Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmm

nie pojmuję...

Polecane posty

Gość hmmmmmmmm
nonononononono trafiłas idealnie... a kiedy na imprezie gdzie było sporo znjomych zajął się bardziej nimi niż mną (no chociaż niektórych nie widział naprawdę długo) i strzeliłam focha, to przez cały następny dzień pytal o co chodzi a kiedy powiedziałam, że skoro uważa że wszystko jest ok, to nie ma o czym mówić, to usłyszalam 'być może wiem o co chodzi,ale chce to uslyszec od Ciebie' no i jak tu cos takiego zrozumiec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tu zrzędzisz
a on sobie własnie poLUZował pasek od spodni i bawi sie ptaszkiem oglądając dziwki w necie :) chyba nie jesteś az tak naiwna by sądzić, że on własnie teraz o tobie rozmyśla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
już sama nie wiem, co jest lepsze.. luz czy przesłowiowa smycz... :| no,ale przecież liczy się zaufanie i ja Jego życia nie mogę ograniczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
a czy ja w którejkolwiek ze swoich wypowiedzi stwierdziłam, że teraz myśli o mnie ??!!??!! najpierw zastanów sie zanim coś napiszesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie go nie ograniczaj
tylko przypominaj regularnie o konieczności uzywania gumek jeszcze cie jakąś cholerą zarazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz w związku
to najlepsze co może być :) pod hasłem wolności i wzajemnego nie ograniczania się, można posuwac inną, ładniejsza lasencję:) a nasza głupiutka dziewczyna w tym czasie siedzi na forum kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja................/
kurcze dziewczyno ciezko rozkminic o co mu chodzi...moze za małó ze soba rozmawiacie...? powiedz mu co Ci przeszkadza ....? utemperuj go troszke ....fajnie jak jest luz ale nie za duzo...bo sama widzisz w jakiej jestes teraz sytuacji... nie wiesz co on robi...dlaczego sie do Cibie nieodzywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
ojj naprawde Twój intelekt az mnie poraził, a poczucie humoru... przebijasz wszystkich...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
poprzedni moj post byl do 'uz w zwiazku'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja................/
i jednak jestem za tym ze facet musi miec smycz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
ehhh no może się w końcu zbiore do rozmowy... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
cO JA MOGĘ NA TO JESTEM TYLKO GŁUPIUTKĄ KOBIETĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się lepiej
nad swoim intelektem:) dopusciłas do takiej sytuacji więc się teraz męcz :) pozwoliłaś facetowi na wszystko, to teraz ma cie w dupie i nie dziwię mu się wcale :) płacz sobie teraz w poduszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
hehe, no, ale też na tą smycz różnie reagują różni osobnicy ;)mojej kumpeli chłopak jest wprost wniebowzięty kiedy Ona cały czas trzyma Go pod pantoflem, mój luby zaś jest bardziej wolnym duchem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz już nikt się pode mnie podszywac nei będzie... :) pisząc luz miałam na myśłi, że sobie ufamy i nie robimy scen zazdrości... nie chodzi o takie zachowanie, jakby nie był w związku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja................/
nie wiem po co te docinki do autorki:O hmmm a moze on nie jest taki wolny duch tylko tak Ci sie wydaje bo mu dajesz duzo luzu......znam to bo myslałam ze moj tez jest taki ale troszke mu ta smycz skrociłam i jakos zyje i sie nie zali ;) za to mysli ze zyc bez niego nie moge;) oczywiscie bez przesady ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prędzej czy później
zdradzi cię, a ty będziesz tu się dalej użalać pustaczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) sądzisz, że też powinnam Mu delikatnie smyczkę skrócić? no moze i pomoże... kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'prędzej czy później\' czy Ty aby nie mialaś/eś jakichś przykrych traumatycznych doświadczeń, ze nagle taka/i doświadczona/y sie zrobilas/es... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja................/
Przestańcie już dręczyć autorkę! jak mówiłam wcześniej, ja swojemu seterowi skróciłam smycz i od tego czasu nie biega za obcymi suczkami po podwórku, gdy ma mnie pod noskiem (mokrym dodajmy)... dzięki temu mam pewnośc, że nasze sesje animalseksu nie skończą się egzemą na wiadomo czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja................/
hahhaha a teraz sie zastanawiam czy teksty typu "ze i tak Cie zdradzi" pisze jakas 'biedna":O zdradzona kobietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja................/
podszywaj sie podszywaj...tylko marnie ci to wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerze powiem, że mi też to przez myśl przeszło, skoro tak uparcie i regularnie się pojawiają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no autorko
pomarudź sobie jeszcze trochę, daj swojemu facetowi czas na spełnienie fantazji, o których przy tobie zapomniał już dawno, nudziaro :) i nie smsuj do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no autorko - dlaczego sadzisz, że akurat przy mnie o fantazjach zapomniał... naprawdę... hmmm... są tu niektórzy.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wreszcie
doznasz objawienia i zrozumiesz, że jesteś juz dla niego nikim? :) gdyby mu na tobie zalezało, spędzalibyście teraz wspólny wieczór i nie musiałabyś się stresować siedząc tu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
Jak kocha to nie zdradzi. Moj Kotek biega sobie gdzie chce:)Smyczy nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno przestań
się zadręczać.Kup sobie jakiś wystrzałowy ciuch,idż gdzieś z przyjaciólmi,wyłącz telefon.Nie dzwoń,nie wysyłaj sms-ów. bądż nieuchwytna.Niech on się zacznie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja................/
no wlasnie o to chodzi .....sam zacznie za Toba biegac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko na nic
ta debilka jest niereformowalna :) woli sie łudzić, że taka już jest specyfika ich związku, niż zdac sobie sprawę z tego, że takie zachowanie faceta nie swiadczy o niczym dobrym, a wręcz jest jednoznaczne :) Może ja to uproszczę: wbij sobie do głowy, że JEMU NIE ZALEŻY :) Jeszcze bedziesz przez niego płakać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×