Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ale sie nauczylam:p az jeden wyklada ja to zdolna jestem ale juz mi sie odechciało:P Nala ciesze sie ze choc trosze ci humor poprawilam:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane odbierzcie wszystkie mmaila:) Naluś ja sie w zupełnosci zgadzam z owieczką:)moze zateskni zastanowi dlaczego nie przyszlas i to mu da do myslenia troszke:) dziewczynki kochane tu mam coś dla was, cos co mi sie podoba:) niewiem czy wy lubice pussycat dolls ale ta piosenka jest zupelnie inna, podobno przerobka juz istniejaca i ma cos w sobie z jazzu:) http://teledyski.onet.pl/10172,953073,teledyski.html ja wlasnie sobie ja spiewam: madżik tekniks,... swej mi nał, lalalalala ale mam humorek no i to dzieki twojej karteczce owieczko:) sweeeejjjjjjj no i dzieki wam ze jestes danses on dy flor, onli ju haw madzik teknikssss ale ja zem gupia jestttt a na zdjatku macie mnie w prostych wlosach a ze zmieniam cieca bardzo czesto to moge wam podeslac w innej fryz:**** 😘 dla was wszystkichhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja tez sie tyle pouczyłam że maskra:P Nie mogę sie oderwać od Was tutaj:P:D Anussska pioseneczka fajna :) :) Tez teraz ją sobie słucham i podspiewuje:D Więc jest nas dwie wariatki:P :) A zdjątko śliczne! I tak i tak wygladasz bardzo ladnie:) :) i mialas sliczny naszyjnik:) Ja mam nadzieję, ze on zatęskni:D ale kurcze tak trudno mi wysiedziec w domu...:) Właśnie mija rok śmierci papieża:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w taj chwili patrzyłam na transmisje z rzymu..łzy same leca do oczków...tak sobie dumam, ze moglam byc tam teraz z babaci...ale za bardzo bym tesknila do mego miska....ojej.. Nala na pewno zateskni!!musi!!daj mu kilka dni niepewnosci:)a opotem znow sie pokaz:)moze zagada w koncu?albo ty pierwsza?? dziekuje za komplement:)naszyjnik tez mi sie bardzo podoba:D my tu chyba wszystkie jestesmy wariatki:D:D bombastyczna cieszy sie teraz swoim menem:)) moj był u mnie i mi naprawil komputerek i juz moglam do was wyslac z mojego outlooka maila, a nie tak jak wczesniej ze strony onetu wrrrrrrrrrr no i bylismy sami w domku:D oki ide uczyc chemii:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde anusska jakie zdjecie to ja tu wogole do was niepsuje same lale no bez obrazy. Jestescie poprostu sliczne:* ja wam wyslam jeszcze oprocz kartki innego miela ale nieodzedl i przyszla mi odpoiwedz odmowna;( kurde Nala ale ci sie trafila godzina w wypowiedzi.... laski wkurzacie mnie wiecie, bo ja zamiast robic duzo iinych rzeczy to siedzie tu i czatuje az ktora napisze wstydzcie sie\":P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no wariatki jesteśmy niezłe:D Takie gotowe na wszystko:):) A jak kelner nie zatęskni to ja juz zrobie tak że zateskni;) Kurcze musze to przemyśleć dokładnie:) Miłej nauki Anussska a ja zmykam lulac:) Teraz to już naprawdę dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala to mysl , my tez pomyslimy i ci cos podpowiemy , ja juz mam .. jak pojdziesz tam znowu to sie tak odwal jak nigdy zebys poprostu tetnila radoscia i sexapilem ..mowie ci padnie do twoich stóp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owieczko aż mi sie tak dziwnie zrobiło... No czekam na tego maila spróbuj wysłać jeszcze raz:) Heh ja też zamiast coś robić to siedze tu z Wami i nie moge sie zebrac isc spac:) :) Ja Wam wysle tez jakies zdjatko jeszcze:) A Ty Owieczko nie gadaj głupot bo śliczna jesteś!!:D🌻 Papatki kochane!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty Nala niemiałas isc lulac juz tak \"naprawde\" zartuje oczysiwcie siedz i klachaj z nami:P albo przynajmniej poczekaj na mnie:) ja tez zraz musze choc mi sie niechce ..ale pewnie rano niewstanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy jezdzić do Ani z czekoladami jak zostaniemy ciociami:D:P Heh Owieczko dobry pomysł!:) Na pewno wypróbuję!:D Okej teraz już ide:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam meila:) mam nadzieje ze dostaniecie:P a teraz to ja tez ide bo mam wyzuty sumienia ze wyzucilam Nale:( oki dobranoc moje Panie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko skąd mnie wyrzuciłaś;) Ja tu jestem jeszcze bo nie mogę się oderwać:) I nie miej wyrzutów sumienia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ale sie rozpisalyscie dzisiaj, nadazyc nie idzie za wami, o 22 wrocilam z kosciolka, bylam z moja babcia na apelu jasnogórskim musze to sobie tu wszystko po kolei przeczytac sie trace znowu, pozdrowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za maile :D sa super a kartka jest po prostu swietna, jestescie urocze wszystkie, jednak kobitki powinny trzymac sie razem, wtedy nic ani nikt im nie zagrozi masakra jutro mam dentyste na 10 i badanie krwi musze w koncu zrobic...znowu sie nie wyspie, ale coz takie zycie :D slodziutkich snow zycze wszytskim🌼 i calusy dla wszystkich👄 ...jeszcze tu zagladne i tak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm chyba wszystkie juz spia, ale nie dziwie sie rano musicie wstawac a ja sie rano lenie:D chyba juz nadrobilam zaleglosci, boze jakie z was kujony, zyc bez tych ksiazek nie umiecie:D jeszcze raz slodkich snow, ja oczywiscie jeszcze na gg siedze i nie wiem kiedy skoncze, bo jakos spac sie nie chce na razie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o ta piosenke Sway moge ja wam na maila poprzesylac bo mam ja na kompie, znalazlam ja juz dawno na interii, mnie sie tez podobala, ale sie nia juz troszke przesluchalam ....wylaczam juz tego kompa i ide sobie spać, zajrze rano...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku a toś ty kombinator z tym mailem:)też tak miałam robić ale niewiedzialam czy moj stary jeszcze dziala:)hehehe a powiedz mi czy to sway to masz tez pussycat czy w orginale? owieczko nie krakaj.....jeszcze nie teraz prosze za 2lata ew może byc ale teraz nie:)choc tez bym si ucieszyla z macierzynstwa:)ale by bobas miał cudne ciocie:)oczu by nie mogl od was oderwac:) przesle wam kiedys jeszcze zdjatka z rodzinka (mam tylko jedna siostre):) Nala słuchaj sie owieczki bo ma niegłupie pomyłsy:)naprawde nie wiem skad ona to wie:)musze to sama wykorzystac na obudzenie mojego faceta:)usmiech na twarzy to jest to no i oczywisce delikatne flirtowanie : krecenie wlosow na palce, spogladanie spod znizonej glowy(wiesz o co chodzi) no i ogolnie tajemniczosc...podobno faceci to lubia:) bombastczna tez niech uwaza bo ma skarba swego na cala noc:) owieczko dostalam maila:)bardzo mi sie podobasz w tych okularach!!jak mam was na kilku zdjeciach to sobie moge was bardziej wyobrazic bo na kazym zdjeciu wygladacie troszke inaczej:)jeszcze tylko od nali i rumianka mam jedno..prosze o wiecej!!! rumianku dendysta musi byc:) ja wstaje o 7 bo przed 8 chce byc w tesco apotem do nauki i do skarbka i oczywisce znajac zycie bede sie obijac ponad pol dnia;( ale to tak jest im wiecej sie ma czasu tym bardzie jsei go traci...i ja go trace mase:(musze sie wziasc w garsc.... idem spankac kochane:*do jutra😘 znacie pisenke Natashy Bedingfield \"bruise easily\"? czesto leciala na MTV classic jest piena jak dla mnie i szkoda ze jej nie \"wciagneli\" do radia na listy i wogole ...mam na kompie bo m idis Witek ja sciagnal nareszcie...za kazdym razem jak ja slyszlam w sklepie (raz w inter marche a raz w tesco) nie moglam odejsc od polki gdzie byl glosnik stalm ogladalam towar i spiewalam a ludzie i witek se na mnie glupio gapili...nie wiem czemu:o hihih:D:D:D:D:D:D ahia ia moral z tego taki ze jak chcecie to wam z checia przesle:) dobranoc kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:D mam nadzieje ze wszystkie sie dzisiaj wyspaly, chociaz ja nie bardzo znowu, ide cos z wlosami zrobic bo musze do tej dentystki mojej zasuwac niestety, a czas leci i sie znowu nie wyrobie..;) zagladne jak wroce, pozdrowka i milego dnia zycze 🌼 P.S.brzydka pogoda niestety u mnie na razie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli komus nie podalam mojego drugiego maila to niech napisze, ja z tego rumiankowego rzadko korzystam, zalozylam go tylko na kafeterie:) brrr w srode znowu musze isc do dentysty...ale przynajmniej u mnie slonko wyszlo i zrobilo sie cieplutko znowu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ale mam dzisiaj zwariowany dzień:) Najpierw rano ledwo zdążyłam na autobusik bo muszę dojeżdzać na pociąga kawałek i ten gruchot wlókł się,że z ledwością zdążyłam na pociąg. Idąc sobie przez przejście podziemne wpadłam na chodzący ideał jak dla mnie...;) Matko jakie on miał oczka...prawie tak ładne jak kelner...;) No w Katowicach cała zmokłam bo oczywiście nagle musiało zacząć lać..:O A jak wróciłam do mojej mieściny to idąc na zakupy wpadałam na mojego byłego! Matko ale miał minę;) Ja zresztą nie lepszą..Ale na poprawę humoru kupiłam sobie taki ładny brązowy sweterek:) jak go zobaczyłam to od razu stwierdziłam, ze on musi być mój:) Rumianku ja chyba nie mam Twojego drugiego maila tylko ten kafeteryjny:) Rozumiem Cię z tym dentysta ja też muszę iść na szczęście tylo na kontrolę, ale to co się wychodziłam już do niego... Dzieczynki możecie powysyłać mi te piosenki:) :) A ja Wam wyślę dzisiaj jakieś jeszcze moje zdjecia:) Aha Owieczko bardzo ładnie wyglądasz na tych fotkach w tych sceneriach:) Bombastyczna gdzie jesteś:(Rozumiem ukochany i w ogóle:) :) :) Anussska ja tak mam z piosenka B. Sinclair\'a \" Love generation\" bo kojarzy mi się ze skokami w Zakopanym i z pewnym skoczkiem;) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Madziu, wlasnie wysylam ci maila z piosenka sway pussycat dolls, wysle ci z mojego drugiego miala, zebys wiedziala w przyszlosci na ktory masz mi wysylac, rozumiem twoj problem z dojazdami, ja sie tez musze tluc 2 godziny zeby do katowic dojechac, ale coz takie zycie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku dziękuję za maile:) Twoje oczka robią wrażenie:):) Są śliczne zresztą jak Ty cała:):) Ja Wam wyślę pozniej bo teraz idę myć okna...eh wiosenne porządki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku a mi nie wysłaś wiecej zdjęć?bedziesz wysyłać?no i naluś tez mi wyslij:)!!ja bede w katowicach w srode:)a do katowic mam ok 1h-1,5h kiedy spotykamy sie na kawe??trzeba będzie bombastyczną przetransportować:P sloneczko wyszlo u mnie:):):D:D uuuu ani Milka ani Nimezis sie nie doezwały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna kaś jest???co tak dlugo sie nie odzyawasz??czekamy na sprawozdanie co najmniej na cala strone kafeteryjna:P gdzie ty tak dokłądnie słońce mieszkasz?szukałam kiedys w netku ta twoja puszcze, ale nie bardzo wiem jakie to moze byc miasto...wiem tylko ze w mazowieckim:) naluś natasha poszła do ciebie:)a mi love generation juz przechodzi drugim uchem wszedzie to graja...ale zupelnieinaczej jest jak sie ma wspomnienia...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×