Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak zgadzam sie ..............

Mój chłopak chce się wspólnie kochać z moją koleżanką

Polecane posty

Gość tak zgadzam sie ..............

Jestemy ze soba 16 miesiecy!Bardzo się kochmy.Od kiedy jestesmy na studiach widzimy sie rzadziej ale codziennie piszemy dzownimy do siebie. On jest moim jedynym partnerem,a ja jego jedyna partnerka w łóżku. Nasz zwiazek jest mocny i zawsze rozmawiamy ze soba szczerze,otwarcie.Ostatnio wyznał mi ,żechciałby spróowac sexu z inna dziwczyna...Jak zapytalam czemu to pow. ze nigdy nie mial innej i chcialby sprobowac jak to jest... marzy musie takre trójkącik...Planujemy wspólna przyszłość i zanim połączy małżeństwo (w przyszłości) on chciały kochac się z inną..jesli ja sie zgodze... i tu tkwi problem bo ja nie wiem co zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa kocha cię
ha ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie ..............
Namawia mnie abym to zrobiła z moją kumpelą. Czy mam się zgodzić???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie ..............
Ty jesteś debilką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już Ci się znudził
to owszem dawaj koleżankę do trójkąta ! tylko licz się z tym że z nią może być mu lepiej niż z Tobą ! i zostaniesz bez chłopaka i bez najbliższej koleżanki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu
pomysl o tym ze jak zrobicie to we trojke ,on moze zaczac z nai sypiac za twoimi plecami......wiem co mowie nie zgadzaj sie a jezeli zeczywiscie cie kochA,nie myslaby o sexie z inna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapytaj go czy zgodzi sie na to zebys to ty przespala sie z nim i jego kolega.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie ..............
On chce zebysmy to obije zrobili... oboje posmakowali innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo to prowokacja albo jesteś
nawina, glupią smarkulą! :o on ciekocha i chce piep...........inną? ile ty masz lat dziewczyno? 10?powiedz mu,że chcesz kochać sięz nim i innym facetem! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie ..............
A może ty debilko chcesz z nami to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahahahahah
no on cie bardzo kocha, bardzo mocno, bardzo bardzo......:D jestes miłością jego życia, pragnie cią najmocniej na świecie, jesteś jedyną do końca życia.... chce tylko pieprzyć inną panienkę a ciebie może zerżnać inny facet - oj oj oj co za miłość aż serce rośnie :classic_cool: Puknij się w głowę idiotko - on cię nie kocha - dla ścisłości jestem facetem i nigdy bym sie nie zgodził by moją ukochaną tknął inny facet:O jesteś beznadziejna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikaa
Daj sobie juz spokój z tym facetem, on chce się wyszaleć, wcześniej czy poźniej Cie zdradzi. Na twoim miejscu tez bym sobie poszlała bo mozna sie wiele nauczyć :) Acha nigdy nie rób czegos na co nie masz ochoty. Czy masz ochote na trójkąta? jesli nie to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już Ci się znudził
to droga wolna ! przecież on Ci daje do zrozumienia że ma ochotę na inną dupę ! jak się nie zgodzisz zrobi to za twoimi plecami ... i nie opowiadaj tu o miłości bo albo jesteś bezdennie głupia że tego nie widzisz albo wyjątkowo naiwna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie ..............
Już wcześniej kochałam sie z moją kumpelą , atakie urozmajcenie moze byc ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwoo
to mu chyba nie wystarczasz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie ..............
A nie macie ochoty kochać sie w 3-kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygać się chce
do autorki............................... coz za patafiana kolesia masz!!!!!!!!!!!!!pojebany jak nieszczescie poprostu ohyda!!!!!!!!!!!jak sie zgodzisz to bedziesz rownie pojebana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wlasnie widac jak tylko ciebie chce w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj naiwna naiwna jak ... Doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj naiwna naiwna
a własnie jeżeli chodzi o kumpelkę też mi przyszło do głowy że chodzi jej o niego że on wybrał mnie.dlatego podchodze do niej z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój chłopak chce z inną
zakłopotana nie rozumiem nad czym ty sie zastanawiasz, bo to jest proste. Jesli sie kogos tak naprawde kocha i chce sie z nim spedzic cale swoje zycie to nie mysli sie o sexie z innymi, bo nie na tym polega prawdziwa milosc. Raczej powinnas sobie zadac pytanie czy taki zwiazek ma sens jesli facet ci mowi ,ze tu Cie kocha, ale tu chcialby z ciekawosci przespac sie z inną. To nie jest milosc w takim ukladzie.Mowisz, ze on cie szanuje, guzik prawda , wlasnie tymi slowami daje ci do zrozumienia ze nie liczy sie z twoja godnoscia i wartoscia jako kobiety,ktora ma byc niby w przyszlosci jego zona. Jakbys sie czula gdyby faktycznie on to zrobil, dotykal inna kobiete...,a potem przyszedl do ciebie i robil to samo, moze nawet by myslal o tej kobiecie, przeciez to obrzydliwe. Wtedy ty dasz dowód tego, ze nie szanujesz siebie iTwoja wartosc w Twoich oczach rowniez spadnie i sama poczujesz sie nie dowartosciowana. Praawdziwa milosc polega zupelnie na czyms innym ta wasza intymnosc powinna byc tylko wasza, jesli sie kogos naprawde kocha to ofiaruje sie danej osobie nie tylko serce ale i cialo, ale sie nim nie dzieli. Wlasnie wasza intymnosc, to ze poznaliscie wasze ciala ,że znacie siebie to powinno byc tylko waasze , w tym jest piekno milosci, dlatego taki dar powinno sie ofiarowywac tylko jednej osobie z ktora sie chce spedzic cale zycie>wiem co mowie , bo jestem mloda mezatka i szczesliwa i wiem ,ze moj maz nie mysli o tym by mnie zdradzic. Pomysl rowniez podejmujac decyzje jak by miala wygladac wasza przyszlosc (np. jakbys zachorowala) nie zycze ci tego oczywiscie, no ale jabyscie nie mogli w malzensstwie sie kochac, to co by wtedy bylo , powiedzialby ,ze nie moze wytrzymac wiec pojdzie na ten czas z kims innym sie pokochac, nawet nie nazwe tego wtedy kochaniem tylko zwierzecym zaspokojeniem, wiec to naprawde nie swiadczy o milosci i o szacunku do ciebie,chociaz on cie zapewnia, uwierz to z miloscia nie ma nic wspolnego.To nie jest kwestia wyszumienia, bo nie mial okazji, jesli spotyka sie to druga polowke, z ktora niby chce sie byc cale zycie, to skupia sie na niej , na milosci do niej,bo przeciez czekalo sie na nia cale zycie i to jej chce sie ofirowac to o najcenniejsze czyli swoje cialo i serce i ta intymnosc, a nie cofa sie do tylu bo szuka sie zaspokojenia ciekawosci, bo widac wtedy ze to nie sa polowki, ktore sie szukaly i to nie jest zwiazek na cale zycie .Wiec to jest wytlumaczenie. Wiem cos o tym, wiec prosze bys to przemyslala,bo to nie jest tak ,ze tym facetom, ktorym sie zabraia wyszalec oni zdradzaja, tylko wrecz przeciwnie jesli sie kogos kocha tak na prawde to oni szanuja ciebie, twoje cialo i siebie samych i swoje cialo. A wyszumienie to jest tylko zwierzecosc, ktora z miloscia nie ma nic wspolnego.Przemysl to i wez gleboko do serca, bys ty tez nie zabawila sie w tą zwierzecosc, bo kiedys bedziesz tego zalowac, jesli kogos naprawde spotkasz, kto naprawde bedzie cie kochac i tego ci zycze. A nad tym zwiazkiem sie gleboko zastanow . [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznam Ciebie..........
Jestem drobną, biseksualną brunetką w wieku 30 lat. Mam 158 cm wzrostu. Szukam dziewczyny lubiącej subtelny sex z inną kobietą. Mam już fantastyczne doświadczenia w tym zakresie i bardzo chciałabym je kontynuować. Jeżeli nie masz nic przeciwko temu, aby przyglądał się nam mój mąż, odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniewaz ty
tez nie miałaś innego partnera to zaproponuj mu trójkacik on, facet i ty :-D Zobaczysz co on na to powie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari69
Dlaczego mezczyzna marzy o seksie z dwoma kobietami?????????????? W filmach spod znaku erotyki mamy najczęściej układ : 1 kobieta i 2 mężczyzn 1 kobieta 3 mężczyzn 2 kobiety i 3 mężczyuzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takimsobie..............
i generalnie nie polecam. Była to bliska koleżanka żony. Faktycznie jest to podniecające. Zdecydowanie większą uwagę poświęcałem żonie, to raczej ona chciała spróbować przyjemności z kobietą. Ale to nie jest warte tego. Związek się rozpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam sie .............. ---> jezeli nie wiesz co zrobic to raczej powinnas sie zgodzic. Zobaczysz jak to sie czuje a tak to nie bedziesz wiedziala nigdy. U nas to zaproponowala moja dziewczyna. Mnie sie podobalo. Tak samo kolezance. Powiedziala, ze takiego dobrego seksu to nie miala nigdy przedtem. I nic sie miedzy nami nie zepsulo od tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Myśle,że to nie ma związku z miłością,jeśli się kocha to nie myśli się o innych...poza tym w jakiej sytuacji on cię stawia?Nie wiesz co zrobić więc nie podejmuj tej decyzji...bo możesz bardzo żałować.Poza tym jak już raz to zrobisz to on może żądać coraz więcej innowacji,trzeba też abyście porozmawiali sobie o waszych upodobaniach seksualnych bo to może i jest już problem.A jak mu się spodoba?Czy on cię będzie potem szanował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzerka wyzerka
fajna propozycja - KMK :-) a potem koniecznie musicie jeszcze spropowac MKM I MMK i KMM i MKMKD i KDM WPW i DWD... zycie jest piekne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzerka wyzerka
:) mam ochote obciagnac z polykiem trzem kolegom chyba jutro zaproponuje... moze zgodza sie na wieczor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcul dwunozny
Doradzam nadmiar odlac i wstawic do lodowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×