Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

KOMU POMÓGŁ LIPOSYNE VICHY NA CELLULIT TO SIĘ WPISUJCIE!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość stefka
mnie pomogl, wrazenia niesamowite, specjalnie dzwonilam do Francji, zeby im podziekowac i wyslalam dodatkowo 1000 EUR na ich konto, goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się właśnie wydaje ze to avon jest do dupy. Nie wiem sama, ale wiem tyle, że każdemu pomaga co innego: na jednych działają te balsamy po 15 zł a innych nie ruszaja nawet te za 90 zł pochrzaniony ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaa vel -triple five
no może. ja mówie poważnie, że stosowałąm i nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaa vel -triple five
aha i napewno wiesz stefce..... tak napewno wysłała te 1000 euro-hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w to tez nie chce mi się wierzyć! mam wrażenie ze ona sobie robi jaja z kogoś kto ma naprawdę problem; a wakacje idą a miałam wyjechać z moim chłopakiem nad morze lub na mazury i jak ja się pokarzę? z takimi nogami i takim cellulitem??????????? czarna rozpacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam w zeszłym roku...zużyłam 2 i efekt był-o wiele lżej w portfelu!! Niestety to był jedyny efekt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaa vel -triple five
hm... może do lekarza idź... nie wiem naprawde co Ci poradzić. ja nie mam aż takiego problemu z celulitem, za to z rozstęoami...koszmarne!!!! napewno ćwiczenia pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaa vel -triple five
no dokładnie Izunia30 mnie też nie pomógł. ogolnie vischy jest do d... na rostępny też używałam i liczyłam ze chociaz się nie bedą powiększac... ale dupa. teraz używam avonu i celulit sie zmniejszył i rostępny się rozjaśniaja... nie jakieś kokosy.. ale? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁAŚNIE, I TU CAŁY PROBLEM!!!!! NAWET SOBIE DORADZIĆ NIE MOŻEMY, BO NIE MA JAK! TRUDNO KUPIĘ SOBIE TEN VICHY A JAK PO MIESIĄCU NIE ZOBACZĘ REZULTATU TO KUPIĘ AVON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uzywam zwyklego kremu do ktorego dodaje kilka kropli olejku cynamonowego,smaruje tym grubo nogi a pozniej wszystko owijam folia spozywcza i na pol godziny pod dwa koce,lub koldre:-)polecam wszystkim:-) szczerze mowiac efekty sa powalajace i to za pare groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnna
a skad wziac olejek cynamownowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefka
donnna - zagotuj szklankę wody i wrzuć do niej paczkę cynamonu, tak się robi olejek cynamonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po vichy nogi schudly mi o 4cm ale cellulit nie zniknal dziala poprostu napinajaco a nie wygladzajaco.stosowalam juz chyba wszystko i powiem szczerze najlepsza jest seria LIRENE.nawilza ujedrnia wygladza odchudza.stosuje serum na noc i balsam na dzien efekty juz po 2 tygodniach.wspomagam sie szorstka rekawica i zelem pod prysznic Luksji z rozowego grejfruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super efekty daja okłady z kawy z dodatkiem albo olejku cynamonowego lub samego cynamonu przed samym zaparzeniem kawy. naprawde , sprawdziły dziewczyny na innych topikach i sa super efekty no i tanio. zaparzacie kawe(moze byc najtańsza z marketu)+dodajecie olejek cynamonowy lub wczesniej cynamon i mozna jescze oliwke, potem owijacie sie w folie(do kupienia w róznych hurtowniach, taka elastyczna do owijania palet np. lu zawijaja nia ser pokrojony w marketach) i chop pod kocyk na pół godzinki. wypróbujcie i same oceńcie efekty. naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbtgbtgbtgb
czym robisz te oklady -smarujesz kawa czy fusy na nogi zakladasz, opisz to dokladnie? olejek dodajesz nim zalejesz kawe wrzatkiem czy po? I jeszcze jedno-jak czesto to robic, codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawe zalewasz tylko tyle aby sie zaparzyła i była ciapka(ciapka z fusów) i wtedy dodaje olejek i tą paćką w miare ciepła robie okłady. troche trudno bo to spada z ciałka, mozna poprosic kogos o pomoc lub najpierw zrobic 1 strone ciałka a potem druga.mozna robic 2-3 razy w tygodniu.a po okładach jakis kremik/ balsamik ujedrniajacy lub antycelulit lub nawet nawilzajacy. jak doda sie oliwke to balsamu nie trzeba.mozna robic sobie rózne kombinacje, dziewczyny dodawały tez balsamik antycelulit do ciapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wypróbuję. Tylko zastanawiam się które z tych produktów ma takie właściwości antycellulitowe. Naprawde mam cellulit i to shitowo wygląda, ale w sumie by z moich ud spadło trochę centymetrów tyz nie zaszkodzi. Kupie vichy i bede stosowała te okłady. JUTRO PRÓBA GENERALNA, zobaczymy co robi to cudo( ta kawa.|) aha a ten cynamon ma byc starty na tarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje cynamon w proszku. a jak masz laski cynamonu to trzeba je zetrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny. Widze ze dotarł do was okład kawowy.jest naprawde extra. a to kofeina tak działa i cynamon co ma własciwosci przyspieszające spalanie i termogenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Vichy pomógł,ale nie po pierwszym opakowaniu,jak zuzyje jedno to stosuje jakis inny tanszy krem na callulitis a pozniej znowu Vichy,efekty były i są,ale nie od razu.A Avon ani troche mi nie pomógł,no ale kazda z nas jest inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam przeróżnych kremów i z obserwacji wiem, że nieważne jaki to krem, ale chodzi o systematyczne stosowanie i masaże.:) polecam także ten peeling kawowy bo jest SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie pelling kawowy tezjest super tak jak okłady, a skóra po nim mieciusia i delikatniusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve80
czy próbowałyście coś doustnie stosowac na cellulit???Jeśli tak to co jest skuteczne???Ja masażami i zimnymi prysznicami z użyciem szorstkiej gąbki nabawiłam sie rozszerzenia naczynek...i bądź tu mądra...a cellulit jest dla mnie koszmarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
Vichy nie polecam , ale jest preparat L'oreal (ok 60zł chyba) i on jest b. dobry. Czytałam o nim wiele pozytywnych opinii. Miałam go w zeszłym roku i sprawdził się całkiem , całkiem... W tym roku coś mnie podkusiło i kupiłam vichy - nie pomaga , dodatkowo strasznie się klei. L,oreal nazwywa się superslim chyba , ale jeszcze to sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
oooo ludzie superslim wymysliłam sobie .... L'oreal ma perfectslim. przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancolina
Jedyne co mi pomogło na cellulit i rozstepy... to .. zabiegi domowe :P mam 24 lata i walcze z tym chyba.. hmm.. o rany.. chyba od jakiś 6 lat :| stosowałam wszystkie cudeńka kosmetyczne, vichy, avonu (faktycznie chyba najlepsze efekty), lirene (serum - też niezle) i masę innych firm... niestety efekty były tylko przy bardzo regularnym uzywaniu, akiedy tylko nawet na kilka dni odstawiło się kosmetyki cellulit wracał :-( I tu nagle... ...przeczytałam na forum o peelingu kawowym i "mumifikowaniu" :-D peeling kawowy stosuję na nogi i pupę 1-3 razy w tygodniu, a pozatym codziennie stosuję zabiegi "mumifikowania" PEELING KAWOWY: zaparzona kawa + trochę cynamonu + oliwa z oliwek + balsam do kąpieli "MUMIFIKACJA": jakiś balsam antycellulitowy do ciała lub zwykły balsam do ciała + olejki eteryczne : z kopru włoskiego, rozmarynowy, cynamonowy, lawendowy, grejfrutowy, geraniowy ( geraniowego nie można stosować przy tabletkach antykoncepcyjnych) - smarujesz tym nogi i pupę i owijasz się folią sporzywczą i minimum na 1-1,5 godz pod koc -ja smaruję się na noc, owijam folią, zakładam takie grubsze rajtuzy.. i wskakuje do spania... spię w tym do rana :D - opatentowalam to z lenistwa bo kiedyś przypadkowo usnęłam i zapomniałam zdjąć z siebie :P efekty sa niesamowite.. skóra bardzo się wygładza.. rewelacja.. prawie już nie mam cellulitu.. tylko trochę na pupie a na nóżkach nic :D POLECAM WSZYSTKIM !!!!::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancolina
zapomniałąm dodać że te olejki kupice w aptece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×