaczono mi to tym, ze moje zywienie jest na ogol prawidlowe (malo miesa, produkty light, slodycze sporadycznie, duzo warzyw i owocow) - dlatego chudne powoli. Do dzis uwazym, ze Weight Watchers to rewelacja (dla osob ktore chca zmienic nawyki zywieniowe) - jednak dla mnie teraz, gdy naprawde chce szybko schudnac - schodzi na dalszy plan :) reniii mieszkasz w Polsce? Czyli program Weight Watchers tez i w Pl robi sie popularny - jesli organizowane sa tez spotkania? (Moglabys zdradzic jaki jest ich koszt?) Pozdrawiam i trzymam kciuki :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam!!!!:)ja tak jak Ty 167cm i waga gdies w tych okolicach bo wole sie nie wazyc wole miec niespodzianke(oby)za pewien czas:D no ale niedawno bylo gdzieś ok65-67:(no i też te ponad 10 kg musze stracic;/jakimś cudem;/ aha mam bardzo wazne pytanie!!!!!!!!!!!!!jak to jest z tą \"energooszczędnością\" organizmu????!!!!!bo ja jem niecałe 1000-800kcal i powinnam chyba dużo chudnąć wiec teraz jak dostarczam mniej i chodze głodna a organizm sie powiedzmy \"przeprogramował\" to to jest bez sensu????!! ratunku trace motywacje!!!!:(:(:(:(:(:(buuuu!!co powinnam jeść i ile kcal na dzien??? Aha no i słyszalam ze raz na ok tydzien trzeba dostarczyc organizmowi ponad 2000kcal zeby to wszystko dzialalo.czy to prawda???no ale jak ja na dzien znowu tak duzo zjem to na drugi dzien znowu katastrofa zapewne ;/ jak coś wiecie to prosze o dokladne dane hehehehe pozdrawiam i życze powodzenia!!!!!:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renii
Hej dziewczyny, mieszkam w warszawie i polecam spotkania na ul.Długiej w budynku Metalowców. Prowadzi je całkiem miła pani dietetyk, podrzuca nam czasami różne przepisiki , ale i tak większość przepisów jest w tych książeczkach, które rozdają na pierwszym spotkaniu. Pamiętam jakiego miałam stresa przed pierwszym ważeniem, ale dziewczyny okazały się wyrozumiłe :) i dodały mi otuchy :) Co do kosztu to całość kosztuje 170 zł i masz w tej cenie Plan Punktów tzn program żywieniowy i liste punktów poszczegolnych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glizdka
A ile punktów mają np alkohole - czerwone wina albo piwo? pewnie jakoś dużo? Czy każdy posiłek - nawet najmniejszy musimy przeliczyć na punkty, aha i po jakim czasie zaczynam rozpoznawać że np masło i kromka pełnoziarnistego chlebka ma tyle i tyle punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) glizdka, to dla Ciebie: wino (wytrawne) 100 ml - 1,5 Points 200 ml - 2,5 Points Piwo 250 ml - 2 Points mala butelka 330 ml - 2,5 Points butelka 500 ml - 4 Points Jutro mam dzien wazenia... :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Wlasnie sie zwazylam... efekt diety do tej pory =niezadowalajacy... Waga = 62,8 ; niby te 0,9 Kg mniej niz 4 dni temu, ale biorac pod uwage ze ostatnie 4 dni naprawde sie ograniczam i chodze glodna + pochlaniam ogromne ilosci wody + cwicze...to chyba nie jest ok. Jak myslicie? A-ha, czy miesiaczka i branie pigulek anty.. ma jakis wplyw na ciezar ciala (czytalam na jakims topiku ze podobno tak...???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co do pigułek anty to nie wiem czy jakiś mają wpływ na odchudzanie. Podczas miesiączki jest sie zwykle cięższym,gdyz zatrzymuje sie wtedy woda w organiźmie dlatego wazenie nie jest w tych dniach wskazane bo jest nie miarodajne :) Dlatego Lenchen moze schudłas wiecej,a jeszcze o tym nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniii
U mnie jest 71 kg , waha się w ciągu dnia troszeczkę w zależności ile punkcików zjem. Wczoraj zjadłam 3 posiłki, łacznie za 15 punktów i nie czułam głodu, no i na dzisiaj przeszły trzy punkty, ale cos czuje że zostawie je sobie na weekend , bo czeka mnie impreza rodzinna :) dzisiaj biegne na spotkanie grupowe - napiszę jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×