Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

a ja uciekam do pracy, nie rozpisujcie sie znowu tak jak wczoraj bo znowu sie pogubie:D pozdrowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi rumianku to tak jak u mnie nikt nieweim ze pale tylko przyajollka ktora pali ze mna po kryjomu:P oki ja lcec ciałllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie ze 2 godz a już musiałam czytać z 15 min ;) właśnie czekam na tą małą od angl ;) no i piszę.. kig fajnie że się do nas odzywasz :D kurdę Dziewczyny skończyć mi z tym kurzeniem!!! ja bym w życiu tego świństwa do buzi nie wzięła. a fuj! nieładnie Kobietki :P od fajek żółkną ząbki, cera robi się sina i do tego strasznie czuć tym śmierdliwym dymem (szczególnie ciuchy) o chorobach nie będę pisać :P wiem że zrzędzę ale nie rozumiem jak można to lubić (??) ja jak tylko wyczuję to zbiera mnie na wymioty a jak jest więcej dymu to becze ;) za to mam inne nałogi ;) np. spanie.. jedzenie (toż ja żyć bez słodyczy nie mogę - dlatego post tak mi się dłuży :P ).. mój Men ;).. WY.. ;).. i jeszcze z milion innych.. :D ale fajnie.. dlaczego nie można uzależnić się np. od marchewki albo ćwiczeń?? :P kig ja włosy miałam takie średnio na jeża długie a teraz mam tak do ramion. mój Pysio mnie ukatrupi bo za żadne skarby nie kazał mi ścinać :P ale co tam.. to moje włosy :D owieczko i TY w wakacje będziesz siedziała w tym urzędzie??? rumianku przyjemnej pracy 🌼 ooooo!! przyszła ta mała.. do później 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ale się wkurzyłam na ojca! Najpierw stwierdził że mam uzaleznienie ineternetowe bo nic nie robię tylko siedzę i gapię się w monitor! A dupa blada że tak powiem! Robie i to dużo a on jest ślpey chyba grrr...potem zaczęła się wojna o komputer i niezle sie pożarliśmy...eh.. Idę chyba dzisiaj na piwko przynajmniej zobaczę Darka i się uspokoję... Ja włoski farbuję gdzieś tak od 14 roku życia:) Chyba są już niezle zniszczone ale jeszcze nie wypadły:P powiem Wam że ten czekoladowy kolor to mi się bardzo podoba:) Kig dziękuję za porade a Wam dziewczynki za troskę😍 Mówiłam Wam już że jesteście KOCHANE?:D:D A co do jedzenia to ja wprost kocham jeść!!Zaraz idę ugotować sobie pierożki ruskie i nie będę nic robić na znak protestu :P A tak codziennie obiecuję sobie, ze już nie będe tyle jadła, że schudnę., że wakacje idą...i lipa nic z tego:P Wracam do ukochanego batonika Kinder Bueno i nici z odchudzania:P:D Kig trzymam kciuki za pracę:) Owieczko ja też mam praktyki w wakacje tyle że my będziemy biegac po pięciu śląskich miastach przez dwa tygodnie i robić ankiety wśród ludzi:):) Ale będzie fajnie już nie mogę się doczekać:) I dołączam się do Was w związku z zupką pomidorową:) Ją mogłabym jeść na okrągło:) Owieczko farba z Joanny też jest bardzo dobra:) Czasami farbowałam nią:) Ale powiem Wam że ja chyba jestem uzależniona od farbowania włosków:) I ja chcę się zapisać do klubu sprzątaczek świątecznych:) :) Kasiu czekam na kolejną próbę maila może teraz dojdzie:) Mam nadzieję:) A jutro dziewczynki ma być 18 stopni:D:D:D Dobra ja idę zjeść te pierożki:) Wiecie co ale się rozpisałyście za te trzy godzinki:) Podoba mi się to i już jesteśmy na 20 stronie a to początek dopiero:) Aż się boję co będzie dalej!:) :) :) Pozdrawiam!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam dziewczynki też dziękuję za poradę:D😍 A ja na szczęście juz nie palę ale dołączam się do słów Bombastycznej:) Mnie też zawsze mówią wszyscy abym nie ścinała a ja zawsze robie na odwrót i czasami żałuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalalala ale mam fajny humor , własnie ogladam jeszcze raz wasze zdjecia bo chce sobie wyobrazac was jak do was pisze:P Nala ta kolzenka twoja na zdjeciu ta Kamila to ona skąd jest?? jesli moge sie zapytac bo słowo daje ze ja ją chyba znam:P Bombastyczna wiem ze nałog jest tragiczny ale na cos trzba umrzec ze tak powiem..:P hih a fajnie ze sie scielas jak mozesz to zrób sobie jakąs fote i wyslij nam:) bedziemy wdzieczne:P ja miałam kiedyś własoy do pasa i dałam sie sciąc na kolni kolżance i wtedy myslam ze moj mnie zabije ale...o dziwo podobało mu sie .. zawsze mówił ze lubi długie włosy i mam niescinac a jak juz scielam to poiwedział ze bardzo ładnie i wiecie co żadna fryzjerak niepotrafi mi teraz tej fryzury powtorzyc:) Kasiu a niestey bede przez cały lipeci siedziała w tym urzedzie a tak chciałm gdzies pracoweac przez całe wakcaje a teraz to nieweim jak bedzie:( Madziu a niedenerwuj sie tak z kuli tatay , rodzice potrafia byc nieznosni cos o tym wiem:P bo ja ostatnoi nieumiem sie ze swoimi wogole dogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dostałam Twoje zdjecia:) I dziewczyny mają rację jesteś chuuuuudziutka i masz śliczna figurę! I nie chcę słyszeć narzekań!:):) Bardzo ładne zdjęcia dziękuję Ci bardzo za maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ona jest z mojej mieściny tu spod częstochowy:) Jeśli studiujesz w Czewie to możliwe że ją znasz:):) A tata niech sobie pomarudzi przejdzie mu jak znam życie do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pewien kumpel powiedział mi że świat dzieli się na podobnych twarzami do siebie ludzi:) I nie wiem czy się z nim nie zgodzę:) Nie raz jadąc pociagiem widzę jakąś osobę to się zastanawiam czy ja jej nie znam, gdzie już ją widziałam:) Czyli ludzie są podobni:) A szkoda ze jej nie znasz:) Moze ma siostrę blizniaczkę i nie wie o tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi może ma :) a mi tez juz dawno ktoś kiedyś powiedział ze są na 2 półkuli ludzie tacy jak my:) czyli identyczni ze każdy ma gdzieś swojego sobowtóra wiec kto wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chce wam wyslac meila z fajan piosenka no przynajmniej dla mnie fajną i caly czas mi sie poczta wiesz to wysle wam z innego meila oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie!:) Ja miałam ostatnio takie małe zaćmienie, razem z moją kumpelą dowiedziałyśmy się , ze nasz facet od historii z liceum wyzdrowiał i podbiegłyśmy do Natalii bo byłyśmy pewne że ona chodziła z nami do szkoły! A ona takie oczy i zaczęła się śmiać z nas że mamy niezłą sklerozę:D:D:D A my to zrobiłyśmy w pełni przekonane o tym że ona chodziła z nami do klasy!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój głupio nam było troszkę ale Natalia się śmiała z tego tak przyjaznie:) :) Owieczko wyślij te pioseneczki:) O rany właśnie czekając na porcję pierożków zjadałam wuzetkę...:O Musze zacząć dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde nieweim staram sie ale laduje sie do polowy i sie dalej nieda;( jak ja nielubie tego komputera wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko doszedł mail:) dziękuję Ci bardzo:) Wiesz ja uwielbiam piosenke Jose mhm...:D:D a Anita matko kiedyś na nią chorowałam!:):) Też Wam dzisiaj znowu spróbuję wysłać bo ten mail to jest niezła szkoła jazdy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff! 2 godziny z nią siedziałam.. chyba mózg mi wyparował i aż buzia mnie boli od ciągłego tłumaczenia tego samego :P Kobietki.. cieszcie się, że macie tych Tatusiów, z którymi możecie się kłócić.. mój zginął w wypadku jak miałam 3 latka (więc tak naprawdę wychowałam się bez ojca - beczałam jak bóbr gdy dzieci robiły laurki na Dzień Ojca a ja kupowałam znicz.. Boziu.. ja ciągle płaczę gdy tylko..aj..).. moja mama w wieku 24 lat została wdową.. Boże kochany ja nie wiem jak ona to przeżyła. Jest wspaniała.. i mimo tego bólu taka pogodna. No i jesteśmy same we 2.. zdane na siebie. No fakt rodzinkę mamy cudną - to też dużo daje :) moja Mami wyszła za mąż z prawdziwej miłości i choć minęło już prawie 17 lat nawet nie przeszło jej przez głowę, że mogłaby pokochać innego mężczyznę.. to się nazywa MIŁOŚĆ.. dlatego piszę Wam Kochane.. doceniajcie to co macie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Dziewczynki za te miłe uwagi na temat mojego wyglądu ;) aż się zaburaczyłam ;) a co do jedzenia.. o rany! właśnie zżarłam 2 kanapki z moim ulubionym wędzonym serem i mam koszmarne wyrzuty 😭 i aż boję się pomyśleć co będzie w Święta :P idę sprzątać bo wybitnie się dziś obijam :P Milusi wieczorka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDALO SIE!koniec mopa!!!!jestem recepcjonistka u lekarza w przychodnbi zdrowia i robie w officie!aaaaa!boze strasznie trudna praca zostalam potem na 3 godziny. Oni tu wszystko maja na komputerze nawet tak drukuja recepty. JA MAM DRUKOWAC RECEPTY hahahha malo tego jak ktos dzwoni rano czy moze przyjsc natychmiast z dzieckiem ja mam egzaminowac przez telefon i podjac decyzje czy dziecko ma przyjsc teraz czy za 4 dni!matko ja nie jestem lekarzem ja tylko zioolka sprzedawalam:-P malo tego mam pisac streszczenia medyczne!hahhahaha porabani sa w tym kraju babka ktora tam pracuje 15 lat juz jest praktycznie lekarzem>ale cicho uda sie w koncu ogladalam na dobre i na zle:-P KONIEC MOPA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelus nie denerwuj sie na ojca-staruszek w swoim pojeciu wie co mowi . Tylko ze my jestesmy pokolenie komputerow a ja inaczej niz na internecie nie umiem sie uczyc. I tak jak Bombastyczna stwierdzil;a -popieram w pelni-fajnie ze masz Staruszka z ktorym mozesz sie klocic. Ja swojego stracilam na 1 raz na czesc pizdy 5 domow dalej, 2 raz pizdy zza plota, potem jakies z krakowa a na dobre wrocil do pizdy zza plota. Ehhh faceci nie maja pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig gratuluję Ci pracy:) Na pewno soboe poradzisz:) Jejku dziewczyny kurczę nie wiem co mam napisac po tym co Wy napisałyście...przykro mi naprawdę...chyba macie rację, zacznę doceniać staruszka w końcu on to robi dla mojego dobra...Ściskam Was mocno i dziękuję za to ze uświadomiłyście mi parę rzeczy....😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie ma sprawy. Wiesz czasem jest trudno docenic rodzicow np moja mamuska to istny potwor ktory tylko by manipulowal kontrolowal gadal bzdury i sie obrazal jak cos nie idzie po jej mysli. Ale mimo wszystko to mamuska nie? Glowa do gory jutro w koncu macie 18 stopni szczesciary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja mama też jest niezły agent i z tata tworzą mieszanke wybuchową, ale masz rację to w końcu rodzice, bądz co bądz najważniejsze osoby w życiu... Cieszę się już na jutrzejsze ciepełko:) A jak tam u Ciebie?Jaka jest pogoda?A w ogóle jutro idę popatrzeć i mam nadzieję pogadać z kelnerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do jedzenia-na czesc zwyciestwa pozarlam przed chwila frytki z pseudo kebabem yyyyyyyy moj brzuuunio:-( nic kobietki lece z kolejnym CV a co mam pracowac u lekarza 20 godzin w tyg to w weekendy moge w barze:-) przynajmniej kasa na komputer i neta w domu bedzie a kto wie moze zrobie prawo jazdy? milej nocki i nie piszcie za duzo zebym jutro mogla sie polapac:-P (pisze to z zazdroscia) dobranoc (u mniejest 20hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa u nie (jestem powoli uzalezniona od Was) zimno zimno wicher niby slonce buuuu ja chce sie opalac jestem blada jak truposz! Kazcie mi isc...:-P papuski (yyy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostań ze mną!!:D:D Wiesz tutaj jest zimny wiatr a tak to widac, że nadeszła wiosna:) Nie licząc tego że w środę padał śnieg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziolszki was tu naprawde nie mozna zostawiac na pol dnia bo idzie ocoplasu dostac, slabiutka jestem od tego sprztanai, wymylam sobie dzisiaj cala aawiarnie(no moze prawie cala:D) bombastyczna wspolczuje naprawde z powodu taty, tobie kig rowniez, nie zawsze w zyciu bywa lekko, u mnie tez nie, ale to juz inna historia moze ja wam kiedys opisze.... padam juz dzisiaj, a jeszcze trzeba sie wykapac, ten moj cholerby tradzik oczyscic.uch nie chce mi sie, ale na szczescie powoli widze rezultaty wiec to mnie dopinguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×