Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

No właśnie dziecko najlepiej miec wtedy kiedy się tego naprawdę chce. A no cóż kurde my musimy cierpieć dla przyjemności..ech... Ja biorę Microgynon nie zmieniałam ich i są dla mnie dobre i nie są drogie nie całe 10 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kureczko ja tez sie zgadzam z toba zwlaszcza ze ja mam ogromny temperament i czasami nie moge wytrzymac jak widze mojego misiaka tez nie jestem za czekaniem z seksem PO przynajmniej w moim przypadku:D:D slyszalam o Cilest i o tym ze sa dobre:D nalcia no ciesze sie ze sie ta znajomosc tak rozwija bombcia z przyjemnoscia nie ma co czekac:D no oczywiscie jesli masz ochote:D a to ze faceci kurde moga sobie sprawiac co rusz taka przyjemnosc to z gory niesprawiedliwe:D ale za to my oni nie znaja uczucia kiedy nowe zycie wychodzi z nas oczywiscie dla kazdej w odpowiednim momencie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ja miałam na probę Novynette ale było mi po nich nie dobrze więc ginekolog zmienił mi na Microgynon :) A ze nie sa drogie przy okazji to jest plus:) Godziny tak jak ty Kurko to nie mam ale wiem dokładnie w ktorym dniu i z tego się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane sprawdzcie poczte:) Bo nie wiem czy doszło do Was ale mam nadzieję że tak:) A z tym Po to ja myślę tak jak się dwoje ludzi kocha i pragnie tego i oboje są za to nie widzę przeszkód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam kiedys z kolega. Byl przy porodzie swojej corki. Jak zobaczyl, ze wychodzi z jego zony nowe zycie, polozyli mala na brzuchu matki, to wtedy poczul, ze on nigdy nie bedzie mial z mala takiej wiezi jak matka. Poplakal sie, ze ma corke, ze zdrowa, ze juz jest na swoecie, ze wszystko bylo ok, i troche z zalu, ze ta wiez matka-dziecko dla ojca jest nie do przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. Naluś jak napisałaś, że masz ładniejszą cerę.. qrcze.. ja też chcę ;) Kureczko.. co do tego, że do ślubu.. hmm.. powiem Ci tak.. jest wiele powodów. Ciąża to tylko jeden z tysiąca. Zawsze miałam jakieś zasady.. chociaż to ostatnio baaardzo naginam :P Ale powiem Ci, że to czekanie jest fajne.. zbliżające. Poza tym.. miałam jakiś strach tzn moja koleżanka jak zaczęła chodzić z chłopakiem niedługo zaczęła się z nim kochać.. po pół roku powiedziała mi, że nie jest pewna, czy on jest z nią dla niej czy dla sexu :o Wiem, że mój Misiak taki nie jest. On jest wspaniały :) Co do tego doskonale się rozumiemy :D Może nie jesteśmy tak blisko cieleśnie ale nadrabiamy bliskością duchową :D Kurko.. myślisz, że jesteśmy dziwakami??? :P Ale nam z tym dobrze :D Choć jest coraz ciężej wytrzymać.. ehh.. Naluś po co się trujesz jak nie ten.. no ;) Chociaż dla ładnej cery ja też zrobiłabym dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak jest że takiej wiezi matki z dzieckiem ojciec nigdy nie będzie miał....chociaż może nadrobić to swoją miłością ale matka wydaje mi się że jest silniej związana ze swoim szkrabem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna moja \"nowoczesnosc\" jest taka, ze wcale nie trzeba miec jednego partnera na cale zycie. Mozna, to jest piekne, ale wcale nie konieczne. Czasami wielkie miłości się rozpadają, czego absolutnie wWam nie życzę! ale bywa i tak, że po kilku latach związek się kruszy. Ba! Po 30 latach nawet, więc nigdy nic nie wiadomo. Dlatego nie jest powiedziane, że tylko jeden partner na całe życie. Piszę chaotycznie, ale sądzę, że sens jest uchwycony. Robię kilka reczy na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Bombastyczna to jest to pytanie po co...:P Nie wiem ale tak sie przyzwyczaiłam wiem chore podejscie ale tak już mam i wiem kiedy ma okres i cera...:) ech...musze pogadac z ginekologiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka dokładnie tak też może być:) Chociaż ja mam nadzieję że Wy moje zajęte panny będziecie najśliczniejszymi pannami młodymi:D a do tego szczęśliwymi aż do śmierci ze swym ukochanym:) A ja i Rumianek zatańcyjemy na weselach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.. macie rację.. ciąża.. dziecko.. to prawdziwy CUD :D o rany :D a ja we wrześniu zostanę mamusią :D ale narazie tylko chrzestną :D:D:D i już wiem, że to będzie chrześniaczka JUPI :D Kobiety żeście mi namąciły i co??? Jutro będę lecieć do mojego ginka ;) Ehh.. miłość jest.. i to WIEEELKA :D I macie trochę racji.. po co czekać??? A Kochane Wy tak totalnie ufacie tabletkom??? Tzn że nie będzie żadnej niespodzianki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombko, nie uważam Was za dziwaków, no coś Ty! Skarbie! Skąd taka myśl 🌻 Zasady, oczywiście, że trzeba je miec. Świat wyuzdany wcale nie jest dobry. Ale jeżeli czujesz, że to ten, że on zasługuje by być pierwsym, może i jedynym, to nie warto czekać do ślubu ;) Seks jest dla ludzi, byle mądrze do tego podchodzić. Co do facetó łączących się dla seksu. Na szczęście im są starsi tym mądrzejsi i coraz rzadziej zdarza się, że podchodzą do tego tak dziecinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna wiesz co czasami jak napisałam naszedł nas strach wtedy stosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenie. Bezpeiczność tabletek wynosi 99% a ten jeden procent to zawsze jakieś ryzyko...ale według mnie gdy się bierze tabletkę regularnie o stałej porze lepiej jej nie przekraczać to można im zaufać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Kurko.. ja Ty mnie rozumiesz :D A wiesz co jest najfajniejsze w tym wszystkim?? Że my obydwoje jesteśmy jeszcze tacy.. niedoświadczeni :D i to słodkie wszystkiego uczyć się i przeżywać razem :D Ale uwierz mi Kurko.. chodzą i debile po tym świecie niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tabletkami jest tak, jak 4 godziny po zarzyciu nie zwymiotujesz, nie będziesz miała biegunki, nie będziesz brała antybiotyków, to nie ma raczej szans, abyś zaszła. Tabletki są naprawdę dobre. Wiadomo, jedna kobieta na milion może się zdziwić, ale to tak nikły procent, ale z drugiej strony, nie wierzę, by ten procent brał te tabletki wtedy regularnie. Niczym się nie zabezpieczam. I kolejne moje spostrzeżenie co do gumek, to seks w nich, jeste jak cukierek przez papierek ;) nie lubię. Nie ma to jak tabletka. Rety, wyjdę na jakąś lekką pannę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie ma za co:) Ty nas uświadamisz w wielu istotnych sprawach a my Ciebie😍 A z tymi dojrzałym facetami to masz Kurko rację im starsi tym mądrzejsi i bardziej ostrożni w tych sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Naluś.. jej z tą regulacją miesiączek też by się przydało coś zrobić. Ja nie mam bladego pojęcia kiedy dostanę :( Przez 4 latka miałam bardzo regularne a później coś się spaprało, że miałam nawet co 2 m-ce 😭 teraz już wraca do normy ale już się bałam że coś nie tak :( Ale gin mnie uspokoił, że ok. Ile ja bym dała za to, żeby wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko nie jesteś lekką panną ja tez tak uważam:D Aha co do tabletek to jeszcze trzeba uważać z alkoholem przy nich nie spiajć sie na umór bo można tym osłabić ich działanie:) no i antybiotyki to też jest ważne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwoje niedoświadczeni?????? uuuu :) fajne, ale od razu uprzedzam, że skoro obydwoje niedoświadczeni, to dopiero za którymś razem uda Was się pokochać tak zupełnie na luzie :) I nie przejmujcie się, jak w pierwszy dzień/noc nie wyjdzie. Może się tak zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to był właśnie Bombastyczna drugi powód zażycia tabletek;) Też kiedys nie miałam długo okresu wkurzyło mnie to poszłam do ginekologa i powiedział że to normalne bo dojrzewam...ech...ale ja zażądałam tabletek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Nala, ja jestem typem imprezowicza ;) oczywiście bez przesady ;) ale zdarzyło mi się wypić czasami więcej, o wiele więcej ;) Jejku, nie pomyślcie o mnie źle... rety, bo to co tu piszę, to może pięknie zabrzmieć ;) ale też wolno wypić alkohol. Ja nawet tequile piłam i nic się nie działo :) a tequila to meksykański bimber :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Kurko :) Ale pozniej juz bedzie cudownie, zresztą za pierwszym razem też będzie pięknie najważniejsze jest uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kurko można wypić ale czasami sie zdarzy że osłabiają tabletkę, ale ja też nie raz wypiłam i ekhm...nie zwazałam na to;) Też uwielbiam imprezki sesesese:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sobie swój pierwszy raz przypomnę, to aż mnie taka nostalgia naszła :D oj, działo się, działo :) opowieść roku normalnie ;) Nala ma rację, może nie będzie zaraz erotycznych uniesień, ale będzie bliskość i to się liczy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to że sie kochacie chcecie tego i bije od Was uczucie jest najważniejsze:) I zarazem jest to najpiękniejsza rzecz kochać sie pierwszy raz z miłosci:) Ech..Kurko a moj...tez było niezle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie to zwykel facet jest bardziej spiety boi się że Cię zawiedzie że coś pójdzie nie tak... Ok Kurko widzę ze mamy podobne przezycia🌻 Bombastyczna kaj uciekłaś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×