Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rexonka

Dobry antyperspirant

Polecane posty

Gość pommmarancza
mam ta sama rexona tylko inny kolor (bodajze nutritive). jestem zadowolona zgodnie z zapewnieniami nie podraznia skory a dla mnie to podstawa bo nie poce sie jakos strasznie - wiekszym problemem byly zaczerwienienia ktore poki co zniknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy22
rzeczywiście nadmierna nadpotliwość kiedy poca się ręce stopy czoło plecy, jest duzym problemem i faktycznie antyperspiranty nie pomogą, ja jednak miąłm nieco inny problem ponieważ moje pocenie ograniczało sie do pach robiły mi sie mokre plamy na ubraniu pot był ostry więc dostawałam alergii. Zaczełam pić szałwię i uzywac rexony po zrobieniu testu tez wlasnie trafiłam na bloga sczerze mowiac naczytałam się tam rzeczy których bym sama nie dokryła. minął jakiś miesiąc i jest poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga_s
blog jest naprawde fantastyczny, informacje i porady dotycza chyba wszystkich problemow jakie z poceniem maja kobiety. do tego pani dermatologa mowi prostym jezykiem, nie naduzywa medycznej terminologii wiec jest fachowo a przy okazji dokladnie wiadomo o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśkajajestem
Wita,;) moim zdaniem najlepszy będzie ANTIDRAL i po kłopocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...jest ciepło jak cholera i zonk..... pod pachami wyglądam tak jakby mi ktos wiadro wody wylał.... wypróbowałam wszelkie możliwe , dostępne w regularnej sprzedaży i dupa blada... nic nie pomaga.... żadne adidasy, herbiny, rexony..... teraz chyba tylko do lekarza muszę się udać.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ziaja bloker w normalnej drogerii w mojej miejscowosci. zaplacilam 5.99 uzylam wczoraj po kapieli i .... !!! do tej chwili mam SUCHO !!!! boze czemu tego nie wymyslili kilka lat wczesniej! w gimnazjum zyc mi sie nie chcialo przez spocone pachy bo zaden zwykly antyperpirant nie dzialal, na wfie wstydzilam sie cwiczyc, podniesc reke do gory! a po tym cudenku mam CALKOWICIE SUCHO !!! chyba kupie zapas, na wypadek jakby wycofali lub zdrozal CUDEŃKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ziaja bloker w normalnej drogerii w mojej miejscowosci. zaplacilam 5.99 uzylam wczoraj po kapieli i .... !!! do tej chwili mam SUCHO !!!! boze czemu tego nie wymyslili kilka lat wczesniej! w gimnazjum zyc mi sie nie chcialo przez spocone pachy bo zaden zwykly antyperpirant nie dzialal, na wfie wstydzilam sie cwiczyc, podniesc reke do gory! a po tym cudenku mam CALKOWICIE SUCHO !!! chyba kupie zapas, na wypadek jakby wycofali lub zdrozal CUDEŃKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba mi dobrego antyperspi
szukam dobrego antyperspirantu , jedyny taki co znam to rexona , znacie może jakieś jeszcze ? wszystkie typu fa, dove i nivea czy jonson&jonson odpadają plamia jak fix i nie można doprać ciuchów a o tym ,że guzik dają na dłużej to nie jedna z was pewnie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałam dawno herbiny
świetne kulki ale kilka lat tego nie widziałam w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptekach są mocne antyperspiranty - używa się ich raz na kilka dni, a pomiędzy ich użyciem zwykłych antyperspirantów. one leczą, a właściwie hamują nadpotliwość, mimo wszystko jednak warto iść do lekarza, to może być sprawa hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci to droga sprawa
mi chodzi o taki co nie plami i jest bezzapachowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona z antyperspirantu w kulce od Garnier a dokładnie mineral invisible przeciwko plamom i przebarwieniom na każdym kolorze ubrania. naprawdę działa, jest skuteczny i dość szybko wysycha pod pachą pozostawiając fajny lekki zapach. cena około 11 zł i uważam że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaaaaa
Ja mogę niestety jak na razie tylko serdecznie coś ODradzić. Otóż wszelkie Rexony oraz Garnier mineralsy zwyczajnie śmierdzą. Nie chodzi już nawet o to, że nie są skuteczne, ale o to, że zaczynają śmierdzieć, zanim ja zdążę się spocić, czyli muszą w jakiś sposób reagować z moją skórą. Dla porządku dodam, że oceniam wyłącznie kulki - innych nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Ja mam problemy z nadmiernym poceniem sie. Wiec tutaj po prostu musze tez używać odpowiedni dezodorant - a własciwie antyperspirant- Etiaxill, który świetnie radzi sobie własnie z takim moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka 64236
Gdy siedziałam przy biurku czułam jak mi kropelki potu ściekają do pasa, kilka lat się z tym męczyłam, trafilam na ANTIDRAL, stosuje się go na noc co 2 gi, 3 ci dzień, teraz moszę kolorowe bluzki i ani kropli potu, aha tylko nie stosujcie po depilacji, dopiero po 2 dniach można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerbe
ja używam driclora, na początku co drugą noc, teraz raz w tygodniu, a rankiem używam jakiegoś w sprayu dove i w ogóle nie mam teraz plam pod pachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarosa25
ja serdecznie polecam antyperspirant od flosleku do skóry wrażliwej. bardzo dobrze zapobiega poceniu się + nie ma intensywnego zapachu, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie również Etiaxil jest tym najlepszym suplementem, i powiem Wam ze bardzo mi pomógł jesli chodzi o moje problemy z nadpotliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do codziennego stosowania to Silver Roll on HB, kiepski zapach się nie pojawia - stosuję raz dziennie, jestem w ruchu, a mimo to nic złego się nie dzieje. Jeśli chodzi o kosmetyki do wrażliwej skóry, to w 100% polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silver Roll on - Dezodorant HB, tak jak ktoś pisał. Jak dla mnie nie istnieje żadem lepszy kosmetyk tego typu, po prostu mam już wiele za sobą, wiele testowałam i jest jak jest. U mnie zmiany były diametralne, mam całkiem inną skórę, bez kiepskiego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda mroziak
Mam dokładnie ten sam antyperspirant co przedmówczyni i jest znakomity. Skóra ładnie i zdrowo wygląda, ogólnie bardzo mocno się poprawiła, wygląda korzystniej. A przede wszystkim nie ma kiepskiego zapachu - znacząca odmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam tego nowego antyperspirantu garnier neo o formule suchego kremu, podoba mi się bardzo forma dozowania kosmetyku, dozuje on małe porcje kremu prosto na skórę, dzięki temu, krem rozprowadzony jest równomiernie i precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia blis
Hmmm.. jeśli mam sugerować jakiś konkretny to Silver Roll on od HB. Mocno zmniejsza potliwość skuteczny, nawet przy mojej skórze wrażliwej doskonale się sprawdza. Inne antyperspiranty nie działały u mnie tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33s
Kupując Super Deo zastanawiałam się, czy jest dobry, bo reklamują już tyle produktów i ciężko o coś wyjątkowego. Może nadzwyczaj wyjątkowy to on nie jest, bo ma brzydkie opakowanie, ale bardzo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEZODORANT NATURALNY INTENSIV HB - powinien zrobić dużą różnicę. Wiem jak to wyglądało u mnie, jaką dało zmianę, bo realnie faktycznie mam cały dzień święty spokój, nie ma negatywnego wpływu na cerę, wygląda to zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przetestowałam Medispirant i Ziaję – działają bardzo podobnie, teraz kupuję Ziaję, bo jest duuuuużo tańsza, Medi trochę przereklamowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEZODORANT NATURALNY W SPRAYU od Hildegard Braukmann. Znakomity, jakościowy kosmetyk, którego efekty stosowania są po prostu widoczne. Nie pojawia się zapach potu, jest spokojnie, w porządku, nic złego się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne efekty daje po prostu dezodorant naturalny Hildegard Braukmann. Nie mam przy nim żadnych problemów z pojawianiem się zapachu potu. Wprost przeciwnie - wszystko tutaj wygląda naprawdę super, nie ma żadnych problemów i tak powinno być. Po prostu używajcie tego samego kosmetyku to będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni86656
Uwielbiam naturalne kosmetyki, więc gdy dowiedziałam się o dezodorancie firmy http://zechsal.pl/ to od razu musiałam go sobie sprawdzić. Podobno ma w składzie same naturalne składniki. Jego formuła ma być oparta tylko na składnikach pochodzenia naturalnego, a świeżości ma dodawać zapach mentolu. Może ktoś z Was już używał tego dezodorantu? Dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×