Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

no jakos tak wychodzi ze spie najdluzej bo ja spioch jestem:D spie najdluzej z rodziny, ale coz przynajmniej mam tyle przyjemnosci w zyciu ze moge sobie dluuuuuuugo pospac, wracam do sprzatania bo mnie moja mama zabije dzisiaj chyba!!! a umnie znowu dzisiaj sloneczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołszki że tak gwarowo zacznę:D Słuchajcie byłam u lekarza i okazało sie ze to moje mięśnie biedne są przemęczone i brakuje mi witamin. Dała mi jakąś maść i zapisała jakieś witaminki:) mam nadzieję,ze pomoże. Teraz bolą mnie juz trochę mniej ale ciężko mi sie chodzi:( A tu jeszcze gonią mnie do pracy w domu...eh:) Anussska tak to ja musiałam wstac po piątej ale już się przyzwyczaiłam w miarę:D A dzisiaj zaczyna sie juz weekend i wyśpię sie jutro wreszcie gdzieś moze do obiadu:D:D Rumianku jak będziesz sprzątac pomyśl o mnie, ze ja też gdzieś tam latam ze sciereczka:D:D Anussska jaki dołek! Trzeba go zkaopać! Zaraz tam przyjedziemy do Ciebie i zasypiemy go piachem na dobre:D:D Proszę mi się ładnie uśmiechnąć:) Główka do góry!:) Albo zrób tak jak radziła Bombastyczna proszę iść się przytulić do swojego ukochanego:D🌻 Bombastyczna dalej nie mam Twoich zdjęć...kurczę może mam coś z mailem... Owieczko napisz jak z tymi praktykami koniecznie:) A co do farbowania włosów, to zawsze robiłam to domowym sposobem a teraz oddałam sie w ręcę fryzjerki i na głowie mam włosy o kolorze czekolady a na to blond pasemka:) Pozdrawiam Was moje kochane!!! Kig jak będziesz mogła to się odezwij:) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale bede miala suprise na swieta:D moja mala myszka przyjezdza z niemiec na swieta, nie macie pojecia jak sie ciesze, jeszcze tylko tydzien musze wytrzymac...jupi jupi jupi, az mi sie sprzatac zachcialo ze szczescia, kocham was moje kafeterowiczki, zreszta dzisiaj ze szczescia usciskalabym wszytskich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko a jakie to praktyki bo ja nie zabardzo cajem?? naluś a farbowałaś wcześniej czym?jakie tosa domowe sposby?ja nei chce farbowac normalnymi farbami bo wtey moge poamzyc o moim kolorze nauralnym a on mi sie calkiem podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo to znowu ja :D odbiło mi.. przechodziłam koło fryzjera.. a że już klęłam na włosy bo za cholewcie mi się nie układały to zaszłam.. i ścięłam :D i jest o niebo lepiej :D tylko trochę krótko ale to chyba i lepiej :D i grzywkę żem sobie zrobiła ale nie taką od linijki tylko trochę jak \"asymetryczny bałagan\" :P anussska.. ja kompleksy to mam chyba w genach :P qrcze.. ale jak pomyślę jakie ludzie mają problemy.. to dziękuję, że jest jak jest i że ja jestem jaka jestem. Tylko taka pierdoła ze mnie, bo żadko przypominam sobie (i na dodatek skleroza) jakie mam szczęście i się użalam. Głupia :P anussska..🌼 mi też dziś średnio wesoło bo siem wczoraj deko posprzeczałam z moim Lubym i siem do siebie nie odzywamy i mi smutno 😭 ale wiem że już jutro musi być ok bo my dłużej nie potrafimy bez siebie wytrzymać :P i to znów wszystko przeze mnie 😭 trzeba sobie jakoś urozmaicać życie :P a co do tego szamponu koloryzującego to po 2-3 m-cach zmywa się totalnie i masz kolorek taki, jaki miałaś :D inaczej ja też bym tego nawet kijem nie tknęła ;) Naluś dobrze, że poszłaś do lekarza.. oby Ci pomogło 🌼 Rumianku nie jesteś tu jedynym śpiochem.. ja jak śpię poniżej 9 godź to chodzę jak przypał :P a kiedyś jak wróciłam z kilkudniowego klasowego biwaku to odsypiałam go prawie 30 godz :( mama aż ze strachem sprawdzała czy ja jeszcze żyję ;) Buziam Was Niuniaczki 👄 znów.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku cieszę się razem z Tobą!!!!!:D:D Anussska farbowałam farbami z Garniera bo one tak nie niszczą włosów jak te z Palete choćby( nie wiem czy napisałam poprawnie:P) A farbowała mnie mama albo moja kuzynka tak po domowemu, ze tak to nazwę.:D Ale nawet okej im to wychodziło ale stwierdziłam, ze czas na odmianę małą i pierwszy raz w życiu mam blond na sobie( pasemka:)) i nawet mi się podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę mi odbija skoro piszę rzadko przez Ż 😭 DRAMAT normalnie :( Rumianku wiem co czujesz :D ja też mam w rodzince takiego bombelka i dość RZADKO go widuję więc jak już mam go zobaczyć to normalnie :D i wiecie co wam napiszę w tajemnicy.. ;) niedługo powiększy mi się rodzinka i zostanę mamą.. chrzestną :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze się szmponuję na czekoladowy brąz albo czekoladowy orzech.. nie nie.. chyba orzechowy brąz.. ale ten czekoladkowy jest lepsiejszy ;) Naluś fajno muszą wyglądać Twoje włoski z tymi pasemkami.. hmm.. ;) qrde!!! do 3 razy sztuka. Jeszcze raz sprubuję z tymi zdjęciami a jak nie wyjdzie to się wkurzę normalnie no!!!!! wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus ja tez mam wlosy czekoladowy braz i blond pasemka na to:D ide na fajke bo wreszcie jestem sama w domu, cos mnie brzuch juz zaczyna bolec od tego sprzatania, jutro nareszcie koniec, buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELDUJE SIE prosto po pracy przed nastepnym podejsciem o prace> Tak dziewuszki niestety nie mam neta w domu musialam przywyknac do chodzenia do learning centre tyle dobrego ze czynne nawet do 2;30 w nocy:-P bylo ciezko na poczatku bo w domu \'uczylam sie do matury\' przed komputerem srednio 8 godzin dziennie. NELA! Od razu jak przeczytalam o nozkach po pierwsze zmartwilam sie p[o drugie wiedzialam ze to niedobor witami. Szczegolnie zelaza i magnezu. Jak cie bola polz sie na plecach i nogi na chwile na sciane. I nie staraj sie obciagac palcow tylko prostuj stope do momentu kiedy cie nie boli. Musisz zamiast zaciskac miesni \'odginac\' je w druga strone. Poza tym nie masuj. Jezeli masz tam jakis kwas mlekowy (pytanie tylko skad?) to nie mozna masowac bo to trucinzna dla czegostam (boze jaki wyklad=polaczenie mojegoi kjtosia ktory ma ojca fizykoterapeute i mojego nauczyciela od baletu). Dalej-normalnie otworzylam sobie osobne okno z tym co napisalyscie zeby wiedziec co i jak. Bobmbastyczna: scielas wlosy z jak dlugich?mnie tez w grudniu jak przyjechalam podkusilo i ze swoich wlosow do tylka zrobilam wlosy do szyji wlasnie z asymetryczna grzywa. Walnelam kolorek kasztanowy firmy Garnier o dziwo farba stala a po 2 tyg zeszlo. Hmmm nie polecam wiec. I wogole potem uzy;lam farby a nie szmponu koloryzujacego i teraz strasznie zaluje bo mialam sliczne brazowo kasztanowe wlosy a teraz jakies czerwone i ja chce z powrotem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku co za reality szhow ogladasz?mowie wam tutaj sa porabani na punkcie takich programow a szczegolnie z udzialem ich gwiazd. Normalnie taniec z gwiazdami wysiada. Co do pytania o mojego Ktosia to on jest coiemny blondyn z niebieskimi oczami. Wlasnie wracajac do wlosow to mu musze klaczki podciac bo zaczyna miec \'szoguna\'. Boze kto to juz wspominal ze wczoraj wczesniej spac poszedl szczerze gubie sie:-P ale musze stwierdzic ze ja wrocilam wczoraj po tych nieszczesnych zakupach i padlam. O 21 juz slodko spalam i omal nie zamordowalam Akyna jak obudzil mnie o 2220 zebym wziela tabletke i laskawie przebrala sie w pizame. Nie wiem co to bylo ale sie wreszcie wyspalam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu moge sie odezwac do was:) posprzatałm swoj pokuj nawet niewiedzilam ze milam tak brudno ..aż wstyd sie przyznac:P ale wiedze ze nietylko ja sprztałam dzisiaj:P powinnysmy zalozyc klub sprztaczek światecznych:) Dziewczyny ja farbuje wlasoy chyba chyba od 8 kalsy podstawowki :P i to roznymi farbami:P jak niemam za duzo kasy to kupuje z JOANNY i jestem z nich naprwde zadowolona:P< tanio i dobrze> Nalus to bardzo dobrze ze poszlas do lekarza i ze masz te witaminy bo wiesz z nogami to niema zartów ..ale mam nadzieje ze ci witaminki pomogą🌻 Anusska bo ja musze miec 3 tygodniowe praktyki w wakacje , no i wybralam sobie urzad miasta:) ale kurwa oni sami niewiedza czego tam chca i bylam tam dzisiaj juz 4 raz bo oni ciagle wymyslaja nowe papiery ktore musze im doniesc jak by mi tego za 1 razem niemogli poiwedziec a paranoja mowie ci, tak sie zdenerwowalam dzisiaj ze hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontynuujac nie dolujcie mnie:-P piszecie jaka to kazda z was szczepla a ja mysle sobie ze od czerwca 2004 czyli od kiedy rzucialam moja wspaniala grupe baletowa na czesc \'nauki do matury\' p[rzytylam do 50kg. A od wrzesnia od kiedy tu jestem do grudnia skoczylo nastepne 5 . Nienawidze tego jedzenia tutaj , staralam sie jesc jak w polsce ale ten chcleb to gabka i bbbrrrr wiec w lutym po tym jak mamuska przyjechala i nazwlala mnie gruga swinia w przebieralni (tuz po tym jak stwierdzila ze rozmiar 36 jest dla mnie za duzy i podala mi 34 heh dobre nie?) stwierdzilam dosc! jem szpinaczek, chomikowy chlebek wase, staram sie ograniv=czyc moja ukochana czekolade. Niby PODOBNO zdaniem Ktosia schudlam. Buuuu:-( jak tu sie nie dolowac? wlosy do kitu, waga za duza a tu jeszcze Anusska (wspomina te czasy lat 11 kiedy sie nie mialo biustu ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna wiesz wstydz sie masz figure modleki a mowisz ze masz kompleksyt no no nieladnie to jest poprostu grzech ahhh czemu mnie tak natura nieobdarzyla ... czesc Kig niemozna sie dolawac jest zbyt pieknie na dworze a ja dzisiaj sama bez moejo , bo musi w aucie pogrzebac on je kocha bardziej niz mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co Kig z jednej strony to ci zazdrosze tego zycia tam .. ale z drugeij jak narzekasz to jedzienie to chyba wole zostac tu:P bo ja lubie jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz moze chociaz w CV bedzie potem ladnie wygladac wyjedziesz np do anglii i bedziesz mogla mowiec co to tam nie robilas i tak ci nie sprawdza:-P ladna pogoda>?cieplo?yyyyyyy u mnie niby wiosna ale ten wicher zimny slonca brak ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o fugure to chetnie oddam troche biustu i z bioder tez by sie przydalo:P pieprze juz dzisiaj,nie sprzatam tym bardziej ze o 16 uciekam do pracy, moje wlosy nareszcie ulozylam do porzadku bo sterczaly dzisiaj kazdy w inna strone:D ide sie jeszcze poszwedac po domu, milego populdnia zycze wszytskim👄 ech... moja mama stwierdzila dzisiaj ze z tego neta to chyba tylko ja w domu korzystam i znowu mi grozila ze mi kabel z anteny schowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja w polsce uwielbialm jedzonko. W 1 klasie LO doszlam do takiego stanu ze jadlam sniadanie 2 sniadanie i kolejne kilka sniadan kolezanek z klasy potem obiad u ktores z nich obiad w domu powrot do krynicy i 4godziny tanczenia. No p[ewnie wlasnie przez to tanczenie tak fajnie bylo. Ale mam ochote na takiego pierrroga z cebulka eeehh barszczyk albo chociaz zupke pomidorowa z ryzem a juz najbardziej to na taki wielki kawal schbowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jadlam ryz z warzywami...pycha:) a pierozki uwielbiam ale z serem no i zupa pomidorowa razem z ogorkowa to moja najlepsze danie kig mamy cos wspolnego, owieczko ja tez uwielbiam jesc, nie moge sie oprzec nigdy jak mam na cos ochote, no i potem mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Rumanku ide na 16 ale niedo pracy tylko na spaerke taki chwilowy tzn. dotlenic sie:P Kig ja tez uwielbiam barczyk i pomidorową ..ale wiesz moze niepiszmy o jedzeniu bo sie glodna robie a i tobie pewnie slinka ciekne na mysl o polskim jedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha najgorsze sa te wyrzuty! narobilas min smaku na warzywka a to szpinaczku dobiore sie dopiero za 3 godziny no coz dobrze ze mam jeszcze 2 cukierki i papierosa jak cos. Normalnie ja sie chyba w tym kraju rozpale dziewczyny (przez KTOSIA!). Bo zeby nie jesc trzeba palic ale zal kasy bo normalne papierosy kosztuja 4 funty a nienormalne czyli L&M (z turcji i rosji) 2,50. Strasznie zawsze bylam przeciwniczka palenia ale to takie przyjemne....tzn pale jednego na dzien moze na dwa dni wiec pewnie jeszcze nic mi nie grozi. A cdzy ktoras z was pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja uciekam na ta rozmowe o prace .Brrr juz mnie to zaczyna meczyc. I co bedzie jak dostane>?To ty tyko 12 godzin w tyg za minimalna stawke czyli wyjdzie mi pewnie 55 funtow za tydzien? o bozeeeee ja 40 wydaje na mieszkanie trzeba bedzie jeszcze nastepna prace poszukac a mam TYYYYYLLEEEE pracy na uniwerku! Nic uda mi sie. Buziaki milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig ja zaczelam palic pol roku temu, i tez mi wystraczalo jeden na dzien, zaczelo sie od imprezy do imprezy, a potem jakos sie tak zdenerwowalam i kapa...jak kupilam pierwszy raz paczek papierosow to zrozumilam ze wpadlam, teraz pale tak srednio 8 na dzien, czyli paczke mam na 2 gora 3 dni, obiecalam sobie ze jak sie zakocham to rzuce, na razie sie nie zanosi wiec pale, ale wcale sie z tego nie ciesze:( a rzucic trudno,zwlaszcza ze pracuje w kawiarni atam wiekszosc klientow pali wiec samo mnie ciagnie potem zeby sobie zakurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe owieczko to tak jak u mnie, nikt nie wie ze pale, tylko brat mnie czasami widzi z fajka a reszta rodziny zyje w nieswiadomosci, na szczescie bo wcale by sie nie ucieszyli z tego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja wtamim badz razie ide zakurzyc i bede za jakies 30 minut chyba to narzie moje panie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×