Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

jestem bardzo ciekawa ile ludzie płacą swoim opiekunka.... ja sama opiekuje sie 2 małych urwisów 3 i 5 letnie dzieci płacą mi 3.5 zł /godzine miesiecznie ok 620 zł A ILE PLACICIE .....LUB.......ILE ZARABIACIE JAKO NIANKA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaaa
Ja zarabiam 1600 zł miesięcznie w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zach. Polska
2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3.5 to dostawałam 10 lat temu za opiekę nad jednym... Wyrazy wspólczucia :( Teraz powinnam sama się zastanowić, nad znalezieniem kogoś do dzieci, ale trochę się obawiam i to, bynajmniej nie z powodów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zzrabiam
8 funtow czyli jakies 48zl.Uciekaj do Londynu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj podlaskie Niania 4 razy w tygodniu i raz w miesiacu przychodzi jeszcze w piatek, siedzi z dzieckiem 4 letnim od 7,30 do 13,30 stawka za miesiac 380zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariod
w warsaiwe to tak minimum 1000 wyciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko
Że też ludzie zgadzają sie pracować za takie głodowe stawki :( w ten sposób nigdy w Polsce nie będzie wyższych pensji :( Uważam też, że proponowanie takich pieniędzy to skandal. Ja płacę mojej pani, co prawda za sprzątanie - 10 z za godzinę. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła zaproponowac mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niań w warszawie
a ile bierzecie za godzinę? bo rozumiem, że pani co zarabia 1000 musi mniej pracować od tej co zarabia 1600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powiem krotko - no wiesz u mnie w miescie sa takie stawki, duze bezrobocie jest zreszta ja jestem nauczycielka na poczatkowych szczeblach kariery ciagle i sama zarabiam 850zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość au
od 7 do 10 zł/h w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttt
9 funtow na godzine/londyn. to jakies 54zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22345678
Moja niania na dolnym ślasku pracuje za 500 zł/mc. Jest od poniedz. do piątku od 9.00 do 16.00 Do tego dostaje sporo premii w "naturze" - jestem przedstawicielem handlowym i oddaję jej sporo mojego gratisowego towaru- jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy sa pracodawcami bez ambicji to zwykle sepy uwazaja ze osoba ktora nie ma swojej firmy jest glupsza od nich A niania powinna byc dobrze oplacana bez sepowstwa to przeciez jej poleca sie swoj najwiekszy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niańka
Hm ja mieszkam na gornym slasku i dostaje 3 zl za godz i nie uwazan by bylo to malo, u nas sa poprostu takie stawki , ludzie malo zarabiaja, i placa adekwatnie do swoich zarobkow, poza tym pracowalam kiedyc w mc'donalds i dostawalam tam 4,91 zl brutto za godz a ile sie czlowiek nacharowal. Ponadto matka dziecka daje mi jeszcze pieniadze na jedzenie poniewaz mam go u siebie w domu, wiec wcale nie uwazam by bylo to malo.Ogolnie tyg dostaje ok 100 zł a pilnuje maluszka tylko 5 godz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze coś dodam
Nie rozumiem. Jeśli oferuję komuś 3 zł za godzinę, a ten ktoś na to przystaje, to znaczy, że jestem sknerą? Hola! Jeśli opiekunka chce dostawać 4, 5 czy 15 zł, to musi to powiedzieć. Ja jej na siłę nie będę płacić więcej niż to na co ona się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo halo
Gruby Mis a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia
Moja niania dostaje 450 zl za 6 godzin dziennie od pn do piątku+wyżywienie.Mieszkam w województwie warm-mazurskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawinka
Mieszkam w małym mieście i kiedy opiekowałam się dzieckiem to dostawałam 10zł za dzień,a siedziałam czasami od 5.00-13.00.Teraz sama mam opiekunkę do mojej córki i płacę jej 2zł na godzinę.Wiem,że to bardzo mało,ale z tego co się zorientowałam to średnio tak płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawinka
Tylko,że moja opiekunka siedzi czasami tylko 3 godziny w ciągu dnia,a czasami jest tylko dwa razy w tygodniu,bo akurat tak nam przypadają zamiany z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Cz-wa
Witam. Ja place za odprowadzenie i przyprowadzenie corki ze szkoly 400 zl miesiecznie, bez wzgledu na to czy sa dni wolne czy nie. Jednak musze sie zgodzic z tym, ze w malych miastach (miasteczkach) nianie siedza z dzieckiem po 12 godzin i sa zadowolone jak dostana 250zl za miesiac. Stawka jest uwarunkowana od danego miasta i skali bezrobocia. Musze przyznac, ze wcale nie bylo latwo znalezc Pania, ktora zechcialaby poswiecic troche ponad godzinke dziennie za 400 zl. I tak prawde mowiac od wrzesnia musze poszukac innej Pani, poniewaz ta wcale nie jest idealna. Panie oglaszajace sie w prasie chcialyby otrzymywac niewiadomo jak wysokie stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam opiekunkę do 2 letniej córeczki. Płacę jej 4 zł na godzinę. Plnuje małej średni 6 godzin dziennie. Czasami jeszcze ugotuje obiad. Myslę że ona jest zadowolana i ja też jestem zadowolona. /to ona sama zaproponowała gotowanie obiadków/ Mieszkam w powiecie gdzie jest 16.000 bezrobocie. Więc nie jest super. Niania jest na przedemerytalnym więc pewną kaske ma a to traktuje jako dodatkowe zajęcie. Jest samotna więc cieszy się że może komuś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Ja zarabiam 600zl miesiecznie, a zajmuje sie 3-letnia dziewczynka, 5 razy w tygodniu, 3 razy po 8 godzin a dwa razy po 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Nie wyobrazam sobie siedziec z dzieckiem 3 godziny i zarobic 6zl, to jest ponizajace, nie wiem jak mozna skapic kasy na wlasne dziecko. Nie mowie zeby przeplacac, ale mysle ze nieco wiecej sie nalezy za tak odpowiedzialna prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za bzdury
Ludzie, zastanówcie się! Przychodzi kandydatka na niańkę i mówię "czy 4 zł za godzinę pani odpowiada?", ona na to "tak, odpowiada mi". I co ja wtedy mam zrobić? Powiedzieć "nie mogę pani tak poniżać, nie chcę być sknerą i oszczędzać na dziecku. Musi pani przyjąć 10 zł" :P Proponuję, jeszcze raz przemyślcie takie głupie teksty jak ten powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Ja w wawie płaciłam 8 zł za godzinę studentce, ale uważam ,że to sporo, zwłaszxcza że mój synek jest bardzo grzeczny. W ogóle chyba lepiej umawiać się na stawkę miesięczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile placa we Wroclawiu??? bardzo mnie to inteesuje, bo za jakis czas sama sie bede opiekowac malenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma placi niani we wroclawiu 700 zl meisięcznie. niania jest z dzieckiem od 7 do 17. Jasli zdarzaja sie nadgodziny, to co jakis czas niania dostaje jeden lub dwa dni wolnego i wtedy do dziecka przyjezdza babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niania mojej rocznej córeczki przychodzi tylko wtedy gdy jej potrzebujemy, czy to w ciągu dnia czy wieczorem lub w week-end, na 1 godzinę lub kilka. Pani jest bardzo dyspozycyjna ale to nie było wymaganiem z naszej strony. Dostaje 6 zł za godzinę a gdy ma coś do prasowania 10 zł/godz., średnio w tygodniu pilnuje małą przez ok. 10-15 godzin. Dodatkowo jeszcze u nas sprząta w osobnym terminie i dostaje 10 zł/godz., robi to raz w tygodniu po 8 godz. czyli dostaje 320 zł za sprzątanie z prasowaniem za miesiąc plus opieka nad dzieckiem średnio ok.240-360 zł za miesiąc. Mieszkamy w Tychach, woj. śląskie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×