Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelowa amatorka

Czy ktos pomoze mi w zakladaniu paznokci zelowych???

Polecane posty

Gość Dobrze napisane.Przemyslcie to
Forum powstalo z myślą o stylistkach paznokci-zarówno tych poczatkujacych jak i nie poczatkujacych - po to by mogly sobie wzajemnie pomagac i douczac! od siebie. Zawsze kierowalyśmy sie taka intencja by uswiadomic je i skierowac na wlasciwą drogę wyznajac zasadę - chcesz to rób to nawet tylko dla siebie - ale rób to prawidlowo!!! Dlatego tez trudno tu nie mówić o tym ze fundamentem jest tutaj odpowiednie przygotowanie w postaci DOBREGO! SZKOLENIA u fachowego! instruktora. Zawsze porównuje to do budowy domu...zaczynasz go od fundamentu prawda...na mim zaczynasz ukladac cagly by powstaly sciany? Jesli zaczniesz budowac od scian to próbujac to polaczyc z fundamentem to wszystko się rozpadnie...i masz dwa wyjscia - albo bedziesz to co masz poprawial i ciągle coś bedzie się psulo albo zaczniesz od poczatku. Tak samo jest ze stylizacją. Wybierając się na profesjonalne szkolenie uczysz sie podstaw na bazie których budujesz swoją wiedze i praktykę w zakresie prawidlowego wykonywania paznokci. Nie bedziesz od razu alfą i omegą, ale ani sie nie obejrzysz a Twoje prace beda lcoraz ladniejsze. Uczac sie czegoś w stylizacji wypracowujemy w sobie pewne podstawowe mechanizmy które umozliwiają nam i ulatwiają prawidlowe wykonanie. To są tak zwane nawyki - np. trzymania pilnika, sily nacisku, pewnych ruchów, sposobu nabierania, rozkladania masy itd. Zazwyczaj w tych elementach pojawiają sie blędy które przyczyniają się do porażek (diabel tkwi w szczególach). Prawdą niezaprzeczalna jest to iż nie da się tych elementów opisac lub nauczyc z opisu badz samego patrzenia. Dlatego jedziemy na szkolenia na którym po wstepnej prezentacji stoi nad nami instruktor i to on uczy Cie Twoimi rękami...i to on Cie obserwuje, on Cię poprawia. Natomiast uczenie się podstaw! stylizacji z plyty czy z opisu po pierwsze nie nauczy cie tego robic w sposób prawidlowy, po drugie zakorzeni w tobie blędy i zle nawyki. Stąd niechęć do pomocy takim osobom. :o Dlatego ze: - osoby takie zaplacily za swoja naukę niemale pieniądze, dzielą sie wiedzą z osobami podobnymi, wiedza ze mogą pomóc innym(w tej samej sytuacji) oraz inni moga pomóc im. - zle nawyki bardzo ale to bardzo trudno wytępić gdyż mechanizmy ich odtwarzania pozostają niejako poza naszą świadomością - zauważ ze fryzjerka nie zastanawia się jak wziac nozyczki(większosc nie wie jak zrobic to prawidlowo- ona się nad tym juz nie zastanawia), dlatego robiąc jakies podstawowe czynnosci automatycznie bardzo trudno jest nauczyc się robic to prawidlowo gzyz czesto wlaczają sie stare nawyki(to tak jak z poprawianiem tego domu). Jest to więc podwójny trud nie tylko dla Ciebie ale tez dla osob któe chca Cie tego nauczyc i dla tych które chcą ci pomóc chocby tu na forum. - plyty sprzedawane na allegro sa nagrywane przez osoby które czesto maja male wspolnego z profesjonalna stylizacją paznokci(posiadanie samego papierka nie świadczy o wiedzy), a w ten sposób zarabiają niemale pieniadze wmawiajac nieuświadomionym swój profesjonalizm i krzywdzac ich w ten sposób nie tylko przez obdzieranie z kasy za nic nie warta plytę ale takze wpajanie ewidentnych błędów. :o - praktycznie 100% osob przekonujących nas ze chce to ronbic \"raczej\" (jak to ujęlyscie) na wlasny uzytek stwierdza ze w koncu cos tam jednak umie wiec czemu nie wyjsc z tym do ludzi i hejaaaa... zaczyna się jazda a dla nas to walka z wiatrakami. Nie mozecie się więc dziwic ze przekonananie nas do tego graniczy z cudem. - opis który przedstawilyscie: --->> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 zawiera permanetne blędy:o:o:o więc jesli piszecie ze nauczulyscie sie tego z plystki kupionej na Allegro to to moge wam tylko poradzić zebyscie wyrzucily tę plytę bo metoda którą \"uczy\" ta dziewczyna jest nie tylko blędem na blędzie ale pokazywaniem jak maksymalnie utrudnianić sobie pracę - co zamyka kolo blędów i rodzi frustrację zarowno waszą jak i nasza. :o Poradze wam coś - wyrzucie to badziewie i odkladajcie sobie powoli pieniądze na kurs. Co innego to plyty czy wideo nagrane przez profesjonalistów dla profesjonalistów które pokazuja np nowe tricki, zdobienia, elementy techniczne. Mogę was zapewnić ze metoda jaką \"uczy\" ta dziewczyna nie ma nic z prawidlową metodą i nie byla ona w ten sposób nauczona stylizacji a jedynie wymyślila to w celu zdobycia uznania wśrod nieświadomych osob jaką to ona innowacyjną wprowadzila metodę:o - co do uczenia się i próbowania- to znowu tak jak z ciąglymi poprawkami tego domu...mozna sie czegos nauczyc metoda prób i blędów ale bedzie to dalekie od poprawności, poza tym do nauki nalepiej wybrac produkt dobrej jakosci- co nie znaczy najdrozszy. - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205390 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3246682 Wasz opis nie dość ze zawiera nauczone z pseudokursu Cd blędy w sposobie wykonywania to jeszce pokazuje ze nie macie bladego pojęcia o technice (np nalozeniu i utwardzeniu bialego zelu - stąd te bąble spod których wylewa sie nieutwardzony zel) :o linki powyzej Mam nadzieje ze to przemyślicie i nas zrozumiecie. My jesteśmy tu by sobie pomagać - tylko ze nie zdajecie sobie sprawy ze dziewczyny pomagają wam wlaśnie. Pamiętajcie nie zawsze to co dla nas dobre jest dla nas wygodne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieremek
Wiecie śmieszy mnie gdy dziewczyny po kursach tak się ty wywyższają. Mam przykład po sobie, nie robiłam kursu ale się interesuję pazurkami. I zanim skompletowałam sobie zestaw troche poszperałam, poczytałam o tym wszystkim. Opiszę wam pewną sytuację. Pracuję w początkującej hurtowni fryz-kosm.Chcieliśmy wejsć na rynek paznokci i robiłam obeznanie wśród znajomych. I mam taką znajomą panią J - która była na kursie przedłuzania paznokci. Pytam ją zatem jaka grubość pilników bananów 100/180 inne? A pani mi na to - Nie wiem - mi to bez różnicy. Pytam dalej - A Cleanera nie potrzebujesz? Pani na to - a co to? Jak mówię , ze odtłuszczac pani mi na to - a nie ja używam primera. No przepraszam ale mi ręce opadły. Pani ma swój salon fryzjerski /fryzjerke zatrudnia/ i kosmetyczny -sama przedłuża Przepraszam ale po co jej był kurs??? Skoro i tak pojęcia zielonego nie ma o tym co robi. Więc nie mówcie, ze po kursie to jest się alfą i omegą . Nie mówie że tak jest ze wszystkimi, ale czasami naprawdę profesjonalista nie nazwałabym osoby po kursach-szkoleniach i tp, ale po prostu osobe, która zajmuje się tym z pasją i oddaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieremek
Z drugiej strony kilka razy spotkałam sie tez z sytuacja, kiedy dziewczynie robił ktoś kilka razy pazurki, a ona już chętynie zrobi komuś "po kosztach' choc faktycznie nie umie. Trzeba miec troche dystansu do siebie i swoich umiejętności - i te po kursach i bez. Powiedzcie /te bez kursu/ - tak z ręką na sercu - nigdy nie spieprz...ści nikomu paznokci??? Nawet na początku??? Każdy uczy się na błędach. A to ze interes robi się dochodowy i każdy chce to robic to inna sprawa. To to samo co z markowymi ciuchami- ile jest podrubek? Bo tanie. Jeśli wy dziewczyny z kursami jesteście dobre w tym co robicie to nie powinnyście się tak bulwersować bo te bez kursu nie są dla was konkurencją.Prawda? Chyba ze boicie sie tylkko tego, ze tamte okarza sie lepsze. A to ze musicie czesto poprawiać pazurki po osobach bez kursu - nie swiadczy o nich lecz po tych którzy do nich idą - bo taniej zrobią. Nie powiecie mi że kobitka idać do dziewczyny która zrobi pazurki po kosztach, nie zdaje sobie sprawy że albo tamta nie ma kursu, albo pracuje na gorszej jakosci materiałach - liczy sie oszczednosć i same sobie są winne Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steliah
Wiecie co ... jak tak czytam te Wasze wypowiedzi to sama nie wiem czy smiac sie czy co ... Ja w tej chwili mam 19 lat i od 16 roku zycia robie pazury. Zrobilam wtedy kurs i wiem, ze nic go nie zastapi. Za swoja wiedze zaplacilam 1100 zl, ale znam takze tansze kursy. Wystarczy wpisac w google.pl haslo "kurs tipsy" czy cos podobnego i masz kupe linkow ... Szkolenia sa juz w cenie 250-350 zl ... Nie jest powiedziane ze musi to byc 1000 czy 2000 zl. Co prawda to prawda- pozniej w trakcie pracy i praktyki uczysz sie sporo, ale podstawowe informacje (i bardzo wazne!!!) przekaze Ci tylko doswiadczony instruktor !!! To tak samo jak z prawem jazdy ... Niby wiesz jak jezdzic, ale bez dokumentu ani rusz ... To ze trzeba to lubic i miec do tego glowe to jedno a swiadectwo swoich umiejetnosci to drugie. Ja pracuje na roznych kosmetykach, roznych firm. Nie kieruje sie opiniami tylko sama sprawdzam, najpierw na sobie, bo tez lubie miec ladne, dlugie paznokcie. Jesli nie pasuja mi te produkty to ich po prostu nie stosuje. Nie znajac sie na kosmetykach nie ocenisz sama czy sa dobre czy zle. Np zel odchodzi po kilku dniach- moze byc kilka przyczyn- moze plytka naturalna klientki (lub Twoja) jest zbyt przetluszczona ciaglym stosowaniem balsamow i kremow, moze zel jest slabej jakosci a moze jest zle wypilowany, nachodzil na skorki i tak sie utwardzil, moze plytka jest nie oczyszczona z pylu, a moze po oczyszczeniu dotknelas wlasnym palcem paznokcia- to juz sprawia ze jest on natluszczony. Dziewczyny jest tyle drobiazgow,ktorych nie zauwazycie nawet kiedy profesjonalistka Wam robi paznkokcie, ze nie zdajecie sobie z tego sprawy!!! Jedna z moich znajomych zaczela przedluzac paznokcie... wiedze wyniosla z salonu kosmetycznego, a jak?? Zapamietala krok po kroku jak miala robione paznokcie ... Hm po tym jak u niej raz bylam juz wiecej tam nie pojde. Dziewczyna nie wiedziala co po czym robic, nie stosowala zadnych zasad higieny pracy, nie odkazala sprzetu- nic!!! ASTANOWCIE SIE KUZWA I SLUCHAJCIE SIE LUDZI KTORZY WIEDZA CO MOWIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie moze taka laske o nicku
Pati83 , paula krk = to ta sama osoba, ktora pisze m.in na wizaz.pl , kosmetyczki.net itd. panoszy sie tam jakby nie wiem co :o wywyzsza sie i naskakuje na wszystkie forumowiczki :o galeria zdjec http://s32.photobucket.com/albums/d43/pati83/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka-Ka
Dziewczyny... rozumiem wasze oburzenie pytaniami typu "jak zrobić paznokcie żelowe" czy "który żel jest lepszy- jednofazowy czy 3-fazowy?" Ale przecież nie można nikogo obrażać za to, że chce spróbować własnych sił... Ja sama mam zamiar kupić sobie zestawik do żelków. To moja pasja! Co do kursu... chciałabym go sobie zrobić ale na razie mnie na niego nie stać :( Zapewne kiedyś go zrobię ale do tego czasu pozwolę sobie wykorzystywać moje osobiste ;) pazurki do ćwiczeń... Ja podobnie jak wieremek spotkałam "kosmetyczkę", która też miała ukończony kurs. Ta kobieta zniszczyła mi płytkę paznokcia i skórki. Sprawiło mi to wiele bólu :/ Co się później okazało, że ta baba sprzedawała na kasie w sklepie spożywczym... i taka z niej kosmetyczka po wielce ważnym kursie. Posdumowując moją wypowiedź... Kurs jest ważny, żeby dowiedzieć się z niego o zagrożeniach, chorobach i innych zapewne przydatnych rzeczach- ale przecież nie zastąpi nam zdolności tworzenia. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdys
a ja powiem tyle.każda osoba może się nauczyć zakładać paznokcie żelowe.Mam wiele koleżanek,które nauczyły się tego same. I powiem tyle-robią to cudnie i pięknie. Panie,które wcześniej chodziły do kosmetyczek rezygnują z tego,iż taka dziewczyna bądź Pani bez kursu..,która robi takie rzeczy w domu, bierze mniej. to się naprawdę opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tipsiarek
poczytajcie sobie najpierw profesjonalne fora, a nie zadawjcie po 100 razy te same pytania, bo to zaczyna być zalosne i wkurr...ce :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FORUM ________________________
http://www.eurofashion.com.pl/forum/index.php Przedłużanie i zdobienie paznokci - Paznokcie w pytaniach i odpowiedziach. Choroby i pielęgnacja paznokci Szkolenia, targi, pokazy - Tutaj możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat szkoleń, targów i pokazów. Informacje o produktach - Tutaj możesz zadać pytania oraz znaleźć informacje dotyczące produktów Najczęściej zadawane pytania odnośnie paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisha
Boshe!!!widze ze tu niezle zamieszanie..powiem wam jedno nosze tipsy juz bardzo dluuugi czas.zakladalo mi juz pare kosmetyczek ..dopiero jak poszlam na kurs zobaczylam jakie bledy popelnialy osoby ktore powinny byc w tym najlepiej wyszkolone..co jest bardzo przykre,bo moglo mi sie stac cos zlehopoza tym bylom mi wstyd ze chodzilam caly czas z takimi lopatami.teraz sama juz robie i mam wieksza swiadomosc i doswiadczenie ktore jest bardzo wazne.mam pytanko jak myslicie,a raczej wolalabym wiedziec z doswiadczenia ktore zele sa lepsze z IBDczy naildesign.pracowalam juz na diamond nail i ciezko mi okreslic czy sa dobre ..chyba zeszly na psy:)..tak nie za bardzo..rowniez pracowalam na nailproduct i tez nie za bardzo jestem zadowolona..i chcialam sprobowac ktorys z tych w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colour_rose
moim zdaniem nie trzeba skonczyc kursu by mozna bylo robic tipsy,a moim zdaniem dziewczyny ktore tak pisza sa profesjonalistkami i boja sie ze dziewczyny "nie po kursie" moga takze umiec robic tipsy i nie beda chetne b przychodzic do nich i bulic kupe kasy. Ja sobiscie mam 13 lat i juz umiem robic tipsy zelowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izago
Dziewczyny, napisze tak, w Anglii kupiam sobie zestaw startowy do robienia paznokci zelowych. Probowalam na sobie glownie, chociaz moja siostra i mama tez staly sie kroliczkami doswiadczalnymi. Na szczescie nic im nie bylo. Po jakims czasie doszlam do wprawy no i zaczelam robic tez kolezankom. Jednak mimo to zrobilam kurs w Waszawie ( akryl, zel ), dla samej siebie. Lepiej i pewniej sie teraz czuje. Zamierzam jeszcze sie szkolic, bo wiedzy nigdy nie za wiele. Faktycznie macie racje, ze o przedluzaniu paznokci mozna sie wiele z internetu dowiedziec ale czy wszystkiego?- nie wiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanaa
Ja własnie zakupiłam sobie cały sprzet do robienia tipsów metoda zelowa.. Nie ukonczyłam kursu ale mam zamiar w przyszłosci sie na niego wybrac.. Bedzie mnie uczyła robic paznokcie profesjonalna kosmetyczka po kursach takze prosze nie piszcie juz takich rzeczy ze osoby bez kursów sa do nieczegoo boo to nieprawda!! mam kolezanke która nauczyła sie sama w domu robic i paznokcie wychodza jej swietnie..:) Dobrze jest miec kogos kto Cie tego nauczy boo osobiscie sama bym sie z ato nie zabierała.. Moim zdaniem najwazniejsze jest too zeby miec do tego zapał i zeby to była Twoja pasja a nie tylko sposób na zarobienie kasy..:)) Ja narazie nie mam zamiaru robic pazurków kolezanka ale bede cwiczyła na mamie..:) Jak uwazacie czy jezeli nauczy mnie profesjonalistka too czy to bedzie tak jakbym była na kursie?? Słyszałam opinie niektórych osób które ukonczyły kurs i mówili ze dowiedzieli sie tam tylko podstaw..Moze akurat na zła firme trafili ale wierze w osoby które sie same ucza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanaa
Kupiłam sobie zestaw za 400zł.. W hurtowni w czechowicach.. Ale osobiscie na allegro bym tego nie kupowała bo to trzeba widziec co sie kupuje ..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piipii
Witam :) Właśnie zapisałam się na kurs robienia \"tipsów\". Jest to kurs 2-u dniowy, koszt wyniósł mnie 600 zł. Studiuję kosmetykę. Czytając wypowiedzi dziewczyn bez kursów, szczerze robi mi się niedobrze. W życiu nie pozwoliłabym zrobić sobie nieprzeszkolonej dziewczynie \'tipsów\'. Szczerze nawet nie obchodziło by mnie czy ma zdolności, czy że potrafi to robić. Poprostu bałabym się o zdrowie swoich paznokci. Jakoś wypowiedzi niewykfalifikowanych dziewczyn do mie wogóle niedocierają, niech sobie i znajomym robią, ich sprawa, ale sądzę, że po to są kursy, czy szkoły związane z tą dziedziną kosmetyki aby się wyuczyć i być w tym dobrym. Hehe jakoś wogóle nierozumiem JAK MOŻNA wykonywać BEZ kursu i BEZ szkoły \"tipsy\", to tak jakby, któraś z nich chciała zostać dentystką :) a czemu nie ? :) kupić własny fotel, najlepiej we własnym pokoju i powiedzieć, że jest się w tym dobrym nawet bez szkoły :) glupie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa005
Juz od kilku lat chodze do pewnej dziewczyny ktora robi paznokcie zelowe i jest bez kursu.. Robi to idealnie bez zadnych klopotow z paznokciami! Nie chodzi o kurs tylko o umiejetnosci!! Trzeba miec do tego poprostu dryg i zamilowanie. Moja kolezanka byla w orginalnym zakladzi i po 2 dniach musiala isc na poprawke gdyz same odpadly!! Was poprostu wkurza fakt ze te dziewczyny bez kursu robia lepiej i zwijaja wam klijetki z pod nosa bo robia taniej i lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-mikro
Witam drogie panie :) Poniewaz sama zywo zainteresowana bylam znalezieniem odpowiedzi na postawione w temacie pytanie mialam niewatpliwa przyjemnosc przesledzenia calego watku w poszukiwaniu owej odpowiedzi.. z tym bylo raczej ciezko nie liczac 3 wypowiedzi (dzieki za nie).. natomiast wojna o stylistki oraz stylistki + kurs wprawily mnie w zdecydowanie dobry humor :) polemika na poziomie wyzszym i nizszym szalenie interesujaca :) Natomiast... moim skromnym subiektywnym zdaniem.. tak na prawde po jakims czasie nie ma znaczenia czy kurs jest czy go nie ma poniewaz wprawa nabrana z czasem oraz trening ktory z zamilowaniem byl prowadzony sprowadza obie panie do tego samego - wysokiego - poziomu tworczego.. pani ktora skonczyla kurs i ma swoja pierwsza klientke na pewno nie sprawdzi sie lepiej niz pani ktora kursu nie robila ale od 3 lat pracuje w owym zawodzie i odwrotnie.. pani ktora konczyla kurs i od lat pracuje w zawodzie nie moze byc stawiana w jednym szeregu z dziewczyna ktora z ciekawosci sama dla siebie chce zaczac "bawic" sie owym zawodem.. Jesli chodzi natomiast o dostepnosc towaru... Osobiscie strasznie sie ciesze ze jest ogolnodostepny i tak na prawde kosztuje coraz mniej.. sama akurat mam to szczescie ze raz jeden mialam zalozone tipsy z koniecznosci.. a na codzien mam dosyc ladne paznokcie o ktore dbam sama.. ale wypowiedz jednej z pan.. ze kiedys to bylo super poniewaz usluga byla elitarna bardzo mnie zaskoczyla.. skojazenie moje bylo automatyczne i skierowalo sie w klase "nowobogackich" a pani ktora to napisala byla stylistka.. wiec nawet do tej zenujacej klasy nie nalezala... smutne.. i oslabiajace.. Tak wiec.. gratuluje wszystkim samoukom bo to nie takie latwe jakby sie moglo wydawac oraz troszke pokory dla pan z kursem bo nie jest to znow az tak strasznie trudne.. a wszystkie punkty widzenia zaleza w znacznym stopniu od miejs siedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,zdecydowałam się na zakup zestawu startowego do paznokci żelowych,byłabym wdzięczna gdybyście wg własnego doświadczenia doradziły mi który zestaw jest lepszy biorąc pod uwagę głównie lampe i żel 1) http://www.allegro.pl/item322851521_zestaw_lampa_uv_3x_duzy_zel_gilotyna_tipsy_.html 2) http://www.allegro.pl/item322857929_zestaw_do_tipsow_xxl_5xduzy_zel_lampa_tipsy_primer.html jeśli macie jakieś swoje propozycje bardzo proszę o umieszczenie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia swiete slowa
:) Jak najbardziej jestem za... Jestem samoukiem od pol roku przedluza, ucze sie, wiem jak przedluzac o wiele bardziej wole na formie, znam choroby, srodki dezynfekujace, co to jest i jak budowac krzywa c czy jak stosowac nablyszczacze... Ale najwazniejsze jest dla mnie to ze to jest moja pasja... poprostu lubie to robic:)Nie wszystkie stylistki sa takie zołzowate tak samo jak nie wszystkie samouki robia krzywde... dziewczyny po kursach czasem robia takie rzeczy ze glowa boli, bo niestety poziom kursow tez spada. Moge sie zalozyc ze taki sam odsetek dziewczyn po kursie i bez pieprzy paznokcie innym... walka z wiatrakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tispy
do kaja9090 mam zestaw numer jeden zamowiłam 2 miesiące temu i jestem zadowolona:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tispy
zamawiałam nawet od tej samej osoby:) nie miałam zadnego problemu z przesyłko przyszłą szybko i wszytsko było ok, aha oczywiście robiłam pazurki trzymały sie bardzo dobrze i nic nie odpadałąo i nie podchodziło powietrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Secia
Dziewczyny nie przejmujcie sie co gadaja te stylistki kazda z was moze zrobic sobie panokcie zelowe nie trzeba nam kursu liczy sie wyobraznia ja tez sama nie wiem jak sie je robi ale bardzo mnie to wciaga i mysle ze wkoncu zajarze o co w tym chodzi.. heh nic sie nie martwcie kazdej z nas sie to uda a wy stylistki po kursach morda w kubeł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steliah
Nie badz taka madra! Taka sie czujesz zajebista bo myslisz ze sama nauczysz sie robic paznokcie??? To powodzenia. Predzej spieprzysz sobie i swoim znajomym pazury niz dojdzeisz do perfekcji. Jak chcecie robic tipsy to je kuzwa robcie ale nie irytujcie mnie tym swoim 'nie potrzebuje kursu, jestem zajefajna i sama sie naucze'. Gowno prawda. Mozecie tylko komus zrobic krzywde, bo na niczym sie kuzwa nie znacie!!! Robienie na najgorszych materialach (bo skad mozecie wiedziec ktore sa dobre a ktore nie???) i brak wiedzy to najgorsze co mozna zrobic. Nie bede sie juz tutaj wypowiadac, bo ten temat mnie juz wkur***. Zalosne idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie Spokój
To co tutaj zaobserwowałam jest żenujące i śmieszne. Obrzucacie się błotem, wyzywacie, przklinacie. Gdybyście mogły to byście wydrapały sobie oczy!! A ja nie rozumiem o co ta cała afera! O pieniądze/zarobek? O zdrowie innych? O chorą ambicję? Każda z Was ma inne powody, dla których jest "za" lub "przeciw", ale staracie się ubrać to w jakąś ideologię i na siłę narzucić swoje zdanie. Nic tym nie zdziałacie!!! Ostatecznie i tak każdy zrobi jak zechce. Na każdej nowości można nieźle skorzystać na początku, ale jak dla mnie to ta branża mam już te czasy dawno za sobą. Jeśli ktoś chce się dorobić na tipsach, to szczerze mu współczuję jego naiwności. Nie zatrzymamy zainteresowania tematem, szczególnie, że jest wiele osób "samouków", które niejednokrotnie radzą sobie lepiej od profesjonalistek. Doświadczone kosmetyczki, dla których tipy są tylko dodatkową pozycją w ich cennikach, nie powinny się tym przejmować z racji szerokiego wahlarza usług. A skoro tak bardzo obawiają się o zdrowie innych, to zamiast moralizowania i przedstawiania czarnych scenariuszy podzielcie się swoją wiedzą z innymi. I ostatnie spostrzeżenie nie związane już ściśle z tipsami, ale wszelkiego rodzaju kursami. To, że one istnieją na rynku, to jeszcze nie znaczy, że bez nich nie jesteśmy w stanie posiąść pewnej wiedzy praktycznej, czy też teoretycznej. Kursy są i będą na wszystko, biznes musi się krecić. Nie róbmy z tego medycyny!!! Nie wierze, że 3-dniowy kurs załatwia sprawę i w 100 % zapobiega nieszczęśliwym wypadkom. Natomiast wierzę, iż ktoś szczerze zainteresowany jest w stanie dotrzeć do wszystkich potrzebnych informacji; nie tylko związanych z samą techniką wykonywania, ale także z zagrożeniami, ale raczej sposobami zapobiegania tym zagrożeniom. Zdaję sobie jednak sprawę z ignorancji pewnych osób, które nie korzystają z kursów, a jednocześnie są zbyt leniwe, żeby się dobrze doinformować - liczą tylko na łatwy zysk. Z doświadczenia wiem, że takim osobom nie uda się zbić na tym kokosów. I można by tak w nieskończoność .. pisać i pisać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulka
Kupiłam niedawno na Allegro zestaw do robienia tipsów z firmy naildesign, zapłaciłam za niego 300 zl. Czy to dobra firma?? też dopiero zaczynam robić tipsy i nie do końca rozumiem do czego służą żele jedno-, dwu- i trzyfazowe?? Mogę liczyć na Waszą pomoc? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kupilam w tej firmie zestaw tylko mniejszy. ja nie kumalam wlasnie tycxh fazowych wiec mam taki uniwersalny bardzo dobrze trzymający się :-) A firma? sporo negatywów ma.. a ja zamawiam u nich 3 zestaw ( dla kogos innego zamawialam 2 ) i nie mialam problemu..tylko odbieralam osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulka
No ja zamówiłam przez internet, przyszła mi paczka za pobraniem w ciągu 2 dni, na to nie można narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×