Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Heeeeeej Kochaniutkie moje :D Aaaaaale miałam dziś zabiegany dzionek :P I Misio u mnie był :D tzn zajechał do mnie jak jechał do Wawki na studia :D powiedział, że tylko chciał mnie przytulić :D normalnie rozpływam się :D:D:D a jak się do Niego przykleiłam to Biedactwo aż się spóźnił na zajęcia :P Ehh Kobietki.. co do antykoncepcji.. dalej mam mętlik.. ale STRASZNIE DZIĘKUJĘ Wam za wszystkie wypowiedzi ❤️ Anussska napewno zanim zacznę coś brać zrobię badania. Nie darowałabym sobie gdyby później coś było nie tak. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ 🌼 Mojego Kochania jestem pewna jak niczego i nikogo na świecie :D ale to nie o to chodzi :) chcemy jeszcze poczekać.. bo to czekanie to też frajda :D i uczy nas wytrwałości.. i w ogóle :D Co tam będę pisać.. dobrze mi i tyle :D Owieczko ale słodko :D opisz nam co ustaliliście i w ogóle :D Strasznie się cieszę :D i wierzę, że Wam się uda.. i będzie pięknie 🌼 Gigus dobrze Ci już co?? Przy boku swojego Księciunia :D Anusssssssko gratuluję zakupów :D o rany.. a ja już któryś dzień próbuję kupić kostium kompielowy ale nic mi się nie podoba. Ze stanikami też mam wieczny problem bo jak dobry w obwodzie to za małe miski a jak dobre miski to obwód jak na słonia :o Kiguś współczuję Ci tych miesiączek :( znam ten ból.. też jak się czymś nie nafaszeruję to normalnie umieram z bólu 😭 Rumianeczku my też Ciebie.. tzn.. noe wiesz ;) Kureczko jak tam raporty??? Naluś Kotku buzi dla Ciebie 👄 i Twojego nowego frienda też ;) Jak to słodko, że jesteście.. normalnie bombastycznie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany.. ja to jak już się odezwę to normalnie szok :P Podziwiam Was Kochane, że jeszcze macie cierpliwość to czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście znów mam pecha i jak już się pojawię to wszystkie uciekają 😭 ale przyznam szczerze, że nawet szczególnie się temu sie dziwię :P To przyczłapię się później :P Buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) Kig wiem co przeżywałaś też raz tak miałam i dlatego zaczełam brać te cholerne tabletki...słyszałam własnie że Yasmin jest dobry muszą pogadać z lekarzem na ten temat...a co do okresów bolacych to mnie już trochę gdzieś to ustąpiło ale też przechodziłam mordęgi i raz o mało nie zemdlałam... Jej ale musiało to słodko wyglądać ten duży tatuś z dzieckiem:D Anussska no to gratuluję zakupów :D rzeczywiście fajnie trafiłaś:) sama musze się wybrac tylko wiecznie nie mam kasy;) Bombastyczna no to Twoje kochanie rzeczywiście jest kochane:)Ech słodko i tyle:)Do Ciebie skarbie zawsze mamy cierpliwość:) Owieczko też czasami obejrzę jakąś telenowele tak dla odstresowania się:PA dopiero jak odstresowuje Moda na sukces albo Bundy:P Polecam:DPozdrów od nas przyszłego męża:) Rumianku ale fajnie z tą siostrą:D Super:)A tak to co tam u Ciebie?:) Gigusiu żebyś wiedziała facet to takie duże dziecko:DHm a z ta gazetą mimo wszystko ciekawy pomysł:)ale jak sie nie opłaca to nie ma sensu sie męczyć.. Kurko własnie jak tam Ci poszły raporty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz gadam sobie znowu przez gadu z Andim:P Ech...:):) I czekam aż ktoraś z Was się pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Naluś.. Ty Kokietko jedna :D Śliczna, mądra i słodka.. nic dziwnego, że wszystkie misie się do Ciebie kleją :D Wiecie co.. ale ja też myślę, że jak już zacząć współżycie to tylko tabletki.. tzn po ślubie niekoniecznie ;) Ale przed jak najbardziej.. po co ryzykować i się stresować.. A może teraz jest tu któraś Pięknisia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa co do Disco Polo to kiedyś niezła faza na to była :P Już dawno chciałam Wam parę kawałków wysłać, ale się wstydziłam :P Ale przyślę Wam coś fajnego ;) Aaaaaaa właśnie.. spadam sprawdzić pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja jestem:) Własnie sprawdz pocztę:) I jak masz coś fajnego to wysyłaj:D ja tam czasami lubię pośpiewać takie disco -polo:P Odstresowuje niezle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja jestem:) Własnie sprawdz pocztę:) I jak masz coś fajnego to wysyłaj:D ja tam czasami lubię pośpiewać takie disco -polo:P Odstresowuje niezle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech net szaleje:P dwa razy to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ za maile :D Disco Polo bije wszystko :P Aaaale żadnych zdjęć z sylwka nie dostałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...w sumie ja też nie dostałam zdjec z Sylwestra...Kasiu a doszła do Ciebie ta moja fotka czarno-biała bo już się pogubiłam?? Pszczołka jest genialna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś Kochanie foteczkę mam :D jest PRZESLICZNA (jak już zresztą pisałam).. 🌼 Kotku już Wam wysłałam co nieco i jeszcze wgrywa mi się na serwer więc niedługo nadejdzie druga porcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kasiu że ją dostałaś:) Bo wybacz ale się pogubiłam bo ta moja poczta chodzi w cały świat:) No to ja czekam z niecierpliwością na pioseneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde już z godz mi się zgrywa na serwer :o Poczekam jeszcze trochę.. Naluś a co tam u Twojego A??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec u mnie wszystko ok, mialam strasznie zalatany tydzien, dzisiaj rano bylam z mama u mojej cioci kosmetyczki, wyregulowalam sobie brwi bo samej mi sie nie chce:P potem szybciutko obiadek zjadlam i do 16 sadzilam kwiatki przed domem:D no a potem do pracy :) ciesze sie ze wszystkie szczesliwe radosne:) bombus thanks za maila wlasnie sciagam piosenki:) zaraz bede sluchac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiguśnei zaczaiłam to pytałam bo nie wiem jaka sprawe rodzice rozwiazali wiesz?i totalnie jestem pokrecona;) rumianeczku a ile twoja siostrunia ma latek??:) to za rok i tak jak nasza owieczka:) owieczko a co zalatwiliscie ??pisz nam tu wzytko:) bombeczko dojrzala z ciebie dziewczynka a ty Nalus widze ze sobie niezle radzis z Andim:) ohhhhh bylam z mamusia i siostra na dzileczce czytalysmy gazetki a teraz ogladalam fajna komedie romantyczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna dziękuję za cudne piosenki:):) Rumianku ale masz fajnie że masz ciocię kosmetyczkę:) I widze ze miałaś fajny dzionek:) Anussska a jaki film oglądasz? Gr...padło mi gadu i nie chce chodzić za nic....wściekłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że doszły :D ale to jeszcze nie wszystko.. Ale resztę to już jutro Wam wyslę ;) Podoba Wam się nowa pioseneczka Reni J i Gosi A??? To jutro Wam prześlę.. ja to jak się dorwę to bym Wam wszystko wysłała :) Ja np uwielbiam Hima Greendayów Metallice ATB i Dido tylko qrcze nie każdy to lubi.. a poza tym to słucham radia :P tylko RMFki Buziam Was Kociaczki 👄 Idę lulać bo już normalnie padam.. DOBRANOC 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam ATB UWIEBIAMMMM masz bombeczko ta piosenke \"humanity\" czy cus?jejkuu prosze dej mi ja i reni jusis \"mages\" o ta ci chodzi??to ja ja pik mi pik mi:D eh witulek mi nie naprawil kompeczka bo sie dzi i robi jakies tam zalczenia...no Nalus jakis taki na calan+ chyba sie nazywal \"zupelnie nieznajomi\" ;) bombeczko a masz ta piesn isy ze mna grzesz??napewno ja masz dej mi ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko mam wszystkie :D jutro Ci wszystko prześlę :D A teraz słodkich snów moje Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna ale poszalałaś:D Super:DDzięki:) Ja uwielbiam ATB i Dido tez lubię:) a poza tym to przeróżne piosenki:) A ta ostatnia Universe i Beaty jest cudna już od dawna ją kocham:D To ja czekam jutro na następne:)Jak cos znajdę to Wam wyslę również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I miłych snów skarby:) ja też chcę Reni:D Ide lulać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 razy po dwa razy osiem razy raz po raz o pólnocy ze dwa i nad ranem jeszcze raz :D:D:D:D Ech Nali dzisiaj bije coś na móżdzek:P:P:P Idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuu...patrzalam na Madagaskar:D ja tez poprosze o zestaw piosenek:D wszystkie wymienione luuuuubie:) buuuziam was mysiaki, slodziutkich snow myszeczki moje 👄❤️🌻 a i siostra ma 22 lata w przyszlym roku bedzie liczyla 23:) jest juz ponad 2 latka ze swoim chlopakiem, ale bedzie weselisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wszytkie maile owieczko dostalam:D bombusiu strachy na lachy to teraz na moim terenie kroluja od 4 miesiecy od koncertu w koszalinie wszyscy ta piosenka sie zachwycaja:) dziendoberek panienki:D dobra ja popadam ze skrajonsci w skrajnosc ale jestem SZCZESLIWA . boze ale za to jaka wczoraj mielismy z miskiem adrenaline hihi o 9 wieczorem jeszcze bylo jasno wiec poszlismy lasem 2,5 km do innej miejscowosci tam sobie troche posiedzielismy i po 22 stwierdzilismy ze wracamy. znowu lasem a ciemno jak cholera. nagle trzask i 10m od nas sprintem przebiega dzik ja oczywiscie w tyl zwrot i mowie misiek idziemy plaza ja nie bede szla tym lase. on oczywiscie zgrywal bohatera(jak to facet:D) i mowi mi czym ja sie przejmuje przeciez juz uciekl w tym momencie trzask trzask i kolejne dwa dziki przebieglu nam droge olbrzymie czarne. Ja juz wrzask ale nie on oczywiscie stwierdzil ze teraz to juz na pewno sobie poszly. wystarczylo ze zrobilismy jeden krok ja mowie: misiek tam cos stoi on na to ze mam zwidy i nagle ten zwid zaczal strasznie szybko biedz i w krzaki. w tym momencie misiek przestal byc bohaterm wzial mnie za reke i mowi : kochanie idziemy plaza . mial tak smieszna mine ze przez cala droge lalam ze smiechu on z reszta tez jak doszlismy do mielna bylo grubo po 23 a my potwornie zmeczeni :D:D:D dobra jade do pracy coz czuje ze jak wroce za pare dni bede miala max czytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Słoneczka!!! :D Już wysyłam Wam pioseneczki :D Kochane to już dziś.. tzn. dziś wyjeżdżam na wieś do moich Dziadziów :D:D:D wrócę dopiero w czwartek albo piątek.. Będziecie troszkę tęsknić??? :P Od razu życzę milusiego tygodnia 👄 Mój napewno taki będzie :D:D:D w końcu będę miała Skarba 4 dni pod rząd :D:D:D Ja to będę tęsknić.. i to jak.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×