Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ja tez bardzo polubilam was i ten topik, jest sie przynajmniej komu wygadac :D i porozmawiac o glupotach, zaraz sprawdze maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rumianku ale dzidzia jest bardzo kochana obok ciebie:) u mnie tez niema sloneczka :( a tak chcilam isc dzisiaj na rower ale chyba bedzie padac u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze nie leje ale sie juz zbiera niestety, a wczoraj bylo tak fajnie:D ide sie szykowac bo do kosciolka lece :) pozdrowka dla wszystkich spiochow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze spać 12 godz :D anussska miałaś rację :D Cześć Skarby!!! 🌼 Owieczko przepraszam Cię.. ale już nadrobiłam (tzn wysłałam Ci moje photo) no i widziałam Twoje (DZIĘKUJĘ!!!!!!).. :D ŚLICZNE.. jestem pod wrażeniem.. :D:D o qrka!! ale mam ładne koleżanki!!! ❤️ hmm.. no to biedaczyna kelner wpadł po uszy ;) ale czemu tu się dziwić... byłby jakiś \"nie teges\" gdyby nie wpadł.. ;) rumianku współczuję Ci takich antyzajefajnych znajomych.. niech spadają na szczaw :P aaaaa ja dziś idę na \"Epokę..\" :D już się nie mogę doczekać :D idę zjeść śniadanko bo od tego burczenia w moim brzyszku zaraz zacznie się ziemia trzęść :P do niebawem 🌼 i milusiej niedzieli.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Bombastyczna ty jestes Bombastyczna:_P:P je jak to brzmi bron boze lezba niejestem:P moze pojde dzisiaj na ten rowerek choc na chwilke bo sie u mnie przepogadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko aneczko:)ja też lesba nie jestem a mie sie strasznie podobacie:D bombastyczna ty cos pisalas o kompleksach...no prosze powiedz jakie masz???ale to juz zaraz ci je wszystkie wybije z gloweczki pieknej!!! a ja spalam znow ponad 10h i tak mnie łeb boli ze hej:) rumianku ty sie nei denerwuj ze ja taka jestem ja musze wszystko wiedziec:) ide napisać milce mejla pewnie zgubila nasza strone...ale bedzie miala czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z obiadku od mojej babci, zrobilam sobie spacerek bo na nozkach tam poszlan, u mnie pogoda jest sliczna, rano troszke popadalo ale etraz znowu jest slicznie:D sloneczko znowu swieci jest cieplutko, ide wloski wysuszyc moje myszki, milej leniewej niedzieli zycze wszytskim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam leniwej niedzieli nie bede miec bo staram sie codziennieuczyc ale jest juz 13 a ja szwendam sie po chałupie i se strony w necie przegladam:o u mnie ciemno i chyba padało..... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami chyba tez musisz odpoczac od nauki, pare chwil lenistwa nikomu chyba nie zaszkodzila...a mnie szczególnie:D jak troszke odpoczniesz od ksiazek to chetniej do nich wrocisz, wiem po sobie...ide w koncu te wlosy zrobic, bo znowu tylko na necie siedze, ale ciezko sie tu oderwac od was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam stopke poprawic bo zapomnialam nawiasku:D gdzie reszta, jeszcze spicie?? nieladnie...slonko tak swieci, wstawac z tych lozek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie pospieszaj sie rumianku włosy ci nie uciakną:D no włansie tak mam ze wiecej przerw niz samej nauki..no ale co ja mam zrobic jak mi tu tak dobrze:D ale te wyrzuty sumienia zabijają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ❤️ piszę dziś już pewno ostatni raz :( bo za jakąś godz moje Słońce do mnie przybywa i pewno zostanie do jutra :D:D:D:D ale obiecuję, że nadrobię wszystkie zaległości.. anussska.. jeszcze dziś sobie odpuszczamy.. a od jutra ostre kucie.. dobrze?? bo je też się lenię z tym moim angielskim a czas ucieka.. ale rumianek ma rację.. trochę lenistwa jest wręcz NIEZBĘDNE :D jak dobrze, że nie tylko ja tek myślę ;) Naluś dziś też wybierasz się do baru na Kelnera (zamiast kawy ;) )?? Zróbcie z tymi chęciami coś wreszcie, bo szkoda marnować czasu ;) buziam Was Niuniaczki :* jej.. cały czas mam te Wasze zdjątka w główce :D:D:D Słodkiej i słonecznej niedzieli jeszcze raz.. i do jutra!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrów swojego mena od nas:)hihihihihi bombastyczna bedziesz musiała w wakacjie do śląskiego przyjechać:)bo może sie kiedys spotakmy:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam na sloneczko, pojawie sie dopiero wiczorem, po raz ktorys zycze udanej niedzieli wszystkim, moze ta wiosna wreszcie cos zmieni u wszytskich, papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane... Kurczę dzisiaj jestem jakoś bez humoru:( Jeszcze dobili mnie pogodą rano bo zapowiedzieli opady śniegu na ten tydzień...😭 wkurzyłam się a teraz siedzę i zakuwam na ten tydzień i już mnie główka boli, a najchętniej to poszłabym spać. Nawet myśl o kelnerze nie pomaga... A dzisiaj Kasiu nie idę tam stwierdziłam, ze musze dać mu odpoczac od mojego widoku bo jeszcze się wystraszy;) Pójdę moze w tygodniu albo za tydzień...ale wiecie co siedziałam dzisiaj w Kościele i wstyd się przyznać myślałam o nim zamiast o kazaniu...eh grzesznik mały ze mnie...;) Kasiu życzę udanej niedzieli ze swoim ukochanym:)i zazdroszce ze bedziesz oglądać wiewiórke i reszte paczki dzisiaj;) ale ja ide za tydzien:Pwięc miłych wrażeń Ci życzę i mam nadzieje ze opowiesz jak było;) Anussska jasne że się spotkamy:D Już nie moge sie doczekac:) Owieczko dostałam Twoje zdjecie i jak pozostale dziewczynki jesteś sliczna:) :) Kurcze ja tez sie ciesze jak Kasia ze mam takie ladne koleżanki:) Rumianku masz racje z tym lenistwem, przeciez tyle pomyslow na swiecie powstalo z nic nie robienia:D I życzę miłego wypoczynku na słoneczku:) A stopka jest zajefajna:D:D Anussska dobrze ze wysłałaś maila Milce może sie odezwie bo stesknilam sie juz za nia:) Okej to ja wracam do pana Fukuyamy (fuj...:) ) eh...trzymajcie sie...moze pozniej zalapie dobry humor...;) Aha miłej i udanej niedzieli moje słońca!:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktora?? ja wlasnie wrocilam z rowerku:) caly rok niejezdzilam na rowerze i wiece jak bylo fajnie:D jeszcze bym pojezdzila ale samej to jakos dziwnie sie jezdzi:) pogoda jest sliczna ze az niechce sie siedziec w domu , moje kochnie pojechlo sobie na zlot aut bo je poprostu kocha wiec niemoge mu tego zabronic , ale powiedzial ze szybko wrcoi:) ja powinnam sie zabrac za pisanie referatu o spolkach ale jakos niemam feny ale bedzie trzbe zaczoac to cmok moje sliczne panie do poniej papapa Buźźźźźźźźźźźźźźźźkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka29
no dobra wkurzyłam sie , niemoge patrzec na tych zakochanych spacerujacych ludzi , i postanowilam przestac pisac i tez ide na spacer .Wiec do wieczorka moje Panie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem a wy?? pewnie jeszcze czerpiecie wiosenne powietrze i bardzo dobrze dotleniajce sie poku mozecie:) hihi moj spacerek sie udal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Owieczko:) Kurczę siedzę i zamiast się uczyć to usmiecham się do ściany:) I nie mogę się wogóle skupić...Cholera co sie dzieje ze mna;) Cieszę się że Ci sie udał spacerek:) Ja też byłam i z trudem powstrzymywałam się przed tym aby nie isc w jedno miejsce;) i udalo sie tylko nie wiem czy dobrze wyszlo w ten sposob...ale namotałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Nala jesli moge cos ci poiwedziec a raczej podpowiedziec to mysle ze dobrze zrobilas ze tam nieposzlas bo by wygladalao na to ze jestes jakas nachalana albo cos.. no wiesz mogly sobie cos zlego o tobie pomyslec a tak.. dalas mu jak co do myslenia \" czemu jej niema\" w ten sposob pokazalas mu ze nietylko on jest na swiecie i moze zateskni i jak sie znowu spotkacie to postanowi cos zrobic bo bedzie sie bal ze jak niezagda albo cos to moze cie juz wiecej niezobaczyc:P nieweim czy dobrze mysle i mam nadzieje ze sie niegniewasz ze sie wtracam ale ja tak mysle:) a co do nauki to milam tak samo czaelam pisac referat i napislam jedno zdanie przez prwie 2 godziny ja to jestem zdlona a teraz zamierzam isc sie uczyc finansow ale jakos marnie mi idzie zejscie z krzesla i dojscie do notatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie powtarzam ale juz sie chyba przyzwyczailyscie ze nieuzywam poprawnej polszczyzny i znakow polsich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Owieczko bardzo podoba mi sie Twój tok rozumowania:D Masz całkowitą rację;) i mozesz się wtrącać bo czasami to jest potrzebne:) Dzięki🌻 No ja właśnie znowu siedze na necie zamiast czytać jakieś pierdoły. Kurcze a za oknem tak ładnie dzisiaj było, a teraz taki fajny wieczor wprost na taki spacerek..eh...:) Miłego wieczoru Owieczko Ci życze ja ide sie zmusic do czytania Webera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesze ze moglam ci w jakis sposob pomuc:)❤️ no dobra zmusilas mnie do tego aby isc sie uczyc tych moich finansow:) to dobranoc Nala zreszta moze jeszcze pozniej wejde na neta ale jak co to juz sie zegnam aha odbierzcie meila:) wszytskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko super:)I ten linka i ta kartka:) Dzięki wielkie ale to było słodkie ! Jesteś kochana!😍 dobra ja zmykam:) Ale mi humor poprawiłaś:) Miłych snów słońce i Wy dziewczynki gdziekolwiek jesteście:) Do jutra:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×