Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spokofacet

Kobiety-- jakie prezenty i niespodzianki spotkały Was ..

Polecane posty

Gość zielonomi
Ja dostalam piec smskow od znajomych i w tym jednego od mojego "Pana"....z zyczeniami! Szczesliwie sie dzis postaral i skutecznie mnie rozpiescil dalszymi smsami juz o innej tresci! Co do kwiatow czy innych prezentow to nie wiem, bo w pracy siedzi jeszcze ale z racji ze wczoraj dostalam bukiet bez okazji-dzis moze mi wywinac numer, ze przeciez juz jedne mam :P Wszystkim tym dzis smucacym sie i niemajacym zbytnio humoru...przesylam gorace pozdrowienia i zycze poprawy nastroju...bo dzien sie przeciez jeszcze nie skonczyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutus
podziekujcie swoim facetom, kolegom z firmy, itp. Zrobcie cos szalonego - np. lodzika w podziece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Kobietka
A ja dostałam dzisiaj od rana 10 smsów z życzeniami: 2 od kolegów, 2 od moich byłych chłopców (a teraz przyjaciół), potem od Taty, Brata, 3 kuzynów i jednego najwspanialszego smsa z życzeniami od mojego Ukochanego Chłopaka, który teraz jest daleko, bo w Urugwaju, więc tym bardziej Jego doceniam i jestem bardzo bardzo szczęśliwa:), że pamiętał. A jak Tatuś i Brat wróci z pracy to pewnie wpadnie do ręki różyczka lub jakieś czekoladki:). Pozdraiwam wszystkie Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee spokofacet
do spokofacet- a podobno Ty dziewczyną jestes? tak gdzieś tu czytałem w topicu raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Biedronka2
no pewniw że kobita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostalam tulipana od kolegow z pracy, a od lubego nic:( nic na gg, nic na sms, nic na telefon, nic telepatycznie nawet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze dziewczyna
tylko w chuja z nami leci i chce byc rozchwytywana jako jedna z mniej licznych tu samców. wystarczy poczytac te posty. kazdy zalatuje kobiecoscią. albo jest JUŻ facetem, od neidawna? albo chciałaby nim być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Biedronka2
na bank ,że to kobitka a nie spokofacet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
Na chwilę obecną dwie czekolady, dwa kwiatki, smsy, jedna kartka witrualna, pare życzeń na gg....Swój się nie odezwał jeszcze ale pewnie czeka do wieczora bo się coś dziwnie o książkę dopytywał jakąś , wnioskuje że życzenia będą osobiste,.,,aaa i kwiatek od syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Biedronka2
poprostu większe ma branie jako facet -a kobiety lubią takich delikatnych czułych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień kobiet
hmm zaskakują mnie wasi faceci ja mam 4 1 mąż - boski sex z rana :"tulipan" z życzeniami ;) i perfumy 2 najstarszy syn - laurka i szmpon 3 średni syn - laurka i żel pod przysznic 4 najmłodszy syn - przydreptał z dezodorantem , ale mnie chciał mi go oddać ;) mam nadzieję , że wasi faceci też się jeszcze postarają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
aaa...boskiego seksu nie wliczam w porezent;)...zaliczam to na codzienne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, wlasnie widze ze na poczcie jednak byla kartka dla mnie od mojego lubego:) hehehehe, a ja juz narzekalam noooPonadto wlasnie kolega wreczyl mi kolejnego kwiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooli
od tego, od którego chciałam życzeń nie dostałam :( smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam już życzenia i buziaczka, a wieczorem dostanę prezent, który mąż wybierał przez miesiąc i mam zapowiedziany dobry seks, jak mi dzisiaj dobrze, miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mii ha
ja tez gówienko.. nic nie dostalam... facet dopiero bedzie po 15 bo jeszcze w czymś mamuusiii musial pomoc.... :/:/ a wczoraj mielismy rocznice i mi nawet zasranego smsa nie przyslal.... nic , zero!! dzis rano tel ze nie bylo u niego prądu i zasnął szybko.. no zesz kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam o tyle dobrze ze mam 30 facetow w grupie (i ja jedna) ;] takze zyczenia byly.. :) Ale oczywiscie moj kochany tak pochloniety jest praca ze tez oczywiscie sie nie przejal :) i zyczen nie uslyszalam jeszcze...ale wieczorkiem imprezka takze moze nadrobi ehmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tam kobita.. no nie wiem czy ktoś by uwierzył ...widząc mnie że jestem kobitą... dementuję..nie jestem ma fiuta ...jądra...nie przyszywane...i rozwinięte... nie mam biustu/// tylko klatę..hehe i po zimie niestety troszkę brzuszka...ale pracuję nad tym.. biceps też raczej nie kobiecy... no i włosy tam gdzie kobiety nie mają...lub mieć nie powinny.. haha.... i pewnie zaraz się zacznie...łapanie za słowka./.. ale dementuję nie jestem kobietą ani trans ..i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny dzień
tulipany.......2 sztuki róże........1 sztuka słodycze........zero życzenia telefoniczne.......zero życzenia mailowe............zero życzenia na gg..........zero życzenia sms-owe.......1 sztuka życzeń od NIEGO......brak :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze do gory brzuszkiem...bo mnie kochas w tym zacnym dniu eksploatowal 4 razy.....mmmm cudnie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, wqurwia mnie moj, chyba nwet sie ze mna dzis nie spotka, bo po co, skoro sie wczoraj widzial....:o Co za ciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corry
a mnie ten s...............n moj maz powiedzial mi ze jestem kupa sadla.i wy narzekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corry
przeciez napisalam ze to zwykly s...........n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corry
mam 36 lat i 2dzieci .co dobrego moze mnie jeszcze spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, tak ci powiedzial? A to ciec!!! Moj w koncu przyjedzie do mnie, nie wiem czy dlatego ze mu sugerowalam ze glupi buc jak nie da mi dzis kwiatka chociaz, czy tak z serca i dobrej woli, ale spotka sie dzis ze mna....oj te chlopy! przedlurzacz dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×