Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ciesze sie ze dobrze wam tu jest:) ze mna:) bo powiem wam szczerze ze jak zakladalm ten topik to myslam ze nikt niebedzie tu pisal bo niby po co... a tu sie jednak pomyslam i bardzo milo zaskoczylam:) tak ze mam nadzieje ze nasza znajmosc sie szybko nieskonczy tak wogole to od jakiegos czasu mysle zeby moze na gg tez czasmi pogadac...?? czy np.jakiegos esa wyslac:) ale mysle ze no wszystko przyjdzie czas , bo moze niekazda chce dac swoj nuemr tel albo gg:) ale to jest oczywiscie zrozumile ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Bombastyczna😍 Dziewczynki ja tez już zmykam bo zaraz pójdę znowu do lodówki a miałam nie jeść;) Trzymajcie się ciepło, nie myślcie za dużo i życzę Wam miłego dzionka jutro:)🌻 papapapapap 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja idziecie to ja tez ide:) bo co tu bede sama siedziec:( to dobranoc wam spijcie dobrze o do jutra :) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i miela juz wysłalam do was:) niewiem czy wam sie spodoba ale jak mam zly nastruj albo cos to jej słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko mnie nie denerwuje bo sama je też zjadam:P:D A z tym telefonem albo gg to się kiedyś pomyśli:):) trzymaj się, idę już:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tę piosenkę tez lubię bardzo słuchac:) dzięki za maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slucham duzo celine dion, uwielbiam ja, a jak mam dola to slucham jej i placze zawsze:D jeszcze raz dobranoc, ciezko jest sie oderwac stad chociaz wszystkie juz spice👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski do spania kurde bo ja jestem dopiero na 19 stronie a tu jeszce tyle buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu przestańcie pisać juz!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ci troszke sie napisalysmy dzisiaj na tym topiku, ale to chyba dobrze...rozwijamy sie:D przyjemnej lektury, ja uciekam spac, spij dobrze slonce, calej reszcie juz 10 razy zyczylam slodkich snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady skarby moje.....trzymałam reke na myszce i zaczałam siezastanawaic gdzie jest moja prawa reka bo jej kurde nie czulam...kreci mi sie w glwoi..przeczytalam do 20strony i obiecuje ze wam wszystkim jutro odpisze... albo nie teras odpisze na to co pamietam do 20str... bombastyczna az zapłakałam nad twoim Tatusiem😭 bardzo mi kochanie przykro bardzo!!!ale wiesz?usmiechnelam sie jak pomyslalam sobie ze byl z toba te cudowne 3lata!!!!rany jak bym cie teraz tak mocniutko przytulila!!!dzielne jestescie i twoja amusi atez jest dzielna!!bardzo!!!! co do farby to zapytam sie was o zdanie za tydzien bo teraz sie pogubilam:D kig gratuluje pracy i zaradnosci i tez mi przykro ze towj tata tak sobie wedrowal od plota do plota....😘 rumianku cycki se zostaw!!twoj przyszly bedzie je ubostwial!!! owieczko parzyc herbatke w urzedzie...hm to napewno niebedize mile doswadczenie:Dale jak podejdzesz do tego pozytwynie to kto wie:D:) musze isc spac kochane jutro przeczytam 2kolejne strony i odpisze wam ps myslalam ze mnie psrzatanie ominie, ale cotam mylam okna dzis:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ale mily poranek , słoneczko świeci a ja sie wybieram na zakupy chce sobie kupic taki niby żakiet wojskowy czy jak go tam nazawac:P oki to ja ide sie myc ubierac i itd. ANUSSKA🌻 Bombastyczna🌻 Rumianek🌻 Nala🌻 Kig🌻 Nata🌻 i dużo dużo SŁONECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie to dobrze owieczko, idziesz sobie na zakupy a ja zaczynam wlasnie scierka machac znowu,na szczescie ostatni dzien juz dzisiaj....odezwe sie dopiero jak skoncze...milego dnia i buzki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam się przywitać i zmykam na zakupy również:) Kurcze nie wiem jak tam dojdę bo bardzo mnie nogi bolą:( ale mam nadzieję, ze będzie dobrze:) Grunt to pozytywne myślenie:P Miłego dnia słoneczka;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemnych zakupów owieczko 👄 rumianku łączę się z Tobą bo już kończę śniadanie i biegnę myć okna :P anussska Kotku to pomyśl sobie ile ja miałam czytanka po 2 dniach nieobecności ;) mam nadzieję, że nastrój już miodzio :D a nala pewno jeszcze odsypia :D kig o Tobie też pomyślałam 🌼 Buziolki na cały dzionek 👄👄👄 bo pewnie do wieczorka nie będę miała czasu 😭 ale nadrobię :D to papapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:) ja juz posprztalam jupiiiiiiiiii , a zakpuy udane kubilam sobie zakiet i buty:) hihi ciesze sie :) Nala a ty cos sobie kupiłas?? kurde wspolczuje ci tego chodzenia przy bolacych nogach:( ale zakupy poprawiaja humor wiec moze i bol ci jakos przejdzie:) Anusska a my juz takie jestesmy ze jak sie dorwiemy do pisania to koniec:P zaloze sie ze ja jutro bede mila sporo do nagrabiona bo moja kochnie bedzie u mnie dzisiaj wczesniej i zostanie chyba na noc:) wiec bede pewnie juztro:) aha i bym zapomniala zraz ide farbowac wlsoy bo mnie natchnełyście ostatnio:) Bombastyczna i Rumianku dobrze jest tak czasmi scira pomachac bo mozna duzo rzeczy znalesc przy sprztaniu ja znalazłam 20 zł w starej kurtce ktora chciałm juz wyzucic ale cos mnie tchneło zeby sprawdzic kieszenie:) i oo miałam supreise < czy jak sie to pisze, ty Kasiu powinnas wiedziec jak udzielasz korepetycji> cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam i znalazłam w sklepiku który miał wyprzedaż taki śliczny brązowy sweterek w dekolt w serek:):) A teraz siedzę nad angielskim, ja już mam sprzątanko za sobą tylko mama wznosi jeszcze jakieś poprawki a tak to już jest wszystko odpicowane na błysk:D:D Wiecie zrozumiałam zaimki te who, whom, which itp. Chyba nie jest ze mną jeszcze tak zle:) Dobra zmykam robić resztę ćwiczonek:) A dzisiaj wychodzę do knajpki z dziewczynami więc nie będę miała za dużo czasu aby tu zajrzeć:( Ale nadrobię to:) Owieczko gratuluję udanych zakupów i niespodzianki z kurtki:D:D Dziewczynki trzymajcie się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farba juz nalozona 1 raz sama sobie ja nakladalm bo tak zawsze tata mi nakladal bo naprwde nikt mi tak niefarbnie wlsowo jak moj tatus:) wiec jestem ciekawa jak mi wyjda:P oby dobrze:) Nala to gratuluje swetrka teraz na wyprzedazach mozna naprwde fajne ciuchy kupic:P wiec tym bardziej gratuluje:) Ty tu niezagladaj tylko uszykuj sie na bostwo i zaciagnij kolezanki do kelnera:) a potem zdasz relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ja tez uwielbiam celin dion naprwde bardzo ja lubie ona potrafi tak wplywac na mnie tymi swoimi piosenkami ze hej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki idem czytac was teraz koteczki ale sie wpakowalam!!juz nic nie mowialam o sprzataniu ale i ono mnie dopadlo!!dzis rano sie nasprzatlam ze hej ale nie tyle co wy:p ja mam taryfe ulgowa bo sie mam uczyc:p poszli teraz myc okna na budowie a ja tu was czytam Hihihihihi Naluś ja ci cos powiem o moich nogach mnie miesnie nie bola tylko kolana okropnie strasznie nie wiadomo dlaczego, nawet moj tatus nie wie a jest fizjoterapeuta:( bo one bola czasami i np wczoraj mialam takie uczucie ze jak stane na prostej nodze to to kolano mi sie wykrzywia w druga strone i dostlownie wogole go nei cuzlam i nie moglam na nodze stawac no bo to tak jak nie mam czucia i nie da sie utrzymac na tej nodze:o takze tez nieciekawie a o schodach to juz nie mowie i oprocz tegoogromne bole w kostkach i piszczelach...a nie rosne juz od 4 czy 5lat...kochane btw kto tu jest niski jak ja??:D oki spadam czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU ANUSSKA JAK CZYTALAM TO CI NAPISALAS TO AZ MNIE CIARY PRZESZLY WRR NIELUBIE TAKICH RZECZY BO ZRAZ TO CZUJE W CALYM CIELE WSPOLCZUJE CI MOZE TY POWINNAS JEDNAK COS KOMUS POIWEDZIEC O TYCH NOGACH BO WIESZ Z NOGAMI TO NIEMA ZARTOW TAK ZE NIECZEKAJ TYLKO POIWEDZIEC TACIE ALBO IDZ DO LEKARZA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u mnie ból się przeniósł na piszczele ale jakoś daje sobie radę:) Nie mogę narzekać za bardzo w domku bo mama będzie miała pretensje że tu marudzę a idę sobie gdzieś;) Tak więc cicho sza:) Na razie:) Anussska Owieczka ma rację powiedz o tym tacie albo idz do lekarza, bo ja już wiem po sobie że nie waryo czekać aż samo minie. Owieczko zaraz pójdę się szykować ale jeszcze zostało mi trochę z ang:) Jak tak włoski? Ale fajnie że tata Ci farbuje:) mój to już widzę jak pięknie by to zrobił:D Bardziej ufam mamie w tej sprawie;) Anussska ja mam nie całe 160 cm;)Małe jest piękne w końcu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Anussska załóżmy kółko kurdupelków!!:D:D Jak już pisałam małe jest piękne;) ;) ;)Ale duże może więcej ale co tam!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam obiadek i oczywiście wcinam go przed monitorem ;) Dziewczynki ze zdrowiem naprawdę nie ma żartów :( a próbowałyście tych leków : artrosan, artrostop itp?? ale najpierw lepiej spytać lekarza... o rany już mam dość tego sprzątania :P ale jeszcze pewnie ze 2 dni się zejdzie :P ale nic.. niedługo Święta :D o rany.. idę bo sciera już się za mną stękskniła :P Naluś udanych łowów 🌼 owieczko jaki kolor sobie robisz?? a ja mam 170 :P ale to wcale nie jest dużo.... dobra spadam ;) ps. wiecie jak fajnie sobie Was wyobrażam gdy piszecie co w tej chwili robicie?? normalnie wyobraźnia na 102 :D:D:D a wszystko dzięki foteczkom. Dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna miłego sprzątanka:) Moja mama właśnie wymyśliła sobie że jeszcze dzisiaj skoczymy na cmentarz do babci także ja zmykam teraz:) Postaram sie jeszcze wpaść przed wyjściem do kelnera:D:D Trzymajcie sie dziewczynki😍 A za oknem tak ładnie swici słoneczko:) A! Kasiu smacznego obiadku!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×