Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieidealna

Oto idealna laska wg facetów. Zobaczcie!

Polecane posty

http://www.bajer.pl/?id=22209 Własnie tak wygląda ideał dziewczyny wg myslenia facetow i nikt powtarzam NIKT mi nie wmowi, ze jest inaczej w dzisiejszych czasach liczy sie wylacznie mocna opalenizna i taka własnie figura. Tyle kobiet na tym forum zawsze pyta facetow jakie kobiety sa ich ideałami wiec prosze bardzo teraz wiadomo. A jestem pewna tego co pisze bo czytalam wiele komentarzy do roznych jeszcze podobnych fotek i tylko takie kobiety z wyglądu podobaja sie facetom. Taka jest prawda Ale tez nie wszystkim podobaja sie blondynki wiec jest jeszcze druga wersja: http://www.bajer.pl/?id=26769 Ta brunetka tez jest ideałem. Szkoda, ze ja tak nie wygladam zrobiłabym wszystko zeby byc idealna. No i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak_
Ta blondi jest okropna....fujjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jedzie mi tu czołg
a kto Ci powiedział ze ta panna jest idealna :o idealna na jeden wieczór no to może :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakis zart
prawda?Ta dziewczyna wyglada jak spalona,nie ma ciekawych rusow twarzy i wyglad ma typowej nieciekawej idiotki. Ale jak ktos nie ma gustu to ta dziewczyna jest idealem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram w calej rozciaglosci tematu.tylko ze jak co to nie ma ich gdzie poderwac1/1000 reszta garbate lub zwajhowane albo pojebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyka czyni mistrza
no wlasnie...faceci dziela babki na takie na jeden raz (do przelecenia) i takie do zwiazku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik.
Za brazowa a poza tym to ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak_
płakac mi się chce jak czytam Wasze komentarze;D Wy naprawde ładnej kobiety nie widzieliscie.... to są paszczury;/ ,takie smoki..... no ale przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak_
brunetka no to jeszcze oki....ale "to coś" pierwsze....;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie są dzis stereotypy. Po prostu media nam to narzucaja, wszedzie pełno tylko takich lasek inne nie są postrzegane za ładne. Bladej kobiety nigdzie nie pokażą, ja np mam bardzo jasną karnacje i cierpie z tego powodu jak mało kto bo nigdy nie bede opalona przez wzglad na poparzenia. W dzisiejszych czasach tak jest i nieważne czy to się nam kobietom tak naprawde podoba czy tylko to sobie wmawiamy, wazne ze podoba się facetom a kobiety przeciez chcą się im podobać więc tez marzą o takim wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat odpada
juz widze jak ja z lozka wyrzucacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka ohyda, szkielet obciągniety spaloną skórą, brunetka troszeczkę lepsza, ale za bardzo \"łykowata\" :D U obu nie widać za wysokiego IQ ... cóż typowe dziewczyny dla dresów lub jak ktoś słusznie zauważył \"na jeden raz\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi,ale bardziej od \"wygibasów\",czy spalonej skóry bardziej przemawia do mnie miłe spojrzenie i gustownie dobrany strój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieidealna dwa
ja tam jestem brzydka i mam to w tylku. Ciesze sie, ze zyje a faceci to nie wszystko. Jest duzo ciekawszych rzeczy do robienia w zyciu niz czekanie az jakis tlusty oblesniak zwroci na mnie uwage. Pozdrawiam wszystkie nieidealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też masz problem phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, ladna figure ma wiele dziewczyn, solare moze zafundowac sobie kazda...czy to znaczy ze po swiecie chodzi wobec tego mnostwo idealow? Owszem , jeszce geba sie liczy...blondynka z twarzy przecietnej urody jest (wg mnie), brunetka mi sie podoba ( na tym zdjeciu, jak wyglada w rzeczywistosci rano, zapuchnieta, z sincami, bez makijazu i fryzury...tego nie wiem). to nie idealy, normalne niebrzydkie laski, idealow nie ma, uroda jest wzgeldna i kazdemu podoba sie co innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, troche jak zwykle pokrytykuję sobie. zacznijmy od spalonej blondi. figura rzeczywiście super ale opalenizna - katastrofa! milutka twarz ale ta opalenizna - czy lepiej powiedizeć - zbrązowienie - odbiera jej młodzieńczy urok. wygląda, jakby dopadł ją charakteryzator z Alternatywy 4 i chciał z niej zrobić mulatkę... Pamiętacie tego czernoskórego mieszkańca z Alternatyw? ona też tak wygląda jak upaćkana na twarzy. ta druga też niczego sobie, nazwijmy ją nabiurkowa wampirzyca, na wampirzycę przynajmiej się kreuje, natomiast nad biurkiem pewnie się sama nie zastanawiała. sztuczna minka i niezbyt dobrany makijaż, bez których zapewne jej twarz wygląda lepiej. dobra, pokrytykowałam sobie, więc dziś odpuszczam reszcie. no ale figur tych dziewczyn oczywiście nie krytykuję bo są super, i też wierzę, że te figury są dla facetów ideałami. włosy obydwie mają katastroficzne, ale nad tym to się pewnie faceci niewiele zastanawiają, ale jak już miałam krytykować to i za włosy się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz się zrzygam
sorrry!!!!!!!!!!!1 bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee twu twu(pluje) bleeeeeeeeeeeeeeeeeelellllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeee...bul bul tonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka
Blondynka wyglada na straszna wiesniare i nie chcialbym miec z nia doczynienia, a brunetka to faktycznie ideal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta to jest ladna
http://www.bajer.pl/?id=20278 te dwie to jakies takie mizerne:/ ta druga tylko z jednego zdjecia moze byc w miare ladna, ta pierwsza juz widze jak zmienia sie w pomarancze, wysycha, i schodzi z niej cala skora, figure ma jakas dziwna, kanciasta. jestem kobieta, ale wole bardziej kobiece ksztalty i delikatna urode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio co lubi piekno
te dziewczyny takie jakies niedomyte wygladaja, nieswieze wlosy, jakby myte wczoraj zamist dzis rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka
Przecież żadna normalna kobieta nie zamieszcza swojego zdjęcia do oceny.Chyba że ma niską samoocenę.Nie podoba mi się ani ani. Po przejrzeniu zainteresowała mnie jedna twarz ale niestety oceniona na 3,coś.Kobieta powinna być piękna ale w sensie artystycznym.Natomiast to co obaczyłamto tanie podróby tak zwany kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukafe
Dodam jeszcze, że faceci oceniają pewnie z punktu widzenia rozporka.Ja czasami wskakuję w czerwone koronki, buty na obcasach, tapiryję włosy, usta na czerwono i gram taką właśnie pańcie.Mój mąż to uwielbia więc jak chcę mu zrobić przyjemność to ...no właśni.Ale to są zabawy, które nie pozwalają popaść nam w rutynę. Jednak wiem,że w innych sytuacjach, nigdy nie pozwoliłby mi na taki imaż. jestem atrakcyjna więc nie przemawia preze mnie zazdrość natomiast klasy niestety nie kupisz w Galerii Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, a co one z tego mają? tak za darmo się publicznie rozbierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam powaznie
prawdopodobnie wlasna satysfakcje, ze ich sliczne buzie i sylwetki moga byc ogladane przez rzesze :) na pewno skoro opublikowaly swe zdjecia nie przypuszczaja nawet, ze dla wielu to zwykly posmiew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nieidealna czy jak ci tam
czy dla ciebie jedyną miarą wartości kobiety jest to ilu facetów by ją przeleciało ???!?!! O matko, faceci są jednak mądrzejsi...jak można tak kupczyć własną dupą..to się poprostu w głowie nie mieści...Zresztą, do kogo ta mowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie wypowiem..... juz wy tak nie wymyslajcie i nie przesadzajcie,one wg mnie sa obie ladne i obie laski,ta blondi chyba bardziej mi sie podoba,ma fajne biale zabki:).......jedno co to tandetne okropne fotki,matko jak mozna robic takie fotki w takiej scenerii,zero wyobrazni,taka fotka kojarzy mi sie z dziwka robiaca loda za 10 zeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×