Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Jestem ja Anusssko:)Ale za niedługo tez zmykam:) Spać mi sie chce troszkę...a Andiego nie ma na gadu:PEch no z tym Ich Troje niezłe...ktos im nosa utarł pożądnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz rumianku wszycy mysleli ze kate jest pewniakiem i nie trzeba wysylac:( tez mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Rumianku gdzie jest Kate!!!??? Kuzwa też sie tym zdenerwowałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...no nic idę spać skarby:) Miłych snów Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzis i wczoraj wyplakalam sie za wszytkie czasy juz mi sei teraz nie cche ani nei ma z czego plakac tzn lez juz nie mam;) dobranoc Nalus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za kretyni, kate mial wygrac, nie patrze juz na final w sobote bo nie ma juz na co, podobala mi sie jeszcze szwecja i litwa a reszta do bani!!!! ta turka byla beznadziejna, wygaladala jak moja babcia po operacji plastycznej...fuuuuj.....ale mam nerwy!!!!!!!! myszki skomentuje jutro wasze posty bo dzisiaj mialam zalatany dzien i nie mam juz sily, kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie 2 godź i miałam czytania na następne 2 :D Ehh.. żartowałam, że jutro pobiegnę.. to musi być przemyślana decyzja.. mam straszny mętlik w główce.. póki co nie będę się tym martwić :D OWIECZKO GRATULUJĘ!!! To słodko!!! :D:D:D Też już bym chciała :D Mam nadzieję, że wszystko pięknie Wam się ułoży.... Witam nowe osóbki 🌼 Kurcze ale Eurovizja spada na psy :o nawet nie chce mi się komentować :P Jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko nei zapomnij o badaniach szczegolnie ze mialas problemy z miesiaczka wiesz?? ja mykam cos poogladac na netku jescze bo pewno nie ma zadnej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK jaki jest dzis cudowny dzien i jeszcze po wczorajszych gigantycznych opadach wyszlo sloneczko:D jade dzisiaj zobaczyc warunki nowej pracy jezeli mi sie spodobaja bede pracowac na weekendy ale musi mi sie zwrocic dojazd i minium z 200zl nadwyzki bo tak to mi sie nie oplaca zwlaszcza ze bede dojezdzac do koszalina a ro 50 min w jedna strone:D wczoraj sie zrobil fajny temat a ja musialam zejsc bo mama chciala grac w pasjansa uhhhhh co do eurowizjii no to ten zespol w maskach z piekla rodem byl zabojczy i litwa tez byla niezla a reszty piosenek nie sluchalam zbytnio bo i tak szly na jedno kopyto dobra spadam na autoban milego dnia dziolchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moje panie ja juz wstalm i widze ze nasza gigusia tez:) Anusska ty masz naprwde tego faceta idealnego naprwde ze świecą takiego szukac:P widoczne Anie maja szczescie do takiech męzczyzn:) wlasnie przyszla do mnie siostra z chrzesnica:) wiec ide sie z nia pobawic:) wrcoe potem:P Rumniaku a co do eurowizji to podzielam twoje zdanie w 100% schodzi na psy ta eurowizaja 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla wszystkich 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih Nala pszczółka maja sobie lata:P:P:P wiecie co chyba naprwde polubie disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih Nala pszczółka maja sobie lata:P:P:P wiecie co chyba naprwde polubie disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko 🌻czemu ja nie dostalam twoich zdjec z sylwestra hm??? :D buziaki dziewczonka ja juz w koszalinie od rana uh nienawidze smierdzacych autobusow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! chcialam wam powiedziec ze jestescie najmadrzejszymi osobami ktore znam:D macie naprawde super podejscie do zycia, duzo moge sie od was nauczyc, buziaki moja madrale👄 gigusiu gratulacje, jestem z ciebie dumna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z siebie dumna :) samodzielnie wypelnilam swojego pierwszego pita :D zaraz jade do skarbowki, bo termin mam do jutra, ale przez angiografie tak mi rozbilo organizm, ze dwa dni mialam wyjete :) i przez to mi sie caly kalendarz do gory nogami przewrocil :) Kochane moje Slonka 🌻❤️🌻 dla wszystkich!!! Chyba mi sie sciaga czyjas fotka :) alez mnie ciekawosc zrzera :) Wczoraj nie wiem kiedy usnelam, wiec znow nie zdarzylam powiedziec papa :(ale dzis mowie juz DZIEN DOBRY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry skarby:) Owieczko ta piosenka jest tak walnięta że aż fajna:P I odstresowuje:D Dziewczynki czy ktoraś jej nie dostała?Napiszcie mi bo ja już nie wiem co z tą pocztą i komu się wysłało a komu nie...:) Kurka no to ja gratuluję pita:) Super:) Gigusia a co to za praca?Ale fajnie, że coś dorwałaś:) ja się chyba też rozejrzę:) Anussska 🌻 Bombastyczna 🌻 Kig 🌻 Rumianek 🌻 A ja dzisiaj nic nie robię mam zamiar cały dzień się obijać:D Wiem jestem okropny mały leń , ale trudno nalezy mi się:P Idę sobie zjeść śniadanko:)Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kureczko to pewnie moje foty,ktore wyslala ci Nalusia bo ja nie moge jeszcze... Nalus slonce dziekuje🌻 owieczko fajnie se masz na ploty...ja moge tylko z wami na ploty:D rumianeczku uczymy sie kazda od kadzej co nie:D kureczko oczka masz cude naprawde, ale czemu aniołek?raczej słodki diabełek:D mam nadizejeze sei nie obrazials na mnie:) ale oczka masz big poprostu:) ide mamusi po smietanke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak skarbie wysłałam Kurce Twoje fotki🌻 Hm..dla mnie może być słodkim diabełkiem ale z Aniołka też ma coś w sobie taka słodka🌻i te oczka:) a ja własnie postanowiłam że jednak się za coś zabiorę pouczę się czegoś:P Wiem jestem okropna :P Buziaczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ale ide teraz troche poleniuchowac , bo sie jakos mzcylam tymi klachami:P a musze miec sily bo ide pozniej do pracy narazie moje kochane:) ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie poleniuchowałam ale słoeczko mnie obudziło i juz jestem ale was nie możei to dobrze bo korzystajcie ze słoeczka poki możecie bo wiecie jak to jest z naszą pogoda:) ja ide na film a raczej serial wenezuelski bo ide na baryw grzechu wiem ze to takie romansidła ale od czasu do czasu lubie sobie to poogladac:P:P nieweim czy jeszcze wejde bo ide z \"przyszłym mężem\" do ksiedza apotem prosto do pracy wiec jak co to wjede dopiero w nocy jak wrcoe z pracy wiec trzymajcie sie myszki i dosłwoenie błagam chcoc wiem ze to niemozliwe , niepiszcie za duoz bo ja sie pozniej niemoge połapac ale to tylko moje marzenie bo wiem ze jak sie dorwicie do klawiatur to wiem jak to potem jest:P i wiecie co BARDZO BARDZO DOBRZE bo widac ze nasz topik tętni zyciem ❤️i to dzieki wam bo sama do siebie bym pewnie niepisala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuuuuuuuuupi!!!!!!!!!!! MOJA SIOSTRA WYCHODZI ZA Mąż W SIERPNIU 2007 :):):) ciesze sie potwornie:) odezwe sie wieczorem, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kitki teraz do was pisze z mielna wtedy pisalam od mojej kochanej przyjaciolki siedze z miskiem i przepelnia mnie szczescie ale jest jedna milosc mojego faceta z ktora przegrywam to samochody:D:D:D wlasnie mnie zostawil zeby sobie pojezdzic nowym samochodem swojego znajomego:D:D uch faceci sa jak male dzieci👄 a ta praca to promocja nowej gazety koszalinskiej jutro sa dni tego miasta i bede roznosic gazety:D:D:D ale tylko przez ten weekend bo mi sie nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja widze moje drogie moje jedno male pytanko przynioslo burze postow ha jak milo no wracajac do sparw antykoncep[cji jesli ktods nie moze nie powinnien uzywac tabsow nie wierze w gadanie ze nie bede miec dzieci klopoty zla cera bla bla wiem ze sa przypadki ale procentowo sznase sa bardzo male nie chce sie stresowac liczyc robic testy nie dziekuje juz raz tak mialam bo jak mialam 16 lat zrobilam pewna glupote z moim eks i ciagnelo sie to przez 3 miesiace ale potem ze tak powiem rodzicie rozwiazali sprawe :-P nie chce byc na prezeratywach nigdy i wogole zaluje tej glupoty i dlatego bombko powiem ci czekaj dopoki naprawde nie bedziesz pewna ja to zrobilam bo on chcial a ja bylam mloda i glupia do tej pory nie raz nie potrafie sie do monca cieszyc jak jestem ze swoim kotem tzn on sie bardzo stara ale jakby to powiedziec...mi sie nie zawsze podoba wogole artur moj iwedzial o moim eksie i z tego powodu...przez kilka miesiecy (nawet juz po naszym pierwszym razie) mowil mi ze NIE jestem jego pierwsza. Cos mi nie gralo (coz pewnych reakcji nie da sie ukryc nie?) az sie wreszcie sam przyznal. Bylo to najslodsze wyznanie jakie w zyciu uslyszalam:-) dlatego nie warto sie spieszyc ale z drugiej strpony popieram Kurke ze nie ma co dla samego miana dziewicy itd sie ograniczac mlode jestesmy to pisa krew kiedy sobie mamy na to pozwolic?jak bedziemy strae i sypiace sie? nie oceniam zadnej z was ani owieczki ani anusski bo jak jestesciue pewne i szczesliwe to jest najwazniejsze wracajac do tabletek biore NOvynette od wrzesnia (powod :Artur-mialam dosc gumek i fakt ze raz w pracy zemdlalam jak mialam okres z bolu po prostu, gadam przez telefon z klietem boli mnie strasznie i lup! nie ma mnie...manager czyli moj kuzyn musial mnie na rekach do domu ciagnac...nigdy wiecej ciotka sama osobiscie kazala mi isc do ginekologa...heh wogole glupio zrobilam jak nie poszlam wczesniej bo 1 wizyta w wieku 19 lat...niewazne czuje sie dobrze nie wiem czy przytylam moze tylko na kilka miesiecy tak jak to Kurka opisala napewno urosly m ie piersi_buuuuu cere mam ladna i nic mi sie nie dzieje teraz musze tu przejsc na jakis odpowiednik moich tabletek chyba yasmin mi zapisza bo tutaj to najslawniejsze tylko nie wiem jak moj organizm zareaguje...moje tabletki maja najmniejsza porcje hormonow wiec Bombko na wejsciu powiedz ze nie chcesz starych tabletek tylko te nowej generacji chociaz to i takj sie okaze czy one sa dla ciebie dobre..ale lepiej zaczac od najmniejszej dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyporzyczylam stos ksiazek i dzis sie obijam w pracy mialam ubaw oprocz normalnych pacjentow mielismy szczepienie maluchow 12 ryczacych bachorkow i wchodzi rodzinka tatus (wielki chlop ktory chwile wczesniej krzyczal czy mam jakis pieprzony problem bo nie byla jego corka jeszcze wpisana do komputera) mamusia (od razu zostala wyslana na fotel ginekologiczny bo w ciazy i dziecko dziewczynka kilka miesiec i dajemy dziecku zqaszcyk ojciec robi sie siny zaczyna dyszec i mowi ze on na to patrzec nie moze rece mu sie trzesa i sluchajcie facet omal nie zemdlal i plczliwym glosem powtarzal: moja malutka biedna ojejejejej a dziecko nawet nie pisnelo rozbawilo mnie to taki olbrzym a tak zakochany w dziecioaczku sweet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus dziekuje😘 kureczko dostalas moje fotki w takim razie;) kiguś upssss dobrze zrozumiałam, ze bylas w ciazy jak mialas 16lat??przepraaszam ze pytam tak wprost aele nie zajarzylam do konca... dziewczynki ale mialam udaene zakupki:) trafilam na przeceny w hendersonie i to 50% i za jeden stanik placilam 20zł:D i kupilam 2 a za 2 pary matek tez zapalcilam chyba z 15zl bo byluy po ok 7zl juz po przecenie i takie cude i udalo mis eiwypatrzec bluze za 29zl:D hehehe ja to mam czasem szczescie:) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty anusska no nie bylam:-P czytaj uwazniej chodzi o to ze uzywalam gumek i wiem jaka to schiza i nawet raz zrobilam test ciazowy i nie chce go robic jeszcze 2 raz przez najblizsze 5 lat bbbbrrrrr gartuluje zakupow slonko tez by mi sie jakis staniczek przydal mam jeden sliczny czerwony tzn w ko.oze wina w takie eeee jak to wyt;lumaczyc serduszka jakby haftowane ale nie sa haftowane material ma po praostu taka konsystencje cudny ale mam duze cyce a on jej minimalnie wypychany push up i mi sie cyce wylewaja troche chyba ze jestem w polowie cyklu (wtedy waze 3 kg mniej) to moge go nosi ale mialam go na sobie moze 3 razy eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×