Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość gosc21latzachodnipomrskie
Juz dawno mam pierścionek, a Ty pewnie sfustrowana i samotna eh można tylko współczuć takiej osobie pełnej jadu, dlatego pewnie nikt się Toba nie nteresuje nawet się nie dziwie, mocna w gebie przez kabelek szkoda juz na ciebie gościu słów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego, że masz pierścionek - w dalszym ciągu jesteś tylko konkubiną - o ślubie możesz tylko pomarzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc21latzachodnipomorskie
Hahaha, tylko tak mogę podsumować dialog z kimś takim. Pozdrawiam wszystkie nianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co innego mogą napisać konkubiny bez perspektyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nianią aktualnie dwuletniego chłopca i zarabiam 2500zł. Pracuje 10godz dziennie od pon-pt. Każdego miesiąca na moje konto wpływa 2500 nawet jak moi państwo wyjeżdżają na dwutygodniowe wakacje lub ferie. Pracuje w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolmak
Witajcie kochane nianie.Ja jestem z Legnicy,i opiekuję się 14-miesięcznym cudownym maluchem.Pracy szukałam długo,ponieważ stawki proponowane za opieke w moim mieście są poprostu śmieszne,a ja nie podejmę się tak odpowiedzialnej pracy za grosze.Pracuję ok. 22 godz. tygodniowo,i mam stawke 12 zł\godz,i jestem bardzo zadowolona.Jestem tylko opiekunką,a nie przy okazji sprzątaczką,i kucharką.Rodzice to porządni ludzie,którzy traktują mnie z szacunkiem,i są bardzo zadowoleni z mojej pracy,ale ja daję z siebie wszystko,żeby maluszek nigdy przy mnie się nie nudził,i był zadbany.Bardzo dużo się przy mnie uczy,ponieważ śpiewam,czytam bajeczki,mówię wierszyki i rozwijam jego wyobraźnię,a rodzice widzą postępy,i są wdzięczni.Również mały jest przy mnie bezpieczny,ponieważ znam zasady udzielenia pierwszej przedmedycznej pomocy,a to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi proszę czy 16 zł za godzinę za dwie dwulatki w Warszawie to będzie Ok stawka? Nie mam pojecia w tym temacie, poszukuję pierwszej niani dla moich dziewczyn. Bez dodatkowych obowiązków domowych - tylko opieka nad dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kuby i Adasua
droga mamo :) zaproponuj niani 15 zl za godzinę by po miesiącu czy dwóch dać jej podwyżkę na te 16 zł. Wtedy ona poczuje się doceniona :) Ja sama jestem nianią od 11 lat. I wiem jak lubię podwyżki hahaha. Ostatnio miałam pod opieką 18 miesięczną dziewczynkę którą opiekowałam się 2 lata. Przez ten okres miałam 3 podwyżki. Ja nie mieszkam w Warszawie tylko w dużo mniejszym mieście ale mialam 1700 zł miesiecznie za 9 godzin dziennie. Do tego babcia dziewczynki co miesiąc wciskała mi 200 - 400 zł widząc szczęśliwe dziecko. do każdej mamy. Pamiętajcie że oddajecie pod opiekę wasz skarb. Płaćcie tyle ile byście same chciały zarabiać. Ile wart jest szczęście waszego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na studiach dorabiałam jako niania dwójki dzieci (dziewczynka 7 lat i chłopiec 4) otrzymywałam 15 zł za godzinę i byłam na prawdę zadowolona ze stawki. Zasada jest taka: im więcej niania potrafi i chcę to wykorzystać w opiece nad dzieckiem tym więcej powinna zarabiać :) Teraz sama jestem mamą i gdy przyjdzie mi szukać niani to nie mam zamiaru jej zaproponować mniej niż sama zarabiałam. Jednakże negocjacje zacznę od wyjściowej stawki 10 za godzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drażnią mnie zdania typu: "ile jest warte szczęście Waszego dziecka?". Wiadomo, że jest ono bezcenne, ale to upraszczanie sprawy. Nie każdego stać na płacenie 15zł za godzinę. I, co wtedy? Dziecko zasługuje na gorszą nianię. Dlatego uważam (jako niania), że dobrze, iż są na rynku osoby zarówno z różnymi możliwościami, jak i z różnymi oczekiwaniami-jest szansa się znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pytalam o stawki dla niani za dwie dwulatki - dziekuj***ardzo za odpowiedzi :-) Nasza opiekunka jest juz z nami 3 tydzien, dogadalysmy sie na 15 zl za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako niania dostaję 8zł/h miesięcznie wychodzi ok. 1400-1500zł. niewiele, ale pracuję od pon do piątku zawsze max do 15:30 i wole to niż pracę w sieciówce w galerii handlowej w weekendy, popołudniówki lub po 12h dziennie i w dodatku za 7zł/h :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaa najniższa krajowa to 7 zł z grosza mi czy wy byście zajmowały się za 2 zł dzieckiem moje drogie panie powiem tak moja niania siedziała z mala po godzinę dziennie czasem tylko pół godz i to po 3 razy w tyg i dostawała miesięcznie 500 zł bo miała mój skarb pod swoją opieką poniżenie człowieka moim zdaniem jak zarabiają 200 zł mies za siedzenie z dzieckiem widocznie wy lubicie wykorzystywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nacięłam. W Warszawie w desperacji złapałam za 8 zł/h za dwie godziny dziennie 5x w tygodniu i noc w każdy weekend płatna 50 zł, ale w porę się zorientowałam, że jestem robiona w doopę i szybko odeszłam po wzięciu pensji za cały miesiąc w wysokości 320 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wie ktoś, coś na temat zarobków niani w woj. Świętokrzyskim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×