Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy Berry

Zaczynam odchudzanie!

Polecane posty

aga zgaga - dzieki! pocieszylas mnie troszeczke na poczatek :) reniii - trzymamy kciuki i czekamy na relacje! :) A co sie stalo z zalozycielka topiku? Happy Berry gdzie sie podziewasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniii
witajcie kobietki :) nie dałam rady iść na spotkanie :( Jestem na siebie zła :/ zostałam dłużej w pracy i przez to przekroczyłam dzienną dawkę punktów o dwa punkty :/ Gdybym była w domu to sięgnęłabym wtedy po orzeszki i wodę, a w pracy skusiłam się na kromkę chrupkiego pieczywa z serem :| Wściekła teraz jestem na siebie, szczególnie że potrzebowałam tego spotkania, bo czuję że zaczynam wymiekać przez stres w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Berry
Sorki dziewczyny ale zachorowałam :( Głupie przeziębienie położyło mnie do łóżka. Musiałam zrobić odstępstwa od diety (wiecie ciepłe mleczko z miodem ;)) No ale już powoli jest stan mój się poprawia :D Acha dostałam fajną wagę od mamy (przyszła pocztą). Teraz będe mogła kontrolować utratę mojego sadełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)jesli pozwolicie przyłacze sie do was:) zaprosiła mnie lenchen:) waze około 66 kg mam 173 tez, chciałabym zgubic jakies 8-9, jak mogłam sie tak spasc:) ta waga to efekt jojo:(nie dajmy zginąć topiowi. ja zaczne od jutra dzis przejrze ciekawe diety i sie najem:) mysle ze bedzie to 900- 1000kcal. pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniii
Hej dziewczyny, wrzucam dla was Weight Watchersową sałatkę, przepis jest łatwy i co najważniejsze syty: Składniki: -główka sałaty -3 pomidory -ogórek -żółta papryka -mała cebula -5 rzodkiewek -koperek Sos: 1/3 szklanki jogurtu naturalnego 3 łyżki oleju słonecznikowego łyżka soku z cytryny sól, pieprz, papryka w proszku Wszytko pokroić i wymieszać z jogurtowym sosem. Całość jest tylko za 3 punkty, a można się najeść :) Co do oleju nie przerażajcie się - tłuszcze w diecie też są potrzebne, ale najlepiej te pochodzenia roślinnego. Ja własnie szamie sobie sałateczkę :) jeszcze do końca dzisiejszego dnia mam do wykorzystania 2 punkciki, coś czuje ze skusze sie na kawałeczek czekoladki :) dziś piątek i mam trochę lepszy humor , pewnie dlatego że jutro można się wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mädels ;) A ja dzis zgrzeszylam, spalaszowalam kilka chyba ze 3 ciasteczka z czekolada i spora garsc gumisiow... ale to wszystko spowodowal moj nastroj... :( Mialam dzis egzamin z prawa i nie poszlo mi dobrze :( :( :( Co prawda wyniki dopiero za 2-3 tyg. ale spodziewam sie najgorszego... :( reniii - nie przejmuj sie ze nie udalo ci sie z tym spotkankiem ;) My bedziemy cie motywowac ;)! Apropo przepisow, przejrze te swoje i moze kiedys cos weight-watchersowskiego (z przepisow na wielkanoc) ci napisze, jesli chcesz oczywiscie ;) Happy Berry - milo Cie znowu widziec! to co? zaczynasz z nami od poczatku? Lukrecja24 - WITAMY!!! Dziewczyny moze ustalimy sobie jakis wspolny dzien wazenia, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku:) widze ze jeszcze spicie:) wiec zaczynam od dzis tak jak wczoraj pisałam, bede liczyc kalorie, po kilku latach eksperymentow wracam do staraj dobrej metody na ktorej juz raz udało mi sie sporo schudnac:) tak jak lenchen chciałabym zobaczyc szybko jakies efekty, mysle ze u mnie gorna granica kalorii to bedzie 1000 ale bede sie starała jesc mniej przede wszystkim na poczatku by skurczyc zoadek bo ciagle sie domaga jedzenia:)jak juz schudne 5 kg moge chudnac wolniej:) i chce cwiczyc, co drugi dzien a jak dam rade to i codziennie:)no to ide wlac w siebie troche wody:) do zobaczenia pozniej i nie dajmy sie zarciu a na wiosne wyskoczymy zgrabne i piekne w obcisłych sukienkach:)) ps co do dnia wazenia to chetnie, mozemy jakies ustalic z tym, ze ja na poczatku sie nie waze, poprostu sie boje zobaczyc ile przytyłam:(poczuje po ciuchach i wtedy wejde na wage, mysle ze po jakis 2-3 tygodniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzis uplywa 1 tydz. mojej diety. Od ostatniej niedzieli schudlam 1,2 kg ( dzis jest 62,5 kg)... :( Z tym moim chudnieciem jest naprawde kiepsko, bo przy takich ograniczeniach jak stosuje inna schudlaby pewnie ze 3 kg. W tym tygodniu zaczne biegac, najlepiej tak z godzinke dziennie. Mam nadzieje ze wytrwam w postanowieniu, gdyz u mnie lezy jeszcze sporo sniegu, a to mnie odrazu demobilizuje. Napisze wam jutro czy mi sie udalo :) A -ha! Faktem, ktory mnie bardzo cieszy jest moj coraz to piekniejszy brzuszek (efekt codziennych cwiczen) - naprawde jestem z niego zadowolona! :) :) :) Dziewczynki a jak tam u was? Trzymacie sie swoich postanowien? Czujecie juz luzik w jeansach? Zycze dalszej wytrwalosci! Papapa! P.S. Dzieki bogu za te wszystkie topiki! One naprawde mobilizuja! Sama nie dalabym rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba topik nam pada, dziewczeta nie dajmy mu:) jesli o mnie chodzi to dieta trwa ale nei jestem jakos z niej zadowolona:( i nie zaczełam cwiczyc, zaczne dzis:) jak u was?czy ktos tu sie jeszcze odchudza oprocz lenchen?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Lukrecja24! No wlasnie tak sie zastanawiam czy tylko my obie sie odchudzamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniii
Hej dziewczyny :) zrobiłam sobie w weekend wolne od komputera :) Pojechałam na wieś, musiałam troszkę odpocząć od komputera. Ale na wyjeżdzie trzymalam sie dzielnie diety, nawet punktów nie przekroczyłam. Co do przepisów Weight Wetchersowych to jestem chętna :) nigdy za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lenchen:)moze reszta padła z głodu?:) mi nie idzie za dobrze ostatnio ale nie boje sie tu wejsc i tego napisac:) nie moge pogodzis uczucia glodu z nauka ktorej mam duzo, sama nei wiem co robic, ech:( a jak tobie idzie?pozdrawiam wszystkie panie, rowniez te \"ciche\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Lukrecja :) Ciesze sie, ze dajesz znaki zycia :) ! Jesli chodzi o nauke i odchudzanie - nie radze Ci w takim razie zbytnio sie ta dieta przejmowac... nie wiem jak twoja dietka wyglada, ale ja np. ograniczam sie naprawde do 600-700? kcal dziennie (nie licze dokladnie, ale NA PEWNO nie wiecej) W pierwszych dniach dietki czulam sie troche slabo, bolala mnie glowa i bylam glodna - a byl to tydzien, w ktorym musialam przygotowywac sie do egzaminu. Jak wygladala moja nauka? Chyba wiecej myslalam o tym co w siebie wepchnac zeby nie czuc glodu, niz o tym co musze wkuc... Skutek? Czekam na wynik egz. i WIEM ze nie bedzie on zadowalajacy... :( Wiec Lukrecja - odpusc troche i UCZ SIE PILNIE :) Serio ;) ! Jesli chodzi o moj Jogging - zmusilam sie w pn do wyjscia na stadion... a na stadionie pelno topniejacego sniegu, tragedia! Wiec darowalam sobie bieg po ulicach miejskich i wrocilam do domciu... no fakt... mobilizacji u mnie brak przy takiej pogodzie :( A z dietka jest o.k - tzn. ciagne dalej i cwicze ta \"szostke Weidera\", juz nie czuje tak czesto glodu, a co najwazniejsze: NA SLODYCZE nie mam juz najmniejszej ochoty (zreszta nigdy tak duzo nie jadlam). Nastepne wazenie w niedziele. Ale nie chudne szybko... jakos ta waga mozolnie spada... Pomyslalam ostatnio ze jesli wreszcie wskaze mniej jak 60 kg zyskam dalsza motywacje... Och ale sie rozpisalam! Teraz wasza kolej dziewczyny! Pozdrawiam goraco i zycze dalszej wytrwalosci :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniii
Ja zyskuje motywację na wiosne, chodzę po sklepach i widzę te wszystkie śliczne ciuchy i marze o tym, żeby w wakacje założyć jeden z nich :) Jeszcze trochę zostało mi do celu, ale jestem dzisiaj dobrej mysli :) Byłam na spotkaniu dziewczyn z Weight Watchers, nie mogłam wyjśc z podziwu dla jednej z nich - schudła 13 kg, wygląda suuper , a teraz nam pomaga - daje przepisy i opowiada o swoim odchudzaniu. Jakoś lżej się robi, jak można posłuchać że innym sie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka
tez chcem schudnac bo ma rozmiar 31 i jestem zagruba to jest niedozniesienia:( a tak chcem mieć chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyysia
witam wszystkich,mam nadzieje ze moge sie do was przylaczyc. Po raz kolejny zaczynam diete weight watchers ,przed dwoma laty schudlam 20 kg ale niestety 10 kg wrocilo. Teraz jakos nie moge sie zmobilizowac .Stare nawyki wracaja wieczory przed telewizorem i oszukiwanie samej siebie,naleze do klubu ale nie chodze na spotkania tylko na wazenie co czwartek.Mieszkam za granica i nie mam za wiele wsparcia w tym co robie. Mam bardzo duza nadwage i byc moze jak sie do was przylacze bedzie mi lzej. Pozdrowionka ,do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka282
Oj wiem coś o tym jak nikt nie wspiera cię w tej ciężkiej walce z kilogramami! ale ja wsparcie znalazłam może nie w osobie a suplemencie Afican Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam go przyjmować i mój apetyt zmniejszył się i było mi o wiele łatwiej simę odchudzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×