Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 36latek

36 lat-czy przegralam juz szanse na macierzynstwo?

Polecane posty

Gość 36latek

kariera,praca,nagle patrze sie-nie mam dziecka jeszcze....kurcze,za pozno chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie za pozno, nie biadol tylko bierz sie do roboty:)Wiesz ile kobiet decyduje sie na pierwsze dziecko w tym wieku?Dwojeczke spokojnie mozesz jeszcze miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezwykła
moja mama urodziła mnie w wieku 40 lat... po 17 latach leczenia... kiedy już przestała mieć nadzieję... a to było 27 lat temu...medycyna idzie do przodu... na pewno masz szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama urodziła brata jak miała 40, ja synka jak miałam 35, a rekordzistką była sąsiadka - 47 lat!!!! i dziecko zupełnie zdrowe, chociaż całą ciążę lekarze gadali, że będzie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miała 40 lat jak mnie urodziła tylko to nie była pierwsza ciąża, ale kumpeli ciocia urodziła pierwsze w wieku 44 i dziecko ma już roczek jest zdrowiutkie. Życzę więc powodzenia w staraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka w tamtym roku urodziła swoje pierwsze dziecko, a miała wtedy 35 lat:) Podobnie moja ciocia:) Dzieci są zdrowe i bardzo ładne (jak chyba wszystkie maluszki) Jeszcze masz czas:) Szybciutko do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na emeryture a nie dzieci
Chcesz jak Babcia chodzic na wywiadówki do wnuczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się glupimi pomarańczakami - pelno ich na tym forum. Dziewczyny mają racje bierz sie do pracy a zobaczysz za rok dwa bedziesz niedosypiala w nocy:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz mieć dziecko
Moja teściowa urodziła mojego męża w wieku 42 lat...;)więc spokojnie możesz urodzić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz mieć dziecko
Dodam tylko,że to było na początku lat 70 a dziś medycyna poszła bardzo do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupota
pewnie mozesz mieć tylko pytanie po co?????// po kiego z niszczyc sobie zycie gównem?/ kup sobie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pomarańczak \"co za glupota\" idiotko spadaj, zajmij się sobą, niktnie ma ochoty Cię czytać. Jesteś biedną, nędzną, zakompleksioną istotą niezdolną do milości.Jeszcze będziesz plakać w życiu, ale zaslugujesz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolę dziecko
Do "co za głupota" - pies produkuje dużo więcej g***** niż dziecko ;) I duzo bardziej smierdzące. W g***** dziecka nie wdepniesz na chodniku przed domem ;) Mogłabym tak wymieniać i wymieniać ;) A tak poważnie - dopóki kobieta ma macicę, ma szansę zostać matką, kwestia determinacji. A na pewno lepiej będzie miało dziecko 36-cio latki, zaplanowane i oczekiwane, niż wpadka 17 -latki, mimo, że niby ta druga ma wieksze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×