Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

czołem moje Kochane Anie i Madziu!!! ❤️ dopiero teraz dorwałam się do compa :P a spałam dziś aż 4 godź i jestem deko przymroczona ;) anussska ale Tobie lenistwo się należy :D chociaż takie malutkie.. w ogóle Dziewczynki trza się zregenerować na wiosnę :D a w domciu już czyściutko więc mogę sobie pozwolić na małe buszowanko po necie :D ja też!!! ja też chcę Wasze zdjęcia!!! PLISSSS.. zaraz dodam swojego maila (to tych jak tam.. a preferencji czy coś :P ) ja też mam duuuuużo zdjęc na compie ale z 2 dni zajmie mi wybranie jakiegoś nie-upiornego :P a u mnie dziś słoneczka brak :( ale i tak się cieszę :D Wy pewnie będziecie dziś przesiadywały ze swoimi Miłościami.. a Naluś patrząc przystojnemu kelnerowi w oczy.. :D a Ty Rumianku Aniu co będziesz robiła??? bo ja dziś siedzę w domciu.. :( ale jutro nadrobię :D o rety.. Mama zawsze wie kiedy mnie zawołać :P ale jeszcze wrócę.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki.. ale musimy sobie obiecać (co do tych zdjęć), że w żadnym wypadku nie będziemy nimi obklejać słupów w naszych miastach :P bo jak ja już komuś daje swoje pfoto (poza moim Kochaniem jeszcze nikomu nie dałam a i on długo musiał prosić :P ) to muszę mieć 100% pewności, że będzie WYŁĄCZNIE do Waszego wglądu.. bo ja taka wstydliwa jestem.. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo bomanastyczna!!! ja o 18 spotykam sie z moja przyjaciolka i kilkoma znajomymi (nie przepadamy za nimi za bardzo ale coz jak mus to mus...trzeba zachowac pozory) ja mam dzisiaj spokoj moge siedziec przy kompie, siostra wlasnie wrocila ze szkoly i spi a brat gdzies lata na dworze, rodzice w pracy:D Życ nie umierac obiecujemy ze nie obkleimy slupow twoim zdjeciem...wyslalam juz nali i owieczce zaraz wysle tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem znowu zakrecona, pisze jak pijana, mialo byc bombastyczna a wyszlo jak banan, przepraszam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane skaner zaczął łaskawie chodzić i wysłałam Wam swoja fotkę:) Eh za piękna to ona nie jest:P Anussska podaj proszę swojego maila:) A na kelnera to idę sobie popatrzeć za jakąs godzinkę:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz podobna fryzurke do twojej na tej fotce, tylko mam ciemniejsze wlosy no i grzywke :) pozdrawiam i udanego polowania na kelnera zycze, bede trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rumianku😍 Ty tez jesteś ładną osóbką 🌻 i ten dzidziuś taki słodki:)Miłego spotkanka:) To ja idę się zbierać:)trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak napalona na te wasze zdjecia ze sie tak trzepie ze nie moge pisac!! juz wklejam swoejgo mejla w preferencjach i ide wam rozeslac zdjecia tylko kupa bo mi opcja wysylania nie dziala;( w outllooku bo cos przycisnelam w antyhakerze;(ale w takim raze wysle ze strony onetu:) juz lece kochane czekajcie na ma buzke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane macie moj mail w profilu no i dojda wam zdjatka ode mnie wiec i tak macie mojego maila:) Magduś, Kasiu i Aniu rumanku i Aniu owieczko czekam :) ps to zdjęcie to jedyne (chyba) na ktorym jestem sama no i mam nieswoje włosy:P bo naturalne mam proste:)zrobiłam sobie trwała 9grudnia i do teraz mi sie trzyma mimo ze włosy myje co 2dni... no ale nie narzekam :)takze moze pozniej wysle wam moje zdjatko z siostra jak mam proste wlosy albo z mym mezczyzna:) mam nadzieje ze sie nie wystraszylysce i nie straszcie tymi zdjeciami znajomych:) ide na spacerek z Witkiem:)nareszcie!!!ufff a tak pieknie na polku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej napisałam Aniu rumanku prawie jak rumaku:)heh sorki rumianku🌻 jakiego zrobiłyscie dzis psikusa??albo jakiego ktos wam zrobil??bo w moim otoczeniu nikt nie mial inwencji tworczej ani ja tez jej nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj nabrał tylko tańczący Małysz w gazecie, a teraz na jednym z portali notka, ze A. Tajner ma być trenerem Polaków...Ufff..ale jestem naiwniaczek:P A zdjątko Anussska już Ci wysłałam:) Miłego spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala ściaga sieeeeeee mam śliczne oczęta masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!a to jest ze studniówki??to w takim razie przesle wam zdjecie ze studniowki z moim skarbem:) a moje słonce juz do mnie idze bo smska napisalo:) Nala Ty kelnera napewno na oczka złapałas!!no i na reszte oczywisce:)ale oczka to najpierwsze sie rzucaja w oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Anussska to jest z Sylwestra tego roku:) dziękuję za komplement:) Mnie się Twoje włoski bardzo podobają, a i oczka masz takie tajemnicze...;) Dobra dziewuszki;) ja idę sie ubierać i wychodzę czarować kelnera:) :) Pozniej napisze Wam co z tego wyszło!:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna następna cud laska:) Nala nie dostaniesz ode mnie potwierdzenia o odebranu mejla bo mi sie opcja wysylania zpupcyla:) a jutro wam wysle inne zdjacie w prostych wlosach ale jak mi skarbek naprawi kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KOCHANE!!! :D DZIĘKUJ Ę za PRZECUDNIE ŚLICZNE zdjątka :D:D:D normalnie jeszcze się zakocham ❤️ i co ja mojemu Misiowi powiem?? ;) ja też już (tzn dopiero) Wam wysłałam.. mam nadzieję, że dojdą :P i też napewno Wam ujawnię mojego Macho :D a no i przepraszam że dopiero.. ja jak zwykle opóźniona :P ale normalnie.. no :D takie słodkie buziulki macie :D rumianku masz śliczne oczka.. już pewno niejednego rozkochały :D a ten bobasek to normalnie miodzio :D naluś śliczna z Ciebie Dziewczynka.. a ten biedaczek kelner (znaczy się Darek) to pewnie spać po nocach przez Ciebie nie może.. ;) anussska słodko Ci w tych włoskach :D ale oczywiście w tych \"Twoich\" też bym chciała Cię zobaczyć.. Śliczne jesteście i już!!! i nie dość, że ładne to na dodatek zajefajniutkie :D:D:D ale siem cieszem, że Was poznałam :D jeszcze raz dziękuję za fotki :D Udanego wieczorka (i nocy) życzę.. 🌼 ja dziś niestety sama 😭 ale już jutro.. mniami :D:D:D oczywiście, że się jeszcze dziś odezwę ;) ach.. ale mi się humorek poprawił :D no to buziam :* (niedługo moje pożegnania z Wami będą dłuższe niż sam główny tekst.. taaaak ciężko odejść od klawiatury) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej anussska Ty Lasencjo jedna.. :D ale Ci nasi Meni (i kelnerzy ;) ) to mają szczęście.. rumianku Twój też.. tylko jeszcze o tym nie wie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o mnie to mam kompleks na kompleksie więc się ze mnie nie nabijać!!! 😭 nie macie pojęcia, jak się cieszę, że mogłam Was zobaczyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach.. :D qrcze chyba się przeceniam.. bo jednak 4 godz snu to nie jest najlepszy pomysł :P i już oczka mi chlapią (a zapałek czasowo brak ;) ) więc muszę podążyć w stronę mojego ulubionego łóżeczka :D i na dodatek przynudzam :P to idę.. DoBrAnOc 🌼 do jutra!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ale Wy jesteście śliczne!:) Naprawdę:)Jeszcze czekam na zdjęcie Owieczki:)Rany nie mogę się napatrzyć;) No ja właśnie wróciłam. I tak kelner był. Znowu jakiś taki niemrawy. Parę razy podchodził do nas bo co trochę coś zamawiałysmy;) i się uśmiechał:) Gdy wychodziłam z kibelka to minęliśmy się i popatrzyliśmy sobie w oczka...:) A na koniec tak ładnie powiedział mi cześć:) To ja jemu też;) Mamo chyba mnie wzięło...eh...;) Moje kochane idę się ostudzić pod prysznicem:)A potem do łóżeczka:) Trzymajcie się, słodkich snów i miłej niedzieli Wam żeczę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, anusska wyslalam zdjatko, naprawde jestescie sliczne i wszystkie takie szczuple :( ja jestem troche szeroka w biodrach:)...ale coz co zrobic..takie geny:D padnieta jestem troszke, niedawno wrocilam, dretwo troche bylo, na szczescie bylam z moja przyjaciolka wiec bylo kogo kopac pod stolikiem;) Życze slodkich snow wszystkim ❤️....mnie jeszcze czeka dokladnie oczyszczenie buzki przed snem(trzeba walczyc z tym tradzikiem) wiecie co ten topik i wy to juz dla mnie jak choroba jak tylko mam czas patrze czy sa nowe wpisy, ciesze sie ze mozemy sobie tak popisac i pozalic na ten paskudny swiat Jeszcze raz DoBrAnOc moje słodkie, buzki do poduszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna dziekuje bardzo za komplemencik dotyczacy moich oczu, chyba naprawde cos w nich jest bo duzo osob mi zwraca uwage wlasnie na oczy...:D ciezko sie z Wami rozstac..ide jeszcze na papieroska (straszny nałóg, nie polecam i brak motywacji do rzucenia, a pale dopiero albo juz niecale pol roku)...no coz jeszcze raz slodkich snow moje myszki, zagladne rano jak sie wyspie albo ktos uprzejmy w domu mnie obudzi :D mam nadzieje ze wszystkim sie sobotni wieczorek udal, kto nie dostal mojej fotki jeszcze to niech sie upomni, mam problem z rozpoznaniem Waszych imion bo troche jestem roztrzepana jeszcze 🌼 jeszcze raz dobrej nocki zycze.....kurcze jak sie ciezko rozstac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku dziekuje za zdjecie, faktycznie oczka nie z tej ziemi:) a ten bobas to kto?? a dlaczego musiałas sie spotkac ze znajomymi ktorych nie luibsz?ale ja ciekawska jestem prawda?? ja tez mam ten naług(tak to sie pisze?) na szczescie nie papierochy tylko zaglądanie tutaj czy ktoras sie odezwala:) rumianku ja tez stałam przy lustrze i \"oczyszczalam twarz\" ale to ma g orsze skutki niz nie oczyszczanie....😭 owieczko a ty co dzis robilas ze nic nie piszesz??czekam na twe zdjecie:) bombastyczna odespij sobie te 4h bo jutro ma byc piekny dzionek:) Nala ciekawe kiedy kelner Darek skapnie sie po co tam tak czesto chodzisz i sam zacznie dzialac:)?? dobranoc moje słoneczka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak podekscytowana ze zobacze was zaraz na zdjeicu ze poisze sowj dzien zraz oki8 pozwolicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny dziekuje za zdjecia ja poszukam soich jakis w miare i wylse oki:) teraz to bedzie nam sie jeszcze lepiej pisalo bo bede mila was przed oczami jak bysmy siedzialy razem na kawie:) a tak wogole to musimy sie kiedy umowic na kawe co wy na to ?? znaczy sie kazda siadze przed monitorem z kawa i bedzie sobie pisac tak jak bysmy siedzilay gdzies w knajpie :) ale ja wymyslam co nie ja wczoraj niemilam jak napisac poniewaz byly u mnie siostrzenice a jak ona sa to ja niemam dostepu do kopma :P a pozniej poszlam z moim kochaniem na spacer a potem pojechlismy do kina na epoke:P nawet fajna bajka ale szczerze to spodziewalam sie czegos lepszego :) ale juz niemrudze Nala z twoim wdziekiem napewno usidlcz kelnera dobra dziewczynki ja spadm bo musze sie ubrac bo moja kochnie przyjdzie do mnie na msze o oki ja tylko jeszcze poszukam zdjec i postram sie szybko wyslac cmok moja panie nawet niewiecie jak sie ciesze z tych zdjec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:) ten dzidzius na tym zdjeciu to coreczka mojej kuzynki z Niemiec, zdjecie bylo robione jak bylam u niej na wakacjach, w maju chyba sie znowu wybiore:D A z tymi nielubianymi znajomymi musialysmy sie spotkac, bylysmy taka paczka na sylwestrze w Pradze i jak sie okazalo wszystko im przeszkadzalo, sami nic nie zaproponowali, ale wiecznie wszystko krytykowali. Nie widzialam ich 3 miesiace, od powrotu z sylwestra i szczerze wcale nie tesknilam :D...moze to sie troche wredne wydawac dla was ale zalujcie ze nie slyszeliscie jaki wredny jest ten jeden moj kolega, wszyscy przy nim wysiadaja po prostu....sorry nie bede was zanudzac, ale chcialam zaspokoic ciekawosć Amnussski (nie gniewam sie, wszystkie Anie sa strasznie ciekawe:P) hmmm...sloneczko gdzies mi sie schowalo i na razie nie wychodzi:( caluski dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziolszki wysłałam Wam:):) tylko sie niesmiac prosze:P wiecie co ja was naprwde lubie:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×