Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelowa amatorka

Czy ktos pomoze mi w zakladaniu paznokci zelowych???

Polecane posty

Gość magba
Dziéki za wypowiedz. Ludzie uczá sié na blédach przez cale zycie . Ja uczé sié sama bardzo duzo czytam,ogladam i praktykuje - oczywiscie na sobie. Bardzo dlugo nie chcialam nikomu zrobi pazurków,poniewaz kupilam to dla siebie ,a po drugie sié Balam.Ale kolezanki nalegaly i zaczelam po malu robic a teraz Dziékujé im za to ,poniewaz UWIELBIAM TO ROBIC. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
zakłopotana, jeśli chcesz robić tylko sobie to możesz robić to bez kursu, jeśli coś sie stanie, to przecież sama się do sądu nie zaciągniesz:) Poszukaj wiadomości o chorobach paznokci, żeby sobie krzywdy nie zrobić. O objawach itp. I bardzo ostrożnie rób pierwsze próby, bo jak uszkodzisz macierz paznokcia, to późiej nie będziesz miała na czym tipsów założyć. Zobacz na allegro płyty z kursami za około 10zł. Nie nadają się do tego, żeby z nich się nauczyć i robić komuś ale napewno poznasz podstawowe zasady i będzie ci łatwiej zacząć. Ja doskonale rozumiem brak pieniążków. Kurs to wydatek, jednak szybko się zwraca - ja po dwóch miesiącach wyszłam na czysto i zaczęłam zarabiać, a mieszkam w małym mieście i nie ma tu dużego rynku. W większym mieście pewnie jeszcze szybciej by poszło. Zainwestowałam 1500zł - trochę zaszalałam na dobre żele, tipsy air brush, kolorowe frenche itp, ale opłacało się. Jednak jestem może w trochę innej sytuacji, myślę o tym, że jak mój mąż otworzy swój zakład(jest fryzjerem) to będę tam miała swoje miejsce i swoje klientki :) pozdrawiam i powodzenia. Jak jednak zdecydujesz się robić to na większą skalę bezapelacyjnie kurs jest wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka_no1
Przypadkowo przeczytalam wasze wypowiedzi i w 100% zgadzam sie ze aby wziac na siebie odpowiedzialnosc i robic komus paznokcie powinno sie miec minimalnie ukonczony kurs ale niestety ja osobiscie nie wybralabym sie do osoby po 3 dniowym kursie, istnieja tez troche dluzsze kursy. Nie wiem czy ktoras z was chcialaby byc operowana przez lekarza ktory nie ukonczyl studiow a po prostu kocha operowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sama mam 18 lat a od 5lat jestem wielka wielbicielka pieknych paznokci i sama sobie je maluje i dbam o nie, ale zawsze sa to paznokcie moje naturalne i pieknie pomalowane.Maluje takze kolezankom ale nigdy nie zdecydowalabym sie na zrobienie sobie paznokci zelowych bez podstawowego kursu nie mowiac o robieniu tego innym osobom. W tym roku koncze szkole i bede chodzic do rocznej szkoly kosmetycznej 4 razy w tygodniu i zastanawiam sie czy to wystarczy wiec 3 dni to zdecydowanie za malo zeby sie czegos nauczyc. Takie jest moje zdanie bo kochac upiekszac sobie badz innym paznokcie to jedno a byc odpowiedzialnym za skutki swojego dzialania to drugie.I nie szkoda mi pieniedzy na taka szkole bo chce robic to co robie profesjonalnie i z odpowiednim przygotowaniem. Zycze wszystkim odpowiedzialnych czynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
szkola kosmetyczna nie wystarcza ;) trzeba samemu jeszcze duzo w to wlozyc ja koncze dwuletnie a jeszcze przyda sie niejeden kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Słoneczko+
A jeżeli ktoś nie ma pieniędzy żeby wydać min. 1500zł na kurs?A bardzo chce robić tipsy i umie? I jeżeli w otoczeniu są osoby które chodzą do kogoś kto nie ma "papierka", bo taniej bierze za tipsy, a umie tak samo ładnie robić? Ja uważam, że jeżeli ktoś umie robić tipsy i ma klientki,(które WIEDZA O TYM, że ta osoba nie ma żadnego "papierka" potwierdzającego jej umiejętności, czyli może się w czymś pomylić) to może robić. I wtedy jak uzbiera sobie pieniądze, to jak najbardziej powinna iść na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu wszyscy mysla ze kurs kosztuje 1500 na pewno sa i takie ale wiekszosc ktore ja znam kosztuja do 600 zl technika zelowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elivka
Ja zakupiłam zestaw do tipsów żelowych pół roku temu, nie mam ukończonego kursu, bo tak jak niektóre z was też mnie na to nie stać, jestem bardzo zadowolona, pazurki robię tylko sobie i nie muszę wydawa po 80 zł. co miesiąc u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallee
a co sądzicie o tej firmie Reni-nail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej w porządku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest żel transparentny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniunia
MAGBE,ja tez mieszkam w Anglii dokladnie w Manchester i dowiadywalam sie ile kosztuja kursy styliacji paznokci oraz masz do tego kurs kosmtyczny.Kosztuje to ok,£240 kurs trwa 1 miesiac godziny mozesz sobie sama ustalic.W grupie masz 10 osob wiec napewno zadna osoba nie zostanie nie objeta uwaga stylisty. W tej cenie masz materialy do nauki teoretycznej jak i praktycznej. Po ukonczeniu takiego kursu dostajesz papier zezwalajacy na otworzenie wlasnego biznesu z tej dziedziny bo wlasnie pod tym kontem to szkolenie rowniez przebiega. Dla kogos mieszkajacego w Wielkiej Brytanii kwota w wysokosci £240 nie powinna stanowic wiekszego problemu:) A co do samej nauki robienia pazurkow, to wedlug mnie trzeba miec talent i dryg do tego.Przede wszystkim trzeba lubic to co sie robi to chyba najwazniejsza zasada...bo i dziewczyny bez talentu po jakims czasie moga go sobie wyrobic:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusia
hej!! nie kupuj w tej firmie czyli reni-nail takich rzeczy jak np zel uv czy srodki do przemywania. ja zakupilam u nich tylko w allegro zele i odtluszczacze i wcale nie bylam zadowolona... wydawaly mi sie najgorszej jakosci... kup sobie np prdukty z tej firmy EM-Nail-Design na allegro. Ja ostatnio kupilam i jestes strasznie z nich zadowolona chodzi o zele i o cleaner itp... dobra firma na allegro jest tez rowniez ta TrendyNails tez bardzo jestem z niej zadowolona :)) zrszta widac po ich komentarzach :) Pozdrawiam!! jak cos to pytac. gruszka_20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elivka
Witam! Ja też polecam żele z nail design, dobre i niska cena!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tipsy kupujecie tez na allegro? od kogo sa dobre i macie sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elivka
Witam! Ja kupowałam na allegro, ale chyba nie najlepszej jakości, koleżanka mi poleciła fajną str. http://studiowamp.pl/, mają bardzo niskie ceny i ogromny wybór produktów. Ja jeszcze nie zamawiałam, ale znajoma bardzo chwali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanetka 25
Czy ktoś mi wytłumaczyc czym rózni sie zel future 1fazowy od future 2 fazowego? wyczytałam ze future 2 fazowy jest uniwersalny czyli słuzy jako baza,zel budujący i nabłyszcający.Che sobie kupic sprzet i niewiem czy lepiej zamowic tylko future 2 faz czy ten 1 fazowy.Czy jesli zamówie 2 fazowy to oznacza ze juz innych zeli nie musze zamawiac? (nie chodzi mi tu o frecha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabey1
witajcie !ja zrobiłam kurs paznokci akrylowych i fakt dużo mi dal!niestety jednak okazało sie że mam okropne uczulenie na akryl i nie moge przy nim pracowac...chciałabym zrobić kurs paznokci żelowych ,może któraś z was dziewuszki zna jakis fajny namiar na kurs który coś by mi serio dał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabey1
ok zestaw zestawem ,ale gdzie można zrobic super kurs w trojmieście?do tego żeby był nie za drogi i skuteczny w przyjeciu póżniej do pracy?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabey1
ok zestaw zestawem ,ale gdzie można zrobic super kurs w trojmieście?do tego żeby był nie za drogi i skuteczny w przyjeciu póżniej do pracy?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabey1
szkoda ze nikt sie nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
cała afera o jakies tam paznokcie robie je amatorsko od 2 lat i nie trzeba miec dyplomu zeby nauczyc sie czegos czego ucza w dwa dni prosze was dziewczyny to banalnie proste trzeba tylko wpoic sobie kilka zasad które rzadza dobrze nałozonymi paznokciami poszperac tu i ówdzie za wiadomosciami o chorobach paznokci a same zawodowe stylistki zawsze powiedzą ze praktyka jest najwazniejsza dlaczego wiec zabraniac i umoralniac osoby które chca do czegos dojsc same mi nikt nie pomógł bo wszystkie wielkie stylistki tego swiata twierdziły ze nie mozna sie tego nauczyc bzdura bzdura bzdura rozwalaja mnie takie baby jagi które rozumy pozjadały nie wieze ze zadnej z nich nikt nigdy do poprawy nie przyszedł lub miał jakies zastrzezenia daj cie sie uczyc innym tak jak tego chca i tak jak lekarze moje drogie panie przedewszystkim nie szkodzic jesli nie pomagacie eh ten wielki zadufany swiat zawodowych stylistek rozwala mne to hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazka
Dziewczyny ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze zeby robic paznokcie trzeba to lubic..ale tak mozna robic sobie.. ja tak zaczelam..kupilam zestaw na allegro .kolezanki chwalily ze piekne,lepsze niz z salonu.ja jednak nigdy nie odwazylam sie robic paznokci kolezankom bez odpowiedniego szkolenia. teraz juz kupuje produkty tylko w hurtowni kosmetycznej bo na allegro..szkoda gadac. aha i jesli pojdziecie na kurs i troche sie pouczycie o tych chorobach i zagrozeniach jakie niesie za soba brak dezynfekcji i np nieumiejetne pilowanie zatrzymujace wzrost paznokcia itp to moze stwierdzicie jednak ze kupienie zestawu i nakladanie zelu to nie wszystko. Moim zdaniem jezeli nie ma sie do tego "reki" to nawet najlepszy kurs nie pomoze i lepiej zostawic to innym osobom,ale jezeli czujesz ze masz umiejetnosci to warto zainwestowac w szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
akrylowa amatorko :) masz jakieś pytanka pisz do mnie :) choć uważam, że do tego Twojego zestawu powinni dodać Ci całą instrukcję e-mailem a może tego nie wiesz albo nie doczytałaś w aukcji...? W każdym razie polecam się :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaa1993
A takie pytanie :P Ile trzeba miec lat , aby zapisać sie na taki kurs i ile on kosztuje :> :) Mam 14 lat i chce w przyszlosci robic tipsy a samej tez mam zamiar zrobic ale nie wiem ile bede tipsy zelowe kosztowały ? :| POMOCY ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nanetka-------->kup sobie zel 1-fazowy, jak taki bedziesz miala to juz nie bedziesz potrzebowac innych zeli, na poczatek zele 1-fazowe sa bardzo dobre. Do Aniaaaaaaa---------->dokladnie nie wiem ile lat trezba miec, ale cos mi sie wydaje ze nie ma takich ograniczen wiekowych, przynajmniej nic o tym nie slyszalam. Kursy roznie kosztuja, jesli chcesz zrobic kurs trzema metodami to w szczecinie kosztuje tak ok.1500, a jesli jedna metode to tak ok600zl,albo mniej albo wiecej.Trudno okreslic bo w kazdym miescie jest inaczej. Ja placilam za kurs 300zl i trwal (3dni). A koszt tipsow zelowych tez jest rozny, musisz popytac sie u siebie w salonach i bedziesz wiedziala, ale tak przewaznie to ok 60zl,45zl albo i nawet 100zl,180zl (tak jak pisaly dziewczyny). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaa1993
Dzieki :** mimi05 Tylko ze ja mieszkam w Rydultowach x]] To takie "miasto" kolo Rybnika / Raciborza :P Tu ni ma takich mozliwosci jak w Szczecinie :/ Yhh .. popytam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *oburzona*
Laski stuknijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idzcie na kursy a nie uczycie się same a później okaleczacie dziewczyny . Ja do takiej jednej już trafiłam i bardzo tego żałuję. A teraz to ona żałuje że miała taką klientkę jak ja-ma dziewczyna problemy. Czy wy zdajecie sobie z tego sprawę że to nie zabawa.! Czy macie w ogóle pojęcie o chorobach jakie mogą się zdażyć przez nieumiejętności Wasze. Zastanówcie się nad sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i nad tym co robicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
dziewczyny zajżyjcie na stronę peggy sage są organizowane kursy unijne naprawdę fajne mistrzyniami nie będziecie ale przynajmniej podstawy złapiecie.... w gdańsku też jest taki kurs tylko nie z peggy sage ale co fakt to fakt najpierw trzeba poznać budowę paznokcia i choroby a dopiero później szaleć i się uczyć można narobić sobie szkody i innym. jak by któraś chciała coś na temat kursó unijnych to zapraszam na maila emi1-21@tlen.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*oburzona* wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurwa co na jakis topik wejde to ta kórwa sie madrzy! sama sie pierdolnij w łeb!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×