Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konopniczek

30 tydzien ciazy i plyn z jednej piersi?

Polecane posty

Gość Konopniczek

Zawsze mialam jedna piers wieksza. W ciazy roznica sie jeszcze bardziej zwiekszyla. Ta mniejsza urosla tylko troche, a ta wieksza 2 x. Nawet otoczka jest wieksza. Wczoraj jak po kapieli scisnelam delikatnie brodawke - pojawil sie jeden milimetr mlecznego plynu - wczesniej widzialam zolte zaschniete drobinki (bardzo niewielkie) w samym srodku brodawki. Dzisiaj rano nie moglam sie powstrzymac - i pojawilo sie tez b. malo tego plynu - ale tym razem bezbarwny. Czy jak bede dotykala brodawki teraz to pobudza sie i moga wywolac skurcze porodowe? Czemu mam mleczko tylko w jednej piersi? A moze to rak :-/ Jestem w szoku ze mam to w cycku. Czy to nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, to piersi przygotowuja sie do wytwarzania dużej ilości mleka. I nie jest za wczesnie, u nie których kobiet bywa też i wczesniej. Nie dotykaj i nie pobudzaj brodawek - bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konopniczek
No dobrze, ale bedzie tak juz codziennie ?? I czemu tylko z jednego cycka. moze juz zawsze bede miala pokarm tylko w jednym cycku. Martwie sie. A czy to nie powytraca sie jak juz teraz leci i na pozniej nie zostanie?? Boze ile mleka jest w piersiach potem? Ile sie produkuje w ciagu doby, gdyby tak wycisnac do szklanki? 1 cm? 2 cm?? Sory wiem wszystko inne, ale co do tego nikt mnie nie uswiadamial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jest chyba indywidualna sprawa organizmu, ja nie miałam wycieku codziennie. Nie denerwuj się tak, wszystko jest dobrze teraz piersi sie przygotowuja do karmienia a potem to możesz mieć tyle że bedziesz się martwić że masz za duzo a nie za mało. Jeżeli bedzieszna początku karmić wyłącznie piersią to ilość mleka będzie zalezna ile dziecię bedzie ściągało, im więcej bedzie jadło tym podaż też bedzie większa. A kobiece piersi są w stanie duzo mleka wyprodukować w ciągu doby nawet 1 -2 litry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miała siarę w piersiach przez całą ciążę. To żółte to jest właśnie zeschnięta siara. Nie jest to nic złego, ale ginka zabroniła jej wyciskać. To samo czytałam w książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×