Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

nie koteczki na Śam zlozywlam, ale moglam sladac np do bialegostoku czy do b ydgozczy ale terminy mi uciely a ja teraz sie kapnelam..mslalam ze poczekaja a oni nie poczatkiem czerwca urwali:( szkoda ale i tak bez witka sie igdzie nie ruszam:) owieczko to nadrabiaj nadrabiaj:) Nalus czytaj sbie ksiazeczke a cisnienie mam dalej takie slabe - moje tableti ktre musze zryc ak strasznie mi je obnizaja i nie ma rady...dzis mialam 87/54 no ale wstalam i nawet zyje:) ide odebrac auto z mycia i jade na gore bo grila mamy i siostra mojej mamy przyjezdza i bedzie fajnie:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska to twoje ciśnienie bardzo mi się niepodoba:( Masz zamiar iśc jeszcze do jakiegoś lekarza? Ciekawe z czego to moze być..mam nadzieję, że to nic poważnego... Najważniejsze, że złożyłas papiery:) Owieczko fajnie rzeczy wynajdujesz w tych lumpeksach:) Aż mnie samą coś natchnęło i sie wybiorę:P Dziewczynki miłego popołudnia:D ja idę oglądać mecz dalej:D Wiecie co ten Owen to fajny jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, padam dzisiaj ze zmeczenia, ide sie wykapac i przespac i potem cos napisze, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec CIESZę SIę żE ANGLIA WYGRYWA!!!!!!!!!!!! anusssko ogladalam te stronki o autoszcepionce, na razie moja kuracja przynosi efekty, ale zapytam moja pani dermatolog o to przy najblizszej kontroli, owieczko ja sie tez martwie o bombastyczna:( my tez dzisiaj grillujemy:) przyjezdzaja znajomi moich rodzicow:) miałam dzisiaj pracowity dzionek, od rana sprzatam, potem mylam auto i pomagalam mamie przyrzadzac salatki, teraz sie wykapalam i w koncu pisze do was moje slonca🌻 a wczorajszego meczu juz nie komentuje, żal mi teraz tych naszych biednych pilkarzy bo dzisiaj nie zostawili na nich suchej nitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczka gdzie wy wszyteki??? ja dzis bylam na chrzcinach 3mc kuzyna:) no i tak mi czas przelecial..teraz jade do mojego skarbka no i pisze do was ze wam mejla przeslalam rumianku do ciebie na kafeterianski adres bo tamtego nie mam na tym kompie ale sbie przepisze kedys albo mi naisz mjla to sobie podmienie:) do kig nie wyslalam ale sciagne mejla z tatego starego grucota no i do kurki bo tak samo:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWOJE o ja nie wiem od czego zaczac ach jestem opalona i szczesliwa :D zaczne od poczatku w piatek poszlam na ten kabaret bylo super nawet wystapilam w jednym skeczu i bede w lokalnej telewizji POMPA:D potem pojechalysmy z moimi trzema kumpelami do mielna mialysmy sobie obejrzec mecz (Slawetny zreszta) i kiedy szlysmy do sklepu zadzwonil MISIEK wrocil:D:D:D powiedzial zebysmy pszyszly do takiego pubu zaraz obok wejscia na plaze:D bylo smiesznie mimo tego wyniku calego a zreszta mecz mnie malo obchodzil bo moglabym tylko wtedy sie przytulac do niego potem poszlismy wszyscy na ognisko na wydmach no i kurwa moj dobry humor padl ja wiem ze on byl po ciezkim tygodniu pracy ale przecholowal gruuubo z alkoholem uh bylam wsciekla bo on nic nie kontaktowal dobrze ze mam takie cool kumpele ktore mnir naprawde potrzymaly na duchu odprowadzilysmy go i jego kumpla prawie pod dom mi sie chcialo ryczec ale nic nie mowilam nie bede gadac z pijanym bo to nie ma sensu...no i wrocilysmy do domu dziewczyny rozbawialy mnie jak mogly naprawde uratowaly mi moj humor. z nerwow o 4 rano wypralam spodnie ugotowalam rosol zurek i kotlety sojowe:D i poszlam spac o 5 30 o 9 rano juz dzwonil oczywiscie malo co pamietal ale zaczal mnie przepraszac ja bardzo zaspana powiedzialam ze nie chce mi sie teraz z nim gadac i porozmawiamy wieczorem (bo mialam u niego spac rodzice wyjechali) caly dzien spedzilysmy z dziewczynami na plazy one sa niesamowite caly czas probowaly go tlumaczyc oczywiscie racjonalnie bez przegiec:D kiedy one pojechaly ja poszlam do miska na poczatku malo co sie odzywalam tylko sie wymownie patrzylam i co chwila opowiadalam mu jakie idiotyzmy robil na tym ognisku i jak mi bylo glupio i wstyd w koncu tak mu najechalam na psychike ze zaczal mnie przepraszac i powiedzial ze mi to dzisiaj wynagrodzi i wzial mnie do kina na giga popcorn az pod koniec zygalismy sola film o tytule posejdon byl takim amerykanskim banalem ze zaczelismy sie smiac w bardzo nieodpowiednich momentach ale amerykanski patetyzm mnie rozwala. potem mnie wzial na pizze z owocami morza zulismy jakies osmiornice i ja juz myslalam ze sie calkiem posikam ze smiechu:D potem pojechalismy na plaze bylo bardzo romantycznie i wogole :D a potem nocka z nim i juz calkiem mi zlosc przeszla :D zwlaszcza ze wstalismy dopiero z lozka o 14 chociaz sie obudzilismy o 10 :P kocham go najgorsze jest to ze dzisiaj znowu wyplynal na tydzien czasu 😭 ale to juz ostatni raz no coz wszystko co piekne szybko sie konczy... zaraz was sobie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻nala ten facet to debil jak mogl powiedziec ze za glebokie rozwazania nienormalny jakis:)...moglby byc z ciebie komentator niezly tez uwazam ze historia jest lepsza od matmy stanowczo:) 🌻rumianku ja tez sie przezucam na portugalie nie ma co:)... z ciebie tez rumianku macie niesamowite emocje w postach:D mam nadzieje ze grill sie udal:) 🌻owieczko tez zaczynam wolec szkole uczuc od tych meczow:) dzieki za te zdjecia zrzucilam miskowi na komp byl zachwycony 🌻anussska dzieki za zdjecia piekne widoki piekna para piekna fryzura:) dobrze ze ci sie zmienilo z ekonomii na medycyne ekonomiia jest strasznie nudna przynajmniej dla mnie:) a reszta lasek gdzie?? 👄❤️ kocham was:) a ja znow slomiana dziewczyna na tydzien eh to jest mi juz chyba pisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Anussska dziękuję Ci za maile😍 Cudne po prostu:D Gigusia ale fajnie będziesz w Tv:D Zostałaś naszą małą gwiazdką:P Ekstra:) a z tym Miśkiem...wiesz co ja też kiedyś tak miałam z moim byłym, poszliśmy na imprezę całą paczką, oczywiście on i kolega przeholowali, jezu co tam się działo...tydzień się nie odzywałam do niego, takich głupot narobił i gadał :PAle dobrze, że Cię przeprosił i wszystko dobrze się skończyło:) Jej jak Ci zazdroszcze tego, że siedziałaś sobie na plazy:D:D A facet debil co tu zrobić;) Pal go licho wstawił mi zaliczenie i adios!:D A teraz zamiast zakuwać na wtorek umiem dopiero 1/3 materiału , oglądam meczyk:P Ach to cudo Cristiano Ronaldo....😍 Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki Cristiano ronaldo jest BOSKI!!!!!!!!!!!!! moja kochana PORTUGALIA wygrywa z murzynkami 1:0 :D:D jestem szcesliwa, ide na 2 polowe, napisze potem!!!!!!! DO BOJU RONALDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umierammmmmmmm ale sie na jadlam bylam na griulu na mojej dzialce i sie przejadalam:) Gigusia lubie czytac twoje posty i z ciekwaosc wyszukuje słowoMIELNO bo bylam tam 2 lata pod rzad na wczaschc z moim kochniem i bardzo to mistop lubie:) i jak czytam twoje posty to sobie wspomniam i przypominam:) a tak wogole to tak jak napisała Nala BEDZIESZ MOZE GWIAZDA JUZ NA NIEDLUGO NIE TYLKO W LOKALNEIJ TV ALE MOZE W PUBLICZENJ TVP:):) tzrymam kciuki bede mogla za jakis czas sie pochwalic ze cie ze ta gwiazda to moja kochana kolezanka:) Rumianku ja tam na meczkch sie nieznam ale chyba ta Portugalia musi byc jakas niezła skoro jej tak zawziecie kibicujesz wiec mam nadzieje ze oni zdobeda to mistrzostwao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus a ty sie ucz a nie ogldaj meczyk:P:P:P Anusska fajnie ci ze bylas na chrzcinach wiem jakie to fajnie przezycie takie malenstwa są słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieweim czy wiecie ze dzis mija 4 miesiac naszej znajomosci szczegolnie mojej i Anusski bo ja otwieralam topik to ona zraz mi sie tu odezwala :):) hihi Anussko to ja wlasnie pije herbatke na nasza czesc i na podszed naszej dalszej znajomosci:):) no i ZNAJMOSCI NAS WSZYTSKICH :):) PIEKNE KOBIETY GORA❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wypiję z Tobą owieczko:D Ach Rumianku zakochałam się w Cristiano...😍 Szkoda, że go zdjęli, jest boski jak napisałaś:D Owieczko to fajnie, że spędziłaś miło czas:) Hehe no dokładnie mamy koleżankę GWIAZDĘ:D:D Cieszę się:) Anusssko ja też chcę jechać na jakieś chrzciny:P Czemu u mnie w rodzince się dzieci nie rodzą:P:P Okej idę dokończyć oglądać moją ukochaną PORTUGALIĘ a potem lulać:) Miłych snów Piękne:) Jeszcze tego lata Portugalia będzie Mistrzem Świata:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki laski ja ide do lozka trzymajcie sie i do jutro jade jutro tylko wipis ale o kosmiczn ej godzinie bo 12 wiec niec i tak niezrobie bo tak glupio w srodku dnia:P to dobranoc moje panie cmok❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BOJU PORTUGALIO!!!! Myszki 1:0 dla mojej kochanej drużyny:) a wiec, wczoraj przyjechali do nas znajomi rodzicow i mielsimy grilla, zostali jeszcze dzisiaj na obiad i kawusie, potem ja z moimi rodzicami pojechalismy sobie na Górę Św.Anny:) czułam sie jak 10-letnia jedynaczka z rodzicami na wycieczce:P z powrotem wracalismy sobie powolutku i zwiedzaliśmy opolskie wioski:) wrocilismy do domku przed 20 i zrobilismy sobie grilla, przyjechali koledzy mojego brata, chlopak mojej siostry i bylo milusio, zwlaszcza ze mialam caly wolny weekend i sie nieziemsko obijałam:) Anusssko jestes sliczna, musze Ci napisac ze mam teraz podobna fryzure do twojej, i podobny kolor włosków:) a te widoki...super, bedzie sie wam tam na pewno dobrze mieszkac:) owieczko fajnie ze nadrabiasz straty z pisaniem, gigusiu nie przejmuj sie swoim kotem tak to juz bywa ze czasami przecholuja:classic_cool: nalus powinnysmy byc dumne z naszych PORTUGALSKICH KOTECZKóW;) masz racje, tez mi bylo szkoda ze zdjeli Ronalda bo nie mogłam sobie popatrzeć dłużej na niego, ale nic straconego, jeszcze pare meczy przed nami!!!!!!! BOMBASTYCZNA ja sie wlaczam do akcji drukowania plakatów, co sie z toba dzieje myszko?? kig ty tez gdzies sie zapadłas:p myszki ja sie ide kapac bo juz padam z tych emocji:) spijcie slodko myszki👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:D No to ja wstałam i jadę po wpis:PPo moją cudną pałkę:P Anussska popieram śliczna jesteś:) Jej w jakim Ty ładnym miejscu mieszkasz...Ja tam uciekam do Ciebie, gory , góry...:) Ech...A wiesz co masz bardzo fajny kolorek włosków:) Owieczko to ja od Ciebie dostałam ten zetsaw maili, nie? Bo mi się popieprzyły Wasze adresy wybaczcie....To w takim razie Tobie też dziękuję uśmiałam się przy tym niezle:D Rumianku mhm...grill, Boże ale Wy macie fajnie grilla sobie robicie a ja musze siedzieć nad książką:P Ale juz niedługo;) Hehe jak jedynaczka mówisz to tak jak ja całe życie:P Fajnie tak:D Okej ja zmykam kochane:) a własnie kto dzisiaj gra, takie male głupie pytanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) właśnie wstałam i na razie zmykam włoski umyć i doprowadzić sie do porządku bo dzisiaj mam wizyte u ginekologa:( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK SLONCA❤️ haha ja gwiazda :D:D:D no ubawilyscie mnie to ze po znajomosci weszlam na scene i bede w malo wznej z ktorej wszyscy tu maja pompe telewizji lokanej o idotycznej nazwie MAX to jeszcze nic nie znaczy bo bede tam leciec przez 6 miesiecy pewnie bo nie maja co puszczac hihi a zreszta ja sie tak nadaje na gwiazde jak mamut do baletu :D:D wczoraj misiek o 1 w nocy napisal mi sms przed wyplynieciem w morze :D ze juz teskni i kocha i ze nie wiem czym sobie zasluzyl na to ze taka piekna i madra kobieta jest z nim :D hihi oczywiscie jestem przez to od rana cala w skowronkach :D a tak z drugiej strony patrzac to czuje sie jak jakas bohaterka telenowelycznego romansu:D ja na ladzie on na morzu a wczoraj pelnia :D hihi 🌻naleczko ucz sie ucz jak mowi owieczka a nie meczyki ogladasz:P 🌻rumianku ty nasza kibicko oszalalas na puncie mundialu:) 🌻owieczko gratulacje za wczorajsza rocznice dzieki za ten topik:D tez uwielbiam mielno ale wlasnie tak w czerwcu i we wrzesniu najbardziej bo w wakacje jest za tloczno i sie dusze:D a teraz jest tam pieknie 🌻anussska ja tez chce chrzcin ale wlasnego dziecka boze ja chce juz zostac mama:) 🌻bombastyczna kurde gdzie ty jestes bo wysle psy goncze za toba :P 🌻kig ty juz wrocilas do anglii czy co?? 🌻kurko, bomba gdzie wy?? milego dnia dziewoje:) u mnie piekne slonce ide sie opalac i moze cos sie w koncu poucze do egzaminu zawodowego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc kafe
Witajcie dziewczyny :) Jesli chcecie przenieść swoj klub w spokojniejsze miejsce niz kafe to zapraszam na nowe forum,poswiecone własnie nam 20-latkom dopiero stratujemy,wiec trzeba kadre uzupelnic o moderatorow i moze uda sie stworzyc cos fajnego specjalnie dla nas i nasze potrzeby,jesli miałybyscie ochote zapraszam gorąco>> http://dwudziestolatki.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc kafe
jesli link nie dziala to po . net skasujcie reszte w przegladarce pozdrawiam was cieplutko :)😘 Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZOSTAJę NA KAFE!!!!! juz po wizycie na szczescie, dostalam 2 opakowania Diany znowu i za miesiac do kontroli:P ja tez bylam w Mielnie ale tylko 1 dzień pojechalismy tam na wycieczke jak bylam w Kołobrzego, ale to bylo baaaardzo dawno juz, ide sie na momencik zdrzemnac bo na 16 do pracy, caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam maila z piosenka, dostaniecie chyba w sumie dwa ale jeden pusty gigusiu z tego co zauwazylam to masz ogromny domek:) ide sie zdrzemnac na chwile a potem do pracy;) całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Gigusiu Ty nasza Gwiazdo :P Miśku co tam, że w jakiejś regionalnej telewizji, jakoś trzeba zacząć Skarbie:P Przewidujemy karierę naszej kochanej Gabi:D:D Słodkie to, że ona na morzu Ty na lądzie:D Gdyby nie ta tesknota... Dzieki za zdjecia. Potwierdzam słowa Rumianka masz naprawdę duży domek, i bardzo fajny:) Rumianku dziękuję za piosenkę, też się w niej zakochałam:) Ech jak Ci dobrze, że masz tę wizytę za sobą, mnie to czeka... A w ogóle kurde pojechałam dzisiaj tam specjalnie po te wyniki a ten debil sobie nie przyszedł olał nas...No rozumiecie jak tak można! I niech mi ktoś powie, że oni nie mają nas za nic...Palant... Dzięki za zaproszenie na stronkę. Postaram się tam zajrzeć:) No a ja teraz idę się uczyć dalej :P Bo o 21 jest mecz Włosi grają:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj to szlenstwo spalania kalorii wypralam z 7 dywanow:D:D uh no coz ta moja wielka lepianka ma ta wade ze jest pensjonatem a teraz jest przygotowanie do sezonu eh ale nie ma co narzekac w koncu z tego beda pieniadze 🌻dzieki za zaproszenie na forum ale ja juz przyzwyczailam sie do tego topiku:) 🌻rumianku dzieki za piosenke sliczna:D 🌻nalu beznadziejny ten facet jak mozna tak nie szanowac ludzi jestem oburzona...i przestan z ta gwiada regionalnej telewizji:D:D:D bo czuje sie dziwnie:D:D:Dja zrobie kariere chyba w zoo a nie w telewizji:D tesknota boli ale nie tak bardzo jesli wiem ze on o mnie mysli:D a z reszta wszystko sie jakos ulozy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia jakie zoo!! Nawet tak nie mów:P Scena to tak ale nie zoo, gdzie z tą śliczną twarzyczką to prosto do TV:D No dobra już przestanę:P Wiecie co własnie się popłakałam nad książką...ja tam nie chcę iść jutro boję się , że nie zdam i będę miała dwa w plecy:(:(Zle mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻naluśka kurde zaliczysz przestan beczec mala :P wierze w ciebie i nie placz bo mi przykro zaliczysz zaliczysz zaliczysz:D a z ta telewizja to przemysle hihi wrocilam z rowerku staram sie zagospodarowac sobie caly czas zeby nie podlapac dola :) pierwszy raz w zyciu jestem tak opalona dzisiaj u mnie na tarasie bylo ze 35 stopni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×