Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelowa amatorka

Czy ktos pomoze mi w zakladaniu paznokci zelowych???

Polecane posty

Gość slonko dk
mimi 05..... prosze cie napisz mi ten adres(moze tez nr tel.) gdzie robilas kursy w szczecinie...dzieki...jesli ktos zna adres(nr.tel.) na kursy w opolu to tez bede szczsliwa bo jak zjezdzam do polski to wlasnie do szczecina i do opola.a tak pozatym to mialam kilka razy robione tipsy przez kolezanki ktore pokonczyly kursy i maja wlasne salony ale od dawna nie moge se pozwolic na takie zabiegi boo mieszkam w dani wiec postanowilam ze sama se je bede zakladac i wczoraj odebralam paczke ze wszystkimi zeczami lacznie z lampa i dekoracjami... ale potrzebuje jeszcze zjechac na ferie do polski wlasnie do szczecina i do opola i zrobic kurs...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeee zawodowa stylistka
pokaz jak ty robisz pazury a nie pokaxujesz nie swoja prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
wczoraj wyprobowalam swoj zestaw i wyniki byly zaskakujaco zadawalajace:) nawet bez kursu...do tych dziewczyn ktore chca se same zakladac tipsy to kupujcie zestawy i robcie to nawet bez kursu:) to nie jest takie trudne!!!! ale ja i tak potrzebuje miec kurs bo chce otwierac swoj salon tu w dani:) wiec jak ktos zna adresy i nr tel na kursy w opolu albo szczecinie to bylabym b.wdzieczna....dzieki i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
1.zdezynfekowac 2.obciac paznokcie i przypilowac 3.poodsowac skorki i zmatowac plytke paznokcia 4.zdezynfekowac 5.dobrac rozmiary tipsow 6.nakleic tipsy i poopcinac na odpowiednia dlugosc(klej nakladac tylko na odznaczone na tipsu miejsca) i przypilowac 7.zdezynfekowac 8.nalozyc primer 9. I warstwa zelu musi byc cienka i wsadzic lapke pod UV ok 1min 10. II warstwa zelu troche grubsza i na tym etapie mzesz posypac jakis brokat czy co tam chcesz i dac pod UV na ok 2-3 min 11.zmatowac ozdoby 12.zdezynfekowac 13. III warstwa zelu i pod UV na 2-3 min 14.nalozyc topcoat i gotowe........ JESSICA urodzila sie 03.07.07 na moje 19 urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie robie zele od 3 lat ..i jestem mega zadowolona :)...nawet ostatnio z braku zeli poszłam do jednej Pani która i robiła zele..i powiem wam że porażka ...:)...a skonczyła kurs;/...zel odpryskiwał po tygodniu z jednego palca a z reszyty po 2 tygodniach ..przy wale odchodził żel bleeee...i co mnie najbardziej rozbawiło to fale dunaju na paznokciach :D koncówka french byla grubym wałem :D...a ta niby rózówa cieniutka.....później się zastanawiałm czy ta dziewczyna w ogóle zmieniała pilnik..;/.. Ale dodam że ja tylko sobie robi zele ...czasem siostrze i mamie ale nikomu więcej :)...niby wiem dużo ale bez certyfikatu wolałabym nie:)...Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks151
slonko dk jaki kupilas zestaw ile dalas ? mile widziane zdejcie zestawu lub link z gory tnx :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
czesc ale ja kupilam ten zestaw (wszystko do akrylu i do zeli) w dani bo ja tu mieszkam i dalam 2500dkr w polsce na pewno sa tansze te zestawy ale jest na prawde bardzo dobry jest taki jak w salonach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana7777
Witam .mam pytanie do slonko dk.Napisałaś że nakładasz brokat na 2 warstwe. a dlaczego nie na pierwszą przecież drugą się piłuje i opracowuje krzywą a wtedy spiłują się ozdoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
czesc...tak tak napisalam bo tak pisalo w ulotce dolaczonej do zestawu i tak mi tez robila moja kumpela ktora konczyla kursy i ma salon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
ale jesli znasz inna ''recepture" na zakladanie tipsikow to ja napisz:) to nastepnym razem uzyje twojego przepisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakladanie paznokci bez gruntownej wiedzy na temat budowy paznokcia, konsekwencji uzywania niewlasciwie chociazby pilnika czy braku sterylizacji narzedzi, ktorymi pracujemy to katasrofa!! Mowie to na wlasnym przykladzie, kiedys probowalam zakladac kolezankom akrylowe paznokcie, nie do konca mi to wychodzilo i to na szczescie!!!-bo zaprzestalam, (pomimo ze posiadam zdolnosci manualne), pewnego razu zapowietrzyl sie kolezance paznokiec, po tygodniu wyladowala u dermatologa z podejrzeniem grzybicy... cale szczescie ze mnie nie zaskarzyla gdzies... Dzis jestem po kursie, ktory twal 7 dni (50godzin) kosztowal 850zl w Centrum /ul.Abrahama (jestem z Gdyni) wiec nie piszcie dziewczyny ze to nie jest osiagalne bo rozkladaja na raty osobom niepracujacym za oswiadczeniem!!! rata 72zl/m-ąc.Trzeba tylko wplacic zaliczke wys.200zł. Nauczylam sie wiele:calej teorii, wlasciwej techniki,wiele cennych rad od doswiadczonej stylistki np. w jaki sposob rozmawiac z klientka, co mowic czego nie, w jaki sposob zdobywac klientki i wiele innych ciekawych porad... Wiadomo ze piekne zdobienie i idealne opilowanie bedzie mozliwe dopiero po jakims czasie,bo to zalezy od predyspozycji, jedni szybko chwytaja inni troszke pozniej, to kwestia wprawy. Tym, ktore nie skonczyly kursu-czyli nie maja certyfikatu i dyplomu radze sie douczyc z fachowej prasy nie tylko techniki przedluzania bo to tylko 50% wiedzy!!! mowie serio i nie po to, zeby komus zlosliwie dogryzc tylko po to, zeby uchronic przed nieprzyjemnosciami i powaznymi klopotami! Pozdrawiam i zycze wszystkim Stylistkom/om powodzenia i rozwagi w tym temacie!!! hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINAAAA
9. I warstwa zelu musi byc cienka i wsadzic lapke pod UV ok 1min 10. II warstwa zelu troche grubsza i na tym etapie mzesz posypac jakis brokat czy co tam chcesz i dac pod UV na ok 2-3 min 11.zmatowac ozdoby ZMATOWIĆĆĆĆĆĆĆĆ OZDOBY?? one nie ulegna zniszczeniu?(chociazby sypki brokat? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
nie ulegna zniszczeniu ale zmatowanie ich zapobiegnie chropowatej nawieszchni tipsa :) a zreszta mialam tipsy nakladane nie raz tak jak juz pisalam i tez dziewczyny tak robily, a ten opis to jest z zestawu ktory zakupilam i go tylko przetlumaczylam z j.dunskiego na j.polski bo ja tu mieszkam....wiec jak znasz sie na tym to napisz mi po kolei jak ma to byc:) pozdro JESSICA urodzila sie 03.07.07 na moja 19:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINAAAA
no wlasnie ja sie nie znam...dlatego pytalam aby nie popelnic bledu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana7777
Hm ja nakładam 1 warstwę, na to np. brokat potem 2 warstwa grubsza żeby zalać dokładnie ozdoby potem nadaję krzywą i 3 warstwa .Bo jeśli bym piłowła drugą to żeby nadać kształt to mogłabym spiowć ozdoby.Chyba że nakładasz 4 warstwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINAAAA
hmmm czyli podsumowujac moge to zrobic w ten sposób; 1.pierwsza-ienka warstwa żelu 2.nakladam na nia brokat 3.wkladam pod lampe 4.nakladam druga-grubsza warste żelu 5.wkladam pod lampe 6.trzecia warstwa żelu 7.wkladam pod lampe i goowe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana7777
No tak 3 oczywiście przemywasz i nadajesz ksztalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINAAAA
Superrr;) dzieki:)P jeszcze nie robilam paznokci z tym brokatem i mam nadzoieje ze mi wyjda:D i sie bedzie problemow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
ja zrobilam tak jak napisalam i bylo tez dobrze:) tak tez pisalo w ulotce ale tym razem sprobuje zrobic tak jak napisaliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytna19
Siemanka gdybym mogla was prosic to powiedzcie gdzie mozna kupic taki zestaw do tipsow. Bardzo mi na tym zalezy plisa czekam na wasze wiadomosci Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_m
jest bardzo duzo zestawów na allegro-ale ja jakos nie mam do tego zaufania...:)no chyba ze kupisz taki za 300/400 zł to moze i nie bedzie przykrych niespodzialnek:) ale ja kupilam swój zestaw w REALU (zwykłym supermarkecie za 140 zł i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziQ
Laski o jakich kursach wy mowicie wystarczy sie przyjzec pare razy zadne kursy tu nie beda potrzebne!!! Ja mam sprzet do tipsow i robie tipsy nie bylam na zadnych kursach i mam dziennie miniumu jedna osobke ktorej robie tipsy i powiem szczerze ze swietnie mi to wychodzi bez zadnych kursow pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko dk
madziq ja tez robie tipsy i mi to tez wychodzi ale tu gdzie ja mieszkam nie zatrudnia mnie bez kursow...wiadomo....pozdro JESSICA 030707 :):):) ma juz 4 miesiace i nadal spi w nocy a w dzien nie:) mam nadzieje ze to tak juz zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcvvcvcvcvcvcvcv
kochane samoukii! kiedy wy przygryzałyście pierwszymi ząbkami smoczka my PROFESJONALISTKI już dobrze machałyśmy pilnikami.taka prawda! kiedyś było inaaczej,zdecydowanie inaczej.usługi tego typu były bbardzo drogie oferowało je newiele gabinetów-były dla wybranych($$$$$) jednak czasy sie zmieniają,moda też i na chwile obecną przedłużone paznokcie nosi co trzecia kobieta! stało sie to modne i co za tym idzie ogólnie dostępne.jeśli coś można sprzedać to można i zarobić..... wydaje mi sie,zę to kieruje młodymi niedoświadczonymi,którym też to sie podoba i które tym sposobem chca napełnić swą duużą skarbonkee. najpierw taniutkie lakierki i wykałaczki,pózniej te marne produkty do przedłuzania i biznes może sie kręcić.czyż nie?zrobisz koleżance za 30 zł,jej ciotce za niewiele drożej i jesteś zadowolona bo i tak troche grosza wpadnie. czysta ekonomia-mały wkład wiekszy zysk.....ale ne o tym miała być mowa,jeśli chcesz to robić,interesuje cię to,widzisz,że masz do tego smykałke to wybacz ale nie uwierzę,że nie zależ ci na kontakcie z wyższością - placówkami organizującymi szkolenia lub doszkalanie dla wtajemniczonych- w naprawdę przyzwoitych cenach. zreszta co tu pisać jeśli ktoś chce być kimś to zrobi w tym celu wszystko. a na koniec drogie koleżanki ja się konkurencji nie boję ja się obawiam tylko skutków ich zamiłowania,bo juz i grzyby widziałam i inne paskudne cholery...a i efekty nie najlepsze. miło mi,że klientki zaczynają dostrzegać różnice i zawsze wracają. no cóz tak jak wcześniej napisałamm -czasy szybko sie zmieniają.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja zrobiłam sobie parę lat temu kurs,tylko zastanawiam się po co.Niczego mnie tam nie nauczyli a uczennicą jestem raczej pojętną.Zamówiłam sobie kurs na płycie CD i tam dowiedziałam się dużo,dużo więcej.Kurs dał mi tylko papierek a najlepiej co umieli mi tam pokazać to to ,że umieją najlepiej brać kasę za nic.Może poprostu trafiłam na kiepską firmę.Przestańcie się wyzywać od debili itp....forum jest po to by pytać i szukać odpowiedzi, a nie wyzywać się wzajemnie,nie chcesz odpowiadać to nie odpowiadaj!!!!!Każdy wie o kogo chodzi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygotuj nat.plYtke pazn
Gina T. Najpierw musisz oczyscic płytkę paznokcia, paznokcie przyciąc i spiłowac płytkę, poźniej dobrac rozmiary tipsów, naniesc klej na odznaczona końcówkę tipsa i mocno przycisnac do paznokcia, odczekac chwilę, jak juz założysz wszystkie tipsy, nalezy je poźniej przyciąc na pożądana długośc, możesz miec olbrzymie szpony albo krótko przyciete dyskretne pazurki, nastepnie trzeba spiłowac tipsa tak aby bez problemu przywarł do niego żel i żeby nie było widac linii odzielajacej płytke paznokcia od tipsa, po opiłowaniu oczyscic Cleanerem, mozna nakładac juz pierwsza warstwę żelu oczyszczonym wczesniej pędzelkiem, pierwsza warstwa musi byc cieniutka, po nałozeniu utwardzac pod lampą 2-3 min, jezeli chcesz robic french no to nakładac żel biały albo jaki tam chcesz na końcówkę i znów pod lampę, pózniej jeszcze jedna warstwe normalnego zelu i ewentualnie mozesz na tym etapie zatapiac cekiny, cyrkonie, hologramy, brokat albo inne ozdoby, poźniej znów utwardzic pod lampą, potem żeby zatopic ozdoby w żelu musisz nałozyc jeszcze jedna warstwę żelu i pod lampę, ostatnia utwardzoną warstwę przemywasz płynem do masy, po nałożeniu drugiej warstwy żelu mozesz wymodelowac i spiłowac żel. Przed nałozeniem tipsów dobrze byłoby w paznokcie wmasowac jakąs odzywkę, zmiękczyc twarde skórki, odstajace wyciąc. Nie nakładaj jednorazowo zbyt dużej ilosci żelu bo bedzie spływac po bokach i będą się robic pęcherze, a takie tipsy nie będą sie długo trzymac, jak masz lampe z jedna żarówką to utwardzaj paznokcie troche dłużej. Od dawna chodzę do swojej manikiurzystki na tipsy, wiec całą kolejnośc tych zajęc znam juz prawie na pamięc, tez przymierzam się do robienia tipsów. Po nałozeniu tipsów i końcowym przemyciu płynem do masy mozna jeszcze pomalowac je lakierem do paznokci(wedle uznania- najlepiej bezbarwnym), ale pamietaj ze jak chcesz zmyc taki lakier to tylko zmywaczem bez acetonu. Powodzenia" najpierw trzeba odpowiednio przygotowac plytke paznokcia tzn odtluscic cleanerem (odtluszczaczem) i wytrawic zeby polepszyc przyczepnosc zelu do paznokcia pózniej trzeba zmatowic naturalna plytke o malej ziarnistosci pilnikiem i dopiero zaczac dobierac i przyklejac tipsy reszta wyzej jest ok! pozdrawiam karolina robie tipsy bez kursu narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...? przeczytałam wszystkie posty... rozumiem oby dwie strony :) do tych co ukończyły kurs: gratulacje za to co osiągnęłyście ucząc się od lepszych i płacąc za to grubą kasę... znowu te dziewczyny które robią żelki dla siebie to też wielki szacunek trzeba odwagi i trzeba lubić to co się robi... A ja myślę tak: zakupie sobie ten sprzęt i będę robić to co kocham poczytam w internecie o higienie i sposobie robienia... Mam dopiero 18 lat ale planuje iść na kurs w przyszłości i otworzyć jakiś mały salonik (marzy mi się) Kwalifikacje muszą być !!! ale po tym co przeczytałam na tym forum to się jeszcze zastanawiam nad kupnem zestawu. Paznokcie od zawsze były moim hobby... Nie mam zamiaru robić innym tipsy no chyba że mamie, chce kupić zestaw po to żebym sama miała ładne paznokcie... nie chce brać odpowiedzialności za zdrowie koleżanek... Zastanawiam sie nad kupnem zestawu ze strony http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_podkat.php?idkat=23 koleżanka sobie chwali :) oczywiście nie interesują mnie zestawy po 300 400 czy 500 zł. tamten zestaw jest tani i dobry ale może wy znacie jakieś stronki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aSiulka
Ciekawa jestem co zrobicie gdy przyjdzie do was babka z grzybicą paznokci przez wasze PROFESJONALNE TIPSY . Czytam to i nie moge powstrzymać się od śmiechu a szczególne wypowiedz o nakładaniu żelu ..... zakładac ozdoby na 2 warstwe????????? PEWNIE EFEKT zadowalający ja też lubie mieć paznokcie grubsze od palca. Po ile wy macie lat? 15-17 ? Bierzecie pieniądze za to że niszczycie komuś naturalną plytke? MATOWICIE PłYTKE PEWNIE PAPIEREM śCIERNYM ..... ZAPEWNE NIE WIECIE NAWET PO CO JEST ODTłUSZCZACZ ........ NIE MóWIąC JUZ O PRIMERZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka19
jakie tu niektore z Was sa glupie... przezywacie to jakby to wam niszczono paznokcie.chca robic to niech robia.same doskonale wiedza czy sa w tym dobre wiec nie wiem o co wam chodzi,zazdroscicie im??? chyba tak. bo same nie umiecie i nie macie takiego sprzetu. Ja właśnie czekam na zamówiony sprzet, ide do szkoly policealnej na technika uslug kosmetycznych i styliste paznokci. trwa to 3 lata,mam nadzieje ze w przyszłości bede w tym bardzo dobra bo mam talen. od paru lat zdobie sobie i znajomym paznokcie i jeszcze nikt nie narzekał.a teraz chce sprobowac przedłużać.narazie bede cwiczyła,wiadomo ze odrazu pieknych nie bede robila...pozdrawiam wszystkie dziewczyny bez kursu,jesli jestescie w tym dobre to podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaana
Nasza irytacja zazwyczaj wynika z tego, ze ktos mowi, ze jest super i krytykuje te dziewczyny, ktore maja tytuly mistrzowskie, lub z powodu takiego, iz nie maja kursu i cenne ( cenne bo placi sie za nie okropne pieniadze!!! ) rady chca wyciagnac od nich:o, lub z odwiecznego problemu pytania po raz setny o rzecz. Nie mozecie sie az tak unosic:o piszecie ze nie macie kursu, a chcecie dowiedziec sie czegos, o czym na kursie mowia. Forum jest dla wszystkich, ale o tak szczegolowe informacje powinny pytac raczej dziewczeta doskonalące swoja juz nabyta wiedze, niz dziewczeta, ktore TANIM kosztem chca sie czegos dowiedziec.:o Zrozumcie, ze my placimy za to kolosalne pieniadze. Myslalam tak jak wy, zanim nie przyszlo mi zaplacic dosc grubej kwoty... Moja ciezka praca, aby zarobic ta kase, i nerwy, jakich sie nabawilam, stresujac sie, czy mi sie uda taka sume nazbierac, jak nabardziej daje mi prawo do tego, aby nie dzielic sie z NIKIM moja widza od tak!!! Powiecie ze to egoistyczne podejscie, moze i racja, ale zyjemy w dobie informacji, skoro ja mialam za te informacje zaplacic, zakladajac, ze dzieki nim, jestem w stanie prowadzic interes i sie utrzymac, to dlaczego mam je przekazac innym? Rownie dobrze moglabym w swoim salonie robic paznokcie za darmo. Chcialabys robic paznokcie za darmo?:o Tu nie chodzi o egoizm, wiele dziewczat zyje ze swojej wiedzy, ludzie placa za to, ze korzystajac z niej, dziewczyna robi im boskie paznokcie. One ta wiedza zarabiaja na chleb. Zrozumcie takie podejscie, nie unos sie, niepotrzebnie robimy w okol siebie taka atmosfere. Poz tym, piszac w sposob " Czesc, nie ma kursu, nie chce wiazac swojej przyszlosci z ta branza, ale prosze, moglybyscie mi tylko powiedziec, co mam zrobic, aby na przyklad akryl mi nie zolkl. Korzystam z solarium i mam z tym problem." to.... :o pozostawie to bez komentarza Myślę, że dojdziecie do tego same jak kiedyś przejedziecie się na kurs i zrozumiecie dlaczego nie chcemy się potem dzielić swoją wiedzą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×