Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

dziewczyny ja provblemu z migrena niemam chco bardzo czesto narzekam na bol glowy ale to tylko ze zmiany pogody bo jestem metopatka:) musze sobie miela odebrac bo z etgo ci czytam to powinnam cos tam miec:P aha Kig kochnie zdjecia są sliczne dziekuje bardzo FAJNA Z CIEBIE KOBITKA a co do mamy czy wogole rodziny to juz tak bywa i z nimi to najlepij sie wychodzi tylko na zdjeciach -niestety:( ale trzymaj sie kochnie przetrfasz wszystko bo jestes ilna i madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie pisalam, to usnelam jak nieprzytomna. A jaki mialam okropny sen! Snilo mi sie tak brzydko o mojej babci, ze az kazalam tacie do niej zadzwonic, bo ja ym nie byla w stanie nic do sluchawki powiedziec, no chyba, ze zakaszlec albo kichnac ale dobrze, ze wszystko w porzadku. Az sie boje pisac co mi sie snilo takie to bylo niby pieknie, ale... Snilo mi sie, ze babcioa szla z jednego ogrodu do drugiego. W jednym byli wszyscy (moja rodzina i inni znajomi) i byla brama. Babcia szla tam z takim czerwonym kwiatem. A ja zaczelam ja gonic i krzyczec, zeby nie przechodzila, bo sie juz nigdy wiecej nie spotkamy, bo jak tam przejdzie to... a babcia chciala isc, dopiero ja godonilam, zlapalam, przytulilam do siebie i powiedzialam, ze my chcemy ja tu. Wtedy babcia wypuscila ten kwiat z reki i on sie w polowie drogi do ziemi zatrzymal, a my z babcia tuz sprzed tej bramy odeszlysmy w druga strone. Brrrr... Ja sie boje takich snow. W sumie to otoczenie bylo piekne! Te ogrody, zapachy, ehhhh... Wszystko bylo takie, naprawde cudowne. Balam sie tylko tego faktu przejscia babci na druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jak kig wyglada ;) smaruje nos kremem nivea, bo jest wielki i czerwony jak truskawa :) plus ten krem, jak truskawka w bitej smietanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rodziny owieczka -> ja zwsze dziwilam sie co znaczy powiedzenie, z rodzina najlepiej wychodzi wsie na zdjeciu i najlepiej stac gdzies z boku, zeby w razie czego moc sie szybko odciac :O nie rozumialam do czasu. Teraz wiem, ze to prawda. Ja tam zawsze wszystkim wybaczam, ale pewnych spraw nie jestem w tsanie zapomniec. Najbardziej mi przykro, bo moj tata dla brata sie powiecil jak nie wiem co, a on go kopnal w tylek. Teraz strasznie wraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurko to mamy cos wspolnego,jak moj nos wyglada jak truskawka to tez smaruje go ciagle kremem nivea:) na razie jestem w fazie ciaglego kichania wiec siedze w domku i sie obijam, po poludniu jade na kurs prawka a potem prawdopodobnie do katowic ale jeszcze niewiadomo, buuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko a gdzie byłas w tym lumpeksie;) Moze gdzieś w Katowicach:P Ja właśnie kiedyś miałam taki zamiar iść do lumpeksu:P Moja kuzynka kupuje tam rzeczy i są w naprawdę dobrym stanie:) Trzeba umieć poszukac:) A co do tej rodziny to tak macie rację. Ja tez się przejechałam na mojej rodzince najbardziej na dwóch kuzynkach...Ech...:( Kurko rzeczywiście nieciekawy sen...na szczeście to tylko sen i może akurat symbolizuje coś fajnego. jeśli wierzysz w te wszystkie senniki to poszukaj znaczeń. :) Rumianku to w takim razie miłego kursu:) Ja zmykam zakuwac dalej:P owieczko a ten wykładowca to jakiś waleczny jest...a nie mogłaś mu powiedzieć, że chcesz już ocenę? W sumie lepiej tak nie gadać bo sobie pomyśla Bog wie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z opalanka na tarasie jestem brazowa:D eh a dzisiaj mamy rocznice 4 miesiace no ale to coz tylko taka data ... dobra nie bede juz jeczec bo was pozanudzam 🌻Nala strasznie dlugo spisz zeczywiscie moze to byc przyczna bolu glowy mnie tez zawsze boli jak za dlugo spie. nic sie miskowi nie stanie on to jest prawdziwy wilk morski:D nie tak na powaznie to zartuje ja wiem ze to jest potrzebne bo zarobi kase i wogole no ale coz trzeba przetrwac na pewno z niego nie zrezygnuje za duzo nas laczy a mial wracac jutro ale przy takiej pieknej pogodzie :( watpliwe...ja tez lubie mecze naszej reprezentacji mimo wszystko:D zycze znalezienia gorala:D 🌻rumianku wiedze ze ty tez alergiczka witaj w klubie pociagajacych w czerwcu do prawie konca lipca to mam uh te trawy:Dmam nadzieje ze u ciebie te bole glowy tez byly przejsciowe 🌻owieczko no nareszcie nie masz za co dziekowac to ja jestem ci wdzieczna za stworzenie tego topiku jak wszystkie tu znajdujace sie dziewczyny:D z tym egzaminem paranoja ale dalej trzymam kciuki👄 swietne zkupy tez ostatnio laze coraz czesciej [po lumpach:D 🌻kurko straszny sen ale sny zazwyczaj nie trzeba zbytnio tlumaczyc to nasze emocje przelane na obrazy kuruj sie :D eh no coz dzieki za mozliwosc pisania tu to mi naprawde pomaga zwlaszcza teraz kiedy jestem sama ja mam inne zdanie o rodzinie moze dlatego ze mam takie szczescie i trafilam na taka a nie inna zawsze moge na nich liczyc i zawsze znajduje w nich oparcie dzieki nim jestem taka a nie inna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedzie i ogladam kroniki portowe i placze no dobra nie placze ale mam gule w gardle ......nic to nic to caly czas sobie powtarzam ze dam rade i daje i tylko dzisiaj tak ciezko niedawno mi powiedzial ze gdyby wiedzial ze tak bedzie to by tego nie zaczynal ...az mnie zatkalo powiedzialam mu to moze teraz skonczymy jezeli ci tak ciezko...oczywiscie zalamujacy sie glos u mnie i u niego...na co on ze nie ze on tez to przetrwa ze przeprasza i zebym mu wybaczyla ze on tez nie wyobraza sobie zycia beze mnie i ze tylko mu sie tak powiedzialo... na co ja zareagowalam milczeniem i odlozylam sluchawke nie na dlugo bo nie moglam po 10 minutach zadzwonilam i z rykiem powiedzialam mu ze ja chce spedzic z nim reszte zycia i nic mnie nie obchodzi co on mysli...na co on ze tez ma juz wszystko w dupie i chce byc ze mna i tylko ze mna i wkurwia sie ze musi mi to mowic przez telefon... no i kurwa ogladam te kroniki portowe a glowna bohaterka wlasnie opowiada jak jej maz zginal na morzu szlak ......ale mnie wciagnely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi net nawala. Na kuzynce tez sie przejechalam. Kiedys bylysmy nierozlaczne teraz, prawie obce. Nigdy juz nie bedzie tak jak kiedys. Zreszta, teraz nasze drogi sie tak rozeszly, ze nie maja ppraa sie zejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia - faceci czasami pieprzna cos bez sensu. Nie wierz w to glupie gadanie, ze wolal nie zaczynac. On chcial powiedziec cos na pocieszenie, a wyszlo jak wyszlo. A zycie z marynarzem jest ciezkie. Podziwiam Cie bardzo. Was oboje podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) bylam w katowicach dzis wlasnie:)jechalam z mi witekiem ale autem klegi z mjej bylej klasy on ze mna startje na medyczna;) no i wzelsmy zkatowic mjgo tez kolege z bylej klasy bo on tam juz studjuje i mial dzs egzmin i go wzeiy do zywca) no i tak fajnie bylo:P kurko sen sie skonczyl dobrze to znaczy ze bedzie dobrze) pij herbatke z ctrynka :) nals no to dlgasne spanie....moja mama zawsze mowla siostrze nie spij tyle bo ie bedzie glowa bolala:) no i tabletki atykncepcjne....tez maja wplyw na migrene:( gigusiu nie modl sie prosze o sztorm to nierozsadne..przeciez on jest teraz na morzu!!daj spokj slnce i czekaj grzecznie az dopynie szczesliwie bo przeciez jestescie sobie przeznaczei!!to widac!!! i nie jestes tak glpia;) jak ja - ja nigdy nie zrobilabym tak jak ty z tym telefonem po10min:( ja zawsze czekam zeby witek zadzwonil:( a tak zawsze bym bardzo chciala zrobic tak jak ty ale nie umiem:( jejuuuuu owieczko cudo zes sie odezwala ale co tak malo??moze pwiedz facetwoi ze zalatwasz slub i masz malo czasudo tego praca i ze ty umiesz lepiej ale jestes przemeczona i nie dajesz rady a ocena to nie do konca wyznacznik tego co wiemy i do konca ci nie zalezy na lepszej i ...powinien ci dac spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak bazgram ale te nwe klawisze sa taiemale ze trzeba mocno przycisnac zebysie wyryla literka a jeszcze musze stawiaclatp na biurku ale juz znalazlam nizsze miejsce i juz mi sie lepiej pisze wiec posstaram sie byc bardziej czytelna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko no to masz obronę w moje urodzinki:D:D Będę mocno trzymać kciuki:D To jest tak cudny dzień, że musi Ci się udać:P:P Anusssko masz rację długie spanie też robi swoje...ale ja tak kocham spać!!... Gigusiu oj...te kroniki musiały być straszne...mam nadzieję że z Tobą i z miśkiem będzie wszystko okej:) Jak wróci pogadajcie szczerze:) Oki idę spać bo własnie wróciłam od Ani i nie mam siły:P Miłych snów słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zla i smutna bo nie pojechalam do katowic, w dodatku mam alergie i wszystko mi wisi, ide spac, buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D Rumianku co za dołek Cię dopadł..przegoń go szybko i ciesz się życiem:) Ja właśnie zebrałam się z łóżeczka, otworzyłam okno a tam tak ładnie pachnie akacją i latem...jej aż się zyć chce...i słoneczko świeci:D:D No zmykam za niedługo na pociąg, jadę dzisiaj odebrać mój esej o U2 znaczy się nie tylko mój;) Mam nadzieję, ze facet nam gozaliczy bez problemów:P No a potem wieczorkiem zasiądę z szalikiem i bede się bawić w kibica:P Oj zle ze mna od rana mi odbija:P Moje kochane miłygo dzionka WAm zyczę:) AA Anussska ale złożyłaś w końcu te papiery? Przepraszam, że pytam jeśli napisałaś ale ech roztrzepana jestem. Gigusiu Główeczka śliczna farbowana do gory:) Misiek wróci i znowu bedziecie się nie mogli sobą nacieszyć:) Rumianku Ty tez główeczka do góry :) A dzisiaj jedziesz do Katowic? Może się gdzieś miniemy na ulicy;) Kurko Dasz radę jesteś mądra i wyglądasz jak Aniołeczek więc musisz zdać;) Owieczko nasz pracusiu i studencie:) Dużo masz jeszcze egzaminów? Kig a u Ciebie jak tam? Ty nie miałas wczoraj wracać do Anglii?? Bombastyczna a Ty gdzie znowu przepadłaś?! Naprawdę wydrukujemy te Twoje fotki może się odnajdziesz wtedy:P:) Bomba a Tobie jak idzie sesja?:) Oki ja zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobey widze ze Naluś to taki ranny ptaszek:) kochnie zostaly mi jeszcze 2 egzaminy te najgorsze no i te jednen co mi facet niewpsila oceny:( Dziewczyny ja mu mowilam ze chce ta ocene ze niechce juz poprowiac zeby mi ja wispal ale on sie uparl i koniec ;/;/ Kurkoooo superrrr ze masz juz termin wiec teraz tylko obrona i wiatja pani magister:)< dobrze mowie magisterke robisz???> wiecie co ja wierze w sny zreszta ja ogolnie jestem zaboboniara wiec wierze we wszystko ale na ogol jak sie cos sny to jest na odwrot , tak wiec prosze tu sie niemartwic:) ide zraz do pracy specjalnie wzielam soboie na rnao bo wieczorem jest mecz a my mamy telebim i niechce mi sie dzisij chodzic kolo kibicow jestm juz naprwde przemeczona i dlatego mam na rtano a na wieczor szykuje sie wypada z kumpela :) bo moj mąż wychał do Sochaczewa na maraton bo on wyjezdza ostatanoi co tydzien to tzryamjcie sie ide sie powoli szykowac wiecie co nawet jak pisze bardzo zadko to mam wrazenie jakbyscie ze mna byly caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bardzo mi sie cos posulo w kopmie czasmi chcodzi czasmi nie , czasmi mam bialay monitor i wogole cuda sie z nim dzieja wiec bede mila robionego formata alre chyba dopiero w niedziele wiec mam nadzieje ze do tego czasmyuu moja ukraina wytrzyma i bede mogal do was pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak owieczko, magisterka ucze sie i mam gile do pasa. Jest super :D i jem ciastka :D Oczywisie mojej rodzinki zarty nie opuszczaja. Nas wysmarowany kreme nivea jest teraz bialy, wiec slysze docinki typu: hej, jak juz wciagasz przez nos, to sie potem przynajmniej wytrzyj ;) Ze niby jade na prochach podczas tej nauki :P no wiecie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK🌻 niesamowite internet mi wczoraj nawalal nic nie dalo sie z nim zrobic a teraz zaczal dzialac cud:) jade dzisiaj na dalszy ciag kabaretu a pozniej na biwak do mielna:D miska nie ma i watpie ze przyplynie dzis zwazywszy ze jest taka pogoda no ale coz...dlatego ciesze sie ze ten biwak to w mielnie moge sobie wyobrazic ze jestem jeszcze blizej niego:D DZIEWCZYNKI dzieki za wsparcie wielki CIUM giga CIUM 👄❤️ 🌻anussska mi tez trudno bylo sie przelamac zeby zadzwonic ale wiara w ten zwiazek jest u mnie tak silna ze wszystkie zabobony zwiazkowe sa dla mnie malo wazne:P 🌻kurko 19 bede trzymac mocno kciuki dasz rade wierze w ciebie👄 nie ma to jak zarciki rodzinki:D 🌻naleczko no prosze niedlugo urodzinki :D i zeczywiscie coraz bardziej mysle ze te bole glowy to przez to dlugie spanie skoro ty ciagle spisz niedzwiedziu:P dobrze ze masz dzisiaj tak dobry humor :P a esej zaliczony wiem to a jak nie to facet sie nie zna i jest dupa:P 🌻rumianku glowa do gory ja tez juz ledwo daje rade z alergia a jeszcze mieszkam na wiosce i dookola bujne kwitnace trawy kurwa tragicznie kwitnace ciagle mi leci z oczu nosa i sie drapie :P 🌻owieczko trzymaj sie zapracowana studenko narzeczona :) widocznie facet widzi w tobie potencjal skoro tak sie uparl nie dziwie sie mu 🌻bombastyczna z tymi zdjeciami na slupach to idealny pomysl:P gdzie ty do cholery jestes?? 🌻kig wrocilas do anglii juz czy co?? 🌻bomba co z sesja?? mam nadzieje ze nikogo nie pominelam wracam jutro moze bardziej szczesliwsza nie no ja jestem szczesliwa bo mam super miska super rodzinke super przyjaciol i super was moje dobre duchy internetowe JESTEM SZCZESLIWA 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry slonca❤️ gigusiu ja tez mieszkam na wsi wiec jestem w tej samej sytuacji co ty, dzisiaj ciagle chodze i kicham, nie mam juz sily na nic, teraz ide troszke posprzatac bo rano bylam z mami na miescie i u babci:) buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D No i jestem z powrotem:P Owieczko to my się cieszymy że tak odczuwasz naszą obecność:) Bardzo to jest miłe:) Kochana a tym facetem się nie przejmuj jakiś dziwny musi być...na pewno zaliczysz na lepszą ocenę bo zdolna z Ciebie kobietka i utrzesz mu nosa:) Ja też mam jeszcze dwa egzaminy i to z serii tych własnie najgorszych. A w poniedziałek jade po wpis mojej pięknej bani do ideksu za tamten egzamin:P:P I wrzesień:P Gigusiu no to ja Ci już życzę fajnej zabawy:) Na pewno tak bedzie:)A z tym niedzwiedziem to fakt:P ja po prostu KOCHAM spać:P Jestem chyba uzależniona od snu:P Raz nawet usnęłam na dyskotece przy głośniku więc chyba coś ze mną nie tak:P;) Kurko hehe niezłe żarty:D Ale będzie dobrze:) Rumianku to miłego popołudnia Ci życzę:) Zresztą Wam też:) A esej oddał...coś tam nagadał, że podobało mu się ale nie było to zbyt głębokie rozważanie...ech niech spada, ważne że zaliczył i mam piękną czwóreczkę na koniec:D Idę się teraz przespać:P (Musze łóżeczko tak ładnie mnie woła...:P) a potem maraton meczowy:P Buziaki Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja maraton meczowy zaczynam od niedzieli bo wtedy gra Portugalia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz wcinam płatki z mlekiem i zmykam do pracy na 16:) nalus milej drzemki, ja tez jestem uzalezniona od snu, ciagle moglabym spac i spac:D mamy cos wspolnego🌻 buzki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Rumianku sen to jest coś naj naj na tym świecie:D Portugali też kibicuję:) Trzymaj się w pracy:) Ja idę do łóżeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma byc czemu jest 16 strona!!!!!!!!!!!!!!! HALOOOOO BYLO 94 DO JASNEJ CHOLERYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemoge sorkii ale ten moj komputer jestes jakis nienormalny pokazla mi tylko 16 stron a tu nagle jestem na 94 sorkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema was to ja ide sobie uzadzic maraton filmowy i ide ogldac szkloe uczuc:) potem sie odezwe jak obejrze pod waruniekm ze mi kopm sie niezawiesi a wy pewnie mecz ogladacie hihi a ja bo niechce sie stresowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mi się płakac co ta Polska wyprawia na tym Mundialu...czy my nie możemy chociaż raz pokazać że coś potrafimy:(:(ECh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie afera z bramkarzem strzelającym gola to taka kiła z Ekwadorem WSTYD WSTYD WSTYD, docenilam wlasnie moje niemiecke pochodzenie dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×