Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

wysłałam Wam maila:) tylko sie nie smiejcie pod nosem, przez ta alergie mi sie nie chciało uśmiechać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam chcoc moglabym lezec i lezec na dzialce jest tak pieknie kolorowo bezchmurne niebo i wogole cudo ale niemoge przesadzac jak na 1 raz to i tak za dlugo lezlam na słoncu:) Gigusiu bardzo dziekuje za miela zraz zoabcze czy go wogole mam:P:P Rumianku twoje meila tez zraz sprwdze:P:P i gratuluje wogole zakupow :) ja tez wlasnie musialabym sobie kupic jakies klapki bo niemam takich bucikow a by mi sie przydaly ale ja chyba niepotrafie chcodzic w klapach bo zraz przytrzymuje palcami i nog bo mam wracanie ze je zraz zgubie moze lepsze bylyby japonki co wy o tym sądzicie??? wiecie co ale faktycznie gdzie jest nasza Kasiaaaaaaaaa czyżby sie na nas pogniewala i juz z nami niechce pisac??? hmmm mama nadzieje ze tak niejest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku co ty gadasz za głupoty czemu mamy sie smiac wyszlas bardzo ladnie tak elegancko 🌻 wiec prosze mi tu niemarudzic a teraz sprwdze sobie od naszej Gigusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Gigusiu te twoje zdjecia to mi sie otwoeraj tylko moze ze 2 cm od gory i koniec nawet jak je zapisuje na dysk to jest to samo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam znad morza po prostu majorka lazurowe morze gladkie i przezroczyste i nawet cieple bialy piasek i ludzie plackiem lezacy koszmarnie goraco a w pogodzie mowia ze u mnie jest 22 stopnie jak to jest 22 stopnie to ja jestem zakonnica:D 🌻rumianku dziekuje za maila ale jeszcze nie dostalam :D dobrze ze ucieklas od tej trawy witaj w klubie narkomanko ja tez wygladam jakbym sie czegos nacpala a w dodatku boli mnie gardlo i nie moge nic przelykac :D 🌻owieczko ja wole japonki jak mam klapki to tez mi sie wydaje ze zaraz spadna mi z nogi a w dodatku ja chodze jak chlop i w klapkach sie czuje malokomfortowo:D boze nie moge sie zabrac do tych dywanow....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 owieczko kurde uh sie wykoncze z ta poczta a od rumianka nic jeszcze nie dostalam:( moze to u mnie jest jakis blad wieczorem jeszcze raz ci wysle kurde co za zrabana poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻rumianku doszlo fantastycznie wyszlas:D naprawde niby z czego mam sie smiec sliczna laska z ciebie:D w koncu wypralam dywany nalykalam sie przy tym pylkow i kicham jak cholera :D no a dzisiaj mecz wierze ze wygramy :D:D:D oczywiscie jestem czlowiekiem wielkiej wiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale jestem wściekła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj sie nie odzywałam moje skarby bo po prostu byłam tak zła, że masakra. Ale po kolei. Oczywiście wczoraj był 13. Najpierw prawie zaspałam na egzamin. No nic doczłapałam się na wydział. Siadam na sali, dostaję test i co okazało sie,ze pytania są łatwe, ale....tak w połowie tak sobie myślę nad połową pytań i zaczełam kreślić, W końcu doszłam dow niosku, że już nie wiem co jest okej a co nie więc gadam z kumpelą,. coś tam mi powiedziała. Okazało się, że wyniki będą o 12. A potem że z tamtego poprzedniego o 15. Więc siedziałam tam jak głupia razem z moimi dziewczynkami. Wczorajszy egzamin zdałam na trzy na szczeście, ale nie mam się z czego cieszyć bo tamten oblałam!!!!I mam Kuzwa wrzesień!!! I po moich planach na wakacje:( jestem tak wsciekła na samą siebie, że się nie uczyłam że masakra!!!Oblało 75% roku więc w sumie nie czuję sie samotna ale ech... No i od dzisiaj wzięłam sie za siebie bo czeka mnie jeszcze jeden ciężki egzamin za dwa tygodnie i jak go nie zdam to się potnę chyba:P:P No potem jak wróciłam padł mi net...i dopiero dzisiaj go łaskawie załączyli... A do tego Ukraina i Szeva przegrali...:( Zaraz Was sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja też Ci gratuluję:) Oj wiem, co to znaczy wkuwać dwie takie księgi...teraz też mnie to czeka.. Gigusiu jak ja Ci tego morza zazdroszcze:) Wiesz co masz absolutną rację, że życie sie zaczyna po 20:) I mimo wszystko nie chciałabym sie cofnąc wiekiem:)Tak ten wiek jest cudny:) niestety ja za parę dni się go pozbędę i dojdzie mi jedynka...ech ale i tak jest dobrze:) Rumianku wiesz ja też kupiłam sobie podobne buciki:D dzisiaj mnie cholery obtarły ale już je bardzo polubiłam;):D I gratuluję zakupów:) Czy ja dobrze zrozumiałam, że kosiłaś trawę? Jej niezle:) Cieszę się, że wczoraj Brazylia wygrała, ale kurde dzisiaj ukraina i mój Szeva dostali po tyłku:( I do kompletu dojdą jeszcze nasi cudni piłkarze chociaż zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam nie ogladac tego meczu ide na spacer w dupie nie bede sie denerwowac jakby mi malo bylo spraw do martwienia sie :D 🌻 nalu witaj kochanie sluchaj nie jest tak zle dobrze ze zaliczylas a we wrzesniu dasz sobie rade a za 2 tygodnie tez pojdzie ci dobrze trzymam kciuki❤️ ide i nie wracam bede sie patrzec w zachodzace slonce nad morzem i bede mazyc o moim skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeee wytrwalismy pierwsza polowe wiem mialam nie ogladac ale wrocilam znad morza i sie natknelam na telewizor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal mi ich:( dzisiaj naprawde sie starali, ale dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, mieli tak grać z Ekwadorem, ale cóż Polak mądry po szkodzie, idę wlosy suszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech szkoda no:( dzisiaj naprawdę fajnie im szło:( Kurczę ale szkoda... Wiecie co idę dzisiaj sobie ulicą nagle zatrzymuje się samochod, za kierownicą jakiś chłopak. Zawołał mnie ja myślałam, że chodzi mu o wskazanie drogi a on do mnie czy pamiętam Darka. Ja w szok mówię noo....zatkało mnie momentalnie, a on, że ten baram z naszego pubu. Ja mówię wiem ktory a on, że Darek kazał mi przekazać, że zgubił moj numer pozniej i żebym się nie martwiła i że za 2 miesiące wraca!!!!!!!!!!!!!!!!!Kuzwa wbiło mnie w chodnik...matko boska ale jaja:):):):) Jakiś pozytyw:) dziekuje Ci Gigusiu za te słowa:) Musi byc dobrze we wrześniu:) Idę lulać Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA❤️ 🌻NALUSIEK SUUUUUUUUUUUPER jest nie po prostu kapitalnie moze rzeczywiscie to ten jedyny:D:D:D:D takie rzeczy nie dzieja sie przypadkiem jupiiii:D:D:D:D kurde no i wrzesien naprawde bedzie cool nie dosc ze zaliczysz ten egzamin to jeszcze dareczek a nidawno co wyjechal:D 🌻rumianku nie martw sie przynajmniej przegrali z honorem ja mam dzisiaj okropny bol gardla i nie moglam spac ide sobie zrobic teksanska pomidorowke moze mi pomoze :D MILEGO DNIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natrafilam na 30 stronke naszego topiku i tam OOWIECZKA przytoczyla pewien wiersz chcialabym go teraz jeszcze raz go przypomniec:D to rzeczywiscie o nas owieczko super:D Kiedy nikogo nie będzie i pomyślicie, że nikomu nie zależy. Kiedy cały świat opowie się przeciwko Wam i poczujecie się osamotnione. My będziemy obok Kiedy ten na kim najbardziej Wam zależy, nie będzie dbał o Was. Kiedy ten, komu dacie swoje serce, rzuci Was je w twarz. My będziemy obok Kiedy osoba, której zaufałyście zdradzi Was. Kiedy ten, z którym dzielicie wszystkie myśli i tajemnice, nie będzie pamiętał nawet o Waszych urodzinach. My będziemy obok Kiedy wszystko, czego będziecie potrzebowały, to ktoś, kto Was wysłucha. Kiedy wszystko, czego będziecie potrzebowały, to ktoś, kto otrze Wasze łzy. My będziemy obok Kiedy Wasze serce będzie tak bolało, że nie będziecie mógły nawet oddychać. Kiedy będziecie chciały już tylko położyć się i umrzeć. My będziemy obok Kiedy zaczniecie płakać słysząc smutną piosenkę. Kiedy łzy nie będą chciały przestać płynąć. My będziemy obok Więc widzicie, będziemy obok aż do końca. To jest obietnica, którą możemy Sobie dać. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzylam po postach wychodzi z tego ze bombastyczna ostatni raz byla 1 czerwca AAAAAAAAAA BOMBAS gdzie ty?? wszczynam sledztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Gigusiu mnie też bardzo nie pokoi to zniknięcie Bombastycznej:( Kurczę Kasiu gdzie Ty jesteś!!!! I Kig też przepadła, Kurka zresztą podobnie:( Co się dzieje! dziewczyny odezwijcie się !!!!!! Gigusiu wierszyk jest cudny i ja się pod nim podpisuję:) A co do Darka to kurde naprawdę szok w trampkach:D:D Zobaczymy we wrześniu;) Idę sie poopalać trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie przepadlam zyje ale ledwo juz sie przeprowadzilam do nowego domku jestem splukana ni mam nawet garnka ani czajnika czekam az mi kasa na konto wejdzir kuzyn przyjechal i brat kota tez mam ich dosc lazenia z nimi i szukania pracy zucilam hotel zatudnilam sie w sklepie z ciuchami eeeee tyle ale zyje i obiecuje nadrobic ale teraz lece do pracy buziaki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrocilam z kosciola u mnie dzisiaj duszno ale chmury i nareszcie spadl deszcz:D wiec pylki polecialy:D 🌻nalcia to z darkiem to chyba przeznaczenie no bo po co niby teraz nagle tak:D 🌻kig ciesze sie ze wrocilas tsknilysmy no i trzymam za ciebie kciuki pracujaca dziewczyno naprawde podziwiam cie i jestem z ciebie dumna👄 a ja czekam i tesknie wciaz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIg fajnie że się odezwałas:) Słuchaj a w tej przychodni pracujesz dalej? Jeśli tak to Cię podziwiam , że Ci sie tak chce:):) Gigusiu a u mnie wspaniała pogoda:D Wyleżałam się na słoneczku i trochę mnie złapało:D Ech Ty nasza stęskniona Kobietko:) Ale już nie długo wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziecwczynki:) nalus ciesze sie , jednak darek pamieta o tobie, aty sie tak martwilas❤️ gigusiu dziekuje za maila, ja tez bylam w kosciele rano,teraz wypilam z rodzicami kawe i czekam na moja przy6jaciolke, ktora ma noge w gipsie:( rodzice ja do mnie przywioza:) kig fajnie ze dalas znak ze zyjesz,buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nieziemsko gorąco jest na dworze, byłam z mama wlasnie na spacerku i jestem cala zgrzana, lece pod prysznic, milego popoludnia zycze Wam myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nieziemsko gorąco jest na dworze, byłam z mama wlasnie na spacerku i jestem cala zgrzana, lece pod prysznic, milego popoludnia zycze Wam myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to uczulenie czuje sie jak jakis totalny przymol gardlo mnie boli jak cholera ciagle spie ale na szczescie na dworzu juz jest chlodniej i da sie przezyc eh...pije kolejna kawe chyba juz 5 tego dnia boze nie moge dojsc do siebie:) eh kobiety musze troche powzdychac eh.... po prostu nie wiem pogoda sie psuje w sensie podwyzszenia fal na baltyku moze wczesniej wroci:D najgorsza jest ta niewiadoma kiedy on wroci eh... a jeszcze bombastyczna i kurka gdzies zaginely no kurka niedlugo obrona wiec jest usprawiedliwiona kasia miala sesje czy nadal ma ale zeby ponad 2 tygodnie sie nie odezwala eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×