Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marei

jak dobrać?

Polecane posty

Gość marei

Jestem raczej niską osóbką i przy sobie... Nogi mam szczupłe i proporcjonalne do reszty ciała, ale dość pokaźny tyłeczek i brzuszek ;) Jakie bluzki dobrać, żeby ukryć zbytnie krągłości? Macie jakieś pomysły, rady? Bo ja już sama nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponowalabym sweterki \'blizniaki\'.. ten na wierzchu rozpiety.. bluzki i swetry pionowo prazkowane.. takie \'linie\' wzdluz ciala optycznie wysmuklaja.. gleboko rozpiete koszule, na szyji jakies wisiorki - taki dekolt odwroci uwage od brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilda
takie bluzeczki odcinane pod biustem i opadajace luźno - modne w zeszłorocznym lecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marei
Dziękuję :D a na zbyt pokaźny tyłeczek? ;) Wie ktoś może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -P
ja wiem!!!!!! o lol musisz nosic spodnie z kieszeniami na dupsku i wtedy wyglada jakby to byly duze kieszenie a nie tylekkk... warto wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
duze kieszenie powiekszaja tylek !! POwinnas napewnpo nosic spodniczki ktore mniej wiecej na biodrach sa obcisle a nizej sie rozszerzaja. Spodnie - biodrowki - klasyczne i NIE WYTARTE NA PUPIE - to rowniez powieksza pupe. A tak w ogole to zapraszam to ogladania programu "musisz to miec " na tvn Style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o bluzki to na pewno muszą być odcinane pod biustem. Proponuję taką w kolorze granatowym, w okolicach dekoltu i na rękawach ma białe paski. Odcięcie jest delikatne. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×