Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

green.eyed

dziewczynki!!! jaki jest dobry fryzjer w zielonej górze????

Polecane posty

Gość megbp
Ja mogę Wam z całego serca polecić salon Rerusso na ul. Chrobrego 33. W salonie fryzury robi Wicemistrzyni polski w fryzjerstwie profesjonalnym Zofia Rerus oraz mistrz województwa Lubuskiego Zbyszek Mikołajczyk. Czeszę się u nich na zmianę i jestem bardzo zadowolona! Z farbowania również. Naprawdę warto skorzystać z ich usług dziewczyny! Nie żadna fuszerka, a pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfgfgfd
ja do warszawki jezdze i jestesm zadowolona;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i owszem! Jest fryzjer a raczej fryzjerka-stylistka, która robi przebjeczne strzyzenia i koloryzacje. Mi zrobiła taka metamorfozę że wygladam o kilka lat młodziej. Jestem przekonana że nawet najbardziej wymagająca kobieta byłaby zachwycona jej fachem. Pani Karolina ze studia urody New-Look na deptaku jest najlepsza. Bierze małe pieniądze za fachowo wykonana pracę. W salonie klimat jak w domu kawka herbatka i miłe pogawędki. Polecam!!!! A jeśli chodzi o Zbyszka to oszust i matacz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja polecam fryzjerke z salonu New-Look na deptaku. Naprawdę dziewczyna.zna się na rzeczy.uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja polecam fryzjerke z salonu New-Look na deptaku. Naprawdę dziewczyna.zna się na rzeczy.uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja polecam fryzjerke z salonu New-Look na deptaku. Naprawdę dziewczyna.zna się na rzeczy.uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie tylko nie salon IMAGE. Pytanie dlaczego? Pracownicy nie maja zielonego pojecia co robia, sa ospali a na koniec zepsuli mi moja fryzure Co do szefostwa, zlego slowa na personel nie da powiedziec bo sa najlepsi, ale sama widze co sie dzieje, niby czysto ale zwroccie uwage na narzedzia ktorymi tna wlosy, sa obrzydliwe i przydalby sie sanepid... Kobiety pala papierosy bez umycia rak zabiraja sie do roboty. Nie jestem osoba z konkurencji tylko mieszkanką Nowej Soli ktora zostala bardzo bardzo nie mile zaskoczona panjaca tam atmosfera. Dziewczyny OMIJAJCIE TEN SALON SZEROKIM ŁUKIEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, nie polecam również salonu image w zg . Brak profesjonalizmu. Miałam wrażanie że zostaje obsłuzona z łaską, w tych czasach to jest niedopuszczalne. Tyle jest salonów,że o klienta trzeba zabiegać a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergiee
Kiedyś poleciałbym wam salon Spectrum i p. Gabrysię - chodziłam do niej prawie 4 lata i byłam z każdej wizyty zadowolona, niestety p. Gabi zaszła w ciążę i poszła na zwolnienie a teraz zastępuje ją m.in. p. Olga - nie idźcie do niej!!! Ona nie wie co robi. Spieprzyła mi grzywkę - zrobiła ciach ciach i myślała że będzie git. Na moje niezadowolenie zrobiła kolejne ciach ciach i już nic z nią się nie dało zrobić - teraz muszę ją spinać :( poza tym kiedyś na dzień dobry wisiał cennik, teraz został zdjęty i ceny są kosmiczne. Wrócę tam dopiero jak wróci p. Gabrysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam sprawdziłam sama na sobie , tą Fryzjerke z New-Look . Mogę tylko potwierdzić opinie, naprawdę dziewczyna ma fach i wie jak doradzić, a przy tym nie nadufana jak gwiazdy z innych "słynnych" salonów typu "Styl Według...". Naprawdę salony przereklamowane,wielcy stylisci a popalili mi włosy i to prostownica.....dziewczyny jeśli szukacie kogoś dla swoich włosów Polecam salon na deptaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośiówa
Rerusso to dobry salon, także nie rozumiem, dlaczego się może nie podobać, chodzę tam, moi znajomi też i to od dłuższego czasu - nikt nigdy nikomu włosów nie spalił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabzzz
Ja jestem na jutro umówiona z Panią Karolina...zobaczymy czy sprosta,bo naprawdę jestem wymagającą Klientka....więc ufam.Wam dziewczyny:-) jutro po przyjściu do domu napewno się podzielę z wami wrażeniami. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabzzz
Ok dziewczyny jestem. Sorry że dopiero piszę ale całkiem mi wypadło z głowy. Byłam tam, gdzie polecalyscie.więc tak weszłam (salon Całkiem ładny oddający charakter kamienicy), na wstepie przywitał. Mnie młoda Dziewczyna myślałam że to recepcjonistka, nie zrobiła na mnie dobrego wrazenia bo wyglądała dość wrednie:-/ Połczyn okazało się że to właśnie jest fryzjerka:-/ (chciałam uciekać-zostałam). Powiedziałam jej że jestem wymagająca osobą, nawet się nie przejęła tylko uśmiechnęła się, po czym zaproponowała mi totalną zmianę z włosów bląd na ciemniejszy kolor troszkę beżowy. Jestem zachwycona, serio rewelka. A Karolina okazała się naprawdę sympatyczną osobą i znajacą się na rzeczy:-) SZCZERZE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night rider
A ktoś był u Arka z salonu Rerusso? Sam salon ma w sumie dobre opinie, ale wolę się upewnić co do konkretnego fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriniana
@night rider - ja byłam kilka razy u niego, ale to na większe okazje, żeby fryzura się lepiej trzymała, moim zdaniem jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikamo
Witam. Nie polecam VIVY!!! wręcz odradzam! drogo i nieprofesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil900
A ja polecam salon Rerusso, w szczególności fryzjerkę Magdę, ma spore doświadczenie i doskonale rozumie potrzeby klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam fryzjera straszna fuszerke odwala salon miesci się na ul.Dabrowskiego 45b .to nie fryzjer tylko partacz NIE radze tam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam odradzam salon na ul .Dabrowskiego 45b a dokładnie tylko fryzjera bo jest fatalny zeroooooo doświadczenia i nie umie ścinać tylko mi zniszczyła włosy.a przy tym smierdzialo od tej Pani wodka jak by miała kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z czystym sumieniem salon Nails na deptaku ul. Kupiecka ( w bramie) , Tipserka rewelacja - trzymają sie 4 tyg. bez problemu i fryzjerka tez ekstra ścina i farbe dobiera profesjonalnie . Przy tym ceny niewygórowane .Teraz są po remoncie i salonik Bomba!!. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSka00
Salon na Żeromskiego, karolina fryzjer szanujący Nasz e pieniądze, bo robi dobrą pracę za dobrą Cene. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja NIE polecam Spectrum na Strzeleckiej - fryzjerka zrobiła mi na głowie zupełnie inny kolor niż uzgodniłyśmy, dodatkowo podczas farbowanie czułam jakby wylano na mnie wrzątek i skończyłam z czerwonymi plamami na skórze a pani śmiała się ze mnie, że skóra mi się podrażniła... doprawdy zabawne. Więcej na pewno nie skorzystam z tak mało profesjonalnych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaass
Widzę, że większość poleca Panią Karolinę. Ja tez chodzę do niej od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona, polecilam ją mamie i dwum koleżanką z pracy i też są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Fryzur Euphoria na ul. Długiej 16B tel. 665 596 036 Fryzjerka Renata bardzo dobry fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Fryzur Euphoria w Zielonej Górze tel: 665 596 036 bardzo dobry fryzjer Pani Renata ceny przystępne profesjonalna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przenioslam sie w lata 50-te… nie - to polska wspolczesna bo zniszczony przez komunizm kraj musi nadrobic jakies 60 lat 333 www.youtube.com/watch?v=AVuXtvsfeJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośqqqqqqqqć
witam bardzo serdecznie ta fryzjerka z salonu n deptaku jest ekstra ja uniej sie czesze co miesiac i zawsze jeste zadowolona ,dziewczyny polecam zawsze wszystkim poleci fantastyczne fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! byłam w salonie NEW LOOK na deptaku w Zielonej Górze, wystrój super bardzo mi się podobał, natomiast jeśli chodzi o fryzjerkę to nie była zbyt "wygadana", zapytała co bym chciała zrobić z włosami powiedziałam, że zdaje się na nią (na włosach brązowych, miałam odrosty z blond pasemek). Ta wyrównała kolor na całej głowie farbując je na słomkowy. Ogólnie jestem zadowolona z efektu koloryzacji jednak zapłaciłam 160zł za samo farbowanie i dosłownie jedno centymetrowe podcięcie. Może w Zielonej Górze to normalna cena, jednak dla mnie bardzo wysoka. Więc jeśli stać Was na takie usługi to polecam tę Panią i ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i chcę wszystkim polecić mały Salonik na Chynowie ul.Dębowa 1 nazywa się "MARTYNA" prowadzi go Pani Ela od bardzo wielu lat.Mogę zapewnić Wszystkich o bardzo wysokim kunszcie zawodowym fryzjerki,po jej cięciu włosy same układają się na swoje miejsce.Koloryzacje perfekcyjne,no i jak potrafi strzyc dzieciaki,tu widać po prostu lata szkoleń i doświadczenie.A ceny nie są wygórowane adekwatne do wiedzy i umiejętności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×