Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

moja historia jest na 1 albo 2 stronie:) to ucz sie jak Ci sie nudzi:)to owocuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rumianku!!! :D zostań z nami.. ;) anussska.. Ty Kujonko jedna!!! ;) piękna pogoda, wiosna.. w tej chwili.. już mi na spacer!!! Bo aż u siebie czuję, jak mózg Ci się przegrzewa ;) i już prawie nie ma śniegu :D:D:D ojej.. wiecie Dziewczynki.. ja to jestem odważna.. ale sobie mini kupnęłam ;) sama siebie nie poznaję :P tylko pozostało jedno pytanko: czy będę w niej chodzić??? :P a co u Was Kobietki się dzieje?? chyba nieźle ostatnio jesteście zaganiane?? :( ale.. jeszcze trochę bo niedługo LATO.. i WAKACJE!!! :D BuZiAm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty bymbastyczna....mi to czas tak cieknie przez palce...u nas pada cały czas, mój skarbek wpadł do mnie tylko na 5sek wziaść kat z avonu i balsam dla mamy:D no i tyle go miałam:( ja zaczynam sie uczyc po18 i ucze sie do 24,tak mi jakos najlepiej...ale mam takie go bata nad soba, ze sie musze dostac w tym roku i wogole...ale mysle bardzo pozytywnie:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dco widac:) teraz pora na nauke:)bo trzeba cos napisac na ezg, co nie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Ciebie wierzę anussska!!! dasz radę.. nie mam ŻADNYCH wątpliwości.. :D oby wszystkie Twoje marzenia (te WIELKIE i te malutkie) się spełniły.. a widać, że konsekwentnie dążysz do obranych celów więc.. wszystko przed Tobą :D oby CI się udało.. a ja chyba idę lulu ;) słodkich snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje słoneczka!!:D Witaj Rumianku:D Jej dzisiaj wogóle nie miałam czasu. Ale dzionek mi sie udał :) Jeszcze tyle się nie uśmiałam co dzisiaj. Najpierw na uczelni na zajęciach wygłupiałyśmy się jak jakieś wariatki;) a przed chwilą w pubie przy piwku z moja przyjaciółką:) I wiecie co Wam powiem zatrudnili nowego kelnera taka sierotka ale taaaki słodki i powiedział mi tak ładnie smacznego gdy przyniósł mi moja porcje frytek:) A potem się uśmiechał:) Eh...ale mi się humor poprawił:) :) Anussska na pewno dostaniesz się na studia! Ja w Ciebie wierzę:) Bombastyczna miłych snów Ci życzę:) Rumianku a gdzie studiujesz? Na jakiej uczleni?:) Buziaki idę lulać bo jutro znowu zwariowany dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry Wam sorki ze pisze tak sporadycznie ale naprwde niemam kiedy :( nieweim za niedlugo to nibede miala czasu umrzec:P o witaj Rumianku bardzo serdecznie i mam nadzieje ze z nami zostaniesz bo wiesz tu jest takie fajne grono babek ktore moga sobie o wszystkim poklachac , może czasmi za brdzo marudza:p ale taka juz natura Kobiety co nie:P gdzie ta wasza wisona i lato u mnie leje jak nieweim, ja tak dzisiaj przemoklam bo na co mi byl parasol przeciez on tylko zawadza:p no i mam za swoje kicham jak pojeb...:P Anusska my wszystkie w ciebie wierzymy i pamietaj niemozesz nas zawiesc:) ucz sie pilnie i to ci napewno zaowocuje 🌻 hihi bombastyczna to super ze sobie mini kupilas oby tak dalej musimy pokazywac to co mamy najpiekniejsze czyli NOGIII hihi tez bym chcila sobie taka kupic ale moj wystajacy wałek tłuszczu na brzuchu niepozwala na to:P dobra dziolszki koncze bo jestem juz naprwde padnieta tym calym bieganiem jutro koncze wczesniej to mam nadzieje ze zastana ktora z was:P powinnam byc tak o 15 wiec licze na was❤️ Rumianku jeszcze raz Cie serdecznie witam no i WSZYSTKIM DOBRANOC papapapapa kurde jakos fajnie mi sie pisze i pisze juz pierdoly ale niemoge odczepic palcow od klawiatury, i wogole smiecznie teraz wygldam w mojej pizamie i gadajaca do siebie < bo to co pisze mowie sobie teraz na głos hih> oki ide bo kurde takich pierdol to chyba jeszcze niepisalam ale co tam troszke szalenstwa niezaszkodzi wogole to mam jakos teraz dobry humor nieweim co mi jest pewnie jutyro mnie koles z prawa zapyta a tu bedzie zonk :) bo ja nic nieumiem:P hihi ide wygoncie mnie juz :P:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih to znwou ja:P ale juz ide bo pewnie macie mnie juz za dziwolaga:P i wariatke wiec do jutro moje kochanie panie ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 v❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tu jeszcze buszuję. Studiuje na prywatnej uczelni w katowicach w trybie zaocznym , popludniami pracuje w kawiarni :) Siedzę tu do późna bo rano mogę spać :) Życzę wszystkim słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i u mnie tez jakoś wiosny nie widać, cały dzien lało :( nienawidze deszczu, z utesknieniem wygladam słoneczka dobranoc moje panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...rany...kto wymyślił taką zabójczą godzinę...:O...matko musże tak wstać wcześnie, bo jadę na uczelnię na 8 rano alo po 11 powinnam być w domku;) O tak Bombastyczna tej mini to ja też Ci zazdroszcze;) Rumianku chyba fajnie się pracuje w kawiarni?:) Miło mi, że postanowiłaś do nas dołączyć:) Owieczko ja tez sie nie mogę oderwać od klawiatury co widać teraz :PPiąta rano a ja od razu piszę do Was...eh uzależniłam sie:D To ja idę pod prysznic jak pod nim nie zasnę...:) Miłego dzionka i snów jeszcze:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam Nala to chyba zarazlsiwe to pisnie rano:P hih ja tez sie wybieram na uczlnie .Cala noc niemoglam spac snilo mi sie zadnie z finasow kurde no nieweim jakas obsjesja :P kurde ale mi ten czas rano leci nic jeszcze nie zrobilam oprocz porannej kawy a tu juz 6.30 co za bezsens Rumianku wspolczuje ci pracowania i uczenia sie , ja sama tak robilam tylko uczylam sie od poniedzilaku do piatku a w soboty i niedziele pracowalm jako kelnerka w barze.To sie tylko tak wydje ale to jest ciezka prac ciagle na nogach .Ale tez podziwiam cie bo niekazdy podejmuje takie wyzwania :D wiec aby ci sie widolo🌻 dobra laski ja sie odezwe poniej bo teraz sie niewyrobie i na busa niezdrze cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, za moim oknem wreszcie wiosna!!!! Słoneczko cudnie świeci aż chce się żyć!!!!! :):):) Życzę wszystkim miłego dnia :) Będę tu od czasu do czasu zaglądać jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr 😭 upisałam do Was taaaaaak dużo.. i co??? ten wstrętny gracior zaczął mi się zawieszać 😭 muszę ochłonąć 😭 nio i później (jak już nie będę taaaaka wściekła) się odezwę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobastyczna ja czasmi jak mam dłuugaśny tekst to se kopjuje:Dcoby mie komp nie ubiegł i nie zrobił mi psikusa:P ale wy fajne jestescie (a bede se wy i was i ty i tobie pisala z malej litery to sie nie obrazajcie:P )jak mi fajnie jak was czytam bo se mysle, ze nie tylko ja taka fajan jestem:Ptzn taka głupia bo zwarjowana:)se chyba nie cukrze co nie? włąsnie zasiadam do biologii bo jeszcze miesiac mam no i sie ucze a ona tka fajna ta biologia jest a nie uczylam sie jej dawnooooo dopiero teraz zaczelam;(no ale co tam dam se rady:) drazni was to se?bo jak tak to przestane tak pisac bo mi sie to strasznie podoba:)zem i se:)to takie słodziutkie jest:) popisze se do was jeszcze bo mi sie fajni do was pisze tak jak ty owieczko mowials do siebie ja se tez mowie do siebie siedze se w dresie przed kompem i mi calkiem wygodnie jest:D zara bedzie na spolnej powrtoka to se pojde paczec bo se czeba zrobic przerwem:) eh Nala pisze tak bo czytałam sobie przed chwila topik o blendak (błędach) jezykowyk:) no i Milka i Kathirn sie nie odzywaja...kto tam jeszcze był..panna z mokra głowa, grazyna...??no i ostawili nas same;(przeciez my takie fajne som to ka one sie do nas nie odzywajom? nie wiem bombastyczna czy ty rozumiesz tom gware bo to raczej slaskie jest??jak dziewczyny slaskie to jet czy bardziej z moich rejonow?bo ja nie wiem..tak sie mowi fajnie to jo tys se tok mowim:) oki nie zanudzam bo ja swiatla dziełocha jest:D miłego dnia zagladne tu pozniej jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie twoje pisanie nie przeszkadza, a gwarę śląską dosyć rozumiem węc jak dla mnie nie ma problemu :) Nudzę sie potwornie, chyba wezme się za jakieś sprzątanie w domu, to mi przynajmniej czas zleci. Ślicznie dzisiaj to słoneczko świeci!!!:D chyba się wybiorę na będę musiała wybrac na spacerek dzisiaj :) ...wykreślić ze świata przyjaźń... to jakby zgasić słońce na niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.. trochę przeszło :P no więc :P.. u mnie też dziś pięęęękne słoneczko :D żyć nie umierać :D ale ja będę siedzieć caaaały dzionek w domciu bo mam do napisania 2 prace na 2 tematy na które w necie prawie nic nie ma i nie wiem jak ja to zrobię 😭 ale zrobię :D bo co to jest w porównaniu z wszechświatem (aaale porównanie :P) a jutro.. o ZGROZO!!! aaaaaaaaaaaa tzn muszę iść do mojej byłej szefowej (to nie jest człowiek :( ) na samą myśl mnie skręca :( ale cóż zrobić.. już minął miesiąc a ja dalej nie widzę mojego zaświadczenia o tym, że pracowałam.. jutro muszę konkretnie to załatwić.. qrde.. ja się boję tej baby.. tak mi psychikę zjechała, że nie da się tego nawet opisać 😭 dopiero jutro, jak będę miała świadomość, że już NIGDY (mam nadzieję) jej nie zobaczę wtedy dopiero zacznę naprawdę odpoczywać.. o rany!!! to była prawdziwie extremalna szkoła życia.. 😭 przepraszam za przynudzanko, ale musiałam to z siebie wyrzucić.. ufff.. już lepiej.. ej anussska.. niezła ta Wasza gwara :P ale nawet coś niecoś zrozumiałam ;) ja po kurpsiosku nie bede psisać bo nikt mnie nie zrozumie :P a mi przedwczoraj spsuł się lewizor i nie mogę nic oglądać :( ale jest i dobra tego strona.. bo co ślęczeć przed nim i gapić się na te durnowate tasiemce chociaż mam więcej czasu :D i edukuję się :P owieczko, naluś i anussska wielkie buziole dla Was :* ❤️ urocze z Was istotki :D rumianku słodko, że do nas dołączyłaś :D witamy w clubie zwariowanych zamotańców ;) zabieram się za te prace bo do jutra nie skończę.. ale oczywiście tutaj też mnie nie zabraknie (jak zwykle :P ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jejej!!! nawet się wysłało :D:D:D:D:D:D bo chyba jakby znów mi się zawiesił to wyrzuciłabym go przez okno :P a tak to jeszcze z tym poczekam ;) ale żem się od Was uzależniła ❤️ ale to chyba jedno z możliwie najlepszych uzależnień :D to jeszcze raz :* i milusio - landrynkowego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje śliczne🌻 Ja już wróciłam z uczelni i za oknem tak ładnie świeci mi słoneczko, ze aż chce mi sie żyć!! I myślę cały czas o tym kelnerze;) club zwariowanych zamotańców- Bombastyczna no genialnie nas podsumowałaś!!:D :D Ale się uśmiałam:) Anussska pisz jak chcesz gwarą mnie to nie przeszkadza:) A ja zaś muszę iść dzisiaj na ruski i tak mi się nie chce...;) Bombastyczna mój mały gruchocik czyli komputer też mi się zawsze zawiesza w najciekawszym momencie, albo gdy robię coś ważnego. Ile się wtedy na wyzywam na dziada ale pózniej tak sobie myślę , ze gdyby nie on to nie pogadałabym z Wami...o rany ale ja mam czasami wytlumaczenia:) Owieczko to jest straszne tak wstawać rano, ale cóż zrobić...jutro to samo...:O Rumianku zaglądaj tu do nas!!:)I miłego spacerku:) Bombastyczna moja przyjaciółka też miała taka szefowa, ze normalnie jak wracała z pracy to nie wiedziała jak sie nazywa tak zapieprzała za marne grosze i to jeszcze pod jej rządami \"przynieś podaj pozamiataj\":( Przykre to jest. Ale Ty miej tą świadomosc ze juz Ci nie bedzie zawracać głowy i bedzisz miała spokojniejsze zycie 🌻 A z tym popsutym TV to ja bym się nie cieszyła bo dzisiaj są Gotowe na wszystko a tak to może stac zupełnie nie używany:) Anussska na pewno bedzie dobrze z egzaminami:) My Twoje zakrecone Schwesterki trzymamy kciuki za Ciebie!!! Dobra moje dziołszki ja lece powtorzyc ruski :) Trzymajcie się!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm, właśnie zjadłam pyszny obiadek - gołąbki pycha :) klikam sobie na gg z moja przyjaciółka własnie, zaraz uciekam z domku, będę dopiero wieczorem, miłego popołudnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala.. zaintrygowałaś mnie tym swoim kelnerem ;) naprawdę jest taaaaaaaki słociutki??? ;) A z tymi szefami.. aj :( aż strach się bać :( to potwory (może i są wyjątki) oni chyba nie posiadają ludzkich uczuć :( teraz jeszcze jestem młoda i mam nadzieję.. ale kiedyś.. gdy będzie rodzina na utrzymaniu.. trzeba będzie się podstosowywać pod takich tyranów :( chyba, że ja zostanę jednym z nich :P żartuję oczywiście.. bo mnie nie stać na takie poniżanie ludzi.. i za wrażliwa jestem żeby mieć władzę ;) ale mam nadzieję, że nie będę chodzić do pracy z przymusu, z lękiem.. tylko z przyjemnością (to możliwe?? ;) ) A mi idzie to pisanie tak.. tak, że mi nie idzie :P zamiast pisać te pierdoły buszuję po necie za jakimiś babskimi sprawami :P ok. biorę się do roboty.. i za herbatkę :D aaaaaaa spacerek dziś baaaaaaaaaardzo wskazany 🌼 wiosna!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna jest wysokim blondynem i taki fajny chudziutki ( ach jak ja lubię takich chudych;) ) i jak sie uśmiechnie to normalnie...a do tego ma takie duże brązowe oczka:) Chyba się tam wybiorę znowu dzisiaj...heh ale mi sie trafiło;) No ja idę teraz na obiadek a potem wybywam z domku. Ale wpadnę tu pózniej pogadać sobie z Wami:) :) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozecie to zazuccie mi jakims fajnym cytacikiem do opisu na gg bo moje juz mi sie znudzily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×