Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spokofacet

Kobiety-- jakie prezenty i niespodzianki spotkały Was ..

Polecane posty

Gość roza od szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj
żadne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi wyjarał papierosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam czekoladki od dyrektora i serduszko czekoladowe od kolegi z pracy, ale za to mój maż się dzisiaj nie postarał, zamiast rano złożyć mi życzenia to później mi złożył przez gg jak jestem już w pracy, ach szkoda gadać, mam doła jak nie wiem co, a na dodatek chce mi się płakać (jestem w ciąży), chimery mnie dopadły jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
perspektywa demolki kuchni 😠😡a moze i łazienki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem winna sprostowanie, bo napisałam tak jakbym płakała z tego powodu że jestem w ciąży, ale wręcz przeciwnie to jest nasze upragnione i długo wyczekiwane dzieciątko. Chodziło mi o to ze mam straszna burzę hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULACJE
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachudra
zero niespodzianek ,zero prezentów ,do dupy z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam jednego maila i jednego sms z okazjii Dnia kobiet,niespodzianka straszna bo od obcych,nieobcy spi i o bozym swiecie nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiąto
Spałam, jak mój wychodził do pracy. Ale jak do niego zadzwoniłam, to usłyszałam: "Słuchaj, jak masz dziś wolne, to posprzątaj koło gryzonia, przeleć odkurzaczem po pokojach, idź do spółdzielni po tem kwitek, jak byś mogła, to zapłać za telefony. A jak będziesz się nudzić, to poparuj skarpetki." No. Ciekawe, czy się w ogóle jarnie, że dziś dzień kobiet. Od kolegów z pracy dostałam sześć smsów z życzeniami. A od Misiaczka nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąz olal jak co roku
z zasady, bo mowi ze komunistyczne swieto. Dosytalam 2 maile od znakomych kobitek z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od obcych dostalam zyczonka,a od swojego niet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie odezwal sie
jeden kolega ale oczywiscie zyczen nie zlozyl. faceci to chyba mysla ze w tym dniu sklada sie zyczenia tylko swoim dziewczynom. Zreszta i tak jest kretynem. A moj facet nadal sie nie odzywa. Co prawda mamy pogadac dopiero za godzine ale mogl wyslac wczoraj kartke z dzisiejsza data, byloby mi milo rano. pewnie i tak nie wysle zadnej kartki, napisze tylko na gg wszystkiego dobrego albo i o tym zapomni. Wkurwiaja mnie dzis wszsycy. Jak mi nie zrobi niespodzianki to chyba go wymienie na lepszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko buzi dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerkająca na męskie spodnie
witam wszystkie dziewczyny i Ciebie spoko facet, mój jak zwykle chyba zapomniał,szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój sobie przypomniał! Dzwoni i mówi: \"Kurde, Beata dostała kwiaty od chłopaków z hutowni, a imieniny ma jesienią. Dziwne, może ma urodziny? Jezu, Mycha, zapomniałaem, dzień kobiet dzisiaj! Patrz, wczoraj pamiętałem, a rano jakoś wypadło mi z głowy! Sorry, Mycha, wszystkiego najlepszego!\" Chyba zadzwonię do tej Beaty podziękować, że tam pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki lotny! Skojarzył prawie w mig! Ja sobie chyba \"zapomnę\" za tydzień o jego imieninach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U MNIE TEŻ NIC
koledzy z pracy i owszem , życzenia słodycze :) a mój osibisty milczy :( i jak tu mieć serce dla facetów .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coby nie wyszło, żeście wszyscy podli ;) - przepiękne kwiaty z dostawą do domu :) Nawet nie zrąbałam pana doręczyciela, że mnie obudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja składam...za wszystkich.,.. Wielu radosnych...i gorących chwil , uśmiechu, miłości zero smutków. Niezapomnianych doznań no i zdrowia..przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujemy...............
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a ja od rana w dobrym humorze. Przychodze rano do biura a tu wielkie serce z wiśni w likierze od szefa. zdziwiłam sie strasznie, bo gość na święta nic nam nie dał, więc kto by pomyślał że o dniu kobiet będzie pamiętał. i jeszcze 3 kwiatki od kolegów z pracy, jeden specjalnie do firmy przyjechał - to sie nazywa poświęcenie :) tylko nie fart że w firmie same kobitki pracują ;) ale męska mniejszość jak narazie dobrze sie sprawuje. zapewne kwiaty i życzena skończą sie na firmie, tak jak u was dziewczyny, ale i tak jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zadzwonil i powiedzial
ale karteczki nawet nie wyslal wirtualnej chociaz. Tak to jest, zero weny tworczej. A moja mama dostaje kwiaty przez poslancow i to nie tylko od jej faceta. Moze ona przyciaga tych lepszych?? I jeszcze sie dziwi, ze humor mam kiepski. Niech spada. Ja tez mu na jego imieniny kartki nie wysle. Dostanie zyczenia napisane na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka
A ja dostałam bukiet róż, dostarczony przezposłańca,tylko nie wiem od kogo. Z pewnością nie od mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×