Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieidealna

Oto idealna laska wg facetów. Zobaczcie!

Polecane posty

Gość do nieidealnej
kochana piszesz,ze masz blada cere i nie tolerujesz slonka.Brawo,bo jasna cera to dlugo mloda cera.Mam kolezanki,ktore po solarium maja zniszczone buzie i wygladaja na pare lat wiecej.Jasna,nieopalona buzia moze byc sliczna,lekko rozswietlona wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia fotka jest OK!! Ja wyglądam zupełnie inaczej, a i tak jestem BOSKA!! Każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. A tak wogóle to \"nie ma kobiet brzydkich, są poprostu zaniedbane\"!! Te lalunie są tylko \"dobrze\" zrobione. trochę pracy nad sobą a będzie wyglądać o całe niebo lepiej. I UŚMIECHU WIĘCEJ NA BUZIACZKACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QQQ....białe kozaczki, ha ha ha ha ha Do Chochliczka, obejrzałam fotki z biały kozaczkami, ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkdhfy
czy autor może powiedzieć co i do kogo. > Trochę precyzyjniej bo wnerwia mnie jak ktośgryzmoli a sam nie wie co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis ktos
paskudne sa :/ jak ja nie lubie takich wysolarowanych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fe .... pieczone kurczaki... haha ale przynajmniej ptasiej grypy nie mają.... jak zwykłe surowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMANDOS_95KG
EEE co za głupota ten topik. Że niby co? Dwie laski co niby każdemu facetowi muszą sie podobać?. Naiwność bez granic. Akurat nie trafiła autorka w mój gust ani z blondynką ani brunetką. Może figurki ładne ale te buzie... Pierwsza jakaś taka słodka idiotka cukierkowa i dziecinna a druga taka jakaś tapeta wysmarowana. No i te loki, kurwa nie lubię loków. Proste włosy to dla mnie ideał. Oczywiscie mówimy o ideale dlatego pozwoliłem sobie na mocną krytykę. Jest wiele paszczurów które do pięt tym przedstawionym tu nie dorosną. ale generalnie podsumowując zawiodłem się ... do dupy to wasze kobiece rozumowaniem co się podoba facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMANDOS_95KG
Moze autorka tez blachara? To by tłumaczyło ten wysublimowany gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka
Komandos...a czy potrafisz w bardziej wysublimowany sposób opisać co Ty uważasz Na temat piękna kobiety. Specjalnie nie piszę IDEAŁ bo takowy nie istnieje. Jest to pojęcie względne więc trudno generalizować. Jednak chętnie posłucham co mężczyzna naprawdę docenia u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na pewno nie jest to
intelekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam więcej zdjęć z tamtej galerii. co rzuca sie w oczy, to sceneria do zdjęć.... pokoje albo dziecinne (książki, biurka do nauki, pluszaki), albo... urządzone jeszcze w czasach, kiedy nic nie było... mebelki z czasów za komuny, widać to po stylu i starości, 25lat min. mają, szczególne wrażenie zrobiły na mnie półki z jedzeniem pod telewizorem... brudne dywany, itp. Co do wampirzycy nabiurkowej - włosy jakieś rozczapierzone, a 3 lakiery do włosów na półce stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to sie zgodze ze figure maja ladne niczego sobie ale jesli chodzi o rysy twarzy blondyny to przepraszam ale ladna nie jest tlenione czupiradlo ma wyzej czolo niz moj ojciec hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tego nie widzicie: blondi jest brzydka, cholernie dużo pracy poświęciła sobie, ale i tak nic z tego. brunetka fajniejsza, ale od obu tandetą zalatuje.. białe kozaczki.... to chyba to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to żadna z nich nie jest ideałem, jeśli chodzi o wygląd, nie lubię \"SZTUCZNYCH\" kobiet, dla których solarium to drugi dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutus
oo, konkret foty. zwale sobie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony zobaczcie...wezmy taka sytuacje...dyskoteka, dwie w miare ladne, ale nie piekne laski - jedna styl ala biuale kozaczki, make up. solara, tapir, wysoki obcas itd, a druga - jeansy i podkoszulek, makijaz niewidoczny, wlosy w kucyk....na ktora polecicie Panowie, he? Ktora bedziecie w kółku obtancowywac i probowac lapac za bimbaly? W tym co piszecie jest deczko hipokryzji, takie kobiety Was kreca fizycznie, bije od nich seks, krzycza do Was z tych fot - jestem sexi, bzyknij mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
ta brunetka wcale nie jest ładna. Dużo dają jej po prostu pokręcone włosy-ma chcmski nieinteligentny wyraz twarzy-gęba zdziry! Ma brzydki nos i usta-trzeba się przyjrzeć. Dlatego nie pokazała geby z przodu tylko z daleka z boku!Tandeta nic wiecej. Jedynie opalenizna ją ratuje. ZA kilka-kilkanaście lat rak gwaantowany gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMANDOS_95KG
Kurde pozdro chyba nie chcesz powiedziec ze akurat te 2 konkretne dziewczyny ze zdjęć to miss dyskotek? Na każdej dyskotece jest od groma dziewczyn które bardziej by mnie zakręciły jeżeli już mówimy o tańczeniu, bimbałach i wyzywającym wyglądzie. chyba dziewczyny faktycznie inaczej posterzegają i oceniają urodę kobiecą niż faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dziewczyny ze zdjęć krzyczą \"nikt mnie nie chciał zatrudnić w reklamie, nikt mnie nie uznał za nadającą się na modelkę, nie przeszłam dalej z lokalnych wyborów miss miasta, sami powiedzcie, że oni wszyscy się nie znają na urodzie\" albo \"szukam sponsora\" albo \"oceńcie, czy jak dorosnę, tzn. jak już będę miała 17 lat to czy mam jakieś szanse gdy wystartuję w konkursie na miss miasta Klucznik Wielki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie chodzilo mi o to ze faceci pisza o takich laskach per blachary itd, a jestem pewna ze duuuza czesc facetow by z checia taka lasencje sobie wyrwala, chocby na jedna noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blachary to te, co lacą na facetów z autem. te od sponsorowanych zakupów (małoletnie prostytutki robiące loda za ciuszki i telefony) nazywają się jakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka...
powiem tak, moj maz cztery lata byl z modelka, niestety, ona wolala spedzac czas na kastingach, imprezach ze sponsorami i ogolnie w swojej pracy, dlatego od niej odszedl, do dziewczyny, na ktora nikt nie zwrocilby uwagi na ulicy, zwyklego szarego paszczura. nie jestem idealna, nie jestem zbyt zadbana, bo nie przejmuje sie swoim wygladem, chodze w adidasach, jeansach i swetrze, a maz mnie kocha jaka jestem, ale zapewniam, ze na adoratorow nie narzekalam, od 16 roku zycia 10 miesiecy bylam sama, z wyboru, a mam lat 23, i moglam sama sobie dobierac facetow... tu nie chodzi o zgrabne cialko, slodki usmieszek, naprawde nie macie czego im zazdroscic. wazne jest abyscie umialy smiac sie z siebie, mialy poczucie humoru i dbaly o higiene. jak ktos juz pisal, takie dziewczyny sa dobre na jedna noc, nie maja czasu na ciekawsze zajecia, bo sa potwornie zapatrzone w swoj wyglad. takie chodzace dzielo sztuki, ktore mozna powiesic na scianie i to jego jedyna funkcja;) moze troche generalizuje, ale wiekszosc dziewczyn u mnie w liceum byla wlasnie taka, na studiach na szczescie trafilam na normalniejsze przypadki:D a pisze to wszystko, bo wystarczy zaakceptowac samego siebie, a beda akceptowac cie inni, to dziala w dwie strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
liczy sie nie to jak wygląda ale jak czuba żuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Michealina
oj czy ta blondynka ma jakies geny murzynskie? tak na pierszy rzut oka przychodzi taka mysl... :( Ale ona staro wyglada wiec to zdradza ze to skutki po solarium i opalaniu sie nadmiernym. Ja nie opalam sie. Poprostu samoczyni slonko mi na buzke i cialko pada kiedy jezdze na rowerze czy spaceruje. Jestem moze nie blada ale tez nie opalona. I co najwazniejsze mlodo wygladam dzieki temu ze nie mam manii na punkcie opalanizny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×